Mislim, da sem videl NLP ?

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
duet team

Mislim, da sem videl NLP ?

Odgovor Napisal/-a duet team »

17.2.04 Sem (bi rekel :?: ) videl NLP. Letel je nad mojo hišo v Medvodah, letel je od juga proti severu. Imel je štiri različne barve
luči- na vrhu rumena, spodaj pa modra, rdeča in zelena (slednje 3 so utripale). Ura je bila skoraj 19:00 in je bilo zato že precej temno.
Oblika stvari je bila čudna, nekako jajčasta, letela pa je zelo hitro in neslišno (slišati ni bilo niti avtomobilov na bližnji cesti).
25 minut kasneje pa sem v daljavi videl precej žarečo kroglo,
bolj kot katerakoli zvezda. Letelo pa je najprej od tal navzgor, se
spet spustilo nižje, zaokrožilo in še hitreje kot prejšnja stvar odletela
za mojo hišo. Letelo je mnogo hitreje kot prejšnjič, spet je bilo vse tiho, videl pa sem ga le nekaj sekund za razliko od prejšnjega (prbl. 5 sek.)

Tega se ne lažem, ker se mi sicer ne bi dalo toliko pisat.
Z odgovorom na prejšnje vprašanje se pa ne strinjam, ker ima
veliko pristnih dokazov on NLP-jih opisane ali narisane luči.
Če pa v NLP-je ne verjamete, pa vas prosim da na vprašanje
ne odgovorite. Hvala.

Ljud z nasmeškom
Prispevkov: 7
Pridružen: 28.1.2004 18:02

Re: Zanimiv pojav

Odgovor Napisal/-a Ljud z nasmeškom »

Saj verjamem v zunajzemeljska bitja in verjetno je tudi da so bolj napredni kot mi in da nas opazujejo. Samo ne verjamem pa da je na njih pripeto 1000 lučk! Daj no. A ljudje opazujemo npr. ptiče tako da se svetimo (Al pa tulimo or whatever.) Bistvo opazovalcev je da opazujejo bitje tako da tisto bitje počne kar pač počne. Ne pa da zija za opazovalcem. Če pa hočejo da jih vidimo zakaj se ne pokažejo. (Je pa tudi tretja možnost da hočejo ugotoviti kako bi mi reagirali na njih :? )

Sorry ampak tebi ne verjamem.
Prvo vprašaš kako se bi dalo NLPje gledati nato pa kmalu opaziš nlp. :lol:
Maj čudn no. :?

Gost

Re: Zanimiv pojav

Odgovor Napisal/-a Gost »

Hej duet team.

Kaj sta absorbirala pred opazovanjem?

THC?
LSD?
Gobice?
Kaj drugega?

:wink:

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Še nekdo je videl tisti dan NLP nad Medvodami, ne obremenjuj se z neresnimi komentarji duet team.

duet team

sam neki

Odgovor Napisal/-a duet team »

Ej Ljud z :D .

Tist kar sm vidu je blo še preden sm dal vprašanje kako prepoznaš
nlp-ja. Pa sej nimam nč proti če ne verjameš, pa tud vsi vi drugi,
briga me :!: Jst bi sam rd slišal različna mnenja, pa tudi ne poskušam
vas prepričat da je bil tisto res NLP, ker nism prepričan kaj je blo,
vi geniji :idea: pa valda takoj solite pamet naokol :x ...

Ljud z nasmeškom
Prispevkov: 7
Pridružen: 28.1.2004 18:02

Re: Zanimiv pojav

Odgovor Napisal/-a Ljud z nasmeškom »

Anonymous napisal/-a:Hej duet team.

Kaj sta absorbirala pred opazovanjem?

THC?
LSD?
Gobice?
Kaj drugega?

:wink:
:roll:
duet team napisal/-a:vi geniji :idea: pa valda takoj solite pamet naokol :x ...
Jaz sem samo povedal svoje mnenje. Če ti ni všeč ga ignoriraj :wink: Pa tud genij nisem :lol:
[quote0"duet team"] Jst bi sam rd slišal različna mnenja,[/quote]
No... mojega si že dobil.
Mogoče bi tudi jst bolj verjel da imajo NLP-ji lučke ča bi kakšnega dejansko videl. :idea:

moderator
Prispevkov: 165
Pridružen: 5.2.2004 10:01

Odgovor Napisal/-a moderator »

Dovolj prepiranja! Naj se debata nadaljuje v primernem tonu, drugače jo bom moral zakleniti.

Japi

Odgovor Napisal/-a Japi »

Te storije o NLPjih so že tako povezane o zunajzemeljskih bitjih, da človeka oderejo do kosti že ob črki N :) Sam bi le pripomnil, da si "duet team" zgodbe ni kar izmislil, da pa si pojava ta trenutek še ne zna razložit, pa to niti ni taka tragedija, saj sem prepričan, da marsikdo, ki misli, da ima na forumu najbolj genialne ideje, te temeljijo v najboljšem primeru na zaključkih znanosti, ki je kakorkoli že pogledamo še vedno v razvoju. Mislim, da se vsi strinjamo, da Zemlja ni edina oaza življenja v vesolju in da zgodbe o NLPjih zanimivo močno zaživijo ob aferah ali neuspehu politikov. Se pa poraja vprašanje za vse zagrizene dvomljivce v izvenzemeljsko življenje: kako pa je potem nastalo življenje na Zemlji? Adam in Eva? Iz nič? Glede lučk bi pa pripomnil le to: če so bile lučke na štrom, mamo še kar velik možnosti, da tudi mi naredimo kakšen podoben ZLP :lol:

duet team

Odgovor Napisal/-a duet team »

Ja, Japi, ti maš še najbl prov. Zakaj si še drugi niste mogl tega
vprašanja tko predstavljat k on? Sej kar se mene tiče lahko
temo zaklenete, ker nočem več takih odgovorov. Hvala!

genion
Prispevkov: 247
Pridružen: 13.4.2003 17:25
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a genion »

Tudi sam sem bil priča dvema nerazložljivima pojavoma. Enkrat sem videl nekaj bleščečega in negibnega nad celjem. Drugič, kar nekaj let kasneje pa je švignalo nekaj svetlega čez celotno nočno nebo, ko sem se peljal iz Ljubljane.
No danes si stvar razlagam takole; tista stvar nad celjem je bila najverjetneje vremenski balon - v Celju se nahaja meteorološka postaja skoraj točno pod takratnim položajem mojega NLP-ja. Medtem ko tista stvar, ki je tako hitro preletela nočno nebo in nato naenkrat izginila, no tisto je bil najverjetneje utrinek - kakšen ledeni drobec, ki je izparel v atmosferi.

Sam dvomim v obstoj NLP-jev , ki bi bili izvenzemeljskega izvora, razen kometov ali asteroidov, ki stalno padajo na zemljo.

Gost

Odgovor Napisal/-a Gost »

Pozdravljeni!

Nebi vam rad solil pameti. Prebral sem vsa vaša mnenja in sem tudi sam mnenja ("kar vidiš vidiš"), zanima me pa ali ni nihče pomislil na letala. Ali vojaška ali civilna.

Lep pozdrav
Obiskovalec

Uporabniški avatar
Buschi
Prispevkov: 30
Pridružen: 18.2.2004 0:18

Odgovor Napisal/-a Buschi »

Da še jest neki napišem na temo. Veliko ljudi tudi pirotehniko zamenja za NLP. Če spustiš navadno reketo iz hriba po horizontali, se bo opazovalcu od spodaj zdela kot predmet, ki leti z ogromno hitrostjo in za sabo pušča rumeno-oranžno-rdečo sled. Tko, za v premislek.

Mare
Prispevkov: 23
Pridružen: 23.3.2004 10:44

Odgovor Napisal/-a Mare »

Pozdravljeni. Moja zgodba..nekega dne (približno tri leta nazaj) sem se ulegel v posteljo in ker nisem mogel zaspati, sem gledal skozi okno v jasno zvezdnato noč. Kar naenkrat sem na nebu zagledal neslišno, hitro žarečo kroglo, ki je švignila čez moj spekter. Možnost da je ta krogla bila komet, ali katerokoli drugo nebesno telo je izključena, ker je bila krogla na pogled večja in se gibala v naši atmosferi. Zgodbo sem povedal skoraj vsem sorodnikom in čez kakšno leto, je nekdo od njih slikal svojo družino na svojem vikendu in v objektiv ulovil enako kroglo, kot sem jo videl jaz pred letom dni. Možnost da bi to bila potniška, vojaška, ali katerakoli druga letala, je tudi izključena... Vprašanje: Ali sem videl NLP?

Čaw, Mare

Robtech
Prispevkov: 10
Pridružen: 21.3.2003 15:26
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Robtech »

Najbrž je šlo za strelo v obliki krogle

Mare
Prispevkov: 23
Pridružen: 23.3.2004 10:44

Odgovor Napisal/-a Mare »

Robtech napisal/-a:Najbrž je šlo za strelo v obliki krogle
Strela v obliki krogle, ki neslišno šviga, vzporedno s tlemi? Hm... :lol:

Odgovori