Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a kren »

shrink napisal/-a:Meni je jasno, da očitaš drugim hegemonijo diskurza, a jo sam v resnici izkazuješ.
Ne, ni ti jasno, ker očitno še vedno ne razumeš čisto dobro kaj je s tem mišljeno. Tule je kratek opis. Za dodatno razlaganje pa nisem pri volji (nekaj je v drugih temah), in tako ali tako v tvojih opazkah ni razdelanih nobenih argumentov.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a shrink »

kren napisal/-a:
shrink napisal/-a:Meni je jasno, da očitaš drugim hegemonijo diskurza, a jo sam v resnici izkazuješ.
Ne, ni ti jasno, ker očitno še vedno ne razumeš čisto dobro kaj je s tem mišljeno. Tule je kratek opis. Za dodatno razlaganje pa nisem pri volji (nekaj je v drugih temah), in tako ali tako v tvojih opazkah ni razdelanih nobenih argumentov.
Hah, razumem tako, kot razume mriz. :lol:

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a kren »

Beri dalje.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a shrink »

kren napisal/-a:Beri dalje.
Enako.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a Vedež »

x + y = 1.1
x = y + 1
y + 1 + y = 1.1
2y = 0.1
y = 0.1 / 2
y = 0.05

1.05 + 0.05 = 1.1

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a Roman »

Vedež, pozabil si dodati še x=1.05, zdaj je slika popolna.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a shrink »

Pa si se le upal pojaviti, (ne)Ved(n)ež. :lol:

A si upaš komentirati tole:

viewtopic.php?p=56661#p56661

?

:lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Kaj je šrink, spiš na starih lovorikah? Saj pride še december 2012, ko bodo Anunaki zagospodarili tudi tebi. "Znanstveniki" pa nekaj o Sončevih izbruhih in električnem mrku ...

Šrink, zaženi racionalen sistem, ker se ti seštevek ne izide :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Kaj je šrink, spiš na starih lovorikah? Saj pride še december 2012, ko bodo Anunaki zagospodarili tudi tebi.
A te daje amnezija, (ne)Ved(n)ež?

Naj ti osvežim spomin:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:21. oktobra bo konec sveta.

Nibiru bo prišel in Anunaki bodo spet zavladali.

13. decembra 2012 se ne bo nič zgodilo, ker bo sveta konec že 21. oktobra letos.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Znanstveniki" pa nekaj o Sončevih izbruhih in električnem mrku ...
"Znanstveniki"? Koga si s tem poimenoval? Svojega šarlatanskega kompanjona Animosa, ki je odprl temo, v kateri se sedaj oglašaš, morda?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Šrink, zaženi racionalen sistem, ker se ti seštevek ne izide :lol:
(ne)Ved(n)ež, spij raje kak "bilobil", da zaženeš svoj dolgoročni spomin (kajti več kot očitno pozabljaš na nekoč izrečene lastne napovedi) in pa seveda ne pozabiti vzeti dnevne doze nevroleptika (da ne boš preveč "onaniral" s svojo igro). :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a Vedež »

shrink napisal/-a:Naj ti osvežim spomin:

(ne)Ved(n)ež je napisal/-a:
21. oktobra bo konec sveta.

Nibiru bo prišel in Anunaki bodo spet zavladali.

13. decembra 2012 se ne bo nič zgodilo, ker bo sveta konec že 21. oktobra letos.
kaj veš? Morda ga je bilo v neki resničnosti res takrat konec. Zdaj pa se pogovarjava v tej.
shrink napisal/-a:(ne)Ved(n)ež, spij raje kak "bilobil", da zaženeš svoj dolgoročni spomin (kajti več kot očitno pozabljaš na nekoč izrečene lastne napovedi) in pa seveda ne pozabiti vzeti dnevne doze nevroleptika (da ne boš preveč "onaniral" s svojo igro).
Moje lastne napovedi ... ja, naj ti bo.

Šrink, zaženi racionalen sistem, ker se ti seštevek ne izide :lol: DRUGIČ

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:
shrink napisal/-a:Naj ti osvežim spomin:

(ne)Ved(n)ež je napisal/-a:
21. oktobra bo konec sveta.

Nibiru bo prišel in Anunaki bodo spet zavladali.

13. decembra 2012 se ne bo nič zgodilo, ker bo sveta konec že 21. oktobra letos.
kaj veš? Morda ga je bilo v neki resničnosti res takrat konec. Zdaj pa se pogovarjava v tej.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tipična šarlatanska razlaga: V neki resničnosti ga je bilo konec, sedaj pa je druga resničnost.

Seveda SO eno in drugo resničnost ZAZNALI LE POSVEČENI ŠARLATANI, ki se očitno sedaj v medmrežje povezujejo z Nibiruja. :lol: BTW: Kakšno pasovno širino dosegajo E.T. vesoljčki, (ne)Ved(n)ež? :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:
shrink napisal/-a:(ne)Ved(n)ež, spij raje kak "bilobil", da zaženeš svoj dolgoročni spomin (kajti več kot očitno pozabljaš na nekoč izrečene lastne napovedi) in pa seveda ne pozabiti vzeti dnevne doze nevroleptika (da ne boš preveč "onaniral" s svojo igro).
Moje lastne napovedi ... ja, naj ti bo.
Naj mi bo? A imaš sedaj pomisleke, da si sploh dal takšne napovedi? A imaš probleme s sinhronizacijo sedanje in tedanje resničnosti, (ne)Ved(n)ež? :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Šrink, zaženi racionalen sistem, ker se ti seštevek ne izide :lol: DRUGIČ
(ne)Ved(n)ež, spij raje kak "bilobil", da zaženeš svoj dolgoročni spomin (kajti več kot očitno pozabljaš na nekoč izrečene lastne napovedi) in pa seveda ne pozabiti vzeti dnevne doze nevroleptika (da ne boš preveč "onaniral" s svojo igro). (drugič) :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Si pogrešal kreganje, kajne?

Ti kot najbolj goreč zagovornik kvarkadabrine nedotakljivosti delaš reklamo za zdravila, sram te bodi.

Medtem vzemi Persen z okusom pomaranče. Ko ti bo pomagal Persen, vzemi še Baldrimed in pojdi spat na Dormeo, kjer se boš najbolje počutil. Pa nikar se ne vsedi v svoj Opel Insignia, ti ne priporočam, da greš na daljšo vožnjo. Še posebno se izogibaj Kompasovega katamarana, ki pelje turiste v Benetke, ker te lahko tako telesno kot čustveno zelo pretrese.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Si pogrešal kreganje, kajne?
Rekel sem ti že, (ne)Ved(n)ež, da kreganje vidijo samo posvečeni (je pa jasno, kdo išče neprestano konfrontacijo). Si pa šarlatani definitivno zaslužijo, da se obelodani njihove zgrešene iz trte izvite napovedi. :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Ti kot najbolj goreč zagovornik kvarkadabrine nedotakljivosti delaš reklamo za zdravila, sram te bodi.
Pa menda nisi mislil, da te bom napotil h kakemu zdravilcu? :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Medtem vzemi Persen z okusom pomaranče.
A reklamiramo zdravila, (ne)Ved(n)ež? :lol:
Ko ti bo pomagal Persen, vzemi še Baldrimed in pojdi spat na Dormeo, kjer se boš najbolje počutil.
Hoh, trenutno najbogatejšemu Slovencu se iskrijo oči. :lol:

Sicer pa tudi tebi, (ne)Ved(n)ež, priporočam pomirjevala - pa ne zgoraj navedene blage oblike v prosti prodaji, temveč tiste, ki ti jih lahko predpišejo (kaj predpišejo, naj ti jih kar na mestu aplicirajo) na PPP (kar pot pod noge). :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Pa nikar se ne vsedi v svoj Opel Insignia, ti ne priporočam, da greš na daljšo vožnjo.
Se ti zdi, da vozim inferiorne nemške znamke avtomobilov? :lol:

P.S. Ko te "šutnejo" na PPP, pa kar taksi pokliči; saj veš, po novih zakonih o varnosti v cestnem prometu ima vožnja pod vplivom mamil, zdravil ali drugih psihoaktivnih snovi za posledico takojšen odvzem vozila. To velja tudi za NLP, v katerem se prevažaš (saj si ne želiš jeze E.T. vesoljčka, ko bo zvedel, da je sodnik odredil prešanje njegove igračke, k'ne, (ne)Ved(n)ež?). :lol:
(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Še posebno se izogibaj Kompasovega katamarana, ki pelje turiste v Benetke, ker te lahko tako telesno kot čustveno zelo pretrese.
Dej nehi, no, (ne)Ved(n)ež: da bi se jaz vozil s predpotopnim plovilom? Pa saj je nastopil konec sveta (vesoljni potop so sicer zaznali le posvečeni) in sedaj se prevažamo z NLP-ji. :lol:

Krmar
Prispevkov: 223
Pridružen: 11.12.2011 11:21

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a Krmar »

Oh shrink
SEm nov tule.Po dveh dnevih sem opzail shrinka,ki veliko obsoja,a sam nič ne pove.Zgleda mi kot en papagaj,ki nenehno žvrgoli isto pesem!!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Sonce, Spremembe, Potresi - Odkrite Skrivnosti

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krmar napisal/-a:Oh shrink
SEm nov tule.Po dveh dnevih sem opzail shrinka,ki veliko obsoja,a sam nič ne pove.
Šele po dveh dnevih ti je bilo jasno, da lahko ŠARLATANI, kot si sam, od mene pričakujejo le šibo? :lol: Sicer pa, naj ti jasno povem, se nakladanja ŠARLATANOV (in tvoja spakedranščina je najslabšega tipa) na tem forumu sama sebe komentirajo, tako da pravzaprav ni kaj za povedati, le krohotati se je možno. :lol:
Zgleda mi kot en papagaj,ki nenehno žvrgoli isto pesem!!
Bobu je treba reči bob, šarlatanom šarlatani, šarlatanskemu nakladanju šarlatansko nakladanje. Pa svojo spakedranščino izboljšaj, da boš vsaj na nivoju ostalih šarlatanov. :lol:

Zaklenjeno