21.12.2012 in 24 kur

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a GJ »

Vedež napisal/-a:šrink sicer ni imel prav. Dogodek z naslovom Konec sveta je lahko tudi jutri v Cankarjevem domu, če hočeš.
Ha, ha, ha...
Ti pa letos daril od božička in dedka mraza ne boš videl! :lol:
Vedež napisal/-a:S šarlatanstvom lahko neham, saj nikdar nisem bil.
PODNAPISI:
Ego... Moj veliki EGO...

Ne moreš nekaj nehati biti, če to nisi! Vendar ti lahko prenehaš, ampak ne moreš ker si bolan! Da, duševni bolnik si.
Vsak normalen psihiater ti bo podal to diagnozo, pa saj to že sam dobro veš, kajne? :lol:
Vedež napisal/-a:Pravi sharlatan si takrat, ko s svojimi neznanstvenimi idejami ali izdelki tudi kaj zaslužiš.
Ha, ha, ha...
Ni tukaj denar opravičilo!
Samo nekaj šteje...
Si verjameš ali pa si ne verjameš!
Če si verjameš si bolnik (psihopat), če pa ne, si CENZURA (_CENZURA)!
Vedež napisal/-a:Pa nasvidenje v pubu.
Ne boš (bomo) dočakal... :)

Lep dan vsem...

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Zresni se človek. Zakaj takšne psihopatske klobasaš? Si postal šrinkov odvetnik?

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a GJ »

Vedež napisal/-a:Zresni se človek. Zakaj takšne psihopatske klobasaš? Si postal šrinkov odvetnik?
Psihopat si ti in to šarlatanski. :lol:

ČETRTIČ:
Kaj pa tvoja zaobljuba?
Lep večer vsem...[/quote]

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:
shrink napisal/-a:smolejleo, to, da take, kot si sam, ne prepričajo znanstvene razlage, ni neka huda tragedija.
Tukaj se lepo vidi kdo prvi primitivno vstopi v pogovor k novemu udeležencu foruma.
Kot prvo, (ne)Ved(n)ež, sploh ne gre za novega udeleženca. Kot drugo, šarlatani zvenijo enako. Kot tretje, šarlatani radi branijo šarlatane. Kot četrto, šarlatana, ki že vrsto let "onanira" na tem forumu, glede primitivnosti nihče ne prekaša. :lol:
shrink napisal/-a:delaš se vedeža, a si pravzaprav nevednež.
Kako zelo ti gre moj nick na živce si že večkrat pokazal. Prodam, kupiš? Tebi bi se prilegal, saj veš "Vse o Vsem", ostali so butlji, kajne šrinkelj?
Narobe, (ne)Ved(n)ež, tvoj nick zgolj lepo paše k tvoji šarlatanski pojavnosti, kar me neizmerno zabava. Vem pa (no, to vedo vsi količkaj razgledani), da spadaš med šarlatane, ki si zaslužijo šibo in posmeh. :lol:
Odpri kakšen ventil, preveč si napihnjen.
Spij kakšen nevroleptik več, morda ugotoviš, da pred kratkim ni bilo konca sveta. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Kaj pravite na tole razmišljanje:

Obstaja razlika med obstajati in živeti (pripadati času).

Energija je dimenzija, kajti če ne bi bila, bi čas lahko tekel nazaj. Čas ne more teči nazaj, ker je le preslikava stanja energije.

Čas ni realna dimenzija je le matematična preslikava stanja energije. Čas je del človeške notranje predstave.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a problemi »

Vedež napisal/-a:Kaj pravite na tole razmišljanje:
Čas je, da nehaš ... razmišljati :wink: :)

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a GJ »

Vedež napisal/-a:Kaj pravite na tole razmišljanje:

Obstaja razlika med obstajati in živeti (pripadati času).

Energija je dimenzija, kajti če ne bi bila, bi čas lahko tekel nazaj. Čas ne more teči nazaj, ker je le preslikava stanja energije.

Čas ni realna dimenzija je le matematična preslikava stanja energije. Čas je del človeške notranje predstave.
Da si psihopat in to šarlatanski, ker jemlješ moje besede, katerih smisla nisi sposoben dojeti, izven konteksta. :lol: :lol: :lol:

PETIČ:
Kaj pa tvoja zaobljuba?
Lep dan vsem...

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Jasno, to si le ti sposoben razumeti, kajne GJ?

"Čas ni realna dimenzija je le matematična preslikava stanja energije." Svoj čas se šrink s tem ni strinjal.

V tem se celo jaz kot š-arlatan strinjam s tabo. Energija je tista, iz katere vse izvira.

Pa ne štej več, ker je šrink rekel, da ne gre.

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a GJ »

Vedež napisal/-a:Jasno, to si le ti sposoben razumeti, kajne GJ?
Glej, nisem se jaz zaobljubil na forumu, temveč ti!
Se boš skliceval na šarlatansko neprištevnost? :lol: :lol: :lol:

ŠESTIČ:
Kaj pa tvoja zaobljuba?
Lep dan vsem...

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Če je kdo šarlatanski, si prav gotovo ti. Preberi si vsa tvoja onaniranja o energiji kot dimenziji. Si bil prišteven, ko si pisal tiste zmazke?

Jaz sem prenehal s šarlatanstvom, PA TI?

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a GJ »

Vedež napisal/-a:Če je kdo šarlatanski, si prav gotovo ti. Preberi si vsa tvoja onaniranja o energiji kot dimenziji. Si bil prišteven, ko si pisal tiste zmazke?
Kje pa si bil takrat, ko je tekla debata o tem? Na psihiatriji v Polju?
Si potreboval toliko let, da si sploh prebral kaj sem napisal. Čestitam! :lol:
Vedež napisal/-a:Jaz sem prenehal s šarlatanstvom, PA TI?
Že sedaj? Ali morda po novem letu? Morda pa... :lol: :lol: :lol:

Lep dan vsem...

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Jasno, to si le ti sposoben razumeti, kajne GJ?

"Čas ni realna dimenzija je le matematična preslikava stanja energije." Svoj čas se šrink s tem ni strinjal.

V tem se celo jaz kot š-arlatan strinjam s tabo. Energija je tista, iz katere vse izvira.

Pa ne štej več, ker je šrink rekel, da ne gre.
Saj se še vedno ne, (ne)Ved(n)ež, ampak on svojih pogledov ne razširja tako kot nevedneži svoje napovedi. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Vedež »

điđej je govoril enako kot amrit, vsaj donekle. Bilo je kar veliko debate. Tudi jaz podpiram gospoda Šorlija v njegovem prizadevanju za drugačno definicijo časa. Prav tako tudi điđeja podpiram v njegovi zamisli o energiji in definiciji časa. Raje imam šarlatane kot nadutost nekoga, ki misli da vse ve. :lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:điđej je govoril enako kot amrit, vsaj donekle. Bilo je kar veliko debate. Tudi jaz podpiram gospoda Šorlija v njegovem prizadevanju za drugačno definicijo časa. Prav tako tudi điđeja podpiram v njegovi zamisli o energiji in definiciji časa. Raje imam šarlatane kot nadutost nekoga, ki misli da vse ve.
Saj sem ti rekel, da on svojih pogledov ne razširja tako, kot to počneš sam in tebi podobni. :lol:

Ti kar še naprej podpiraj šarlatanskega tehtalca črvjih duš, kar je seveda pričakovano: šarlatani namreč radi podpirajo šarlatane. :lol:

Sem ti pa že tudi večkrat rekel, da se sam ne špilam vedeža (ki je pravzaprav nevednež), kot to počneš sam. Poizkusi enkrat ne izpasti tipično repetitivno šarlatansko, ker nekateri imamo - za razliko od šarlatanov - dober spomin. :lol:

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a GJ »

Vedež napisal/-a:điđej je govoril enako kot amrit, vsaj donekle.
Najprej sem o tem govoril jaz, nakar pa je to zelo po svoje predelal amrit.
Moja osnovna zamisel oziroma teorija je, da potek časa brez energije ne obstaja. Še več, vsak delček energije ima svoj lasten potek časa!
Amrit se je času odpovedal in naredil nekakšno brezčasno vesolje... :lol:
Vedež napisal/-a:Raje imam šarlatane kot nadutost nekoga, ki misli da vse ve. :lol: :lol: :lol:
Ni vsako razmišljanje šarlatansko! Če ima razmišljanje neko razumsko osnovo tudi shrink ne bo pljuval vsepovprek. Meni konkretno je nakazal (utemeljil) vsaj dvakrat pravilno smer razmišljanja in razumevanja... :mrgreen:

Problematične so trditve ala:
Ti tega ne razumeš. Nekateri ljudje komunicirajo z nezemljani in sporočili so jim kraj teleportacije.

Kot vemo so v preteklosti pristajali tudi v sedanjih puščavah (piramide v Egiptu).
Lep večer vsem...

Odgovori