Piramide

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
Mephisto
Prispevkov: 268
Pridružen: 31.1.2006 14:15
Kraj: Skopo

Odgovor Napisal/-a Mephisto »

klik - Jurij, to je iz Štoparskega vodnika po galaksiji.

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Odgovor Napisal/-a celica »

Kot vidim kaj dosti ne veste o piramidah.
Kot sem že nekajkrat omenil,da mi kvarkadabra daje vzpodbudo, da enkrat le napišem knjigo, saj se mi drugače ne da pisati, bom kar nadaljeval.

Skrivnost piramide je skrivnost človeštva in ne toliko skrivnost same piramide.

Skrivnost človeštva je preživetje, zakaj?

Napačno je mišljenje da bo človek vseskozi živel v pogojih,ki vladajo sedaj, ali v pogojih ki so bili, do točke ki še lahko dobi podatke.Prav pogoji za življenje bo tisto, za katero se bo moral človek vprašati, kako preživeti.Dobro vemo iz dosedanjega učenja življenja na zemlji, da naravo ne moremo spremeniti v taki meri, da nam nebi škodovale večje spremembe na zemlji.Zato moramo ohranjati življenje na nam prirejene načine,ki ustrezajo preživetju.
Te nevarnosti za preživetje človeštva pa moramo najprej poznati, kajti v drugem primeru pri pojavu nevarnosti ne znamo reagirati.Torej,če poznamo nevarnost se lahko nanjo tudi pripravimo.
Katere pa so te nevarnosti, da bi morali za to zgraditi piramido.Če začnemo naštevati možne nevarnosti preživetja človeka, nam kaj kmalu zmanjka možnih dogodkov naravnih nesreč,proti katerim bi se zavarovali prav z piramido.

Za kateri naravni pojav pa so jo potem zgradili.To je nam še popolnoma neznano, in to toliko časa, dokler ne ugotovimo, kje sploh živimo, kdo nas obdaja,kaj je okoli nas.To žal danes človek še ne ve.

Gradnja piramid je bila v točno določene namene in tukaj odpade vsa mistika in verovanja prej ali sedaj.Piramido je naredil človek.

Zakaj so gradili piramide in v kakšen namen se je potrebno najprej vprašat? Vsaka stvar ki jo je naredil človek ima svoj namen,tudi če so to delali nezemljani,a mislim da jih do danes še ni bilo.

Ko ugotovimo namen izdelave in uporabnost,se moramo vprašat za koga je to narejeno.Ko imamo te odgovore vemo zakaj se gre.

Piramida pride v poštev samo v določenem času pri točno določeni energiji, vse drugo je brez veze. Piramida takrat deluje kot akomulator in agregat določenih energij.Za samo delovanje je potrebna Kristalna struktura,ki mora biti čimbolj naravna .Pri tem je pa najboljše, če je v materialu čimvećje število kristalov.

Kaj pa se pri pogojih za življenje lahko spremeni.Marsikaj, vendar samo ena je tista, ki temeljito spremeni podobo človeka,če seveda preživi.

Človek živi v magnetnem polju zemlje, ki tvori magnetne in posledično elektromagnetne valove. Brez njih ni ćloveškega in tudi kateregakoli življenja. Ti valovi so hkrati tudi prenosnik informacij,ki jih človek sprejema in oddaja v času življenja.V mislih imam naše znanje. Hkrati informacije sprejema tudi ostalo naše telo skozi čutila in iz ostalih delov telesa.

Pri spremembi magnetnega polja zemlje se pojavi drugače sestavljen spekter magnetnega valovanja in posledično elektromagnetnega.Ker pa je ćloveško telo sestavljeno iz drugega spektra je vprašanje, če bo preživel ob tem prehodu. Pa če že preživi, zagotovo ne bo imel več znanja.

V ta namen so gradili piramide.Kot sem že pisal zgoraj, piramide prilagajajo prehod iz enega spektra pred spremembo magnetnega polja, v drugega po spremembi magnetnega polja.

Skrivnost naj pa še ostane, kje izgraditi piramido ob naslednji spremembi magnetnega polja zemlje.

TO JE SKRIVNOST PIRAMIDE
Skrivnost piramid ni skrivnost piramid, ampak človeštva.

Ne vem zakaj sem to napisal, verjetno zaradi tega, da napišem knjigo.
Tisti, ki je to razumel pozna skrivnost, tisti ki pa ni pa ostaja in naj počaka knjigo.
To je ojavljeno prvič

Lep večer ob razmišljanju.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Odgovor Napisal/-a bargo »

celica napisal/-a: Pri spremembi magnetnega polja zemlje se pojavi drugače sestavljen spekter magnetnega valovanja in posledično elektromagnetnega.Ker pa je ćloveško telo sestavljeno iz drugega spektra je vprašanje, če bo preživel ob tem prehodu. Pa če že preživi, zagotovo ne bo imel več znanja.

V ta namen so gradili piramide.Kot sem že pisal zgoraj, piramide prilagajajo prehod iz enega spektra pred spremembo magnetnega polja, v drugega po spremembi magnetnega polja.
Tole tvoje pisanje me je zelo zbegalo. Prosil, bi te za nekaj odgovorov:

1. Kako so lahko pred 5000 leti vedeli za magnetno polje zemlje ter negativne vplive menjave magnetnega polja na čoveka ?
2. Kako so ugotovili, da se magnetno polje spreminja ?
3. Kako so vedeli, kdaj morajo začeti graditi piramide, da bo pravočasno ?
(Saj smo vendar preživeli, ali ne ?)
4. Pa zakaj ravno piramide, zakaj ne zemljanke ?


:shock: :o

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Odgovor Napisal/-a bianko »

Kakšne pa ti kvasiš celica :lol:

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Odgovor Napisal/-a celica »

bargo
1. Kako so lahko pred 5000 leti vedeli za magnetno polje zemlje ter negativne vplive menjave magnetnega polja na čoveka ?
Tako kot danes, ko gre zares človek zna razmišljati.

2. Kako so ugotovili, da se magnetno polje spreminja ?
Z meritvami, zaradi hitrega spreminjanja narave, vse močnejših naravnih katastrof, toplotnega učinka, mogoče tudi pojava novega sonca.

3. Kako so vedeli, kdaj morajo začeti graditi piramide, da bo pravočasno ?
Na podlagi meritev se da točno izračunati.

4. Pa zakaj ravno piramide, zakaj ne zemljanke ?
Izgleda da edino piramida taka kot sem jo opisal in kot so jih gradili, prilagaja menjavo polja, da človek lahko preživi.
Sicer bo pa tako ali tako dren, če bodo vsi to verjeli.
Skrivnosti se ponavadi ne pišejo, vsaj takole ne, vendar mi je všeč, ker še vedno ostaja skrivnost.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Celica, tako kot danes gotovo ne. Kako torej, če sploh? In kako so merili? In kako naj bi piramide vplivale na magnetno polje? To bi vsaj danes že morali izmeriti, če bi bilo res. In kako so lahko preživeli ljudje tam, kjer ni piramid?

Ampak če je vse skupaj le stvar vere, je itak vse možno, pa čeprav bo dren.

Uporabniški avatar
mit
Prispevkov: 38
Pridružen: 4.6.2006 20:28
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mit »

če so pa baje piramide zgradili vesoljci :D

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Odgovor Napisal/-a celica »

Roman
Dragi Roman magnetizem je star že veliko miljard let, res da se spreminja, vendar največ zaradi količine ki je v vesolju. V osnovi se pa ne spreminja. Težko vam je dopovedati da je precejšna razlika med magnetizmom in elektromagnetizmom.To dvoje je potrebno najprej ločevati in razumeti. Pri elektro magnetizmu je že produkt energij, pri magnetizmu se pa energije šele razvijajo. Res pa je, da prav elektromagnetizem prenaša informacije razvoja magnetizma, ali bolje rečeno gibanje magnetizma. Zato so včasih prav tako lahko merili spremembe kot jih danes, ali so zato uporabili osciloskop ali kako drugo besedo za napravo katero so imeli, važno je da so merili isti potencial, mogoče na malo spremenjeni frekvenci. Brez meritev pa ne verjamem da bi jim uspelo preživeti. Vera - tu odpade.
Praviš da bi to morali danes že izmeriti, če bi bilo res. Vidim da si za hece.Ne vem kaj si imel v mislih, kaj bi morali izmeriti? Verjetno misliš piramido, še enkrat si preberi kdaj pride v poštev piramida. Danes tam kjer so, stojijo brez veze in nimajo nikakršne uporabnosti, zakaj bi potem meril,pa če že bi, kaj pa bi meril. V današnjem času bi morali izvajati meritve sprememb magnetnih potencialov ki so na ali v zemlji, in na podlagi tega predvideti naslednjo magnetno os zemlje. Na podlagi teh meritev so določili današnjo magnetno os. Je to mogoče pretežko, ali pa ne če začne računati strokovnjak tipa ki ga občudujem na tem forumu. Ampak seveda samo računati dobljene podatke.
Ostali ljudje kot vidiš niso preživeli, vsaj nisem še slišal za to in ti tudi verjetno ne.Vera je pa povsem nekaj zase in v to se ne spuščam,čeprav je zanimiva kot vse ostalo,saj je sestavni del nas.
Da so vesoljci gradili piramide, ja zakaj pa ne, vendar so bili iz planeta Zemlja.Tudi mi smo vesoljci, domet je pa znan - v naši orbiti.
Lp

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Dragi, hm, celica. Razlikujem med magnetizmom in elektromagnetizmom. Mislim sicer, da "neelektrični" magnetizem pripada le parim težjim elementom, torej ga je v vesolju bore malo. Sem pa pripravljen prebrati, kaj si mislil pod razvijanjem energij pri magnetizmu. Prav tako hlepim po zagovoru trditve, da so Egipčani ali kdo drug pred njimi imeli osciloskope. Vero sem omenil, ker si jo pač omenil ti. Razen, če si za hece ti sam.

Praviš, da ostali ljudje niso preživeli? Seveda, še vsi do zdaj so umrli, to je nekako naravno, tisti, ki niso, pa še bodo. Tam, kjer so piramide, in tam, kjer jih ni.

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Odgovor Napisal/-a celica »

Roman
No tole je bilo pa znansveno, ja ni kaj dodati,si strokovnjak.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Sem pričakoval, da boš kaj odgovoril.

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Odgovor Napisal/-a GJ »

Roman napisal/-a:Sem pričakoval, da boš kaj odgovoril.
V bistvu te je pogovoril.. :lol:
Celica je strokovnjak za pogovarjanje ljudi.
Opažam pa tudi tudi ciklični vpliv luninega magetizma na njegovo psiho oziroma pisanje.
Glede na analizo preteklih postov je očitna razlika v njegovem pristopu. Ko se luna povečuje postaja celica bolj direktna, agresivna pa čeprav zmedena. Ko vpliv lune pada pa se krajšajo tudi njegovi odgovori in hkrati tudi vidno upada moč njegove domišlije. Očitno se celica ta trenutek energijsko prazni.

Lep dan želim..

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Še dobro, da nima luna name takega vpliva.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Odgovor Napisal/-a bargo »

celica napisal/-a:bargo
3. Kako so vedeli, kdaj morajo začeti graditi piramide, da bo pravočasno ?
Na podlagi meritev se da točno izračunati.
Spet si me zmedel. Želiš povedati, da so 5000 let nazaj "merili", računali in izračunali, ne samo kdaj, temveč tudi kaj (PIRAMIDE) in kako (da so jih postavili pravi čas !), bo jih rešilo pred ne vem čem.

Dobro je tale tvoja argumentacija, vendar se mi zdi, da se pogreza v vse večjo skrivnost.

Osebno se mi zdi, da pred 5000 leti niso imeli veliko možnosti računati, saj niso poznali pravil računanja, kot jih poznamo danes. Ali pač ?

Ker so preživeli se je njihovo znanje moralo zgubiti. Kdaj ? Kje ?

Mogoče v pogoreli Aleksandrijski knjižnjici ali kaj ?

:shock:

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Očitno nas ima celica dovolj. Bo treba iti za njim v http://www.lunin.net/forum/index.php?sh ... l=piramide.

Odgovori