Šarlatani

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Ampak vseeno zadanejo človeka naravnost v srce. Vsaj mene kot žensko. Se zavedaš tega? :oops:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:Ampak vseeno zadanejo človeka naravnost v srce. Vsaj mene kot žensko. Se zavedaš tega? :oops:
Če si preobčutljiva, to ni moj problem.

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

A ti imaš otroke in družino? Si že kdaj pogledal otroku v oči in videl veselje? Glede na tvoje brezčutje, očitno ne.
Saj nenazadnje bi mi bilo vseeno, ampak če pogledamo kako družba drvi v propad, pa si vseeno želim, da bi se v vse ljudi povrnila ljubezen, prvotno čustvo, ki nam je bilo vsem dano od vsega začetka in ga je sodobna civilizacija povsem uničila.

Ja, in zato imamo sedaj gospodarsko krizo.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:A ti imaš otroke in družino? Si že kdaj pogledal otroku v oči in videl veselje? Glede na tvoje brezčutje, očitno ne.
Ampak ti si res en biser. Če se posmehujem šarlatanom, rečem bobu bob, opozarjam na očitne napačne predstave in popravljam očitne zmote, še ni mogoče sklepati, da sem brezčuten. Če pri tem prizadenem čustva nekoga, ki je preveč občutljiv, še ne pomeni, da sem brezčuten; kvečjemu je tisti, kateremu je namenjena kritika, preveč občutljiv. Bo šlo?
Katy napisal/-a:Saj nenazadnje bi mi bilo vseeno, ampak če pogledamo kako družba drvi v propad, pa si vseeno želim, da bi se v vse ljudi povrnila ljubezen, prvotno čustvo, ki nam je bilo vsem dano od vsega začetka in ga je sodobna civilizacija povsem uničila.
In šarlatanom in raznim prodajalcem megle naj še namenjam ljubezen, ali kako? :lol:
Katy napisal/-a:Ja, in zato imamo sedaj gospodarsko krizo.
Ne, ne, amrit pravi, da je gospodarska kriza posledica tega, ker ekonomski zakoni kršijo naravne/fizikalne zakone. :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a =) »

ni govorila o občutjih ampak o sočutju. Tega, shrink, imaš premalo. :|

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a shrink »

=) napisal/-a:ni govorila o občutjih ampak o sočutju. Tega, shrink, imaš premalo. :|
Očitno ne poznaš pomena besed 'brezčuten'. Dovoli mi, da te podučim:
SSKJ napisal/-a:brezčuten -tna -o prid.
1. ki je brez čustev, sočutja: brezčutni, sovražni
ljudje; brezčuten je in surov / brezčuten obraz

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Verjamem, da smo si ljudje v svojem najglobljem bistvu, vsi enaki, delec celote, vsi si želimo enako in težimo k istemu cilju - svobodi, čeprav so nekateri na to pozabili. Nihče po svoji naravi ni brezčuten, sovražen. Moda si nekdo zaradi svojih najglobjih ran celo želi prizadeti drugega, ampak ne zato, ker je hudoben, ampak ker si v svoji stiski ne zna pomagati na drugačen način. Vsi smo samo ljudje.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:Verjamem, da smo si ljudje v svojem najglobljem bistvu, vsi enaki, delec celote, vsi si želimo enako in težimo k istemu cilju - svobodi, čeprav so nekateri na to pozabili. Nihče po svoji naravi ni brezčuten, sovražen. Moda si nekdo zaradi svojih najglobjih ran celo želi prizadeti drugega, ampak ne zato, ker je hudoben, ampak ker si v svoji stiski ne zna pomagati na drugačen način. Vsi smo samo ljudje.
Povsem očitno si zgrešila forum.

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Zakaj misliš, da ga nisi ti zgrešil, Mi lahko to znanstveno utemeljiš,.?!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a shrink »

Katy napisal/-a:Zakaj misliš, da ga nisi ti zgrešil, Mi lahko to znanstveno utemeljiš,.?!
Preberi si svoj predzadnji post; mogoče se ti bo posvetilo (in za to ni potrebna nobena znanstvena utemeljitev).

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Ma, ja saj imaš prav. Popolnoma se strinjam s teboj. Imaš prav in sem zares zgrešila forum. :wink:

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Roman »

Katy napisal/-a:Ampak vseeno zadanejo človeka naravnost v srce. Vsaj mene kot žensko. Se zavedaš tega? :oops:
Prizadene te, če kdo opazi tvojo zmoto? Namesto, da bi mu bila hvaležna? Le kaj naj si mislim ob tem?

Uporabniški avatar
=)
Prispevkov: 444
Pridružen: 18.7.2004 22:28

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a =) »

hahahhahahahahahahaha..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
shrink
Ukvarjanje s šarlatani je zame čista sprostitev, verjemi. :lol:
hehe,se ne morem nehat smejat... :D

škoda, da so temo zaklenili :mrgreen:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a shrink »

=) napisal/-a:hahahhahahahahahahaha..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
shrink
Ti še ne veš, kako se sam smejem takšnim, kot si ti, ki - mimogrede - do sedaj na forumu niso povedali še nič pametnega. :lol:
=) napisal/-a:
Ukvarjanje s šarlatani je zame čista sprostitev, verjemi. :lol:
hehe,se ne morem nehat smejat... :D
Ja, zame je to sprostitev, kot za nekoga npr. "čik pavza". In glede na mojo statistiko (1.35 postov/dan) in francinovo oceno, da porabim za en post 5 minut, porabim na dan za sprostitev na Kvarkadabri v povprečju 6.75 minut, kar je približno toliko (ali pa še manj) kot povprečna "čik pavza". :lol:
=) napisal/-a:škoda, da so temo zaklenili :mrgreen:
Saj lahko kaj pametnega poveš tudi tukaj; seveda, če ti uspe. :lol: :lol: :lol:

Katy
Prispevkov: 189
Pridružen: 14.9.2008 16:13

Re: Šarlatani

Odgovor Napisal/-a Katy »

Roman napisal/-a: Prizadene te, če kdo opazi tvojo zmoto? Namesto, da bi mu bila hvaležna? Le kaj naj si mislim ob tem?
Pa ne da opazi zmoto, ampak to, da se posmehuje vsaki besedi oz drugačnemu mnenju. Sicer pa sem pretiravala z besedami, saj v resnici me ne prizadane. Kar naj Shrink reče, kar hoče, saj mu je vse skupaj očitno v zabavo. :lol: :wink:

Odgovori