Zeitgeist

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a bianko »

[video]http://video.google.com/videoplay?docid ... 0984&hl=en[/video]
Kaj menite o temu filmu?

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a Roman »

Zanimiv, opozorilen, z nekaj pomanjkljivostmi. Mislim, da pri teorijah zarot vsaj pri 911 pretiravajo. Pa tudi omemba bančnikov je samo ena plat antiutopije, dodati bi morali še kaj. Konec skuša biti optimističen (začnite ljubiti), a je zelo meglen in neuporaben.

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a bianko »

Tisto s stavbo št.7 mi je čudno. :roll:

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a Roman »

Vse je čudno, ampak samo za nas nevedneže.

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a bianko »

http://video.google.com/videoplay?docid ... 0349753481
Še ena zanimiva zadeva , čeprav ste tudi to že verjetno videli.

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Od sedaj naprej verjamem!

Da ni bilo to dejanje terorizma:). Prepričalo me je to, kar prej nisem vedel, da so lovska letala potrebovala 80 minut, da so vzletela za ugrabljenimi letali. Drugače pa potrebujejo 10 minut:). Tukaj se zadeva podre... in še seveda pri staljeni kovini, ki so jo našli v kleti WTC-ja pri T=1100°C. Kerozin pa gori pri nižjih temperaturah!

Edino kar mi je za ušesa privlečeno je, da bomo leta 2150 vstopili v novo dobo vodnarja. In takrat bo nov režim na svetu...ja pa kaj še..

Bull shit, zakaj ne moremo sedaj stopit v nov režim???

Kapo dol Jimmyju Henrixu za njegov citat:

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace.

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a bianko »

Citirano iz delo.si
Zvezne rezerve so podprle odkup Bear Stearnsa s strani konkurenčne JP Morgan Chase za izjemno nizko ceno dva dolarja za delnico.
Izgleda, da bodo tile Morgani še malo bogatejši.

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Hja, so pa mogli od 18.09.2007 iz 5% do 18.03.2008 spustiti obrestno mero za posojilo denarja bankam na 2,5 %. Torej so izgubili že polovico dobička, ker gre ameriki slabo in jo rešujejo iz dreka.

Torej se morejo tud oni sekirat in matrat, se mi kr smilijo:). Veseli me edino to, da nas na nek način oni rabijo in jim atomska vojna nebi nič koristila, pol nebi bilo nobenga, ki bi si hotel denar sposojat:).

PS: Baje je tudi v sloveniji 6 družin, ki imajo oz. bodo kmalu imeli vse slovensko premoženje v svojih rokah.

Torej kakšna je razlika med komunizmom in kapitalizmom. V komunizmu je samo ena oseba imela vse (Tito = država) danes pa ima 6 družin vse (in to naj bi bila privatna lastnina)! Raj mam da je vse od države, pol vem da je 1/2000000 mojega!!! Če je pa vse lastninjeno pa ni nič mojega...

Aja sej tudi v srednjem veku je bilo vse samo od ene osebe (Kalj!).... torej se naš družbeni red še ni dovolj spremenil, vedno se najde nekdo, ki poseduje vse! Čakam na idealistični komunizem 22. stoletja, kjer bo vse od vsakega oz. vse od države pa si bomo materialne dobrine samo izposojali.

Moj oče vedno pravi: Tako ali tako nič ni mojega! Otroci samo do 18 leta, avto za 5 let, hiša za 50 let... S seboj pa ne bom nič odnesel!

Najboljša pogruntavščina življenja je smrt! Dokler se te ne da prevarati, je vsaj še kanček pravice na tem svetu!

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a bianko »

Vsakdanje posiljevanje z raznimi kapitalističnimi idiotizmi generira generacijo totalno debilnega folka, kateri je za papir s številkami pripravljen storiti vse. Brez veze, da sploh naprej pišem, ker zadeva je skrajno bolana :lol:

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Prej nisem mel niti pojma kdo je Morgan, nikoli čul za njegovo firmo. Sedaj jo pa srečam na vsakem koraku:).

Za tiste, ki ste na sveže uleteli v debato, to je ena izmed šestih družin, ki ima vse premoženje amerike:).

http://www.jpmorgan.com/pages/jpmorgan

http://en.wikipedia.org/wiki/Jpmorgan

Danes sem prebral, najbrž ste čuli za delnice banke Bear, ki so v enem mescu padle 1z 120 $ na 2$, za kolikor jih je hotel kupiti morgan. Vendar si je sedaj premislil in bo kupil delnice po 10$, torej se bo petkrat bolj zapufal, kak revček:). Me kr glava boli...

AlexUS
Prispevkov: 134
Pridružen: 25.3.2005 14:50
Kontakt:

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a AlexUS »

Evo to je le potrditev vseh raziskav, ki smo jih delali pred leti. Vsi so se smejali, govorili so da imamo izmišljene dokumente... Vendar na koncu po vseh teh letih se je izkazalo da smo bili na pravi poti. Glede na to da je veliko ljudi umrlo oz. so jih spravili v umobolnico, kateri so se ukvarjali s podobnim raziskovanjem (TS dokumentov...), lahko rečem da me je film zelo razveselil da je ugledal luč :)

Načeloma je veliko dvomljivcev ki ne vrjame v prikazano in si zatiskajo oči, verjamejo v demokracijo in upajo na boljšo prihodnost. Svoboda je bila že zdavnaj prodana, mir so le sanje...

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a shrink »

AlexUS napisal/-a:Evo to je le potrditev vseh raziskav, ki smo jih delali pred leti. Vsi so se smejali, govorili so da imamo izmišljene dokumente... Vendar na koncu po vseh teh letih se je izkazalo da smo bili na pravi poti. Glede na to da je veliko ljudi umrlo oz. so jih spravili v umobolnico, kateri so se ukvarjali s podobnim raziskovanjem (TS dokumentov...), lahko rečem da me je film zelo razveselil da je ugledal luč :)

Načeloma je veliko dvomljivcev ki ne vrjame v prikazano in si zatiskajo oči, verjamejo v demokracijo in upajo na boljšo prihodnost. Svoboda je bila že zdavnaj prodana, mir so le sanje...
Eh, zgolj eden v poplavi filmov, ki obravnavajo teorije zarot. Me prav zanima, kako ti "pojasnjevalci" pojasnjujejo napade v Londonu in Madridu... Menda ne mislijo, da sta tudi angleška in španska oblast sami izvedli napade v lastnih prestolnicah? :lol:

AlexUS
Prispevkov: 134
Pridružen: 25.3.2005 14:50
Kontakt:

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a AlexUS »

Če bi napadli samo dvojčka bi celotna zadeva postala precej sumljiva, celotno stvar je potrebno sprovesti tako da ljudje spremenijo svoje mišljenje in se ne ukvarjajo več s tem.
No in to jim je uspelo, večina je začela obsojati teroriste ipd. če pa pogledaš realno niti ni jasno kdo in zakaj je stal za tem. Razlogi so popolnoma neupravičeni... Drugače pa ni problem postavit eno bombo in jo razbiti (če znaš stvar organizirati) ;)

Tako mimogrede, sploh se ti ne sanja kaj vse je delala CIA da je dosegala svoje cilje in načrte, da ne govorim o število likvidiranih ljudi, državnih zlomov ipd.
To kar se sedaj dogaja je le načrt neke večje združbe ki želijo dosežti skupnji cilj, človek pa sam po sebi tako nima več cene saj lahko že na podlaki vojn vidimo da človek ni vreden počenga groša. Je namenjen le za doseganje ciljev, ko ga dosežejo (ali pa tudi ne) ga odvržejo ko en predmet in to je narobe.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a shrink »

AlexUS napisal/-a:Če bi napadli samo dvojčka bi celotna zadeva postala precej sumljiva, celotno stvar je potrebno sprovesti tako da ljudje spremenijo svoje mišljenje in se ne ukvarjajo več s tem.
No in to jim je uspelo, večina je začela obsojati teroriste ipd. če pa pogledaš realno niti ni jasno kdo in zakaj je stal za tem. Razlogi so popolnoma neupravičeni... Drugače pa ni problem postavit eno bombo in jo razbiti (če znaš stvar organizirati) ;)
Večjih neumnosti še nisem slišal. :?
AlexUS napisal/-a:Tako mimogrede, sploh se ti ne sanja kaj vse je delala CIA da je dosegala svoje cilje in načrte, da ne govorim o število likvidiranih ljudi, državnih zlomov ipd.
To kar se sedaj dogaja je le načrt neke večje združbe ki želijo dosežti skupnji cilj, človek pa sam po sebi tako nima več cene saj lahko že na podlaki vojn vidimo da človek ni vreden počenga groša. Je namenjen le za doseganje ciljev, ko ga dosežejo (ali pa tudi ne) ga odvržejo ko en predmet in to je narobe.
Tipičen pogled zagovornika globalne teorije zarote. :lol:

AlexUS
Prispevkov: 134
Pridružen: 25.3.2005 14:50
Kontakt:

Re: Zeitgeist

Odgovor Napisal/-a AlexUS »

No s tem spodnjem komentarjem "Tipičen pogled zagovornika globalne teorije zarote" si dokazal da dejansko nimaš pojma kaj dela oz. je delala CIA.
...potem ziher ne verjameš da ZDA že od samega začetka iga dvojne vloge le in zgolj da bi dosegel lastne cilje. Recimo borila se je proti Nacizmu, hkrati pa na skrivaj sodelovala z njimi.

Lej vse se sklada in svet bo kmalu postal eno veliko združenje in cilj le tega je NWO, nadzor, omejitve... Konec svobode za človeštvo.
Da nas že sedaj nadzirajo so že sami potrdili, seveda bi radi celotni nadzor še povečali. Imamo recimo video kamere, mobilniki (namenjeno za spremljanje človeka kje se nahaja ter prisluškovanje), novi potni listi, čipi vstavljeni v človeka (tudi o tem se je veliko govorilo že pred leti), nadzorni sistem ki bi naj prepoznal človeka po njegovi hoji senci, nekakšni scanerji možganov (da bodo lahko videli kaj razmišljate), elektronski omejevalniki...
Skratka vse da bi omejili človeka, da se bo na svoji zemlji počutil kot ujetnik ter delali stvari ki so le v interesu "administracije- glaven vlade".

Odgovori