Zaslužek na internetu

Predstavi spletno stran, ki te je navdušila!
problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a problemi »

ZdravaPamet napisal/-a:marketing = kako ljudi čimbolj nategniti
ZdravaPamet strinjam se s teboj, glede negativne vloge marketinga (o temu bi bilo zanimivo odpreti posebno temo), bi pa te vparašal, ali si mogoče razmišljal o tem oziroma se vprašal, zakaj je možno na relativno lahek način nategniti oziroma nategovati ljudi. Kaj je narobe pri ljudeh, da smo take ovce (v primeru, da kdo nima občutka, da je ovca se mu opravičujem in torej ne spada v to skupino)?

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Hja, ne vem. Richard Feynman je na vprašanje o koristnosti fizike odgovoril: "Fizika je kot seks. Saj daje praktične rezultate, ampak ne ukvarjamo se z njo zaradi tega."
Po moje se ljudje pač radi počutimo prevarane. Marketing koristi. Brez njega ne bi kupil reč, ki je ne rabim. Saj kapitalistom daje praktične rezultate, ampak ne ukvarjajo se zato z njim, ampak zato ker se ljudje radi počutimo nategnjene. Tudi jaz. Prevara nam je v krvi. Primer: placebo. Koristi, tudi če veš, da te nategujejo.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a problemi »

ZdravaPamet napisal/-a:Po moje se ljudje pač radi počutimo prevarane. Marketing koristi. Brez njega ne bi kupil reč, ki je ne rabim. Saj kapitalistom daje praktične rezultate, ampak ne ukvarjajo se zato z njim, ampak zato ker se ljudje radi počutimo nategnjene. Tudi jaz. Prevara nam je v krvi. Primer: placebo. Koristi, tudi če veš, da te nategujejo.
Zanimo razmišljanje, ali si lahko samo malo bolj natančen, kaj misliš z naslednjim: "...se ljudje pač radi počutimo prevarane." Torej, kako misliš "radi"?

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Ko si prevaran (tj. ko si bil nategnjen), uživaš v občutku, da zdaj lahko poveš in počneš, kar želiš, posledic zate ni več. Ti si žrtev. Čudovit občutek! Verjetno posledica zapletene kemije v tvojem telesu, podobno kot pri spolnem klimaksu. Pravzaprav je bolj podobno uživanju v nefizični bolečini. Je katarzična.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a problemi »

ZdravaPamet napisal/-a:Ko si prevaran (tj. ko si bil nategnjen), uživaš v občutku, da zdaj lahko poveš in počneš, kar želiš, posledic zate ni več. Ti si žrtev. Čudovit občutek! Verjetno posledica zapletene kemije v tvojem telesu, podobno kot pri spolnem klimaksu. Pravzaprav je bolj podobno uživanju v nefizični bolečini. Je katarzična.
ZdravaPamet, oprosti, ampak, ne sledim, gre tu za zajebancijo ali resno misliš, kar si napisal.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

No, imenuj to kakor želiš. Pa ne boš rekel, da marketing in potrošniška prevara delujejo iz kakšnih drugih razlogov. Čeprav smo racionalna bitja, obstaja čas, ko smo radi prevarani, ne ozirajoči se na to, da vidimo skozi prevaro samo. Naj ti povem, na katere reči jaz rad nasedam. Kot sem že omenil, placebo. Potem so še: poceni artikli (orodje, kolesa, pralni praški, hrana...), hitri avtomobili, lepa dekleta, bio-pridelana hrana, poceni izboraževanje, hitro izobraževanje, visoke ocene in uspeh, študentsko delo ....
Seveda pa ne nasedam na pralne kroglice in podobno.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a problemi »

ZdravaPamet napisal/-a:No, imenuj to kakor želiš.Pa ne boš rekel, da marketing in potrošniška prevara delujejo iz kakšnih drugih razlogov. Čeprav smo racionalna bitja, obstaja čas, ko smo radi prevarani, ne ozirajoči se na to, da vidimo skozi prevaro samo. Naj ti povem, na katere reči jaz rad nasedam. Kot sem že omenil, placebo. Potem so še: poceni artikli (orodje, kolesa, pralni praški, hrana...), hitri avtomobili, lepa dekleta, bio-pridelana hrana, poceni izboraževanje, hitro izobraževanje, visoke ocene in uspeh, študentsko delo ....
Seveda pa ne nasedam na pralne kroglice in podobno.
Spraševal sem te kaj misliš z:"...se ljudje pač radi počutimo prevarane." In mi v temu postu odgovoriš na katere reči ti nasedeš, ampak ali potem, glede na to, da kot trdiš, ti to da si prevaran nudi določeno ugodje, torej ali ti potem ne bi še več ugodja nudilo, če bi nasedel pralnim kroglam ali čemu podobnemu. Izhajam iz logike tvoje pojasnitve, se pravi, večja natega več ugodja.
Kar pa se tiče marketinga pa le to fingira na zapoved današnjice: "Uživaj!". O temu lahko več prebereš, mislim da v dolčenih tekstih Alenke Zupančič. No poleg tega je v današnem času zelo prisotna tudi natega tipa: "Več je manj." (nasprotje od "Manj je več")

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Na to pa nisem pomislil.

mateeej
Prispevkov: 6
Pridružen: 24.8.2010 16:06

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a mateeej »

Vem, da vas zanima kako 100% vaš vložek vedno spremeniti v dobiček.

No, tukaj je način kako 100% dobiti določeno stavo.
POGLEJTE:
http://denarsvetavladar.com/stoodstotnodobljenestave/

luka121
Prispevkov: 1
Pridružen: 10.12.2010 17:08

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a luka121 »

Pozdravljeni,
če vas zanima mrežni marketing in delo od doma preko spleta me lahko kontaktirate preko zs ali na online.zasluzek@gmail.com, kjer vam bom posredoval nadaljne informacije.
Lp

Uporabniški avatar
NoSee
Prispevkov: 609
Pridružen: 7.11.2010 17:04

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a NoSee »


Marko24
Prispevkov: 1
Pridružen: 6.5.2011 17:41

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a Marko24 »

Super akcija samo ta mesec prijavite se takoj !

Prijavite se na tej strani:
http://www.marketagent.com/f.asp?RefUID=262407

in nato prijavite še vse vaše prijatelje!!!
Za vsakega povabljenega prijatelja prejmete kar 3€ !!!
Pomislite 100 povabljenih prijateljev = 300e !!! ;)

Potem pa pridno resevat ankete za vsako reseno anketo dobiste 1.9€!
Ob prijavi pa vi prejmete 1,5€ !!

Ce ne verjamete da stran placuje oglejte si tale 2 linka!!!
http://www.shrani.si/f/1I/R5/mNw4jSI/marketagent.jpg
http://www.shrani.si/f/K/Xn/2BkDfd6k/za-skeptike.jpg

LP

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a Motore »

Prosil bi moderatorje da sodnika-a resno opozori, saj na tem forumu ne dela drugega kot spama z oglaševanjem.

webmass
Prispevkov: 9
Pridružen: 17.7.2011 21:12

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a webmass »

Pozdrav

Ne strinjam se povsem...če spamarjev ne bi bilo, bi nasedali dosti več, toliko kolikor smo pred leti.
Zanima me ali kdo sluiži preko interneta?
Če služi me zanimam kako?
Bi opisal ali predstavil okvirno idejo ali plan?
Če katerega zanima sodelovanje, naj tudi izrazi željo...kajti sam delujem na nekaj področjih, katera so popolnoma legalna in potrebnega dela. Se pa, da zaslužiti. Vsaj kakih 100$ že v prvem tromesečju, z več truda in vloženega časa pa več denarja in tudi hitreje do denarja. Imam nekaj zdravih preverjenih idej, vendar pa zaradi mojega prvotnega dela preko interneta imam dejansko pomanjkanje časa.
Če imate osnovno znanje o spletnih straneh in blogih ter njihovi izdelavi, če znate luščiti kvalitetne ključne besede, preveriti trg in niše, preveriti konkurenco, iskati kvalitetne back linke in povezave, imate nekaj časa ne dnevno, vsaj tedensko nekaj uric, ste resni in pošteni...potem vas bi kaka debata z menoj verjamem, da zanimala.
Seveda pa ne govorim o kakih PTC pšrogramih, čeprav sem z njimi pred leti delal, z nmekaterimi celo nekaj zaslužil. A klikanja je bilo celo morje, tako, da...tipkovnice so kar pokale po šivih, prav tako miške :).
Govorim o resnih zadevah, o resnem delu in pristopu itd.
Govorim o preprodaji domen, o preprodaji spletnih strani, o optimizaciji in ponudbi le te, o oglaševcanu preko naših spletnih straneh, o pisanju člankov, doseči prvo stran v najkrajšem možnem času, celo med prve tri pozicije na prvi strani in tam seveda tudi ostati, delati na tem. Ponujati storitve podjetjem ali posameznikom itd...
Se pravi pravo delo za pravi denar.
Ali katerega to zanima?
Bi zmogel kaj podobnega?
Mu je delo od doma všeč?
Delo od doma preko interneta?
Nihpče se še ni pretrgal, tudi ob rednem delu in redni službio ali pa za bolju resno ali pa celčo kar tako...kot izziv?
Zaenkrat lep pozdrav
še več uspeha
če pa že...tudi lepe in mirne počitnice ali dopust :)
Še enkrat lep pozdrav
Marcus P. Webmass

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a shrink »

Gornji post: SPAM.

Odgovori