Nezemljani. Da ali ne ?

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Zaklenjeno
problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a problemi »

GesAnimos napisal/-a:...al nece vishe dugo...nece..[/b]
Se pripravlja mogoče kaka nova vojna, mogoče neki novi terorizem? Pravovernih (tebe in tebi enakih) proti znanstvenikom? Jaz resno mislim, da bi bilo dobro, da upoštevaš enega od mojih prejšnih postov.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Veliko se govori o neki globalni zaroti in upravljanju človeštva od neke druge civilizacije, ki je v bistvu sovražno nastrojena do ljudi.

GesAnimos, zanima me ali veš zakaj se to dogaja ? Kaj je namen Mind controlinga ? Čemu služi ? Kako je do tega prišlo ? Skratka kakšen je namen vsega tega? Kakšno korist imajo od nas? Zakaj nas enostavno ne uničijo ? Ali nas za svoj obstoj morda nujno potrebujejo ? Je sploh kdo svoboden oziroma kako postati svoboden ?

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Vedež napisal/-a:Veliko se govori o neki globalni zaroti in upravljanju človeštva od neke druge civilizacije, ki je v bistvu sovražno nastrojena do ljudi.
Kako zmorejo taki živeti ob misli, da imajo nad sabo vedno nekega diktatorja, bodisi nevidnega moža bodisi nezemljane? Nimamo najmanjšega zanesljivega dokaza, da bi taka reč obstajala (ki jo opisujejo), ampak na vsako silo pa verjamejo, da je. Ne, oni vedo, da je! Kakšen brezup.

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a mriz »

ZdravaPamet napisal/-a:Kako zmorejo taki živeti ob misli, da imajo nad sabo vedno nekega diktatorja, bodisi nevidnega moža bodisi nezemljane?
Menda je bolj problem v tem, da ne zmorejo živeti brez takih misli...

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a problemi »

ZdravaPamet napisal/-a:Kako zmorejo taki živeti ob misli, da imajo nad sabo vedno nekega diktatorja, bodisi nevidnega moža bodisi nezemljane? Nimamo najmanjšega zanesljivega dokaza, da bi taka reč obstajala (ki jo opisujejo), ampak na vsako silo pa verjamejo, da je. Ne, oni vedo, da je! Kakšen brezup.
V psihoanalizi temu pravijo "veliki drugi" (bog, zakon, oče, žena, mož,...,nezemljani oz. višje razvite civilizacije, karkoli), nekaj kar te preči (če karikiram, kot meč nad glavo). Točno kot si napisal: oni verjamejo, in verjamejo, da vedo. Nova religija.

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a mriz »

Pri 'velikem Drugem' najbrž ni nujno, da predstavlja neko grožnjo oz. nevšečnost, ali pač? Meni se zdi bistvena nuja po osmišljevanju, po apliciranju nekega reda in globjega pomena na opazovano dogajanje. Žalostno je, da so ljudje v okviru te nuje očitno tako obupani, da prej sprejmejo (med drugim) neke pod zemljo živeče in svetu sovražne reptile, kot pa kontigentnost ali banalnost vzrokov določenih dogodkov. No, mogoče je še bolj žalostno to, da se jim ob vsem domnevnem 'znanju o jazu' o tem niti ne sanja...

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a problemi »

mriz napisal/-a:Pri 'velikem Drugem' najbrž ni nujno, da predstavlja neko grožnjo oz. nevšečnost, ali pač?
Ne ne, nobenih groženj. Sem tisto napisal bolj za šalo. "Veliki Drugi" je Lacanov koncept in je vprašljiva pravilnost moje razlage njihove težave, s tem konceptom, glede "nuje po osmišljevanju, po apliciranju nekega reda in globjega pomena na opazovano dogajanje" (kot ti pravilno problematiziraš njihovo nujo po osmišljevanju). O sami pravilnosti tega Lacanovega koncepta težko kaj rečem (krhko mi je znanje :D ).

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Očitno Dan Brown prizadene tako Cerkev, kot znanost. Ha ha ha

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Skratka: nasedli ste, krepko

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a mriz »

problemi napisal/-a:"Veliki Drugi" je Lacanov koncept in je vprašljiva pravilnost moje razlage njihove težave...
Okvirno sem seznanjen s Lacanovimi koncepti, čeprav vse bolj posredno (od njega direktno sem prebral samo eno knjigo in iz nje potegnil zgolj to, da je bil poln samega sebe) in zato v bolj 'poljudni' (in posledično tudi sprejemljivi) različici. No, potreba po osmišljanju je dovolj očitna, da se pri tem ni treba zanašati na predpostavljeno pravilnost Lacanovih teorij - če pa je to ravno njegov veliki Drugi oz. simbolni red (ali kakorkoli že), pa tudi prav.

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a Roman »

Vedež napisal/-a:Skratka: nasedli ste, krepko
Welcome to the club.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Vedež napisal/-a:Očitno Dan Brown prizadene tako Cerkev, kot znanost. Ha ha ha
Ja, tako močno je prizadel znanost, da sta morala celo Tom Hanks in Ron Howard obiskati CERN. :lol: :lol: :lol:

GesAnimos
Prispevkov: 96
Pridružen: 10.9.2009 15:37

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a GesAnimos »

ZdravaPamet napisal/-a: Med njimi in znanstveniki vlada bistvena razlika. Oni verjamejo dogmatično, znanstveniki pa črpajo spoznanje direktno iz Narave. Hudičeva razlika! Čudi me, da še nisi tega dojel.
Kaj pa je zgradba atoma kot ga danes pojmuje, tolmaci in predvsem "UCI" ta ista "znanost"..drugega kot DOGMA!?!?!? Efekte in pojave pac interpetirate tako, da se skladajo z priznanimi in uveljavljenimi koncepti. Na isti nacin cerkev interpretira in zasluge pripisuje imaginarnemu gospodarju za vse "cudeze"....ki pa jih lej lej tudi ta tvoja znanost ne zna pojasniti... :wink:
ZdravaPamet napisal/-a:
GesAnimos napisal/-a:Imash en kup DOKAZOV, studij, predavanj, dokumentov...eksperimentov...na vseh liknih, ki sem jih podal v tej temi in drugih...Ker pa pac ne razumesh jezika tudi NE MORESH...ne soditi, niti ENAKOVREDNO sodelovati...ker ti manjka ogromno informacij....drugi slepi jih nocejo ali pa ne znajo razumeti zaradi prepricanja v svoj prav in prav mainstream znanosti...kar pa spet ni moj problem
Torej veš, da jih cel kup obstaja, navesti pa ne znaš enega samcatega. Toliko o tvoji kredibilnosti in sposobnosti diskutiranja.
Glede poznavanja jezika. Kot sem ti najbrž že povedal. Jezik je sredstvo sporazumevanja, to ni sredstvo, po katerem bi bilo moč ugotavljati enakovrednost ali pa soditi o neki stvari. Še enkrat pravim. Na tebi je, da me razsvetliš, če si sploh toliko sposoben, kakor praviš. Slovensko pa le znaš, kajne?

Kdo pa mislis da si ha ZablodelaPamet...a zate posebej bom zdaj spet in znova navajal vse linke itd..VSE je bilo povedano (tudi cenzurirano) in tudi VSE iz cesar lahko crpate pristno znanje je bilo podano v tej in drugih temah v katerih sem postal..poglej nazaj..nauci se angleshko pa gledaj i cudi se svoji neumnosti iz katere se bosh nekoc lahko tudi smejal ce le bosh imel JAJCA...

Problem imate pri tem, da si najprej formulirate odgovor in nato postavite vprashanje katerega odgovor je za vas pac VEDNO napacen, ce ni eden od tistih, ki ga pricakujete..in tocno to pocnete tudi pri VSEH svojih "tolmacenjih"... Ce bi stvar obrnili in si zaceli postavljati SMISELNA vprashanja bi o naravi in njenih procesih tudi dejansko kaj izvedeli in s tem tudi dejansko prispevali za dobrobit cloveka!! Ampak dragi moj, ta vasha znanost se ze nekaj stoletij NI spremenila...zadnja "spremeba" je bila ko je najvecji CENZURA VSEH casov po imenu Einstein znanosti PODTAKNIL svoj famozni emc2. Formula vsekakor DRZI...NI LAZNA..obenem pa tudi ni to kar si znanost pod tem predstavlja in na kateri bazira ves "napredek" oz. vsa opazanja in kalkulacije od takrat do danes...btw... ta tehnoloshki napredek je v bistvu nazadovanje, ce le bi vedeli kaj vse so vam skrili od dosezkov Tesle do VSEH drugih, ki sem jih ze omenil pa she tistih, ki jih nisem...

Ce le bi vsaj malo pozabili na svoje "polozaje", se postavili ob bok socloveku NE GLEDE na njegovo izobrazbo, barvo, status, jih ne vec predalckali in etiketirali itd..in si DEJANSKO kaj od omenjenih ljudi tudi PREBRALI, PRESTUDIRALI bi ta svet bil POPOLNOMA DRUGACEN...prijazen za vsakogar in do vsakogar...ne bi vec unicevali in hlastali za "dobrinami" ampak bi SPOSHTOVALI vsako zivo bitje, vsak kamen, vsako drevo in tako VSI ziveli v HARMONIJI z naravo....(kar nikakor ne pomeni, da je treba ziveti v gozdu - kot opomnik, ker pac vse razumete dobesedno)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ker ste se pa obrnili PROTI naravi s svojimi teznjami, da bi z njo manipulirali na svoj (brute-force = emc2) nacin in PROTI njenim zakonitostim pa vam narava tega ne bo oprostila...ona se ravna IZKLJUCNO po svojih zakonitostih in se ji za vashe zakone kratkomalo jebe...Tudi nje moc je mnogo vecja kot je moc milijonov mainstream znanstvenikov in njihovih destruktivnih formul ter take ali drugacne tehnologije (vkljucno z tisto za katero she ne veste)...Pac..bolan svet, ki ga predvsem VI, ki bi morali delovati v drugi smeri tako pac pomagate vzdrzevati s svojimi zanicevanji vsega drugacnega in novega.


Prva posledica Einsteinovih pogruntavscin je bila unicujoca proti-naravna sila v obliki atomske bombe...Boste rekli da ni bil on tisti, ki je to hotel...seveda ne...ampak...To je edino in vse kar je znanost dosegla v zadnjih sto letih z njegovo formulo, ki ne nudi odgovora za so-ustvarjanje v skladu z naravo ampak izkljucno za unicevanje, ceprav znanosti prestavlja osnovo za izracunavanje in tolmacenje prostora in casa. Albert pa je pogruntal le kako nekaj razbiti in si ob tem domisljal, da je resil uganko materije, energije, prostora in casa. Nikakor, dragi moji s to formulo in drugimi svojimi domislicami ni ponudil odgovora na to kako narava deluje... Kar je povsem logicno saj je formula ze ob beznem premisleku nepopolna, primitivna in destruktivna..primerljiva z kakim butastim avtomehanikom, ki je sposoben motor le razstaviti, sestaviti pa vec ne.

Ti pa podam she en zadnji primer, ki vsakemu RAZUMNEMU bitju pove mnogo o takozvani znanosti in sistemu, ki vlada nad clovekom in njegovem bivanju...prejshnjega o zgradbi atoma si itak "spregledal" ceprav neizpodbitno in v SLOVENSCINI dokazuje kako sprenevedanje vlada v mainstream znanosti..

V primeru, da bi medicina (farmacija itak deluje samo zaradi zasluzka) DEJANSKO VEDELA KAKO (znanost baje to obvlada) deluje cloveshko telo in ker ta ista znanost trdi, da ve tudi KAKO se obnashajo kemijski elementi in spojine iz katerih je cloveshko telo tudi sestavljeno...da ne omenjam vashih trditev, da baje veste kaj in KAKO se karkoli v atomski zgradbi dogaja...Kaj vam torej zdaj she manjka oz. koliko casa rabite da ta spoznanja povezete v celoto in medicini omogocite V tem primeru povsem SAMOUMEVNO sposobnost OZDRAVITI POPOLNOMA VSAKO bolezen tega sveta...
Temu na zalost danes ni tako... Kaka "znanstvena" opravicila imate za to?!?!? KAj si boste izmislili, da boste opravicili tovrstno NESPOSOBNOST?!? Aha, nekdo je omenil, da je potreben cas od "pogruntavscine do tehnoloskega izdelka oz. uporabne vrednosti...eeee pa dragi moj, Kdaj ze so/ste ugotovili skrivnosti atoma in tako presli na tolmacenje "nastanka vesolja"?!?!? Ze predolgo nazaj..prevec dolgo...in prej omenjena formula vas tuakj zelo zelo zelo zavaja...In tako si cisto zares domisljate, da lahko tolmacite celo nekaj takega kot je "nastanek" vesolja...jao...jao..samovsecnost pa taka...She nastanka planeta Zemlja in njene lune ne morete pojasniti kaj sele soncnega sistema, sonca, galaksije...auuuu...in kje sele je "nastanek" vesolja katerega neskoncnost v resnici ni predstavljiva nikomur na tem planetu...prevecc si domisljajo tiste presvetle izobrazene glavice, ki jim brezglavo in brezpogojno verjamete dragi moji...vkljucno z Einsteini in Zweisteini kot so Hawkingi, Hawkinsi, Strnadi ipd...

A je to preprosto kmecko in otrosko logiko res tako zelo tezko razumeti??!?! Kdaj, kako in ZAKAJ ste pozabili, da ste nekoc bili ljudje?!?!? Zdaj pa le she kreature s cloveskimi obrazi..., ki jih skrivate za maskami.. Zakaj ne bi raje "šarlatanom" stopili nasproti in poiskali SKUPNE tocke ter se tako ucili eden od drugega...?!?! Zakaj se morate LOCEVATI le na podlagi razlicnosti, ki to v bistvu sploh niso...le interpretacija kot sem ze veckrat povedal je drugacna...Tako VI kot "šarlatani" imate ISTI cilj...s to razliko, da oni iscejo pa tudi najdejo koncne resitve vi pa le delne, ki se zaradi tega pac lahko prodajajo kar je glavni razlog in edini pokazatelj vashe "uspeshnosti"...kajti cim katerikoli znanstvenik pa cetudi iz mainstream znanosti "odkrije" kaj dokoncnega se to hitro skrije, njega pa onemogoci na tak ali drugacen nacin in javnosti ter PREDVSEM vam predstavi kot šarlatana. Kako tega niste sposobni videti?!?!

Ta vasha ignoranca vas bo drago stala...dragi moji...zelo drago...

Ne sprenevedajte se, ker ljudje NISO tako neumni kot vi mislite...vsak dan vec in vec ljudi spoznava kako ZELO slepite sami sebe in s tem njih!!! Cas je da uvidite svoje lastno šarlatanstvo in ga vec ne pripisujete soljudem, ki se ZARES s srcem in dusho borijo za socloveka in mnogo njih je zaradi tega bodisi umrlo, bodisi zaprtih she danes po raznoraznih zaporih in t.i. umobolnicah kamor bi pravzaprav ravno VI spadali zaradi vseh ZLOCINOV, ki jih pocnete nad sabo in soclovekom. Da te spomnim na enega izmed ZLOCINOV, ki jih Znanost podpira...povsem "nedolzen"...zato ker dejansko NIMATE nobenega ZNANJA in ne veste kaj pocnete z recimo kretenskim odobravanjem fluora v zobnih pastah..Da ne neshtevam vseh drugih "substanc, ki jih prav znanost odobri kot "dodatke" k hrani ipd... A naj grem naprej..lahko ti nashtevam v nedogled...ampak nima smisla...ker niste sposobni absolutno NICESAR dejansko razumeti in/ali povezati v smiselno celoto...Snamite ze tiste plasnice iz oci in se uprite imaginarnemu gospodarju, ki ste mu prodali um, dusho in telo...

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a shrink »

Animos napisal/-a:Kaj pa je zgradba atoma kot ga danes pojmuje, tolmaci in predvsem "UCI" ta ista "znanost"..drugega kot DOGMA!?!?!?
Ah, ne blodi. Potemtakem so vsi pospeševalniki na tem svetu dogma, kajneda, izgubljena duša? :lol:
Efekte in pojave pac interpetirate tako, da se skladajo z priznanimi in uveljavljenimi koncepti.
O znanosti in znanstveni metodi pojma nimaš (sem nehal šteti, kolikokrat sem ti to že rekel).
Animos napisal/-a:Na isti nacin cerkev interpretira in zasluge pripisuje imaginarnemu gospodarju za vse "cudeze"....
Jah, to je pa značilnost šarlatanskih teorij, katere sam skušaš promovirati.
Animos napisal/-a:ki pa jih lej lej tudi ta tvoja znanost ne zna pojasniti...
Čudežev ni, so pa naravne zakonitosti. In te znanost odlično pojasnjuje (za razliko od svetih spisov in šarlatanskih zmazkov).
Animos napisal/-a:[...]iz katere se bosh nekoc lahko tudi smejal ce le bosh imel JAJCA...
Aha, že slišano. Rezultat je pa tukaj:

viewtopic.php?f=7&t=2360&start=90 (tretjič)

:lol:
Animos napisal/-a:Ampak dragi moj, ta vasha znanost se ze nekaj stoletij NI spremenila...zadnja "spremeba" je bila ko je najvecji CENZURA VSEH casov po imenu Einstein znanosti PODTAKNIL svoj famozni emc2. Formula vsekakor DRZI...NI LAZNA..obenem pa tudi ni to kar si znanost pod tem predstavlja in na kateri bazira ves "napredek" oz. vsa opazanja in kalkulacije od takrat do danes...btw... ta tehnoloshki napredek je v bistvu nazadovanje, ce le bi vedeli kaj vse so vam skrili od dosezkov Tesle do VSEH drugih, ki sem jih ze omenil pa she tistih, ki jih nisem...
Ha ha ha ha ha, ne morem se nehati krohotati takšnim idiotizmom. Nekdo je očitno šprical zgodovino. Kratek resume zgodovine znanosti si lahko vsakdo ogleda tukaj:

http://www.sciencetimeline.net/index.htm

Da je tvoja teza, da se "znanost ni že stoletja spremenila in da je za zadnjo spremembo (ne)zaslužen Einstein" (mimogrede: gre za protislovno izjavo), idiotizem par excellence, je na osnovi gornje kronologije očitno dejstvo.
Animos napisal/-a:Ta vasha ignoranca vas bo drago stala...dragi moji...zelo drago...
Kar tresem se. :lol: Da ne bo pomote: Ignoranca seveda veje iz tvojih postov.

GesAnimos
Prispevkov: 96
Pridružen: 10.9.2009 15:37

Re: Nezemljani. Da ali ne ?

Odgovor Napisal/-a GesAnimos »

shrink napisal/-a:
Animos napisal/-a:Kaj pa je zgradba atoma kot ga danes pojmuje, tolmaci in predvsem "UCI" ta ista "znanost"..drugega kot DOGMA!?!?!?
Ah, ne blodi. Potemtakem so vsi pospeševalniki na tem svetu dogma, kajneda, izgubljena duša? :lol:
Pospesevalniki NE, Tisto kar pa s tem zelijo oz. zelite pojasniti, preveriti, tolmaciti pa JE DOGMA. She milijarde let lahko gradite t.i. pospesevalnike in uporabljate BRUTE-FORCE pa ne boste izvedeli cisto nic novega kar ne bi ze vedeli...Le slepite se z vedno novimi "delci"..nic drugega...Ce zelite izvedeti to kar iscete boste morali spremeniti metode iskanja..in vam bo narava sama pokazala vse kar boste zeleli od nje izvedeti...pravzaprav to ZE kaze le VI tega ne vidite, ker vas lastni um navidezno locuje od nje in vi mu brezpogojno verjamete in tako ne dojamete da ste del narave in nikakor brez nje ne morete obstajati.... ker ste prevec vzvisheni, prepotentni, samozadostni in s tem nasilni do svoje lastne "matere" - Narave...

Ce zelish namrec od nekoga izvedeti resnico morash biti do njega iskren, prijazen in razumevajoc pa ti bo sam vse o sebi povedal...ko pa nastopash vzvisheno, arogantno in nasilno pa se bo zapiral ali ti iz obupa kvecjemu lagal...in tako nikakor ne bosh izvedel resnice...

:wink:
shrink napisal/-a:
Animos napisal/-a:Na isti nacin cerkev interpretira in zasluge pripisuje imaginarnemu gospodarju za vse "cudeze"....
Jah, to je pa značilnost šarlatanskih teorij, katere sam skušaš promovirati.
Animos napisal/-a:ki pa jih lej lej tudi ta tvoja znanost ne zna pojasniti...
Čudežev ni, so pa naravne zakonitosti. In te znanost odlično pojasnjuje (za razliko od svetih spisov in šarlatanskih zmazkov).
bemti pa sva le nasla "skupno" tocko...cudezev namrec res ni...so le naravni pojavi...le kako pa bos opravicil vsevedno zanost pri tem:

tle mash nekaj najbolj bizarnih, ki jih znanost ne zna pojasniti jih pa uvrca med top-10 kao nepojasnjenih....
http://www.msnbc.msn.com/id/18849675/ns ... e-science/

she nekaj s cim si znanost beli glavo...pa tega ne prizna ampak she vedno trdi da lahko pojasni vse in da vse tudi ve ter tolmaci celo "nastanek" vesolja...sama sprenevedanja in samohvale so vas ...koristi pa nobene ze nekaj stoletij ..

http://www.newscientist.com/article/mg18524911.600


tle mash pa jih toliko da se lahko samo s pregledovanjem teh ukvarjas she naslednjih sto let...in se nato lotish iskanja odgovorov, ki ti bo vzelo ene dva milijona let s tvojim nacinom razmisljanja..pa mogoce uspes odgovoriti z 50% natancnostjo (ker se pac itak ukvarjas le s polovicarsko znanostjo vecje zanesljivosti ne mores doseci)...

http://theunexplainedmysteries.com/
http://www.unexplained-mysteries.com/


a samo zate drago dusho ukoceno...pa nekaj takih, o katerih znanost vztrajno molci
http://www.cracked.com/article_16871_6- ... plain.html

pa za poslastico she tale mozakar, ki je vedel o vesolju, materiji, energiji ipd...stvareh vec kot pa vsa vasa znanost zadnjih 500 let skupaj..pa zato bil sposoben narediti to kar je naredil...mogoce ne bi bilo slabo da bi si prebrali njegove zapise o naravi magnetnega polja in tako zaceli naravo tudi zares spoznavati...in si ne vec domisljati, da jo lahko tolmacite "nevednezem"...

http://coralcastle.com/

http://paranormal.about.com/library/weekly/aa071999.htm

od gradnje tega je manj kot sto let in ga znanost ne zna pojasniti...isto kot ne zna pojasniti gradnje piramid in she xy drugih stvari v ne tako oddaljeni preteklosti...Ampak lej..lej...dovoli pa si tolmaciti in pojasnjevati nekaj takega kot je nastanek vesolja...

To je podobno kot bi cloveka ki ne zna zamenjati zarnice zaposlili kot monterja elektronike potniskega letala.

mater ste res samovsecni prepotentnezi...kje le ste se nalezli tega?!?!
shrink napisal/-a:Da je tvoja teza, da se "znanost ni že stoletja spremenila in da je za zadnjo spremembo (ne)zaslužen Einstein" (mimogrede: gre za protislovno izjavo), idiotizem par excellence, je na osnovi gornje kronologije očitno dejstvo....

a bosh sam pogruntal zakaj je beseda "sprememba" v narekovajih (ki si jih pri citiranju odstranil)...to je tale znak "...pa evo she enega "...a naj ti pomagam...??!!

Zaklenjeno