Meteorološki forum

Predstavi spletno stran, ki te je navdušila!
Odgovori
M_i_h_a
Prispevkov: 11
Pridružen: 13.2.2004 19:18

Meteorološki forum

Odgovor Napisal/-a M_i_h_a »

Zelo zanimiv forum za tiste, ki vas zanima vreme in z njim povezane stvari:

http://www.weather-photos.net/forum/

mala

Odgovor Napisal/-a mala »

od kdaj pa je ta forum zaseben??? in kako zavraga naj se registriram?

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Sem pogledu gor, pa zgleda, da se (za enkrat) ne da več registrirat :( ...

Uporabniški avatar
sstone
Prispevkov: 180
Pridružen: 30.11.2004 0:05

Odgovor Napisal/-a sstone »

Se da, moreš poslat mail administratorju(jem), račun se po dveh tednih izbriše, če ga ne uporabljate. Tako piše na strani:
Če želite sodelovati na forumu in še niste registrirani, pošljite e-mail. V prošnji jasno navedite razloge za sodelovanje.
Uporabniški račun se preko skripte uniči dva tedna po prijavi, če v tem času le-ta nima prispevkov.

mala

Odgovor Napisal/-a mala »

ja hvala tudi sama znam brat, jaz sem rada prebirala forum in si pogledala zanimive slicice, saj me tema foruma zelo zanima. in sedaj ce bom hotela biti gor bom morala nekaj napisati? nelogicno!

Uporabniški avatar
sstone
Prispevkov: 180
Pridružen: 30.11.2004 0:05

Odgovor Napisal/-a sstone »

Včasih zelo logično, samo poglej kaj ga pišejo gosti včasih na tem forumu, s tem da zahtevaš registracijo itd. se znebiš dela ljudi, ki pridejo na forum "srat klanfe".
Resda samo branje bi lahko pustili, mogoče pa je admin falil, in naštimal da se ne da niti brat, ali pa ne ve da phpbb podpira "read only" teme.
Piši mu in mu povej kar te moti, če bo več pritožb bodo najbrž spremenili, ali pa se registriraj, nekaj napiši v eni od tem in pol bo uporabniško ime "permanentno", upam.
Vremenski Forum pa zna bit zanimiv, sploh če je to tvoje področje študija ali hobija, v tem primeru je najboljše da se kar registriraš, najbrž boš že kaj pisala, če te toliko zanima zadeva.

Uporabniški avatar
Spc
Prispevkov: 8
Pridružen: 1.10.2005 8:14
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Spc »

Žal je lastnik tega foruma čisto umaknil registracijo tako, da se nobeden ne more več registrirat.. in niti brati foruma.
Zato smo si mi ljubitelji vremena naredili svoj bolj prijazen forum za katerega če hočete samo brati oz. prebirati forum ne rabite prijavljati.
Seveda če pa želite kaj objaviti ali povedati pa se nam lahko mirno pridružite.

http://forum.vremenskapostaja.com

:)


_________________
Moja Vremenska Postaja [Maribor, Tabor]

kvark100
Prispevkov: 3
Pridružen: 20.4.2009 21:52

Re: Meteorološki forum & TV sporedi

Odgovor Napisal/-a kvark100 »

Zivjo Spc, hvala za info - sem si pogledal ta forum in je res kul za vse nas, ki radi spremljamo vreme.
Zal mi je le da je bolj malo debat oziroma svezih odgovorov. Upam da se zadeva se razvije - drzim pesti.

Sicer bi pa tukaj, ce lahko, predlagal se en page, ki je vreden ogleda, ce vas poleg vremena na TV zanima tudi kaj drugega - trenutni tv sporedi: TV sporedi: http://www.napovednik.com/tv_sporedi

Lp,
Kvark

Odgovori