NLP-ji

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
duet team

NLP-ji

Odgovor Napisal/-a duet team »

Zdravo!
Rada opazujeva nočno nebo posuto z zvezdami, zanimajo pa naju tudi NLP-ji...
Rada bi vedela, kakšno je značilno gibanje NLP-jev, kako se svetijo in sploh
kako jih prepoznati v različnih pogojih? Najlepša hvala za odgovore! :lol:

Ljud z nasmeškom
Prispevkov: 7
Pridružen: 28.1.2004 18:02

Odgovor Napisal/-a Ljud z nasmeškom »

A je bilo potrebno to na tako veliko napisati?

Glede gibanja, lučk, pa to: vsak ki je "videl" trdi drugače. Saj je več podobnih trditev samo teško je rečt kaj bi lahko bilo značilno.

Drugače pa vpiši na google UFO (Zadetki: približno 3.920.000) ali pa NLP (Zadetki-slovenščina: približno 2,490)

En primer: http://www.bvalphaserver.com/ - sm čist na blef kliknu na eno stran


Zdej pa še moje mnenje:
Ene stvari k trdije olede NLP jev se mi zdijo neumne. Let's face it: Že ljudje znamo prikriti stvari in jih dajo kakšni oddelki pod TOP SICRET. Zakaj bi potem imeli nezemljani na svoje ladje dali na tisoče lučk. Če majo tako tehnologijo da lahko tako hitro zginejo kot eni pravijo kako se potem ne morejo skriti. Ker zgleda kot da hočjo da jih odkrijemo potem pa se skrijejo ko pogledamo proti njim (kot sramežljive najstnice)
Zato se mi zdi da so vse tiste žgodbe o tem da imojo na svojem plovilu toliko lučk lažne.
Sej je mogoče kakšna zgodba celo resnična. Samo zagotovo je vsaj 99% zgodb lažnih.

Uporabniški avatar
Pentium
Prispevkov: 431
Pridružen: 10.11.2003 19:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pentium »

Se strinjam.

Ampak tudi Američani ne bi na tajne projekte obešali novoletnih lučk. Lučke so si po mojem zmislili, da bi upravičili svoja videnja. Objekta brez luči ne moremo videti ponoči.

Če bi nas opazovali, bi to naredili iz orbite ali pa še dlje. Edina možna razlaga, zakaj bi pristali na Zemlji, je vojna oz. zavzetje našega planeta, ker ima vodo pa metan pa še kaj. Pomagali nam ne bi. Zakaj bi vesoljska rasa pomagala nižje razviti, ča ne zato, kot so npr. Bavarci pomagali Karantanjcem, da jih zasužnjijo.

Ne vem pa zakaj bi bili stealth pa te reči, da jih ne moremo zaznati z radarjem. Če pa jih, pa jih ne vidimo. :?:

Odgovori