Slovenski eko forum

Predstavi spletno stran, ki te je navdušila!
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
Alien-x
Prispevkov: 11
Pridružen: 10.10.2008 20:29

Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a Alien-x »

:wink:
Zadnjič spremenil Alien-x, dne 21.9.2009 21:29, skupaj popravljeno 1 krat.

NIKKI
Prispevkov: 743
Pridružen: 24.3.2006 20:22

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a NIKKI »

Kaj je "onesnaževanje" in "zastrupljanje" okolja? Ali gre tu samo za zakonodajo v okviru človeške vrste? Ali moramo odstraniti del človeštva, da bodo ostali živeli v "naravnem" okolju? Ali boš ti, ki si začetnik tega foruma vrgel računalnik skozi okno in nehal strupiti okolico? Nehal prati perilo in nehal jesti oddaljeno hrano, ter jo začel krasti sosedom?
Prosim, nobenih lažnih argumentov!

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a =) »

Alien-x napisal/-a:Zato se obračam na vas, da mi ga pomagate čimbolj dodelati...
Meni se zdi ta rdeče-črna kombinacija zastrašujoča, kričeča in krvoločna - skratka, nikakor se ne sklada s predpono eko-.
Za eko forum so primerne zelena, bela, kvečjemu kakšne pastelne barve.
Poglej si kakšen forum, ki ti je všeč. Npr. ta forum od kvarkadabre je super zastavljen.
(no, sicer sem že slišala za komentar, da so vrstice predolge za nekoga, ki ima velik ekran in da mora po forumu gledat kot pri nogometni tekmi, ampak mene to še nikoli ni motilo...)

NIKKI napisal/-a:Kaj je "onesnaževanje" in "zastrupljanje" okolja? Ali gre tu samo za zakonodajo v okviru človeške vrste? Ali moramo odstraniti del človeštva, da bodo ostali živeli v "naravnem" okolju? Ali boš ti, ki si začetnik tega foruma vrgel računalnik skozi okno in nehal strupiti okolico? Nehal prati perilo in nehal jesti oddaljeno hrano, ter jo začel krasti sosedom?
Prosim, nobenih lažnih argumentov!
v čem je problem? Si človek zadnje čase res tako "obupno" želi "naravnega" okolja? Je to zgolj pretveza za vse umazanije, ki jih dela in načrtuje?
tujec je prišel na forum predstavit svojo eko-idejo in se čudi, ko med znanstveniki ne najde odobravanja...

Uporabniški avatar
Alien-x
Prispevkov: 11
Pridružen: 10.10.2008 20:29

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a Alien-x »

:wink:
Zadnjič spremenil Alien-x, dne 21.9.2009 21:29, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a =) »

Alien-x napisal/-a: Ja rdečo sem izbral ravno zato kar praviš "kričeča, kvoločna" saj glih rdeča na nekaj opozarja in vzbudi pozornost....
mene bolj odbija, kot vzbudi pozornost.
Ni nujno, da to, kar je kričeče vzbuja željo po odkrivanju. Opazno že, ampak odbijajoče.
(moje mnenje)
Preberi si kakšno knjigo o barvah in o njihovem učinku na posameznika in družbo.
Alien-x napisal/-a:...ostale barve so mi malo prenežne in vsakdanje in veliko je takih enakobarvnih forumov....
sej to je problem. Kvaliteta foruma ni v barvah, je nekje drugje.
Alien-x napisal/-a:....pa še to, res, da ste sami znanstveniki tu gor pa glede tega nič ne nardite, sam druge kritizirate namesto, da bi s tem znanjem, ki ga imate nardili svet boljši....
si res dobil tak občutek?
Alien-x napisal/-a:....imamo znanje in tehnologijo, lahko ohranimo zemljo in se hkrati odpravimo proti novim dogodivščinam k zvezdam...
kakšno znanje imate?
Alien-x napisal/-a:..KAJ TI BO VSE TO ZNANJE, ČE NI DOMIŠLIJE.....DOMIŠLIJA IN SANJE SO BREZMEJNE, VSE JE MOGOČE MANIFESTIRAT V REALNOST...
to me spominja na profesorico komorne igre (luda ženska), ko je razlagala, da naj igram skladbo, kot da je pred mano zelen hribček, pa modra reka, pa da naj igram Don Juansko, ali pa bolj kot opero Čarobna piščal, ali pa kot da imam v pljučnem košu kroglo, ki se neprestano vrti in je samo moja...sem dobro vedela, da je popolnoma usekana...
Sem poskušala stvar spravit na bolj profesionalen nivo in sem jo vprašala ali naj naredim accelerando, dinamiko do ff in se nato umaknem in pustim vodilno melodijo kolegici...ona pa se meni začne dret da ona ni zaradi tega tu postavljena (aja?!?) ampak, da ustvarja vzdušje, na nek način spodbuja domišljijo...
Hmmmm... naslednji teden me je vrgla iz razreda 8) ... in izjavila, da ni govorila ZA mojim hrbtom ampak dejansko PRED. :lol:

Uporabniški avatar
Alien-x
Prispevkov: 11
Pridružen: 10.10.2008 20:29

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a Alien-x »

:wink:
Zadnjič spremenil Alien-x, dne 21.9.2009 21:30, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a =) »

pa ne mi rečt, da tole:
rdeča..jpg
seva optimizem, (pozitivno) gibanje, življenje...

Lepo, da omenjaš mercator. Poglej si njihovo stran.
mercator.jpg
Ostale strani si pa kar sam poglej.

Rdeča je lepa v majhnih količinah, kadar usmerja pogled, ne pa da imaš celo stran "popackano s krvjo"
Alien-x napisal/-a:če pa se je tebi tvoja profesorica vsedla v želodec in ti še danes greni življenje ji pa pejt to povedat in si olajšaj dušo....
ne se bat. Saj sem ji (samo to še ne spremeni dejstva, da ni normalna).
Alien-x napisal/-a:kakšno znanje imate?
praviš "kakšno znanje imate? " a ti nisi človek.....zgleda, da ne ......govorim o človeku oziroma o človeštvu......
Aaaa... sedaj te bolje razumem. Postavil si se v vrsto. Jaz sem človek, to delamo mi, pravzaprav pa tvoji upi slonijo na drugih, ki naj raziskujejo, delajo, se učijo. Ti bi pa bil njihov "koordinator". No ja, tudi prav...
Alien-x napisal/-a:...človek ima dovolj znanja in tehnike, da nam ni potrebno uničit vsega kar nam pride pod roke ali na misel......men se zdi to zelo primitivno, da s tem vsem znanjem samo uničujemo namesto ustvarjamo...
s tem se lahko strinjam

Ampak še vedno me zanima... Kakšno izobrazbo imaš ti (ali kateri od uporabnikov), ki si postavil tale forum. Na čem sloni? Ima dobre temelje (dobro idejo, znanje) ali se bo sesedla ob prvi sapi?

Uporabniški avatar
Alien-x
Prispevkov: 11
Pridružen: 10.10.2008 20:29

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a Alien-x »

:wink:
Zadnjič spremenil Alien-x, dne 21.9.2009 21:30, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a celica »

Alien-x napisal/-a:Zelo bi bil vesel, če bi se kdo včlanil, ter mi z nasveti, idejami pomagal postaviti res en super forum, ki bi temeljil na varovanju narave....
Alien-x napisal/-a:moj forum bo ostal takšne barve in ti ne moraš proti temu nardit popolnoma nič .....
Nič ni čudno da je tako stanje v Zasavju, če se pa tega lotijo nesposobni.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a problemi »

Alien-x napisal/-a:Kaj bi ti sploh rad zdaj od mene, kakšni lažni argumenti... dal sem pa post ker je naslov teme Zanimive spletne strani in ti me zdaj tu samo nekaj kritiziraš.....si ti sploh normalen......glede na tvoj komentar "Ali moramo odstraniti del človeštva, da bodo ostali živeli v "naravnem" okolju? " zgleda, da ja in to takšne kot si ti, ker da še danes v tem času ne veš, da ima človeštvo dovolj znanja in tahnologije s katero ne bi sploh potebovali onesnaževat okolja in zastrupljat vse okoli nas.....človek je na Zemlji kot virus, ker so na oblasti ljudje z istim mišljenjem kot ti.... mislim, da ti najvišje ležeča mišica v tvojem telesu ne dela al je pa že čist zakrnela......predvidevam, da si tud starejše generacije.....sam da se generacija zamenja bo sigurno bolše, še mlajši od tebe so bolj ekološko osveščeni......pa malo se umiri pa pejt pod hladen tuš :wink:
Glede napisanega tudi tebi ne bi škodoval hladen tuš. "NIKKI" te sprašuje glede tem na tvojem forumu, odgovori mu. Glede na stavek o odstranjevanju njega in njemu podobnih, si lahko o tebi ustvarim mnenje, da si militantni New Age ECO fanatik.

=) napisal/-a: Meni se zdi ta rdeče-črna kombinacija zastrašujoča, kričeča in krvoločna - skratka, nikakor se ne sklada s predpono eko-.Za eko forum so primerne zelena, bela, kvečjemu kakšne pastelne barve.
Strinjam se z "=)". Bi bila bolj primerna za kako satanistično sekto.

Alien-x napisal/-a:pa še to, res, da ste sami znanstveniki tu gor pa glede tega nič ne nardite, sam druge kritizirate namesto, da bi s tem znanjem, ki ga imate nardili svet boljši......vse to pa samo zaradi tega usranega monatarnega sistema......jaz sem mnenja, da je treba podret ta monatarni sistem (hrane bi bilo dovolj za vse, revščine ne bi bilo, vsi bi imeli kar nam srce poželi, namesto vojske in vojn bi se lahko razvijali v tehniki, medicini itd,..) .....in bomo vsi delali za dobrobit človeštva in našega lepega tretjega kamna od Sonca......je pa treba včasih tud mal pogledat proti zvezdam in se zamislit........imamo znanje in tehnologijo, lahko ohranimo zemljo in se hkrati odpravimo proti novim dogodivščinam k zvezdam...
Dobra ideja. Samo še napiši ali je takega sistema zmožno bitje oziroma virus kot ga sam imenuješ. Ne trdim, da ne, ampak povej nam kako. Se veselim odgovora. Poleg tega pa podobne ideje lahko najdemo tudi na:
http://www.thevenusproject.com/

Uporabniški avatar
Alien-x
Prispevkov: 11
Pridružen: 10.10.2008 20:29

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a Alien-x »

:wink:
Zadnjič spremenil Alien-x, dne 21.9.2009 21:30, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
Alien-x
Prispevkov: 11
Pridružen: 10.10.2008 20:29

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a Alien-x »

:wink:
Zadnjič spremenil Alien-x, dne 21.9.2009 21:31, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a =) »

Alien-x napisal/-a: mislim pa, da me vsi vi, ki ste proti, zatirate bolj zaradi tega, ker sami delate v takšnih firmah in se samo zgovarjate na barvo, ker ne potrebujem pomoči pri barvi.....pa tud ni mi več razlagat kaj je bistvo, če ne zastopiš pač ne zastopiš, zastopite....bla bla
Ne bom rekla, da si butast, ker najverjetneje nisi...
Samo očitno se ne zavedaš, da te ne zatiramo. Sam si napsal
Alien-x napisal/-a:Zato se obračam na vas, da mi ga pomagate čimbolj dodelati...
in sklepala sem, da hočeš konstruktivno kritiko. Misliš si, da ni konstruktivna, pa je. Zato ker že sama barva strani odbija, ne pa pritegne. Človek zato do strani takoj zavzame odklonilen odnos, čeprav bi v drugih barvah, oblikah morda celo kaj prebral, pokomentiral, se včlanil. (govorim za večino, ne za vse). Očitno je torej, da hočeš da forum ugaja tebi, mnenje drugih pa te ne zanima. (glede na to, da si temo (zakaj je forum rdeče barve) v svojem lastnem forumu zaklenil) Nasprotno, celo jezen (užaljen) si, ker te ne pohvalimo. Kdo ti brani. Imej svoje veselje. Ampak bil boš sam. Jezen na cel svet ker te ne razume; pravzaprav pa ti njega nočeš razumet.

Ampak dobro, očitno kritike ne sprejemaš dobronamerno...

Uporabniški avatar
Alien-x
Prispevkov: 11
Pridružen: 10.10.2008 20:29

Re: Slovenski eko forum

Odgovor Napisal/-a Alien-x »

:wink:

Zaklenjeno