mišlenje

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
mislec
Prispevkov: 6
Pridružen: 2.12.2007 21:50

mišlenje

Odgovor Napisal/-a mislec »

no včasih ko kaj berem al pa gledam televizijo ko sedim se začnem nevem kako ali pa zakaj spraševat kak to da obstajam kaj je moj vzrok da obstajam ne zmorem opisat občutka pač v bistvu začnem v nekem delu začet mislit da v resnici jaz ne obstajam no in me zanima če je še kdo drug z podobnimi občutki in zakaj se mi to dogaja če lahko gdo pojasni
Zadnjič spremenil mislec, dne 4.12.2007 15:36, skupaj popravljeno 1 krat.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Mogoče pa bi malo na svež zrak stopil :) .

mislec
Prispevkov: 6
Pridružen: 2.12.2007 21:50

Odgovor Napisal/-a mislec »

:lol:

Rokerda
Prispevkov: 799
Pridružen: 11.11.2006 16:18

Odgovor Napisal/-a Rokerda »

Pomoje vsak kdaj pa kdaj začuti potrebo po določenih odgovorih....

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Odgovor Napisal/-a GJ »

'Cogito ergo sum' oziroma 'mislim torej sem' bi odgovoril Descartes nekaj 100 let nazaj. Odgovor velja seveda še danes.

Lep večer želim..

azi
Prispevkov: 74
Pridružen: 23.10.2005 14:07

Re: mišlenje

Odgovor Napisal/-a azi »

mislec napisal/-a:no včasih ko kaj berem al pa gledam televizijo ko sedim se začnem nevem kako ali pa zakaj spraševat kak to da obstajam kaj je moj vzrok da obstajam ne zmorem opisat občutka pač v bistvu začnem v nekem delu začet mislit da v resnici jaz ne obstajam no in me zanima če je še kdo drug z podobnimi občutki in zakaj se mi to dogaja če lahko gdo pojasni
tocno ta feeling obcutim jst na trenutke.....

meglich
Prispevkov: 116
Pridružen: 4.8.2007 18:25

Re: mišlenje

Odgovor Napisal/-a meglich »

mislec napisal/-a:no včasih ko kaj berem al pa gledam televizijo ko sedim se začnem nevem kako ali pa zakaj spraševat kak to da obstajam kaj je moj vzrok da obstajam ne zmorem opisat občutka pač v bistvu začnem v nekem delu začet mislit da v resnici jaz ne obstajam no in me zanima če je še kdo drug z podobnimi občutki in zakaj se mi to dogaja če lahko gdo pojasni
Človek je za razliko od drugih živali dobil malo večje možgane. In tako se je začelo... To se je gotovo vprašal že vsak izmed nas. A doslej na to vprašanje ni uspelo odgovoriti še nobenemu. Nekateri se zatekajo k religijam, nekateri k razmišljanju, drugi pa preprosto pozabijo na vprašanje.

LP

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Jst pa mislim, da do tega vprašanja na žalost ne pride čisto vsak človek:(. Ker je kar nekaj takih, ki niti tistih svojih 5% možgan ne uporabljajo:(. Blagor jim...

Jih vsaj glava ne boli tako kot mene.

V glavnem nikoli ne obupati in ne se preveč spraševat o tem, samo tu pa tam malo, če ne te lahko privede do kakšne depresije. Potem pa hitro opaziš kak NLP in že se znajdeš v psihiatrični kliniki. Sej dandanes te noben več ne razume, sam če maš kej € za pokazat pol pa vsi okol tebe skačejo....

pokvarjen svet na kvadrat.

PS: Se vidi, da že tri dni preveč rtazmišljam.... tako lahko je dajat nasvete pa tako težko jih upoštevati. Sveži zrak kje si?

Odgovori