rastline.mojforum.si

Predstavi spletno stran, ki te je navdušila!
majkeljanuar
Prispevkov: 12
Pridružen: 10.1.2014 10:51

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a majkeljanuar »

Tehnicni napisal/-a:Na rastline.mojforum.si odprem temo o ekofašistih in lop po meni, že me ni več in moje teme tudi.
Mar smo res tako daleč prišli, da še ust ne smeš odpreti če ne kvakaš isto kot vsi drugi??
Zadnja večja frka s hrano v EU je bila zaradi eko hrane, gnojnico od govedi zlijajo po zelenjavi in to naj bi bilo in, kontrolirano dovajanje sterilnih umetnih gnojil, ki so v bistvu naravni elemnti, ki jih potrebuje rastlina, je pa satanizirano. Ma nima smisla izgubljati besed.
No ja, saj tudi tale forum ni ravno angelski. Tukaj res hitro dobiš okoli buče, če bi te kak uporabnik videl in srečal. Nekaj napišem, pa sem že domišljavi ignorant, pa skoraj obsojenec :cry: Drugače pa tudi jaz poznam forum rastline.mojforum.si in tam res ne marajo takšnih debat kot jih imamo tu, saj ni prav veliko žaljenja prisotnega

xor
Prispevkov: 40
Pridružen: 21.6.2012 7:28

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a xor »

Tehnicni napisal/-a:Na rastline.mojforum.si odprem temo o ekofašistih in lop po meni, že me ni več in moje teme tudi.
Mar smo res tako daleč prišli, da še ust ne smeš odpreti če ne kvakaš isto kot vsi drugi??
Zadnja večja frka s hrano v EU je bila zaradi eko hrane, gnojnico od govedi zlijajo po zelenjavi in to naj bi bilo in, kontrolirano dovajanje sterilnih umetnih gnojil, ki so v bistvu naravni elemnti, ki jih potrebuje rastlina, je pa satanizirano. Ma nima smisla izgubljati besed.
Če misliš da je to isto, predlagam da tudi sam namesto prave hrane ješ praške in tablete, ki naj bi jo nadomestili.
Dejstvo je da samo narava sama ve kaj je prav. Mi pa se igramo bogove. To nas bo vedno bolj brcalo v rit.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a shrink »

majkeljanuar napisal/-a:No ja, saj tudi tale forum ni ravno angelski. Tukaj res hitro dobiš okoli buče, če bi te kak uporabnik videl in srečal. Nekaj napišem, pa sem že domišljavi ignorant, pa skoraj obsojenec :cry:
No, če je zate za vtis o tem forumu merodajna replika uporabnika z nazivom Rock...

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
majkeljanuar napisal/-a:No ja, saj tudi tale forum ni ravno angelski. Tukaj res hitro dobiš okoli buče, če bi te kak uporabnik videl in srečal. Nekaj napišem, pa sem že domišljavi ignorant, pa skoraj obsojenec :cry:
No, če je zate za vtis o tem forumu merodajna replika uporabnika z nazivom Rock...
In še en udarec, shrink, če te strese pritožbena pravičnost.
Se opravičujem naši nekdanji cerkveni oblasti za črni humor.
Vsekakor pa se lahko zamisliš, če si se prepoznal. In če ne doživljaš cvetov, ampak povsod le trnje.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:
majkeljanuar napisal/-a:No ja, saj tudi tale forum ni ravno angelski. Tukaj res hitro dobiš okoli buče, če bi te kak uporabnik videl in srečal. Nekaj napišem, pa sem že domišljavi ignorant, pa skoraj obsojenec :cry:
No, če je zate za vtis o tem forumu merodajna replika uporabnika z nazivom Rock...
In še en udarec, shrink, če te strese pritožbena pravičnost.
Se opravičujem naši nekdanji cerkveni oblasti za črni humor.
Vsekakor pa se lahko zamisliš, če si se prepoznal. In če ne doživljaš cvetov, ampak povsod le trnje.
Očitno gre spet za udarec izrojeni nedeljskopravni logiki, če nedeljski pravnik ni prepoznal sebe v komentarju na vrhu; lahko bi recimo prepoznal lastne cvetoče oznake tipa "obsojenec". :lol: Črn humor pa je seveda to, da naravoslovci uporabljajo imbecilni nedeljskopravni besednjak. :lol:

mirko_77
Prispevkov: 18
Pridružen: 6.2.2014 11:39

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a mirko_77 »

rožica1 napisal/-a:Ker imam rada rastline in živali in ljudi ki radi pomagajo, sem navdušena nad forumom: http://rastline.mojforum.si
Odličen forum! Hvala! Dobil sem odgovore na svoja vprašanja o orhidejah :D

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:Očitno gre spet za udarec izrojeni nedeljskopravni logiki, če nedeljski pravnik ni prepoznal sebe v komentarju na vrhu; lahko bi recimo prepoznal lastne cvetoče oznake tipa "obsojenec". :lol: Črn humor pa je seveda to, da naravoslovci uporabljajo imbecilni nedeljskopravni besednjak. :lol:
Z vsakim odgovorom postajaš bolj črn. Bojim se, da te bo temna energija vsak hip posrkala vase. Doživel boš kako preobrazbo izven prostor-časa v novi singularnosti v obliki antimaterije. Potem nam boš lahko pravilno poročal iz prve roke, ter bodo pompozne teze in hipoteze in teorije postale odveč.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:Očitno gre spet za udarec izrojeni nedeljskopravni logiki, če nedeljski pravnik ni prepoznal sebe v komentarju na vrhu; lahko bi recimo prepoznal lastne cvetoče oznake tipa "obsojenec". :lol: Črn humor pa je seveda to, da naravoslovci uporabljajo imbecilni nedeljskopravni besednjak. :lol:
Z vsakim odgovorom postajaš bolj črn. Bojim se, da te bo temna energija vsak hip posrkala vase. Doživel boš kako preobrazbo izven prostor-časa v novi singularnosti v obliki antimaterije. Potem nam boš lahko pravilno poročal iz prve roke, ter bodo pompozne teze in hipoteze in teorije postale odveč.
Nikakor ne, nedeljski pravnik, črnina se kaže le pri tebi: od neuspelega humorja pa vse do nakladanj, ki se jim lahko posmehuje sleherni količkaj izobražen v zvezi z naravoslovjem. :lol:

Predlagam, da urgiraš (lahko tudi tam zgoraj) za čimprejšnje vstajenje rkc forumov, kajti tukaj se ti zelo črno piše. :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a: Nikakor ne, nedeljski pravnik, črnina se kaže le pri tebi: od neuspelega humorja pa vse do nakladanj, ki se jim lahko posmehuje sleherni količkaj izobražen v zvezi z naravoslovjem. :lol:

Predlagam, da urgiraš (lahko tudi tam zgoraj) za čimprejšnje vstajenje rkc forumov, kajti tukaj se ti zelo črno piše. :lol:
Kvazinaravoslovec, to je bil tvoj labodji spev.
Moje sožalje.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: rastline.mojforum.si

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a: Nikakor ne, nedeljski pravnik, črnina se kaže le pri tebi: od neuspelega humorja pa vse do nakladanj, ki se jim lahko posmehuje sleherni količkaj izobražen v zvezi z naravoslovjem. :lol:

Predlagam, da urgiraš (lahko tudi tam zgoraj) za čimprejšnje vstajenje rkc forumov, kajti tukaj se ti zelo črno piše. :lol:
Kvazinaravoslovec, to je bil tvoj labodji spev.
Moje sožalje.
Nikakor ne, nedeljski pravnik: na nedeljskopravna nakladanja kvazivca tvojega kova (ki se seveda lastne kvazivosti ne zaveda, jo pa rad projicira na druge :lol: ) se bom vselej odzival; tudi v času kislih kumaric.
V moje veselje.

:lol:

Odgovori