Kako do dodatnega zaslužka z internetom?

Predstavi spletno stran, ki te je navdušila!
Odgovori
ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Kako do dodatnega zaslužka z internetom? Vredno ogleda!

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

[quote=""sodnik""]“Pa ne še en, ki bo lepil linke do strani, na katerih mi obljubljajo milijonske zaslužke, finančno neodvisnost, itd., na koncu pa ne bom dobil ničesar ampak samo zapravljal dragoceni čas”[/quote]
Ampak točno to počneš. Nimaš pametnejšega dela? Kaj ko bi delal kaj bolj koristnega zase in za človeški rod.
sodnik napisal/-a:Hja, po eni strani imate prav, saj je kar 95% strani, ki ponujajo takšne storitve ustvarjenih z namenom ogoljufati svoje uporabnike.
Vendar to pomeni da še vedno obstaja 5% strani, ki so poštene do svojih uporabnikov in jim izplačujejo, na tak način prisluženi denar!
Ne, ni nujno. To pač pomeni, da je 95 % strani goljufivih, ostale pa lahko da niso opredeljene (če ta tvoja številka sploh kaj drži - nagibam se kar k 100 %). Čisto možno, da so še bolj goljufive kot prve, bolj angažirane (RKC, mafija ipd.), bolj dodelane in bolj zvite.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Kako do dodatnega zaslužka z internetom? Vredno ogleda!

Odgovor Napisal/-a shrink »

sodnik, še zdaleč nisi prvi, ki je skušal oglaševati "PTC" na tem forumu; glej npr.:

viewtopic.php?f=5&t=2320

In še vsak tak poskus je bil v kali zatrt, ker:

1. Oglaševanje nasploh na ta forum ne sodi.

2. Pokazali smo (v eni temi, ki jo je moderator izbrisal), da gre za nateg in celo internetni kriminal (pri enem ponudniku PTC je bilo treba inštalirati programček, ki je s strani protivirusnih programov bil spoznan za malware).

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Kako do dodatnega zaslužka z internetom? Vredno ogleda!

Odgovor Napisal/-a =) »

sodnik napisal/-a:sicer pa ne vidim razloga da bi to predstavljal ljudem, če ne bi bile strani poštene in izplačevale denar...kaj bi imel od tega?! NIČ!
še jaz vem, da je to gola svinjarija... :mrgreen:
...če jim, sodnik, res kimaš (čeprav si očitno en izmed njih), se zamisli malo...

Ne potrebuješ dosti logike, da ugotoviš, da brez dela ni jela. Nobene matematične indukcije za to ne potrebuješ, res ne.
Če promoviraš klikanje za denar je podobno kot če promoviraš loterijo.
Upam, da nimaš otrok.

Pismo, ko že mislim, dale nismo tolk v dreku, najdeš na RTV scene kot je tale http://www.rtvslo.si/crna-kronika/foto- ... ena/209387
Seveda se vprašaš kam gre naš pravni sistem. Kje je pravica, resnica. Vse to sploh ni važno. Dober pravnik je tisti, ki išče luknje v zakonu....kakšno zagovarjanje nedolžnih, kje neki. Napadalec je streljal na policista. Mi pa govorimo o jopičih. Res, na koncu izzveni, da so policisti krivi, ker niso nosili jopičev. Le kako bi lahko napadalec vedel, da onadva nista imela jopičev?!? Še na kraj pameti mu ni padlo, da bi streljal na njih.... pa take fore.

Dobro živiš, če si lopov. Lopov, ki razprede svoje mreže, da se ne ve več kaj je vzrok, kaj posledica...dober odvetnik bo v takem kaosu vedno našel izhod. "Ubogi" , "prikrajšani" lastniki podjetij, pa bodo dobili še izplačilo v višini nekaj letnih plač...in zadeva gre v pozabo.

Tako kot na zobozravstvo bi se sedaj morali spraviti še na pravnike. To bi bilo šele veselo....

Jao meni, v kaj se spuščamo. Prejšnje poletje smo šli z avtom v en gozd. Pustili avto nekje na strani in šli na sprehod. Pridemo nazaj, smo dobili čez pot eno rampo (prej o tem ni bilo ne duha ne sluha, nikjer nobene table) in na rampi ključavnica. Tip nas je zaklenil v lasten gozd!!! :roll: ( :arrow: mi bi lahko njemu očitali odvzem svobode)
Ključavnico smo razbili in šli domov.
Po enem letu smo dobili poziv na sodišče, da "poravnamo" stroške ENE KLJUČAVNICE!!! (in seveda vse kar spada zraven)
......ooooo, kam gre narod!
:arrow: po takem te prime, da bi kupil novo ključavnico in jo zaklenil na njegovo rampo. Tako, kot smo jo dobili...

Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 234
Pridružen: 2.7.2009 20:27

Re: Kako do dodatnega zaslužka z internetom? Vredno ogleda!

Odgovor Napisal/-a pilot »

Ali imaš vsaj kakšna znanstvena odkritja iz tega področja
"če se sploh da iz 95% goljufi oluščit kaj znanosti" :?
Če je kej lepo prosim da to deliš z nami :D

Uporabniški avatar
pilot
Prispevkov: 234
Pridružen: 2.7.2009 20:27

Re: Kako do dodatnega zaslužka z internetom?

Odgovor Napisal/-a pilot »

Se mi je kar zdelo da bo tako :lol:

webmass
Prispevkov: 9
Pridružen: 17.7.2011 21:12

Re: Kako do dodatnega zaslužka z internetom?

Odgovor Napisal/-a webmass »

Pozdrav...
Jaz mislim, da, če že je kak link v zvezi z zaslužkom naj bo to resnično pravi posel ne kar nekaj. Lahko bi se kdo razpisal o kaki svoji ideji.
Osebno ponujam povezave ali backlinke preko treh mojih strani.
Prva stran je zaslužek z članki, optimizacija, oglaševanje, marketing (teme)
druga frizure
tretja potovanja in potovalne agencije.
Prva ima page rank 3 ostali dve page rank 2.
Imam tudi nekaj tujih.
Vse so na prvi strani googla, odvisno od dneva tudi med prvimi tremi pozicijami.
90% je slovenskih obiskovalcev, ostalo bivše yu in eu ter zda.
Koliko je obiskov in ostalo, pa preko maila.
Če koga zanima mi lahko piše.
To je tudi eden izmed načinov, kako do nekaj denarja preko interneta iz domačega naslonjača.
Lep pozdrav vsem skupaj z veliko takšnega ali drugačnega uspeha.

ALec
Prispevkov: 8
Pridružen: 19.9.2005 21:43

Re: Kako do dodatnega zaslužka z internetom?

Odgovor Napisal/-a ALec »

No kak stvar deluje po mojem mneju.
En človek, barabin. oglašuje na forumih, blogih, kako je on fajn zaslužil z reševanjem anket ali whatever. Prilagaja neka dokazila in podobne fore.

Vprašat se moramo preprosto. Kaj je njegova motivacija za tole? Kr njegov izgovor, da bi "pomagal" drugim, je navadno nakladanje, on dela to, da bi "pomagal", svojim sebičnim interesom, poskrbel za svojo lastno rit, zaslužil z nategom drugih ljudi.

Najverjetneje barabin dela pr tem podjetju, ter pod nekim lažim vzdevkom ponuja te storitve ter zavaja ljudi. Mogoče je plačan po kliku ter s tem ko vi klikate njegove povezave on močno služi. Torej, vsakič ko z prevaro nategne človeka, je plačan. Tko da pol te strani poberejo, pokradejo vaše osebne podatke ter jih mogoče dajo naprej. A bi si res želeli, da imajo nezanci vaš psihološki profil? Vedo skoraj vse o vas? Mogoče boste pol dobili več reklam na dom itd,...

Tko, da močo svetujem neklikanje takih povezav ter da prenehate tratit vaš čas. Kr oglaševalstvo je eno od zl tega sveta, to je smetenje, prodajanje smeti, laži, manipualcija ter je grdo, umazano, svinjsko. Če skrbimo za lepše okolje navzunaj, bi morali poskrbeti, da oglaševalci nehajo prodajat sranje, smeti ter ustavit tako maipulativno, gnusno vedenje, ki človeštvu ne koristi, samo škoduje ter oira njegov razvoj.

Sodnik barabin sram te bilo, za tvoje svijanje.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Kako do dodatnega zaslužka z internetom?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Tako je, ALec: na take linke ni pametno klikati že zaradi nevarnosti zlonamernih skript, okužb in podobnega na takih straneh. Ampak za kvarkadabrovce ni panike: so v splošnem bolj nezaupljivi in previdni, morebitne linke na tako navlako pa moderator sproti briše.

P.S. No, nekaj linkov v podobni temi je še prisotnih, a verjamem, da kvarkadabrovci ne klikajo nanje. :D

Odgovori