Je bil človek na Luni?

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Matev

Odgovor Napisal/-a Matev »

kaj če si tud tisto satelitsko sliko k jo majo za vreme ..... zmislijo

pa če je satelitski telefon pa televizija tud prevara....in je v resnici en hard disk v tv napravi in nam predvaja tist kr so si zamisll že pred leti.....
vključno z vsemi poročili in dnivniki......

heh...

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Jao! Američani takrat niso imeli dovolj dobro tehnologijo da bi ta projekt uspel. Imeli so računalnike, ki so bili tako vlki, imeli pa so pomnilnik navadnega kalkulatora!


jao! noben še ni bil na luni in pika!

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Računalnike vkle kot omare. In naj mi nekdo razloži, kako so to spravli v tako majhno kapsulo?


tralalala what a fake..

Uporabniški avatar
Pentium
Prispevkov: 431
Pridružen: 10.11.2003 19:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pentium »

Pa sej so javno priznali da so slike ponarejene. Gledu sm na TV SLO. Ena francoska oddaja je govorila o tem pa so tisti, ki so bli takkrat v CII priznali, da so film posneli pred poletom. Za vsak primer, če kamera ne bi delala.

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

... tolk 'bosa' kat una, da so americani sami sebi porusili WTC....

mogoče ni ravno na to temo pa vendar

zakaj pa Američani nebi porušili dveh stolpnic - če za to ceno dobijo celo državo z nafto?
- preberite knjigo "11. september"
- ps: pa nekje na kvarkadabri sem prebral o asteroidu ki naj bi mogoče treščil v našo zemljo - odgovor je bil pa - "ja tako kot so 10. septembra predvajali film na SLO tv kako so eni ugrabili letalo in se hoteli zaletet v nekaj :oops:


kar se pa lune tiče - mislim da so bli gor - vsaj v njeni orbiti ostalo pa ??
- a je že kdo videl vsaj sliko senčne strani lune
- ko so luno obleteli naj bi eden od astronavtov izjavil nekaj v tem smislu "Uf, koliko lučk" :shock:

l.p. Sky

jao

Odgovor Napisal/-a jao »

pentium....

tista francoska oddaja je bla fejk.... na koncu so priznal da so si vse zmisll pa tisti modeli so bli vsi po vrsti francoski igralci....

zgolj hotl so pokazat kako je mogoče manipulirat z preprostimi ljudmi.....


sej če bi do konca gledu bi vidu

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Po moje, na Luni res ni bila človeška noga!

Tisti posnetki imajo 4 sence! Kolikor vem pa našo Luno osvetljuje le eno Sonce!!!

alien

Odgovor Napisal/-a alien »

aja,a apoll 12 14 15 16 17 so bili tudi zblefirani,pa kva je z vami....

STANman

Odgovor Napisal/-a STANman »

Za vse ki se radi nasmejete :)))

http://www.dc8p.com/html/moonhoax.html



:D

keber

Odgovor Napisal/-a keber »

Otroci, najprej končajte osnovno šolo, pa srednjo, naučite se malo fizike, astronomije, fotografije ipd., potem pa nehajte klamfat o nekih zarotah. Se preveč vidi, da nimate pojma.

Pipo

Odgovor Napisal/-a Pipo »

Keber že ve. Ja ja. Keber je zlo pameten.

:shock: :shock:

Uporabniški avatar
Che
Prispevkov: 48
Pridružen: 13.1.2004 17:40
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Che »

men se tud zdi da se je to zaroto nekdo zmislu da bi mal dnarja zaslužu

morphoid

Odgovor Napisal/-a morphoid »

Zupan,Zupan,ti verjameš samo tistemu čemur moraš verjeti (naivnost). Nisi edini, jih je mnogo...

Oz
Prispevkov: 5
Pridružen: 24.5.2003 0:17
Kraj: Slov. Konjice
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Oz »

Na Luni smo že bli, to je res! Vprašanje je, kdaj?

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

MEne neki zanima?
Pa mi zdej odgovorte katerie stvari dokazujejo da je bil človek na luni?
1. film in slike zame niso noben dokaz....delam v grafični ind. in vem kaj se da narest....
2. kako da so bli gor samo amerikanci...in se to na sencni strani tko da se lih ne da vidit ???
...ma se 100 stvari je...
AJA..pa se to....zakaj ni zdej po tolkih letih in pri vsej danasnji tehnologiji nihce vec sel na luno...KAO DA NI GOR NIC VEC ZANIMIVGA ?????? HALLOOO..to je tko kod da bi sel na morje v Umag in rekel da je vsa jadranska in sredozemska obala v K**CU?!?!?

Kar se pa tice WTC-ja......sami ga niso sesul........sem pa 99% da so vedel kaj se naklepa in so pustil

Vse se vrti okol denarja...in tko k so s (kao) pristankom na luni zihr dobil oz. vlada odobrila kako financeranje za raziskavo vesolja itd....isto je z WTC.jem. Kaj je 2 stolpnici in par 1000 ljudi v primerjav z pooblastili ki jih je dobil BUSH, denarjem ki mu ga je odobril kongres za boj proti terorizmu, podpori vecine clanic EU, oravicilom za napad na afganistan irak........itd...


OGLEJTE SI BOWLING FOR COLUMBINE.....
....AMERIKANCI so kreteni in pri njih ni stvar clovestva ampak denarja!!!!

PS: KEBER....a zdej smo pa mi naivn in neumnii k ne vrjamemo amerikancem da so bli na luni......A pri vas ze gradite jedrsko zaklonisce ce bo slucajno husein v nevem 14 minutah aktiviral jedersko in biolosko orozje???? ...KWA je ze zdej s tem huseinovim orozjem.???..kje je ze???KEBER...Prosim za fizicni in astronomski nauk oz. dokaz cloveka na luni.....kar se pa tice fotk se pa lahko oglasis v nasem graficnem studiju v LJ..tam ti bom pa jaz dal kako lekcijo okol fotografij :twisted: :twisted:

Odgovori