Nezemljani. Da ali ne ?

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Zaklenjeno
GesAnimos
Prispevkov: 96
Pridružen: 10.9.2009 15:37

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a GesAnimos »

problemi napisal/-a:
GesAnimos napisal/-a:KO in CE vesh iz CESA in KAKO je neka stvar sestavljena, si jo sposoben tudi kopirati in reproducirati!

Mal cudno je le to, da...pac nikjer ni zaslediti nobene tehnologije (v "javnosti" seveda), ki bi bila sposobna ustvariti ta ali oni kemijski element iz...hmmm...cesa ze
GesAnimos za začetek si preberi osnove:
http://projekti.svarog.org/periodni_sis ... gatna.html. Mogoče ti bodo zanimivi sledeči elementi:
Aktinoidi od vrstnega števila 93 do 103.
Kaj ti ni jasno pri teh "umetnih" elementih...Ce na svarogu pishe da so "umetni" to she ne pomeni da so bili ustvarjeni iz...cesa...ze?!!

Ne klanfaj nekaj brez veze...pa si poglej kako "pridobivajo" te "umetne" elemente...mater ste naivni...to vec ni res....

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a problemi »

GesAnimos napisal/-a:
problemi napisal/-a: Ali je tudi v elektronu, protonu, kvarku, fotonu, ...., njegova zavest? Ali še nisi opazil, da se tvoji verski spisi ustavijo pri atomu, o čemer tudi sam govoriš. To pa je zato, ker so bili pisani v času, ko so mislili, da je pač atom najmanjši delec materije. Tu pa se stvari zapletejo, verski spisi predstavlajo absolutno resnico, ne vedo pa kaj je najmanjši delec materije????? Konec koncev si preberi naslednji članek:
http://www.kvarkadabra.net/article.php/ ... 7115526385 pa boš glede na prebrano uvidel, kdaj naj bi se po tvoje umestila zavest (Vishnu) v atom (doba atomov).
Pa bi te opozoril, še predno izustiš kako glede znanosti, da se znanost ne razglaša za absolutno resnico.
NI "njegova" zavest tam...ampak TVOJA, MOJA, NJEGOVA, NASHA...Zavest je le ENA...Ne "ti" ne "Jaz"..ne kdorkoli drug NIMA SVOJE samo njemu lastne zavesti...Lasten je lahkoo le Um in/ali Razum...ZAVEST je pa ENA...in del te zavesti smo VSI...vse ZIVO in vse ostalo kar pojmujemo kot materija....


Znanost (se) ne razglasha za absolutno resnica...imash prav...Si pa dovoli DIKTIRATI in INTERPRETIRATI "resnice" ter s tem spravljati v zmoto "laicno" javnost. Naloga znanosti NI oz. ne bi smela biti pojasnjevanje...ampak RAZISKOVANJE...kar pa vam lih ne gre od rok..raje VERJAMETE...ceprav ni NIHCE izmed vas atoma VIDEL...ste tako zelo prepricani v njegov obstoj, da ste za to pripravljeni zrtvovati lastno pamet in zivljenje...in kdo je zdaj tukaj vecji vernik...vi ali tisti ki castijo take i onake bogove....isti ste dragi moji...isti...vash bog je pac "atom"...pa da se ne boste prevec spotikali...ker boste itak zatrjevali da pa so atom "ZE" videli...fotonov,kvarkov,elektrono,protonov ipd...budalshtin pa v tem primeru pac niso in tudi ne bodo...le interpretirajo in bluzijo o teh "delcih"...ki v bistvo to sploh niso.
elektron, proton, kvark in foton ipd.....in na koncu CELO atom so nekaj imaginarnega in neobstojecega...vsaj dokler ga zavestni opazovalec ne zeli videti in s tem "izolirati"...kar je dokazala tudi kvantna fizika. Tako da, ...atom...hmm...delec...ha...iz cesa ze sestavljen...aaa protoni,elektroni itd...iz cesa pa so oni sestavljeni....daj mal pomigaj z mozgancki no...ker sam sebe zalish s takimi bedastocami....

tisti tvoj link...hehe...pravljica v kateri materija in energija obstajata kot zmes (a je materija lahko kaj drugega kot "zmes" energije?!?!??)...hehe... pa "crne snovi" in "antimaterije" ter podobni angeli, demoni, vile ter skrati....mater k vas dobro nateguje tale hawking...in se smeji vashi brezglavi veri v vse njegove domislice, ki jih zadnje case tudi spreminja..in mu vec ne morete slediti...
Ti si dejansko potreben zdravljenja. Probaj na tej ustanovi:
http://www.psih-klinika.si/index.php?id=51.
Kolikor se spomin v svojih postih nikjer ne omenjam, da sta materija in energija zmes, ali pa česarkoli o črni snovi, antimateriji, ...Si mogoče zamešal uporabnika?

GesAnimos
Prispevkov: 96
Pridružen: 10.9.2009 15:37

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a GesAnimos »

problemi napisal/-a:
GesAnimos napisal/-a:
problemi napisal/-a: Ali je tudi v elektronu, protonu, kvarku, fotonu, ...., njegova zavest? Ali še nisi opazil, da se tvoji verski spisi ustavijo pri atomu, o čemer tudi sam govoriš. To pa je zato, ker so bili pisani v času, ko so mislili, da je pač atom najmanjši delec materije. Tu pa se stvari zapletejo, verski spisi predstavlajo absolutno resnico, ne vedo pa kaj je najmanjši delec materije????? Konec koncev si preberi naslednji članek:
http://www.kvarkadabra.net/article.php/ ... 7115526385 pa boš glede na prebrano uvidel, kdaj naj bi se po tvoje umestila zavest (Vishnu) v atom (doba atomov).
Pa bi te opozoril, še predno izustiš kako glede znanosti, da se znanost ne razglaša za absolutno resnico.
NI "njegova" zavest tam...ampak TVOJA, MOJA, NJEGOVA, NASHA...Zavest je le ENA...Ne "ti" ne "Jaz"..ne kdorkoli drug NIMA SVOJE samo njemu lastne zavesti...Lasten je lahkoo le Um in/ali Razum...ZAVEST je pa ENA...in del te zavesti smo VSI...vse ZIVO in vse ostalo kar pojmujemo kot materija....


Znanost (se) ne razglasha za absolutno resnica...imash prav...Si pa dovoli DIKTIRATI in INTERPRETIRATI "resnice" ter s tem spravljati v zmoto "laicno" javnost. Naloga znanosti NI oz. ne bi smela biti pojasnjevanje...ampak RAZISKOVANJE...kar pa vam lih ne gre od rok..raje VERJAMETE...ceprav ni NIHCE izmed vas atoma VIDEL...ste tako zelo prepricani v njegov obstoj, da ste za to pripravljeni zrtvovati lastno pamet in zivljenje...in kdo je zdaj tukaj vecji vernik...vi ali tisti ki castijo take i onake bogove....isti ste dragi moji...isti...vash bog je pac "atom"...pa da se ne boste prevec spotikali...ker boste itak zatrjevali da pa so atom "ZE" videli...fotonov,kvarkov,elektrono,protonov ipd...budalshtin pa v tem primeru pac niso in tudi ne bodo...le interpretirajo in bluzijo o teh "delcih"...ki v bistvo to sploh niso.
elektron, proton, kvark in foton ipd.....in na koncu CELO atom so nekaj imaginarnega in neobstojecega...vsaj dokler ga zavestni opazovalec ne zeli videti in s tem "izolirati"...kar je dokazala tudi kvantna fizika. Tako da, ...atom...hmm...delec...ha...iz cesa ze sestavljen...aaa protoni,elektroni itd...iz cesa pa so oni sestavljeni....daj mal pomigaj z mozgancki no...ker sam sebe zalish s takimi bedastocami....

tisti tvoj link...hehe...pravljica v kateri materija in energija obstajata kot zmes (a je materija lahko kaj drugega kot "zmes" energije?!?!??)...hehe... pa "crne snovi" in "antimaterije" ter podobni angeli, demoni, vile ter skrati....mater k vas dobro nateguje tale hawking...in se smeji vashi brezglavi veri v vse njegove domislice, ki jih zadnje case tudi spreminja..in mu vec ne morete slediti...
Ti si dejansko potreben zdravljenja. Probaj na tej ustanovi:
http://www.psih-klinika.si/index.php?id=51.
Kolikor se spomin v svojih postih nikjer ne omenjam, da sta materija in energija zmes, ali pa česarkoli o črni snovi, antimateriji, ...Si mogoče zamešal uporabnika?

Ti ne!! Tvoj "guru" Hawking, ki mu brezglavo verjamesh in se nanj sklicujesh, pa veckrat. :wink:

moderator
Prispevkov: 165
Pridružen: 5.2.2004 10:01

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a moderator »

Objave z "vpitjem" in žalitvami uporabnikov bodo izbrisane.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a problemi »

GesAnimos napisal/-a:Ti ne!! Tvoj "guru" Hawking, ki mu brezglavo verjamesh in se nanj sklicujesh, pa veckrat. :wink:
Nimam guruja, niti ne čutim potrebe po tem, da bi ga imel. Ničemur ne verjamem brezglavo. Ker že tako kritiziraš "javno" znanost bi vsaj lahko vedel, da je v znanosti verjeti nekaj ali ne verjeti nekaj popolnoma irelevantno. Šteje edino dokaz, preverljivost teorije. Določenih še nismo sposobni preveriti (dokazati), vseh tako ne bomo mogli nikoli. To pa še ne pomeni, da lahko damo, kot se "shrink" izraža, šarlatanski "znanosti" kakršnokoli veljavo.
Če smatraš, da Hawking govori bedastoče mu lahko to mirno poveš:
http://www.hawking.org.uk/
http://www.hawking.org.uk/index.php/inf ... nformation

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a shrink »

GesAnimos napisal/-a:TUDI zato v navezi z moderatorjem (ki jo bosta seveda zanikala) izbrishejo vse moje poste, ki neposredno razkrinkajo njihove blodnje in teznje k temu da bi ne izgubili svojega prav pred "laicno" publiko in tako obdrzali "status" "strokovnjakov" (seveda se bodo zgovarjali na t.i. "zalitve" ipd...)
Najprej si preberi pravila foruma:

viewtopic.php?f=21&t=559

Očitno je, da na veliko kršiš ta pravila; zgolj nekaj očitnih kršitev:

- offtopic posti
- slovnična oporečnost
- neprimerna raven dialoga (kričanje, žalitve itd.)

Sankcija za kršenje pravil je seveda izbris postov, kar je tudi eksplicitno navedeno. Skratka: Če se nisi sposoben držati pravil, pač pričakuj izbris.

Je pa vsem jasno, da so tvoji posti zmožni "neposredno razkrinkati" zgolj tvoje lastno blodenje, ki seveda temelji na blodnjah ostalih šarlatanov. :lol:
GesAnimos napisal/-a:(Moderator in shrink - vsak pogovor je shranjen in bo tudi objavljen na primernih mestih, tako, da vama cenzuriranje ne pomaga lih dosti)
1. Nimam pooblastil moderatorja/administratorja, zato nimam možnosti cenzuriranja.

2. Ti kar shranjuj oz. še bolje: kar direktno komentiraj na "primernih mestih", kajti tvoji "izlivi" na ta forum niti približno ne sodijo.

GesAnimos
Prispevkov: 96
Pridružen: 10.9.2009 15:37

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a GesAnimos »

A tako pravita shrink in moderator...No ceprav mene ni mogoce "uzaliti" (uzaliti je moc namrec le "ljudi" brez kancka samosposhtovanja, ki so svoj JAZ ze zdavnaj prodali avtoritetam):

Torej ko meni pravite, da sem "CENZURA", da sodim v umobolnico...da nimam pojma, da blodim...da sem to in tisto... z nepreglednim stevilom "zaljivk"...to za vas pac niso zaljivke ker sem takozvani "šalatan" ane...in se me tako obravnava s strani vas "ki veste"...vse in she vec...ter seveda dolocate pravila "obnashanja"...nam "nevednezem"...to se ne brishe.-..ker je treba sarlatane pac "razkrinkati", ane...da bomo "mi (ki vemo..strokovnjaki)" ohranili svoj status edinega nosilca svete "znanstvene" resnice..

Ko pa jaz "CENZURA", povem nekomu da naj NE SERE IN UTIHNE pa je to takozvano krshenje pravil...hehe..licemerju in dvoličnosti ter pretvarjanju ni konca in ne kraja ha..."moderator".. aha she "kricanje"...ki TO NI..ampak je POVDARJANJE dolocenih besed!!! (vsi pa vemo kaj tocno je bilo tisto tako zelo motece in "nevarno" za vas "strokovnjake", ki se pocutite poklicani za "tolmacenje" znanosti, ane...)
Zadnjič spremenil GesAnimos, dne 21.9.2009 16:32, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a celica »

Na tem forumu pogrešam naslednje:
Zaradni neprimernega sporočila, si javno opomnjen!
Vir:
http://forum.zevs.si/index.php/topic,2419.180.html

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a =) »

end napisal/-a:
GesAnimos napisal/-a:Kot zenska bi lahko imela malo vec "posluha" in tako tudi vedela, da se ZE zamracen um lahko le she osvetli...
Zakaj bi morala biti kot ženska naivna?!?!?
Škoda, da nisem videla komentarja. Morda pa ti moderator dela uslugo, ko ti briše odgovore... :wink:

Še vedno mi ni jasno, zakaj bi packal to kar je lahko jasno in čisto?
Zakaj sh, če je lahko š? zakaj pa je potem ž z in č c. Zakaj nisi vsaj dosleden pri svojih napakah?
Zakaj omenjaš ženskost s posluhom, ki se tiče šarlatanskih nakladanj?
GesAnimos napisal/-a:A tako pravita shrink in moderator...No ceprav mene ni mogoce "uzaliti" (uzaliti je moc namrec le "ljudi" brez kancka samosposhtovanja, ki so svoj JAZ ze zdavnaj prodali avtoritetam):
užaljen si. Kot moški pa tega ne boš priznal. Pa dobro.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a shrink »

GesAnimos napisal/-a:A tako pravita shrink in moderator...No ceprav mene ni mogoce "uzaliti" (uzaliti je moc namrec le "ljudi" brez kancka samosposhtovanja, ki so svoj JAZ ze zdavnaj prodali avtoritetam):

Torej ko meni pravite, da sem "CENZURA", da sodim v umobolnico...da nimam pojma, da blodim...da sem to in tisto... z nepreglednim stevilom "zaljivk"...to za vas pac niso zaljivke ker sem takozvani "šalatan" ane...in se me tako obravnava s strani vas "ki veste"...vse in she vec...ter seveda dolocate pravila "obnashanja"...nam "nevednezem"...to se ne brishe.-..ker je treba sarlatane pac "razkrinkati", ane...da bomo "mi (ki vemo..strokovnjaki)" ohranili svoj status edinega nosilca svete "znanstvene" resnice..
Zame oznaka "CENZURA" pač ni žaljivka. Si pa de facto CENZURA; da ne bo pomote. Kar se tiče domnevnih žaljivk ostalih, pa ne morem pomagati, saj sem navaden uporabnik. Nekaj velja pa kot pribito: sam si začel z nasilnim in žaljivim vedenjem na tem forumu (le poglej si začetne poste v "Animosovi" inkarnaciji) in očitno z njim nadaljuješ, zato je tvoje javkanje sedaj, ko ti nekdo vrača na enak način, patetično.
GesAnimos napisal/-a:Ko pa jaz "CENZURA", povem nekomu da naj NE SERE IN UTIHNE pa je to takozvano krshenje pravil...hehe..licemerju in dvoličnosti ter pretvarjanju ni konca in ne kraja ha..."moderator".. aha she "kricanje"...ki TO NI..ampak je POVDARJANJE dolocenih besed!!! (vsi pa vemo kaj tocno je bilo tisto tako zelo motece in "nevarno" za vas "strokovnjake", ki se pocutite poklicani za "tolmacenje" znanosti, ane...)
No, ti vsekakor - za razliko od ostalih - nisi usposobljen za tolmačenje znanosti, ker pač o njej pojma nimaš. Zato ti priporočam temu primerno obnašanje ali pa prostovoljen odhod s foruma.

GesAnimos
Prispevkov: 96
Pridružen: 10.9.2009 15:37

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a GesAnimos »

problemi napisal/-a: Nimam guruja, niti ne čutim potrebe po tem, da bi ga imel. Ničemur ne verjamem brezglavo. Ker že tako kritiziraš "javno" znanost bi vsaj lahko vedel, da je v znanosti verjeti nekaj ali ne verjeti nekaj popolnoma irelevantno. Šteje edino dokaz, preverljivost teorije. Določenih še nismo sposobni preveriti (dokazati), vseh tako ne bomo mogli nikoli. To pa še ne pomeni, da lahko damo, kot se "shrink" izraža, šarlatanski "znanosti" kakršnokoli veljavo.
Če smatraš, da Hawking govori bedastoče mu lahko to mirno poveš:
Pa pac verjamesh, ce to vidish ali ne...kajti she vedno ti ne potegne, da se recimo znanost ki jo NAUCENO imenujesh "šarlatanska" pac ukvarja predvsem z RAZUMEVANJEM in EKSPERIMENTIRANJEM na podlagi RAZISKOVANJA naravnih procesov, iskanjem RESNICNIH vzrokov in nacinov delovanja teh procesov ter IZKORISCANJEM le-teh v DOBRO cloveku in bivanju nasploh...Pri tem se to "šarlatanstvo" she kako dobro zaveda, da clovek s svojimi skrajno omejenimi cutili NE MORE v nobenem primeru s tako omejenimi interpretacijami nekih efektov...kar tako na hitro potegniti neke koncne zakljucke in to razglashati za sveto resnico ali stvari "uza-konj-ati"..kot to pocne mainstream znanost, ki se ukvarja predvsem z TOLMACENJEM (beri obrambo ze zdavnaj umrlih teorij) lastnih opazovanj nekih efektov ki temeljijo na naravnih ali umetno ustvarjenih (beri vsiljenih - brute-force) procesih...
Ce pac ne vidish razlike si prostoreceno butast oz. tako zelo oprane glave, da ti ne jaz ne kdo drug ne more pomagati..ce pa nocesh videti si pa pac samo she eden vec od tistih, katerih "naloga" je vzdrzevanje primitivnosti tega sveta...vkljucno z kriminalom, lakoto, boleznimi, vojnami, socialnimi in takimi ali drugacnimi razlikami..kajti Resnicno Znanje bi pomenilo tudi Resnicno BLAGOSTANJE ZA CLOVEKA..ker bi naravo preprosto RAZUMELI in jo kopirali na vseh podrocjih bivanja...
Preverljivih DOKAZOV pri "šarlatanski" znanosti imash mnogo vec kot pri mainstream..le moc mainstream znanosti je zaenkrat zaradi vseh lobijev in zaplankanosti "znanstvenikov" pac she vedno toliko vecja, da so le njihove "resnice" tiste sprejemljive za vecino "neukih"...na POPOLNOMA ISTI nacin kot je to pri verstvih..propagandni stroj in infrasktura, ki so si jo zgradili skozi zgodovino pac ima svojo moc...al nece vishe dugo...nece..
shrink napisal/-a: No, ti vsekakor - za razliko od ostalih - nisi usposobljen za tolmačenje znanosti, ker pač o njej pojma nimaš. Zato ti priporočam temu primerno obnašanje ali pa prostovoljen odhod s foruma.
Seveda..niti NOCEN "tolmaciti"...ampak vam to ne potegne...kakor tudi to ne, da ima pac vsak posameznik pravico in dolznost stvari le sam sebi tolmaciti..ne pa drugim...vse kar lahko drug drugemu damo so informacije..NIC drugega...in tako tudi VI "strokovnaki" NISTE "usposobljeni" karkoli komurkoli tolmaciti...she najmanj pa tistim, ki svojega uma she nimajo popolnoma zastrupljenega in imajo tako she moznost razviti tudi lastni RAzum...V bistvu ste perverzni in zahrbtni inkvizitorji in rablji clovekove svobode, njegove integritete in zavesti ter morilci potenciala, ki ga vsak posameznik tega sveta ima...bio on "iz-obrazan" ili ne!

Ne ti ne kdorkoli drug pa meni ne bo dolocal primernega nacina "obnashanja"...

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

GesAnimos napisal/-a: Pa pac verjamesh, ce to vidish ali ne...kajti she vedno ti ne potegne, da se recimo znanost ki jo NAUCENO imenujesh "šarlatanska" pac ukvarja predvsem z RAZUMEVANJEM in EKSPERIMENTIRANJEM na podlagi RAZISKOVANJA naravnih procesov, iskanjem RESNICNIH vzrokov in nacinov delovanja teh procesov ter IZKORISCANJEM le-teh v DOBRO cloveku in bivanju nasploh...Pri tem se to "šarlatanstvo" she kako dobro zaveda, da clovek s svojimi skrajno omejenimi cutili NE MORE v nobenem primeru s tako omejenimi interpretacijami nekih efektov...kar tako na hitro potegniti neke koncne zakljucke in to razglashati za sveto resnico ali stvari "uza-konj-ati"..kot to pocne mainstream znanost, ki se ukvarja predvsem z TOLMACENJEM (beri obrambo ze zdavnaj umrlih teorij) lastnih opazovanj nekih efektov ki temeljijo na naravnih ali umetno ustvarjenih (beri vsiljenih - brute-force) procesih...
O čem pravzaprav govoriš? Kaj pa počnejo v mainstream znanosti, da te tako moti? Prosim, imenuje to reč!
GesAnimos napisal/-a: Ce pac ne vidish razlike si prostoreceno butast oz. tako zelo oprane glave, da ti ne jaz ne kdo drug ne more pomagati..ce pa nocesh videti si pa pac samo she eden vec od tistih, katerih "naloga" je vzdrzevanje primitivnosti tega sveta...vkljucno z kriminalom, lakoto, boleznimi, vojnami, socialnimi in takimi ali drugacnimi razlikami..kajti Resnicno Znanje bi pomenilo tudi Resnicno BLAGOSTANJE ZA CLOVEKA..ker bi naravo preprosto RAZUMELI in jo kopirali na vseh podrocjih bivanja...
Očitno ne razumeš koncepta znanosti.
GesAnimos napisal/-a: Preverljivih DOKAZOV pri "šarlatanski" znanosti imash mnogo vec kot pri mainstream..le moc mainstream znanosti je zaenkrat zaradi vseh lobijev in zaplankanosti "znanstvenikov" pac she vedno toliko vecja, da so le njihove "resnice" tiste sprejemljive za vecino "neukih"...na POPOLNOMA ISTI nacin kot je to pri verstvih..propagandni stroj in infrasktura, ki so si jo zgradili skozi zgodovino pac ima svojo moc...al nece vishe dugo...nece
Imenuj eno samo trditev "šarlatanske" znanosti in njen dokaz ter pokaži, v čem se odlikuje.
GesAnimos napisal/-a:...vse kar lahko drug drugemu damo so informacije.
Kje je zdaj tvoja konsistentnost? Mene si izključil iz svojega samogovora samo zato, ker menda ne znam angleško in torej ne morem priti do informacij. V isti sapi pa praviš, da informacije daješ. Do zdaj niti ene informacije (koristne, in ki je ne bi že vedel oziroma prepoznal kot neumnosti) še nisi dal!
GesAnimos napisal/-a:...V bistvu ste perverzni in zahrbtni inkvizitorji in rablji clovekove svobode, njegove integritete in zavesti ter morilci potenciala, ki ga vsak posameznik tega sveta ima...bio on "iz-obrazan" ili ne! Ne ti ne kdorkoli drug pa meni ne bo dolocal primernega nacina "obnashanja"...
Še preden moderator izbriše tvoj post:
Kako si drzneš! Znanost je plod Človekove najbolj temeljne sposobnosti: umevanja. In kot taka je osvoboditeljica od perverznih in zahrbtnih inkvizitorjev, verskih rabljev Človekove usode, integritete itd. Znanstvenik krepi potencial posameznika, ker je sam izkusil to božanskost (beseda izbrana z neko mero preračunljivosti) Narave, čudovito povezanost in prepletenost dogajanja v njej. Plemenitejšega bitja od znanstvenega Človeka ni!

GesAnimos
Prispevkov: 96
Pridružen: 10.9.2009 15:37

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a GesAnimos »

.....Plemenitejšega bitja od znanstvenega Človeka ni!
To ISTO z ENAKIMI besedami trdijo tudi cerkveni "dostojanstveniki"...pa ste jih se celo Vi spregledali...le she malo bolj jih morate nastudirati pa boste spregledali tudi to, da so VAS prav ONI potegnili v svoje omejene in umazane vode...ker se vash in njihov nacin razmisljanja pac ne razlikujeta NITI malo... eni zagovarjajo "gospoda" drugi pa "gospodo"...

Vse drugo...kar si povedal...pa ti ponavljam


Imash en kup DOKAZOV, studij, predavanj, dokumentov...eksperimentov...na vseh liknih, ki sem jih podal v tej temi in drugih...Ker pa pac ne razumesh jezika tudi NE MORESH...ne soditi, niti ENAKOVREDNO sodelovati...ker ti manjka ogromno informacij....drugi slepi jih nocejo ali pa ne znajo razumeti zaradi prepricanja v svoj prav in prav mainstream znanosti...kar pa spet ni moj problem

p.s
ce kaj najdem v bliznji prihodnosti tudi v slovenscini pa ti bom to tudi posredoval

A razumesh nemscino??

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

GesAnimos napisal/-a:To ISTO z ENAKIMI besedami trdijo tudi cerkveni "dostojanstveniki"...pa ste jih se celo Vi spregledali...le she malo bolj jih morate nastudirati pa boste spregledali tudi to, da so VAS prav ONI potegnili v svoje omejene in umazane vode...ker se vash in njihov nacin razmisljanja pac ne razlikujeta NITI malo... eni zagovarjajo "gospoda" drugi pa "gospodo"...
Med njimi in znanstveniki vlada bistvena razlika. Oni verjamejo dogmatično, znanstveniki pa črpajo spoznanje direktno iz Narave. Hudičeva razlika! Čudi me, da še nisi tega dojel.
GesAnimos napisal/-a:Imash en kup DOKAZOV, studij, predavanj, dokumentov...eksperimentov...na vseh liknih, ki sem jih podal v tej temi in drugih...Ker pa pac ne razumesh jezika tudi NE MORESH...ne soditi, niti ENAKOVREDNO sodelovati...ker ti manjka ogromno informacij....drugi slepi jih nocejo ali pa ne znajo razumeti zaradi prepricanja v svoj prav in prav mainstream znanosti...kar pa spet ni moj problem
Torej veš, da jih cel kup obstaja, navesti pa ne znaš enega samcatega. Toliko o tvoji kredibilnosti in sposobnosti diskutiranja.
Glede poznavanja jezika. Kot sem ti najbrž že povedal. Jezik je sredstvo sporazumevanja, to ni sredstvo, po katerem bi bilo moč ugotavljati enakovrednost ali pa soditi o neki stvari. Še enkrat pravim. Na tebi je, da me razsvetliš, če si sploh toliko sposoben, kakor praviš. Slovensko pa le znaš, kajne?

GesAnimos napisal/-a:p.s
ce kaj najdem v bliznji prihodnosti tudi v slovenscini pa ti bom to tudi posredoval
Aha, se pravi, da do zdaj niti iskal nisi, si govoril kar tako na pamet. Shrink je čisto prav povedal: si CENZURA.
GesAnimos napisal/-a:A razumesh nemscino??
Morda malenkost. Jo ti razumeš? Pa tudi pišeš nemško? Poskusiva!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Animos, na tvoje besedičenje je že izčrpno odgovoril ZdravaPamet, tako da pravzaprav nimam česa bistvenega dodati. Dodal bi le to, da tudi iz tvojih zadnjih postov veje nerazumevanje znanstvene metode in znanstvenega delovanja, ki je tako tipično za ljudi tvojega kova. Znanost (to ti že drugič pravim) ne išče in ne bo nikoli iskala "resničnih vzrokov", ki bi odgovarjali na vprašanja začenši z "zakaj", temveč zgolj pojasnjuje, "kako" delujejo mehanizmi v naravi (na enak način je odgovoril Newton v zvezi z njegovim gravitacijskim zakonom). Nič več, nič manj. Ta pojasnila se zelo dobro ujemajo z opazovanji, zato je tvoja insinuacija, da znanost "brani že zdavnaj umrle teorije" pač vnebovpijoča neumnost. Po drugi strani pa šarlatanska "znanost" (ja, profesionalni fiziki so se že davno "naučili", da so zanje šarlatani nujno zlo - prosto po Smolinu) ne pojasnjuje ničesar otipljivega (kaj šele, da bi se njene napovedi ujemale z opazovanji), tako da je tvoj opis "RAZUMEVANJE in EKSPERIMENTIRANJE na podlagi RAZISKOVANJA naravnih procesov" zanjo smešen, če ne že čisti idiotizem.

Tvoje bedasto prepričanje (nazadnje začinjeno z visokoletečimi sintagmami tipa "lastni razum", "človeška svoboda" in podobno), da si lahko vsakdo na svoj način razlaga naravne zakonitosti, pa sem že komentiral.

Kar se tiče pravil obnašanja, pa se jim boš moral na tem forumu podrediti, sicer sledijo jasno definirane sankcije. Če pa se ne želiš prilagoditi, ti še vedno preostanejo "izlivi" na svojem šarlatanskem blogu. :lol:

Zaklenjeno