Duhovi

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?

Ste že videli duhove?

Da
0
Brez glasov
Ne, toda sem jih občutil
2
6%
Ne, od njih ne duha, ne sluha
30
94%
 
Skupaj glasov: 32

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Odgovor Napisal/-a bianko »

Hmm ali duhovi razumejo slovensko ali razumejo tudi druge jezike?
Zakaj bi duh lahko reagiral z šivanko z ostalo materijo pa ne?
Zakaj ima duh v onostranstvu še zmerom ime iz tega sveta?
Vprašanj je veliko tako, da se mi ne da vseh pisat.

meglich
Prispevkov: 116
Pridružen: 4.8.2007 18:25

Odgovor Napisal/-a meglich »

Vem ja. Nikoli nisem rekel da mi vrjemi. Rekel sem da lahko slikam in boš sam probav. Pa tudi napisav sem da sam ne vrjamem v duhove in vprašav če je to znanstveno razložlivo. Men se je zdelo uglavnem zelo čudno.

LP

meglich
Prispevkov: 116
Pridružen: 4.8.2007 18:25

Odgovor Napisal/-a meglich »

Krogci pa so samo napaka na lečah. Zamenaj fotoaparat in ne bo več takih problemov.
LP

0-13
Prispevkov: 13
Pridružen: 18.9.2007 17:27
Kraj: begunje

Odgovor Napisal/-a 0-13 »

Pustiva lečo,preiskušeno,ni ona vzrok.
če bi bila leča bi bili krogci enaki in na enem mestu slike,pa enkrat je drugič ga pod istimi pogoji ni.enkrat so mjhni drugič veliki,enkrat so tukaj enkrat tam,tudi ni vedno krog.Bom dal še eno sliko,ta polkrog sem za hipec prepozno opazil,takoj nasledna slika je čista.Če še dodam,potem je moj aparat nekaj posebnega,v lečah,ker pri vsem trudu,še ni nihče potrdil,da je slikal kaj podobnega.
Slika

0-13
Prispevkov: 13
Pridružen: 18.9.2007 17:27
Kraj: begunje

Odgovor Napisal/-a 0-13 »

Kar se tiče leče,če gledaš na national geographic,kjer se tudi vidi celotno telo,ali nekaj v tem smislu,kaj pa o tem misliš.duše ali ne duše ,kaj potem to je.
In ali ima človek svoj nad jaz,da sem bolj precizen.

meglich
Prispevkov: 116
Pridružen: 4.8.2007 18:25

Odgovor Napisal/-a meglich »

WOW. Neverjetno. Ti bom pa tako povedav. Gotovo so duhovi. BUUU. V 2D obliki. V krogcu. Lepi so. Še men so ušeč. Pa ti resno vrjameš da bi od useh možnih napak se ravno duh prikazav na sliki? Obstaja napaka leče, prenašaš datoteko na računaknik pride do napak, sami shranjeni podatki ne ostanejo vedno isti.
Slika



LP

0-13
Prispevkov: 13
Pridružen: 18.9.2007 17:27
Kraj: begunje

Odgovor Napisal/-a 0-13 »

Nikjer nisem napisal,kaj to je,napisal sem NE VEM,kaj to je.Vprašanju,ki ti ni povšeči,pa nič.Zmenoj ti ni treba izgubljati tvojega dragocenega časa.

meglich
Prispevkov: 116
Pridružen: 4.8.2007 18:25

Odgovor Napisal/-a meglich »

Saj ni dragocen. Mam še ene 50 let na razpolago. Sj sm ti napisal da je velik možnosti.

Da ti malo pomagam, si oglej te linke:
Link 1
Link 2

LP

0-13
Prispevkov: 13
Pridružen: 18.9.2007 17:27
Kraj: begunje

Odgovor Napisal/-a 0-13 »

Hvala za povezave.Bom šeenkrat.Slikam z GSM-jem,te bele lise ali krogci se pri dnevni svetlobi ne pokažejo.Skozi aparat jih vidim tudi predno slikam.Ne pokažejo se vsak večer ali zgodaj zjutraj.Po prvi sliki slikam v najkrajšem možnem času isto mesto in tega belega madeža ni.So različnih velikostiin oblik,nikoli oglati.V prostorih kjer slikam se pokaže eden mogoče dva,redko več.Bom dal še povečavo.
Slika
Ne vem,zakaj,ali kaj in ali...Nevem!

meglich
Prispevkov: 116
Pridružen: 4.8.2007 18:25

Odgovor Napisal/-a meglich »

Priporočam ti da si sposodiš prijateljev fotoaparat in slikaš z njim. Če se bodo krogci ponovno prikazali obstaja možnost da ni nič narobe s fotoaparatom. S kolikim fotoaparatom si že poskušal slikati? Samo z mobitelom al tudi z prafim fotoaparatom? Za kakšen nasvet več pa se obrni na fotostudio. Najbrš ti bodo znali pomagat.

LP

zmay
Prispevkov: 6
Pridružen: 13.9.2005 12:09

Odgovor Napisal/-a zmay »

če koga zanimajo duhovi in podobno pa je tu še en forum o tem klik

Odgovori