Zaslužek na internetu

Predstavi spletno stran, ki te je navdušila!
webmass
Prispevkov: 9
Pridružen: 17.7.2011 21:12

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a webmass »

Kateri post?

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a shrink »

webmass napisal/-a:Kateri post?
Še vprašaš? Tvoje ime (Marcus P. Webmass) se vsepovsod pojavlja v zvezi z oglaševanjem "internetnega zaslužka". Tako oglaševanje pa na tem forumu nima česa iskati.

webmass
Prispevkov: 9
Pridružen: 17.7.2011 21:12

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a webmass »

Nobenega linkanja kamor koli ni v postu.
Je to spam?
Če se pojavlja ime hvala bogu ne le nik. Pomeni, da stvari delujejo. Da so ideje zdrave.
Če dodajam ideje je to dobro ne slabo.aj jih dodajam zastonj.
Če spamam me bodo izbrisali.
Ne beri, če te moti. Ni bilo namenjeno tebi, temveč nekomu, kateri želi več, ne manj ali ostati kjer je.
Išči probleme drugje. Jaz jih ne prinašam.
L.p. Marcus

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a GJ »

webmass napisal/-a:Nobenega linkanja kamor koli ni v postu.
Je to spam?
No, v prevodu: nateg
webmass napisal/-a: Če se pojavlja ime hvala bogu ne le nik. Pomeni, da stvari delujejo.
Da so ideje zdrave.
Čigavo ime? Tvoje?
Ti je ime Marcus P.?
Potem se verjetno pišeš Zillman. :lol: :lol: :lol:
Nikar ne govori o zdravih idejah, ker si zelo očiten nategovalec!
webmass napisal/-a:Če dodajam ideje je to dobro ne slabo.aj jih dodajam zastonj.
Ideje so lahko pozitivne ali pa negativne. In tvoje so usmerjene v zaslužek s spamom oziroma nategom!
webmass napisal/-a:Če spamam me bodo izbrisali.
Za enkrat ne spamaš temveč poskušaš zgolj onanirati na forumu!
webmass napisal/-a:Ne beri, če te moti. Ni bilo namenjeno tebi, temveč nekomu, kateri želi več, ne manj ali ostati kjer je.
Išči probleme drugje. Jaz jih ne prinašam.
L.p. Marcus
Evo že onaniraš...

Lep dan ti želim in da ti čim prej pride....

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a shrink »

webmass napisal/-a:Nobenega linkanja kamor koli ni v postu.
Je to spam?
Tole:
webmass napisal/-a:Če katerega zanima sodelovanje, naj tudi izrazi željo...kajti sam delujem na nekaj področjih, katera so popolnoma legalna in potrebnega dela. Se pa, da zaslužiti. Vsaj kakih 100$ že v prvem tromesečju, z več truda in vloženega časa pa več denarja in tudi hitreje do denarja.
je čisto spamarsko oglaševanje.
Če se pojavlja ime hvala bogu ne le nik.
Menda ne trdiš, da ti v osebni izkaznici piše: "Marcus P. Webmass"? :lol:
Pomeni, da stvari delujejo. Da so ideje zdrave.
A zato, ker se podpisuješ z "Webmass", ti je treba verjeti, ali kako? :lol:
Če dodajam ideje je to dobro ne slabo.aj jih dodajam zastonj.
Dej nehi, no, ti povsem jasno reklamiraš svoj "posel", ki je čisti "nateg". :lol:
Če spamam me bodo izbrisali.
Tvoje reklamiranje si zasluži izbris.
Ne beri, če te moti. Ni bilo namenjeno tebi, temveč nekomu, kateri želi več, ne manj ali ostati kjer je.
Reklamiranje "nategov" na ta forum ne sodi, na nakladanja "nategovalcev" pa sem vselej repliciral in bom tudi še naprej.
Išči probleme drugje. Jaz jih ne prinašam.
Razni "marcusi p. webmassi", ki reklamirajo "natege", so de facto problem, ki ga je treba zatirati v kali. :lol:

beno23
Prispevkov: 361
Pridružen: 15.2.2010 5:14

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a beno23 »

Slika od tega Marcusa

http://s6.netlogstatic.com/sl/p/oo/1648 ... 500631.jpg

Na kilometer se vidi da je nategun!

webmass
Prispevkov: 9
Pridružen: 17.7.2011 21:12

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a webmass »

Prijatelj, dokaži nateg "da jaz nategujem" ali prenehaj z tem.
Če tebi zadeve ne dišijo in ti ne gredo kot bi morale iti, jih privošči drugim.
Če je razlaga ni spam.
Sicer izguba časa s teboj. Vidi se, da dejansko se niti ne sanja o čem gre pri vsem, skupaj.
Resnično pa ti priporočam, da se pred takim napadom, dejansko prepričaš kako stvari stojijo, predno pričneš z obtoževanjem.
Tudi "spam" izgleda, da ne veš kam spada in kaj to sploh je.
Zgolj post ali članek, kako se katere zadeve lotiti brez linka je še nekaj najbolj čistega kar se na spletu lahko najde. Vsa tista linkanja in podobno. Govorim o masovki. Debata in post kako kdo to počne, pa nikomur ne škoduje, kvečjemu koristi. Tebi zgleda, da v vsem času internetnega obstoja ni koristilo čisto nič. Preveč časa izgubljaš z nepreverjenimi napadi in obtoževanji. Ne žali prosim.
Poiskusi z uporabo svojega imena ali je to tvoje ime? Kako že S.... prenehaj no s tako otročjimi zadevami.
Lep Pozdrav

webmass
Prispevkov: 9
Pridružen: 17.7.2011 21:12

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a webmass »

beno23 napisal/-a:Slika od tega Marcusa

http://s6.netlogstatic.com/sl/p/oo/1648 ... 500631.jpg

Na kilometer se vidi da je nategun!
...zašel boš v zelo resne vode obtožb. Že tu bi lahko žačel z...
Tole zadnje, ti bo odprlo problem, če ne prenehaš z "OSEBNIMI NAPADI IN OBTOŽEVANJI" !!!
Ne misli, da si neviden!!!
L.p.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a shrink »

webmass napisal/-a:Prijatelj, dokaži nateg "da jaz nategujem" ali prenehaj z tem.
Internetni zaslužki so de facto "nateg"; zato mi ni treba tega dokazovati. Tisti, ki to tako ali drugače reklamirajo, so "nategovalci". :lol:
Če tebi zadeve ne dišijo in ti ne gredo kot bi morale iti, jih privošči drugim.
Ja, internetni zaslužki in podobno že na daleč smrdijo in tega seveda ne privoščim nikomur. :lol: Zato je seveda prav, da na take "natege" opozarjamo.
Če je razlaga ni spam.
Seveda je spam, če to razlagaš vsepovsod. :lol:
Sicer izguba časa s teboj. Vidi se, da dejansko se niti ne sanja o čem gre pri vsem, skupaj.
Seveda vem, za kaj gre pri vsem skupaj: za "NATEG". :lol:
Resnično pa ti priporočam, da se pred takim napadom, dejansko prepričaš kako stvari stojijo, predno pričneš z obtoževanjem.
Ni mi treba: internetni zaslužki so čisti "nateg". :lol:
Tudi "spam" izgleda, da ne veš kam spada in kaj to sploh je.
SPAM je vsaka neželena vsebina: in tvoje reklamiranje svojega lastnega nategovalskega "biznisa" je na tem forumu nezaželeno. :lol:
Zgolj post ali članek, kako se katere zadeve lotiti brez linka je še nekaj najbolj čistega kar se na spletu lahko najde.
Te prosim, to je jasno reklamiranje:
Če katerega zanima sodelovanje, naj tudi izrazi željo...kajti sam delujem na nekaj področjih, katera so popolnoma legalna in potrebnega dela. Se pa, da zaslužiti. Vsaj kakih 100$ že v prvem tromesečju, z več truda in vloženega časa pa več denarja in tudi hitreje do denarja.
Link gor ali dol. :lol:
Vsa tista linkanja in podobno. Govorim o masovki. Debata in post kako kdo to počne, pa nikomur ne škoduje, kvečjemu koristi.
Dej nehi, no, koristi zgolj tebi, ker jasno iščeš naivneže za svoj "nategovalski" biznis. :lol:
Tebi zgleda, da v vsem času internetnega obstoja ni koristilo čisto nič. Preveč časa izgubljaš z nepreverjenimi napadi in obtoževanji.
Da so internetni zaslužki "nateg", je dejstvo. :lol:
Ne žali prosim.
Poiskusi z uporabo svojega imena ali je to tvoje ime? Kako že S.... prenehaj no s tako otročjimi zadevami.
Dej nehi, no: Menda res ne misliš, da bo kdo verjel, da je tvoje pravo ime "Marcus P. Webmass"? To pa je otročje, ja. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To, da je internetni zaslužek "nateg", ni nobena žalitev: to je dejstvo. In če se zaradi tega anonimnež z imenom "Marcus P. Webmass" počuti užaljenega, je to zgolj njegov problem. :lol:

beno23
Prispevkov: 361
Pridružen: 15.2.2010 5:14

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a beno23 »

webmass napisal/-a:Prijatelj, dokaži nateg "da jaz nategujem" ali prenehaj z tem.
Resnično pa ti priporočam, da se pred takim napadom, dejansko prepričaš kako stvari stojijo, predno pričneš z obtoževanjem.
Saj je jasno za kaj se gre. Klasični MLM (multi-level marketing). Dokler bo piramida rastla bo ok. Pol se pa sesuje. Te bi je itak samo v interesu imet čim več strank pod sabo, da boš mel več provizije, zato pa iščeš naivne ljudi po forumih. Z drugo besedo -->> "oglaševalski nateg".
...zašel boš v zelo resne vode obtožb.
Spammerji in nategovalci dobijo v ameriki tudi do 15 let zapora. Upam da bo kmalu tako tudi pri nas in taki kot ti ne boste več najedali :lol:

webmass
Prispevkov: 9
Pridružen: 17.7.2011 21:12

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a webmass »

shrink napisal/-a:
webmass napisal/-a:Prijatelj, dokaži nateg "da jaz nategujem" ali prenehaj z tem.
Internetni zaslužki so de facto "nateg"; zato mi ni treba tega dokazovati. Tisti, ki to tako ali drugače reklamirajo, so "nategovalci". :lol:
Če tebi zadeve ne dišijo in ti ne gredo kot bi morale iti, jih privošči drugim.
Ja, internetni zaslužki in podobno že na daleč smrdijo in tega seveda ne privoščim nikomur. :lol: Zato je seveda prav, da na take "natege" opozarjamo.
Če je razlaga ni spam.
Seveda je spam, če to razlagaš vsepovsod. :lol:

Razlagam takim laikom in nevednežem in problematikom kot si ri, to je vse.
Sicer izguba časa s teboj. Vidi se, da dejansko se niti ne sanja o čem gre pri vsem, skupaj.
Seveda vem, za kaj gre pri vsem skupaj: za "NATEG". :lol:

Zopet popolno priznanje nerazgledanosti...Dokazuješ, da si nevednež... Sanja se ti ne ne kaj je spam, ne kaj je razlaga ne kaj je marketing.
Resnično pa ti priporočam, da se pred takim napadom, dejansko prepričaš kako stvari stojijo, predno pričneš z obtoževanjem.
Ni mi treba: internetni zaslužki so čisti "nateg". :lol:

Za tebe so, ker se ti ne sanja kaj je internetni zaslužek, niti kako in kje, ter s čim začeti. Če ne preveriš o čem se gre (nisi preveril) niti pod razno ne moreš ničesar komentirati.
Tudi "spam" izgleda, da ne veš kam spada in kaj to sploh je.
SPAM je vsaka neželena vsebina: in tvoje reklamiranje svojega lastnega nategovalskega "biznisa" je na tem forumu nezaželeno. :lol:

Spam je vsaka nezaželena vsebina???? Kje? Kako? Kaj vsebuje spam? Ma pojma nimaš. Pojma nimaš. Kak biznis imam jaz? Kaj prodajam? Kaj nategujem? Zopet dokazuješ, da si totalni laik. Tudi toliko nisi, da preveriš. Pa karkoli, da preveriš. Čas imaš za neumnosti zato je za tebe vse nateg, ker tebi nikoli ne bo nič delovalo. In zaradii lastne nesposobnosti je za tebe vse nateg. Internetni zaslužek nateg??? :) Ja groza res. Vse sem že prebral, take nevedbosti pa res ne.

Zgolj post ali članek, kako se katere zadeve lotiti brez linka je še nekaj najbolj čistega kar se na spletu lahko najde.
Te prosim, to je jasno reklamiranje:

Kako reklamiranje? Povej česa? Zopet pišeš nepreverjeno.
Če katerega zanima sodelovanje, naj tudi izrazi željo...kajti sam delujem na nekaj področjih, katera so popolnoma legalna in potrebnega dela. Se pa, da zaslužiti. Vsaj kakih 100$ že v prvem tromesečju, z več truda in vloženega časa pa več denarja in tudi hitreje do denarja.
Link gor ali dol. :lol:

Vidš zopet. Ni to link gor ali dol. Zopet popolna nevednost. Nerazgledanost in nevednost. Preberi si kaj in poišči informacije, vsaj tiste osnovne, da se ne boš smešil.
Vsa tista linkanja in podobno. Govorim o masovki. Debata in post kako kdo to počne, pa nikomur ne škoduje, kvečjemu koristi.
Dej nehi, no, koristi zgolj tebi, ker jasno iščeš naivneže za svoj "nategovalski" biznis. :lol:

Zopet nepreverjeno žaljenje. Kak biznis zopet? Dej povej prosim? O čem gre biznis? Daj si prosim kje kaj več preberi. Kaj je tu nateg? Da razložim kako se zastonj postavi spletno stran? Kako se pravolno išče ključne besede? Katere končnice so prioritetne? Kaj je pingiranje in kako ga pravilno uporabljati? Kako stran indeksirati? Kako optimizirati stran? Kje iskati partnerske programe? Kako zaslužiti z pisanjem člankov?
To je nateg? To je tebi nategovanje? Ne bom uporabil besede B. ampak popolni nevednež. Preberi si kaj, nauči se kaj, preveri koliko ljudi danes že kaj zasluži z internetom in kako. Jaz ne iščem ljudi pod seboj. Podajam ravno te informacije, kje iskati informacije in kako se zadeve lotiti. Da pričneš z kakeršnimkoli zaslužkom brez kakeršnihkoli vložkov. To je nateg:)? Kje? :)Ne smeši samega sebe.
Tebi zgleda, da v vsem času internetnega obstoja ni koristilo čisto nič. Preveč časa izgubljaš z nepreverjenimi napadi in obtoževanji.
Da so internetni zaslužki "nateg", je dejstvo. :lol:

Preko interneta se ne, da nič zaslužiti? :) Res je. Ampšak to velja le za tebe. Ti, res ne boš nikoli zaslužil niti centa. To ti pa verjamem.
Ne žali prosim.
Poiskusi z uporabo svojega imena ali je to tvoje ime? Kako že S.... prenehaj no s tako otročjimi zadevami.
Dej nehi, no: Menda res ne misliš, da bo kdo verjel, da je tvoje pravo ime "Marcus P. Webmass"? To pa je otročje, ja. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a, to je moje pravo ime.Otročje je tvoje obnašanje in tvoje pridige. Otrpčje je izgubljanje časa na način katerega ti to počneš.

D

To, da je internetni zaslužek "nateg", ni nobena žalitev: to je dejstvo. In če se zaradi tega anonimnež z imenom "Marcus P. Webmass" počuti užaljenega, je to zgolj njegov problem. :lol:
Anonimnež si ti. Samo tvoj ip ni anonimen. lOpažam, da resnično drugega kot pisati (nepreverjene) neresnice. Ta zadeva je kazniva. Zopet preveri, da ne bo prepozno. Osebni napadi in žalitve so tudi kaznive (preveri). NISI NEVIDEN. Preveri. Preveri tudi, kako kaznivo je (celo pri nas) blatenje, pisanje neresnic, obtoževanje, osebni napadi z raznoraznimi imeni, delanje osebne škode na podlagi lažnih in nepreverjenih informacij (preveri, da ne bo prepozno).
Za popolnega nevedneža nekaj cvetk:
Ali lahko zaslužimo z pisanjem člankov?
Da.
Kako?
Danes podjetja in posamezniki, ter lastniki lastnih produktov ali lastnih spletnih strani, zaradi pomanjkanja časa najemajo ljudi, kateri so za določen znesek pripravljeni napisati članek o njihovem produktu. Je to nateg? NE. Če podam informacijo, kje iskati taka podjetja in kako se lotiti pisanja takšnih člankov, je to spam? NE!

Ali lahko služimo z optimizacijo spletne strani?
DA.
Kako?
V nadaljevanju prejšnjega odgovora. Če so članki optimizirani na določen produkt, potem dosegajo dosti višjo ceno. Kako se članek pravilno optimizira (pomemben del je število ponavljajočih besednih ključev v članku je izrednega pomena) lahko škoduje, lahko doseže optimum.
Je to nateg? NE! Je to spam? NE!
Če napišem, kako se to kvalitetno in pravilno dela je nateg? NE! Je spam? NE!

So te zadeve za tebe nateg:)? Je to spamanje? Preberi si malo forume. Preberi si kaj so te zadeve. Kako ljudje to učijo? Kje to učijo in za koliko?
Da, prijatelj nevednež. Tudi jaz to učim. Tudi jaz pišem optimizirane članke za marsikoga. In za začetek sem želel nekoli, kateri želi nekaj, nekaj več doseći, morda celo kaj zaslužiti...koliko? Je odvisno od interesa, znanja, časa in zagnanosti, ter resnosti.
Žal ti v to kategorijo ne boš nikoli prišel. Žal mi je, da zaradi svoje nevednosti svojega neznanja in nepreverjenja verodostojnosti napisanega, ne boš dosegel nikoli ničesar in zato bo za tebe vsak internetni zaslužek nateg. To je popolnoma logično. Saj tio je le tvoj obrambni mehanizem neznanja. Moral bi najprej graditi in delati na sebi. Najprej pomesti pred svojim pragom.
Kar se pa tiče osebnega napada, žaljenja, žaljivke, pa so zadeve kaznive in kazensko preganjane. Vsaka zadeva na internetu, tudi pisanje takih zadev je "VIDNA IN SLEDLJIVA". Zato bodo naslednjič zadeve zašle v resne vode. Če že želiš biti na tgako nizkem nivoju, potem naj bo to vsaj toliko nežaljivo, da ne blatiš, obtožuješ ali žališ direktno osebe. Preveri vsaj to, predno naslednjič napišeš, žališ, obtožuješ, blatiš in to osebno , kar bo lahko marsikaj sprožilo.
Lep Pozdrav

webmass
Prispevkov: 9
Pridružen: 17.7.2011 21:12

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a webmass »

beno23 napisal/-a:
webmass napisal/-a:Prijatelj, dokaži nateg "da jaz nategujem" ali prenehaj z tem.
Resnično pa ti priporočam, da se pred takim napadom, dejansko prepričaš kako stvari stojijo, predno pričneš z obtoževanjem.
Saj je jasno za kaj se gre. Klasični MLM (multi-level marketing). Dokler bo piramida rastla bo ok. Pol se pa sesuje. Te bi je itak samo v interesu imet čim več strank pod sabo, da boš mel več provizije, zato pa iščeš naivne ljudi po forumih. Z drugo besedo -->> "oglaševalski nateg".

Kje si videl, da delam MLM???? Predvidevaš? NAROBE. PREVERI ali prenehaj z neumnostmi. Ne iščem ene same osebe za članstvo pod menoj. Res pa se ukvarjam z določenim MLM-Mom že 6 leto. Vendar je to offline in ga nikjer nikoli nisem omenjal. V vseh letih odkar sem sploh zvedel za internet. Da tega ne počnem imam tehten razlog. Zmotil si se kot le kaj. Ker nisi sposoben niti preveriti za kaj gre.
...zašel boš v zelo resne vode obtožb.
Spammerji in nategovalci dobijo v ameriki tudi do 15 let zapora. Upam da bo kmalu tako tudi pri nas in taki kot ti ne boste več najedali :lol:
Pri nas pa so: osebni napadi, žaljiva imena, obtožbe kazensko sankcinirani. Preveri in premisli, predno me ponovno pričneš napadato "po nepotrebnem brez preverbe ali dokazov"!.

webmass
Prispevkov: 9
Pridružen: 17.7.2011 21:12

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a webmass »

shrink napisal/-a:
webmass napisal/-a:Prijatelj, dokaži nateg "da jaz nategujem" ali prenehaj z tem.
Internetni zaslužki so de facto "nateg"; zato mi ni treba tega dokazovati. Tisti, ki to tako ali drugače reklamirajo, so "nategovalci". :lol:
Če tebi zadeve ne dišijo in ti ne gredo kot bi morale iti, jih privošči drugim.
Ja, internetni zaslužki in podobno že na daleč smrdijo in tega seveda ne privoščim nikomur. :lol: Zato je seveda prav, da na take "natege" opozarjamo.
Če je razlaga ni spam.
Seveda je spam, če to razlagaš vsepovsod. :lol:
Sicer izguba časa s teboj. Vidi se, da dejansko se niti ne sanja o čem gre pri vsem, skupaj.
Seveda vem, za kaj gre pri vsem skupaj: za "NATEG". :lol:
Resnično pa ti priporočam, da se pred takim napadom, dejansko prepričaš kako stvari stojijo, predno pričneš z obtoževanjem.
Ni mi treba: internetni zaslužki so čisti "nateg". :lol:

NI TI TREBA :)??? VERJEMI PRIJATELJ, še kako bo potrebno, če boš zadeve nepreverjeno ponovil Tudi to preveri :)!
Tudi "spam" izgleda, da ne veš kam spada in kaj to sploh je.
SPAM je vsaka neželena vsebina: in tvoje reklamiranje svojega lastnega nategovalskega "biznisa" je na tem forumu nezaželeno. :lol:
Zgolj post ali članek, kako se katere zadeve lotiti brez linka je še nekaj najbolj čistega kar se na spletu lahko najde.
Te prosim, to je jasno reklamiranje:
Če katerega zanima sodelovanje, naj tudi izrazi željo...kajti sam delujem na nekaj področjih, katera so popolnoma legalna in potrebnega dela. Se pa, da zaslužiti. Vsaj kakih 100$ že v prvem tromesečju, z več truda in vloženega časa pa več denarja in tudi hitreje do denarja.
Link gor ali dol. :lol:
Vsa tista linkanja in podobno. Govorim o masovki. Debata in post kako kdo to počne, pa nikomur ne škoduje, kvečjemu koristi.
Dej nehi, no, koristi zgolj tebi, ker jasno iščeš naivneže za svoj "nategovalski" biznis. :lol:
Tebi zgleda, da v vsem času internetnega obstoja ni koristilo čisto nič. Preveč časa izgubljaš z nepreverjenimi napadi in obtoževanji.
Da so internetni zaslužki "nateg", je dejstvo. :lol:
Ne žali prosim.
Poiskusi z uporabo svojega imena ali je to tvoje ime? Kako že S.... prenehaj no s tako otročjimi zadevami.
Dej nehi, no: Menda res ne misliš, da bo kdo verjel, da je tvoje pravo ime "Marcus P. Webmass"? To pa je otročje, ja. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To, da je internetni zaslužek "nateg", ni nobena žalitev: to je dejstvo. In če se zaradi tega anonimnež z imenom "Marcus P. Webmass" počuti užaljenega, je to zgolj njegov problem. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a shrink »

Anonimnež si ti.
In ti kaj si? Menda ne trdiš, da ti v osebni izkaznici piše: "Marcus P. Webmass" (drugič)? :lol:
Samo tvoj ip ni anonimen. lOpažam, da resnično drugega kot pisati (nepreverjene) neresnice. Ta zadeva je kazniva. Zopet preveri, da ne bo prepozno. Osebni napadi in žalitve so tudi kaznive (preveri). NISI NEVIDEN. Preveri. Preveri tudi, kako kaznivo je (celo pri nas) blatenje, pisanje neresnic, obtoževanje, osebni napadi z raznoraznimi imeni, delanje osebne škode na podlagi lažnih in nepreverjenih informacij (preveri, da ne bo prepozno).
Grožnje na tem forumu niso nič novega. Tudi s strani anonimnežev. Sicer pa še enkrat: internetni zaslužki so "nateg" (na to opozarja še policija) in tisti, ki to tako ali drugače reklamirajo so "nategovalci".
Za popolnega nevedneža nekaj cvetk:
Ali lahko zaslužimo z pisanjem člankov?
Da.
Kako?
Danes podjetja in posamezniki, ter lastniki lastnih produktov ali lastnih spletnih strani, zaradi pomanjkanja časa najemajo ljudi, kateri so za določen znesek pripravljeni napisati članek o njihovem produktu. Je to nateg? NE. Če podam informacijo, kje iskati taka podjetja in kako se lotiti pisanja takšnih člankov, je to spam? NE!

Ali lahko služimo z optimizacijo spletne strani?
DA.
Kako?
V nadaljevanju prejšnjega odgovora. Če so članki optimizirani na določen produkt, potem dosegajo dosti višjo ceno. Kako se članek pravilno optimizira (pomemben del je število ponavljajočih besednih ključev v članku je izrednega pomena) lahko škoduje, lahko doseže optimum.
SPAM!
Je to nateg? NE! Je to spam? NE!
Oboje.
Če napišem, kako se to kvalitetno in pravilno dela je nateg? NE! Je spam? NE!
JA. JA.
So te zadeve za tebe nateg:)? Je to spamanje? Preberi si malo forume. Preberi si kaj so te zadeve. Kako ljudje to učijo? Kje to učijo in za koliko?
Kaj naj si preberem? Kako se vsepovsod oglašaš z imenom "Marcus P. Webmass" in reklamiraš svoj "nategovalski" biznis? :lol:

Da, prijatelj nevednež. Tudi jaz to učim. Tudi jaz pišem optimizirane članke za marsikoga. In za začetek sem želel nekoli, kateri želi nekaj, nekaj več doseći, morda celo kaj zaslužiti...koliko? Je odvisno od interesa, znanja, časa in zagnanosti, ter resnosti.
Spet spamarsko reklamiranje.
Žal ti v to kategorijo ne boš nikoli prišel. Žal mi je, da zaradi svoje nevednosti svojega neznanja in nepreverjenja verodostojnosti napisanega, ne boš dosegel nikoli ničesar in zato bo za tebe vsak internetni zaslužek nateg. To je popolnoma logično. Saj tio je le tvoj obrambni mehanizem neznanja. Moral bi najprej graditi in delati na sebi. Najprej pomesti pred svojim pragom.
Že slišano na tem forumu: tako so nakladali oglaševalci pralnih kroglic in MMS kapljic (varikine). :lol:
Kar se pa tiče osebnega napada, žaljenja, žaljivke, pa so zadeve kaznive in kazensko preganjane. Vsaka zadeva na internetu, tudi pisanje takih zadev je "VIDNA IN SLEDLJIVA". Zato bodo naslednjič zadeve zašle v resne vode.
A res? In koga napadam(o)? "Marcusa P. Webmassa", morda? In na koga se boš obrnil za pravno pomoč; na "Perryja Masona", morda? :lol:
Če že želiš biti na tgako nizkem nivoju, potem naj bo to vsaj toliko nežaljivo, da ne blatiš, obtožuješ ali žališ direktno osebe.
To, da je internetni zaslužek "nateg", ni nobena žalitev: to je dejstvo. In če se zaradi tega anonimnež z imenom "Marcus P. Webmass" počuti užaljenega, je to zgolj njegov problem (drugič). :lol:
Preveri vsaj to, predno naslednjič napišeš, žališ, obtožuješ, blatiš in to osebno , kar bo lahko marsikaj sprožilo.
To, da je internetni zaslužek "nateg", ni nobena žalitev: to je dejstvo. In če se zaradi tega anonimnež z imenom "Marcus P. Webmass" počuti užaljenega, je to zgolj njegov problem (tretjič). :lol:
NI TI TREBA :)??? VERJEMI PRIJATELJ, še kako bo potrebno, če boš zadeve nepreverjeno ponovil Tudi to preveri :)!
Preveri raje svojo osebno izkaznico, anonimnež. :lol:

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Zaslužek na internetu

Odgovor Napisal/-a GJ »

webmass napisal/-a:Ne misli, da si neviden!!!
Veliki brat te opazuje. :lol: :lol: :lol:

Pa poglejmo kaj več o tebi oziroma za koga se izdajaš:

Google pravi, da imaš profil na facebooku, kjer imaš link na svojo stran Adijo Pamet, ki je sicer trenutno pohekana, piše: "Hacked By Silent_Hell"... :lol: :lol: :lol:.
No in DomainTools vrne lastnika domene, ki je:
Registrant ID:CR75906456
Registrant Name:alenka lenart
Registrant Organization:
Registrant Street1:rusjanov trg 6
Registrant Street2:
Registrant Street3:
Registrant City:ljubljana
Registrant State/Province:slovenia
Registrant Postal Code:1000
Registrant Country:SI
Registrant Phone:+386.31741827
Google pravi, da je Alenka Lenart lastnica večih strani:
Vse omenjene strani so spam navlaka nemenjene klikanju in relamiranju.

Kdo je Alenka Lenart?
Zaposlena je pri MojeDelo.com.

Torej: "Marcus P. Webmass" je lahko Alenka Lenart, lahko je njen dobri znanec ki ji pomaga pri poslu/novačenju ali pa hacker.

Marcus, pa Alenka ve kaj ti počneš v njenem imenu?

Lep dan...

Odgovori