Mislim, da sem videl NLP ?

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
SlovenianDevil
Prispevkov: 36
Pridružen: 26.7.2007 22:03

Odgovor Napisal/-a SlovenianDevil »

Poglej skozi vse pa boš videl kar nekaj podobnih.........Drugače pa ni restavracija ampak DriveIn

ap-čiha
Prispevkov: 289
Pridružen: 6.1.2005 11:59

Odgovor Napisal/-a ap-čiha »

Kopriwa,...

če slučajno tole bereš, takšen pojav kot si ga ti videl sem sam videl že dvakrat. Točno tako kot pišeš, pojavila se je najprej točkasta luč, ki je svetila vedno močneje. Ko je bila najmočnejša (ali najsvetlejša) je bila daleč veliko močnejša od katerekoli zvezde ali letalskih luči, ki jih sicer kar poznam saj stanujem poleg letališča, nato je naglo (vendar zvezno) zamrla. vendar pojav ni trajal dlje od kakšnih 5 - max 8 sekund. Pojavila se je obakrat približno v smeri J-V kakšnih 75 stopinj nad obzorjem. Vse skupaj je zgledalo približno tako kot da bi nekdo prižgal močan reflektor nekje zelo visoko na nebu (razdaljo je težko oceniti ker ni nikakršne reference, poleg tega pojav ni bil pričakovan in je premalo časa trajal)

Sam razmišljam v tej smeri, da gre pravzaprav za utrinek, ki pa je priletel v atmosfero takorekoč v smer mojo opazovanja in tako nisem mogel videti njegovega repa, oz. sledi po nebu, pač pa sem ves čas lahko opazoval samo njegovo jedro ki je najprej zažarelo potem pa ugasnilo (od tod zvezno spreminjanje jakosti svetlobe)
Ni pa rečeno da je to prava razlaga, samo moje mnenje pač.

genion
Prispevkov: 247
Pridružen: 13.4.2003 17:25
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a genion »

Zato pa Neznani Leteči Predmet. Ker nikoli ne moreš biti gotov kaj si videv.
In zakaj ne prikorakajo po rdeči preprogi, kot predstavniki tujih imperijev in povejo svoje ''zahteve''? Že toliko let nas obiskujejo, da bi že lahko vedeli kako se dela.

black angel
Prispevkov: 16
Pridružen: 14.8.2007 22:13
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a black angel »

ja glede teh NLP-jev - veliko ljudi (nasplošno po svetu) reče da so videli NLP in takoj imajo v mislih leteči krožnik v katerem sedijo zeleni možiclji in nas opazujejo :? no ja le malo jih pomisli da v tem času vojska spušča v nebo vsa možna plovila od letala ki je "nevidno" radarjem in še velik več...
:) ljudje enostavno ne vedo kaj vse se izumlja in čisto možno da si je vojska(mišljeno predvsem ameriška) izmislila nek raketoplan od katerega se preprosto odbije svetloba pri nas pa se to vidi kot blišč z neba... :)

ne govorim da vam ne verjamem le da ne moremo verjeti vsakemu ki opazi nekaj svetlečega in hitro se premikajočega da so nezemljani

je pa v vsakem primeru NEZNANI leteči predmet :lol:

(to je samo moje mnenje) :lol:

Rokerda
Prispevkov: 799
Pridružen: 11.11.2006 16:18

Odgovor Napisal/-a Rokerda »

Točno tako. NLP-ji sigurno obstajajo. To so vsi Neznani Leteči Predmeti. In sam trdim, da je skoraj vseh primerih to kakšno vojaško letalo, prav tako, kakor trdiš ti, black angel.

Uporabniški avatar
SlovenianDevil
Prispevkov: 36
Pridružen: 26.7.2007 22:03

Odgovor Napisal/-a SlovenianDevil »

Rokerda napisal/-a:Točno tako. NLP-ji sigurno obstajajo. To so vsi Neznani Leteči Predmeti. In sam trdim, da je skoraj vseh primerih to kakšno vojaško letalo, prav tako, kakor trdiš ti, black angel.
Kaj pa ostali primeri?

Rokerda
Prispevkov: 799
Pridružen: 11.11.2006 16:18

Odgovor Napisal/-a Rokerda »

SlovenianDevil napisal/-a:
Rokerda napisal/-a:Točno tako. NLP-ji sigurno obstajajo. To so vsi Neznani Leteči Predmeti. In sam trdim, da je skoraj vseh primerih to kakšno vojaško letalo, prav tako, kakor trdiš ti, black angel.
Kaj pa ostali primeri?
Mogoče prividi, sateliti, ipd. Veliko ljudi si tudi izmisli, da so kaj videli. Kmalu še sami verjamejo svoji zgodbi

Uporabniški avatar
SlovenianDevil
Prispevkov: 36
Pridružen: 26.7.2007 22:03

Odgovor Napisal/-a SlovenianDevil »

kaj hočeš povedat 10% človeštva je patoloških lažnivcev in ljudi ki vidijo nekaj kar ne obstaja oz. vidijo pa si napačno razlagajo? (potem smo v k****)

Rokerda
Prispevkov: 799
Pridružen: 11.11.2006 16:18

Odgovor Napisal/-a Rokerda »

Kaj je vsak človek že videl NLP? :lol:
Ne, 10% tistih, ki so naj bi videli NLP.

Uporabniški avatar
SlovenianDevil
Prispevkov: 36
Pridružen: 26.7.2007 22:03

Odgovor Napisal/-a SlovenianDevil »

Ok mislim da si zluftal malo........po tvoji razlagi ma tiste lastnosti kaj sem jih napisal 10% ljudi ki so videli NLP, po moje pa je 10% populacije Zemlje videlo NLP, in ma zato po vseh teh razlagah 10% vse populacije te lastnosti........

Rokerda
Prispevkov: 799
Pridružen: 11.11.2006 16:18

Odgovor Napisal/-a Rokerda »

Aha, nisva se razumela. Jaz mislim, da je 90% videnj letal, ostalih 10% pa tisto kar sem napisal.

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 855
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Mislim, da sem videl NLP ?

Odgovor Napisal/-a celica »

Posneto danes na Bledu. Ne me spraševat kaj je ker nimam pojma. Morda pa kdaj pride prav,zato sem prilepil tu gor.
http://www4.slikomat.com/09/1209/3g5-IMG-00.jpg
http://www4.slikomat.com/09/1209/3ix-IMG-00.jpg
http://www4.slikomat.com/09/1209/y86-IMG-00.jpg

Lep večer


M-V
Prispevkov: 16
Pridružen: 27.4.2010 18:49
Kraj: Mlečna cesta

Re: Mislim, da sem videl NLP ?

Odgovor Napisal/-a M-V »

No, jaz sigurno verjamem v nezemljane oz. bolje rečeno ostale vesoljce, vendar me pa skrajno moti to, da naj bi te bili z nogami, rokami in veliko glavo. Najverjetneje so ostali vesoljci vrste organizma, ki ga mi sploh ne poznamo. Verjamem v vesoljce, tudi v NLP, vendar pa je ta predstava z lučkami pa vsemu temu človeškemu :?: :?: :?: . So pa teorije o reptilijanih, ki naj bi sodelovali z marsovci (marsovci, ne ostali vesoljci), oz. bi še le-te pristajali na zemlji na blazno uravnanih pistah. Naj bi bili potomci repitlijanov tudi George Bush in podobni (no, temu pa ne verjamem).

silvester1234
Prispevkov: 389
Pridružen: 30.3.2010 11:01

Re: Mislim, da sem videl NLP ?

Odgovor Napisal/-a silvester1234 »

Ne da ne verjamem v NLP-je. Prav pa je, da človek najprej razmisli vse tozemeljske variante. Kot so bile opisane luči, bi zelo ustrezale kar klasičnemu
letalu, ali pa helikopterju. Kot nekdanji športni pilot vem, da ni kar vsaka reč, ki je v zraku in jo predela fantazija, NLP. Mnogokrat vidiš kaj to je,
šele ko prideš povsem blizu. Je pa res, če so po vsem svetu videni, zakaj nebi bili tudi pri nas. Drugaše pa so možni tudi baloni, ali zrakoplovi.
Predlagam, da razmislimo najprej o teh opcijah. Osebno bi razmišljal o NLP-ju, ko bi ga nedvoumno videl iz relativno majhne razdalje. Seveda
pa je mikavna misel, da bi se nam nezemljani vendarle že razkrili in prispevali k pospešenemu razvoju našega planeta, predvsem pa, da nebi
bilo več ugibanj in nategov s strani elit.

Odgovori