Življenje je igra!

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Življenje je igra!

Odgovor Napisal/-a GJ »

MAVER|CK napisal/-a:Ker ima vsak pravico do svobodnega odločanja in svobodnega mišlenja! Tudi če ima nekdo narobe ga ne moreš prisilit v to, da bo razmišlajl po "tvoje". Kdo sploh jamči da je po "tvoje" pravilno?
Zavajaš...
Norme so znane in napisane!
Drugače pa sledi vzgoja oziroma prevzgoja.

Lep dan...

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Re: Življenje je igra!

Odgovor Napisal/-a mriz »

maverick napisal/-a:Ker ima vsak pravico do svobodnega odločanja in svobodnega mišlenja! Tudi če ima nekdo narobe ga ne moreš prisilit v to, da bo razmišlajl po "tvoje". Kdo sploh jamči da je po "tvoje" pravilno?
O fuj. V spoznavanju ne more biti kompromisov.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Življenje je igra!

Odgovor Napisal/-a shrink »

Vedež napisal/-a:bruhuhu šrinkl
(ne)Ved(n)ež, a ti je morda zmanjkalo nevroleptikov? :lol:
Ko ti postavim čisto jasna vprašanja, se vlečeš z neumnimi samogovori.
Odgovarjal sem ti že v drugih temah. Ker pa odgovorov več kot očitno nisi bil zmožen razumeti in ker si v končni fazi vselej gonil naprej svoj monopoli, nima smisla, da še naprej odgovarjam na tvoje šarlatanske idiotizme, kar pa ne pomeni, da ne bom kako drugače repliciral.
Kako si samovšečen na svojem peskovniku in ne dopuščaš drugim drugačnega mnenja. Bravo in še enkrat bravo.
O samovšečnosti pometi pred svojim pragom. Saj ti je že Roman povedal, kaj je tvoj problem:
Roman napisal/-a:Zakaj neki, saj ti tudi ne odgovarjaš na vprašanja. Ves čas se samo obregaš ob tiste, ki vedo več od tebe, kar je sicer precej pogosta lastnost nevzgojenih nevednežev, ob tem pa se še sprenevedaš. Argumenti se te ne dotaknejo, ostajaš še naprej vzvišen s svojo igro. Edino resno vprašanje v tej temi je, zakaj se sploh pogovarjamo s teboj. Očitno ne razumemo igre.
Ne moreš si priznati, da v bistvu ne veš veliko, saj to ni nobena sramota.
To, kar vem o svetu/naravi, mi povsem zadošča. In očitno nevednim šarlatanom to ni po godu. :lol:
Človeštvo je trenutno pač na takšni stopnji, da vemo kolikor vemo.
Še ena (ne)Ved(n)eževa cvetka vredna arhiviranja. :lol:
Ne poznaš dobro niti planeta Zemlja, na katerem živiš.
Ah, ja, in nevedni šarlatani menijo, da jo bolje poznajo, ker onanirajo z monopolijem. :lol:
Povej mi točno kako je zgrajen planet? Kaj živi v morju, kaj se nahaja v globinah? Kaj je dejansko v središču in kaj se tam dogaja?
Znanost na to ponuja dosti odgovorov, nevedni šarlatani pa na osnovi igranja monopolija ne ponujajo niti enega samcatega odgovora.
Le delno poznaš rastline, živali in ljudi. Od celote vedenja o življenju pa si zelo daleč.
Jah, ti pa le veš, da onaniraš/se igraš sam s sabo. :lol:
Tvoj problem je v tem, da govoriš le tisto kar veš in ne priznaš, da je še veliko več tega kar ne veš.
Sam pa ne veš NIČ in si domišljaš, da poznaš vse na osnovi igračkanja s samim seboj. :lol:
Bodi fer in mi reci "ne vem", ko te vprašam: Zakaj je letos takšna zima? Ali slabi oziroma se spreminja Zemljin magnetizem ali se nahajamo na robu galaksije ali imamo prekomerno segrevanje ali začetek ledene dobe ali gre za kozmično sevanje, morda prekomerno uhaja metan v v ozračje iz nekega naravnega vira?
Znanost ne zna pojasniti vsega, vendar tisto, kar zna pojasniti, drži kot pribito. Nevedni šarlatani pa si zgolj domišljajo, da je vse monopoli. :lol: :lol: :lol:
Naj te spmnim, v naši galaksiji je 100 milijard zvezd, v vesolju je 100 milijard galaksij. Pa je res tako? Kaj pa, če je vesolje še večje? Se širi z enakomernim ali z naraščajočim pospeškom?
Tipično šarlatansko spraševanje: "kaj pa če ni tako, kot je videti"? Znanstvene razlage pač temeljijo na opazovanju - to sem ti že neštetokrat povedal.
Je veliki pok kot začetek prostor časa nastal iz nič ali je bilo že nekaj tam kar je na nek način odreagiralo v začetek prostor časa?
Tudi na to sem že odgovoril: poglej v prejšnje teme, kjer si se oglašal.
Je prostor čas sploh primeren izraz?
Seveda je: vzemi v roke kak fizikalni učbenik.
In ti si pameten, jaz pa CENZURA, kajne?
Ja, ti si CENZURA. In to ni zgolj moje prepričanje/spoznanje.
Vprašanja zgoraj so zanimiva. Odgovarjaj na njih.
Večina tvojih vprašanj je iz vidika naravoslovne znanosti nerelevantnih, na ostalo pa sem ti že odgovarjal v drugih temah in se ne mislim ponavljati.
Ljudje berejo ta forum tudi poljudno in jaz te sprašujem poljudno.
Ja, ta forum je poljudno-znanstveni, ne pa poljudno-šarlatanski. :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 11.2.2010 12:15, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Življenje je igra!

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

GJ napisal/-a:
MAVER|CK napisal/-a:Ker ima vsak pravico do svobodnega odločanja in svobodnega mišlenja! Tudi če ima nekdo narobe ga ne moreš prisilit v to, da bo razmišlajl po "tvoje". Kdo sploh jamči da je po "tvoje" pravilno?
Zavajaš...
Norme so znane in napisane!
Drugače pa sledi vzgoja oziroma prevzgoja.

Lep dan...

Res je na žalost smo državljani določene države in smo "prisiljeni" živeti po predpisih in normah (vse vrste nestrpnosti so strogo prepovedane). Mislim, da je tudi žaljenje ena izmed prepovedanih norm:). Se pa kar preveč pojavlja na našem forumu:(.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Življenje je igra!

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Šrink, nisem mislil, da si tako motena osebnost in imaš probleme z medosebno komunikacijo. Saj nisi zmožen tvorit pametne povedi brez poveličevanja svojega ega in blatenja sogovornika.

Sicer pa: ti si prepričan, da ne le o znanosti, temveč o vsem veš več kot jaz. Jaz po tvoje sploh nimam pravice, da bi se izražal že zato, ker se moji pogledi razlikujejo od tvojih.

To me spominja na prepričanja tisth gospodov iz let 1936-1945, potem pa so na vzhodu ponovili v drugi obliki. Ideološka, rasna, narodnostna in druga razhajanja ti očitno nista tuja. Skrajnosti se gredo skrajneži in ti greš do skrajnosti.

Pojdi ven in se deri po vsem mestu na ves glas: Kdor ne zna igrati tenisa tako kot jaz, naj ga takoj preneha igrati. Pa pazi, da ne izgubiš tudi ti kdaj partije od boljšega, postavili te bomo pred sramotilni steber.

moderator
Prispevkov: 165
Pridružen: 5.2.2004 10:01

Re: Življenje je igra!

Odgovor Napisal/-a moderator »

Zaklep: tema pod želenim nivojem.

Zaklenjeno