Ujemanje stav - mogoče kdo pozna?

Predstavi spletno stran, ki te je navdušila!
Zaklenjeno
DaniP
Prispevkov: 1
Pridružen: 8.4.2019 9:14

Ujemanje stav - mogoče kdo pozna?

Odgovor Napisal/-a DaniP »

Pred kratkim sem na netu zasledil novo metodo športnih stav, ki se ji reče ujemanje stav. blog na www.ujemanjestav.si je zelo podrobno napisan, vendar sem pri takšnih stvareh vedno raje previden. ima morda že kdo kakšne izkušnje? sam sem malo testiral in očitno deluje, pa vendar raje vprašam za nasvet.
Hvala za odgovore.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ujemanje stav - mogoče kdo pozna?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Noben sistem ne more garantirati dobička na dolgi rok, razen če ne gre za prirejene stave.

pikapoka
Prispevkov: 18
Pridružen: 17.2.2020 12:53

Re: Ujemanje stav - mogoče kdo pozna?

Odgovor Napisal/-a pikapoka »

DaniP napisal/-a:
8.4.2019 9:38
Pred kratkim sem na netu zasledil novo metodo športnih stav, ki se ji reče ujemanje stav. blog na www.ujemanjestav.si je zelo podrobno napisan, vendar sem pri takšnih stvareh vedno raje previden. ima morda že kdo kakšne izkušnje? sam sem malo testiral in očitno deluje, pa vendar raje vprašam za nasvet.
Hvala za odgovore.
Jz se tudi strinjam, ujemanje stav je tako-tako in ne garantira. Najboljši garant je da pred stavo preveriš tekmo in se prepričaš o formi, statistiki in pač vsemu kar se lahko in nato staviš takšne vsote, ki si jih lahko privoščiš da izgubiš...Vse preveč ljudi stavi prevelike zneske, potem pa 1krat kiksneš stavo in je konec.

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: Ujemanje stav - mogoče kdo pozna?

Odgovor Napisal/-a Motore »

Tema se zaklepa saj ni aktivna več.
Če bi še kdo kaj relevantnega dodal naj me kontatkira preko ZS in temo bom znova odprl.
Lp, Motore

Zaklenjeno