21.12.2012 in 24 kur

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a problemi »

GJ napisal/-a:Se slišimo 21 pa še 25 in vmes tudi...

Lep dan vsem...
Ne štekam, zakaj si (skoraj) vsi dopisujete, da se slišite 21., pa še 25.? Se bo takrat kaj zgodilo?

Niso mi najbolj jasne te vaše "obljube"?

:lol: :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a shrink »

Oglasili se bomo, da povprašamo (ne)Ved(n)eža po razlogih za neuresničitev napovedi.

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Le zakaj bo pameten šrink spraševal nekega nevedneža. Ne zdi se mi normalno, da intelektualec njegovega kalibra sprašuje nevedneža za mnenje.

Sicer pa, zatemnitev so spisali drugi. Naš portal 24ur, je povzel novico, ki v svetu že dlje kroži. Tako, da bi bilo smiselno, da šrink povpraša avtorja verižnega pisma, potem kar se bo zgodilo 21.12.2012.

Dragi bralci, avtor zatemnitve na ta določen dan, je prav gotovo uporabljal znanstvene metode, zato da se je dokopal do tega spoznanja (informacijo je sporočila NASA - glej prvo stran) in bil toliko pošten, da to širši množici tudi objavi. Naj vas ne bo strah, se preživeli glede tega slišimo 26.12.2012.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a:Le zakaj bo pameten šrink spraševal nekega nevedneža. Ne zdi se mi normalno, da intelektualec njegovega kalibra sprašuje nevedneža za mnenje.
Saj te ne bom spraševal za mnenje (ne)Ved(n)ež, ampak zgolj po tem, kako to, da se napoved ni uresničila. :lol:
Sicer pa, zatemnitev so spisali drugi. Naš portal 24ur, je povzel novico, ki v svetu že dlje kroži. Tako, da bi bilo smiselno, da šrink povpraša avtorja verižnega pisma, potem kar se bo zgodilo 21.12.2012.
Hah, mediji tako in tako radi nasedajo: če so amritu, lahko tudi komu drugemu oz. pač objavijo vsak trač za zapolnitev prostora ali dvig branosti. Seveda je pa popolnoma jasno, kdo razširja take "novice" naprej: nevedneži in šarlatani. :lol:
Dragi bralci, avtor zatemnitve na ta določen dan, je prav gotovo uporabljal znanstvene metode, zato da se je dokopal do tega spoznanja (informacijo je sporočila NASA - glej prvo stran) in bil toliko pošten, da to širši množici tudi objavi.
To je čista šarlatanska izmišljotina: NASA ni objavila nobene napovedi, sam (ne)Ved(n)ež pa je (v drugi temi) objavil linke, ki nimajo zveze s to napovedjo. :lol:
Naj vas ne bo strah, se preživeli glede tega slišimo 26.12.2012.
Saj nas ni: se oglasim 21.12, 25.12, na željo (ne)Ved(n)eža pa tudi 26.12.2012. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Vedež »

:lol: šrink alias varuh neukih bralcev pred šarlatanskimi izjavami.

Napovedi za 21.12.2012 so plod dolgoletnih raziskav na tem področju. Nenazadnje je najbolj znana napoved majevske civilizacije, ki drži kot pribita. Podobno so videli tudi drugi razumniki svojega časa kot npr. Nostradamus, priznan znanstvenik takratnega obdobja in mnogo drugih razumnikov, izobražencev ali intelektualcev kakor hočete.

Šrinkl je pa itak spenjen name, da če rečem, da je 3x3=9, bo to brez pomisleka označil za šarlatanstvo. muhuhahaha... :lol: :lol: Ne mu verjet vseh negacij, to govori zato, da vas potolaži pred nevednimi izjavami in hitro rad potunka slabše po IQ-ju, ker mu je to hobi No.1.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a shrink »

(ne)Ved(n)ež napisal/-a::lol: šrink alias varuh neukih bralcev pred šarlatanskimi izjavami.
Tako je, (ne)Ved(n)ež, nepoučene je treba jasno opozoriti, da s tvoje strani prihajajo le šarlatanske izjave, nakladanja in napovedi. Slika
Napovedi za 21.12.2012 so plod dolgoletnih raziskav na tem področju.
Aha, tako kot so bile do sedaj vse napovedi, ki se kot po pravilu niso uresničile. Slika
Nenazadnje je najbolj znana napoved majevske civilizacije, ki drži kot pribita. Podobno so videli tudi drugi razumniki svojega časa kot npr. Nostradamus, priznan znanstvenik takratnega obdobja in mnogo drugih razumnikov, izobražencev ali intelektualcev kakor hočete.
Aha, prehod iz znanstvenih na mistične/verske napovedi. Slika
Šrinkl je pa itak spenjen name, da če rečem, da je 3x3=9, bo to brez pomisleka označil za šarlatanstvo. muhuhahaha... :lol: :lol: Ne mu verjet vseh negacij, to govori zato, da vas potolaži pred nevednimi izjavami in hitro rad potunka slabše po IQ-ju, ker mu je to hobi No.1.
Daj, zaupaj mi, (ne)Ved(n)ež: kaj boš rekel 22.12., ko se po tvoje "znanstvena" napoved ne bo uresničila? Kako boš komentiral praktično negacijo šarlatanske napovedi, ki jo širiš? Slika

Sicer pa ni potrebe po tunkanju tvojih šarlatanskih izjav: te se dovolj dobro tunkajo same; tako kot tista pred letom in nekaj (ko je (ne)Ved(n)ež tudi napovedal konec sveta), ki se seveda ni uresničila (no, za (ne)Ved(n)eža se bojda je, le da nihče drug tega ni opazil). Slika

Motore
Prispevkov: 1107
Pridružen: 9.9.2009 23:28

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Motore »

Mene pa zanima ali ima Vedež že pripravljen drugi datum za kataklizmični dogodek, ali pa se ga bo spomnil v kratkem po 21.12.12 (ko se seveda ne bo zgodilo nič posebnega).

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Roman »

Jaz pa vem (in vsi drugi tudi), kaj se bo zgodilo 21. 12. Nastopila bo koledarska zima. Meteorološka je že itak dolgo med nami.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a problemi »

shrink napisal/-a:Oglasili se bomo, da povprašamo (ne)Ved(n)eža po razlogih za neuresničitev napovedi.
Se pridružujem, komaj čakam. :)

Me pa nekaj "žre", namreč kaj sledi, kateri datum je naslednji, al pa bodo "spranci" končno nehali blodit.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a problemi »

Vedež napisal/-a:Napovedi za 21.12.2012 so plod dolgoletnih raziskav na tem področju. Nenazadnje je najbolj znana napoved majevske civilizacije, ki drži kot pribita. Podobno so videli tudi drugi razumniki svojega časa kot npr. Nostradamus, priznan znanstvenik takratnega obdobja in mnogo drugih razumnikov, izobražencev ali intelektualcev kakor hočete.
Jebemtiš, jaz bebo sem pa ves čas mislil, da so očetje moderne znanosti (raziskovanja) Descartes, Bacon, Galilei .. a vidš ti, to so bili vendarle Maji (al Maje, kako je prav?) - da ne bo pomote, do tega ljudstva in njihove kulture imam povsem spoštljiv odnos - pa me ni hotel nihče nikdar popraviti. Ni lepo, da ste me dragi sogovorniki pustili živeti v zmoti.
potunka slabše po IQ-ju, ker mu je to hobi No.1.
Sam tega ni nikoli omenil, torej mi lahko p0veš, kdaj je shrink meril IQ ostalih uporabnikov foruma? Al je to zopet neka paranoja (beri: teorija zarote na Kvarkadabri)?

Imam jaz filing, da se niti ne zavedaš in se sam deklariraš za osebo z nižjim IQ-jem od njega. :wink:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Govori raje malce tišje, napisal si ravno to, na kar sem ciljal, le da si se v to past besednih iger ujel ti in ne jaz.

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a problemi »

Vedež napisal/-a:Govori raje malce tišje, napisal si ravno to, na kar sem ciljal, le da si se v to past besednih iger ujel ti in ne jaz.
Dragi Vedež, če je bila tvoja tarča, češ to, da četudi postaviš pravilen odgovor na neko vprašanje, recimo 3X3=9, obstaja neko "dejstvo", da se tudi v tem primeru potem shrink zapodi vate, ampak to je tako poceni trik, ki ga ne kupi niti ... namreč cilja (ampak očitno ne zadane tarče) da so tudi ostale tvoje nebuloze (napovedi) pravilen odgovor, vendar, to oba veva, tudi duhovita šala niso.

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a bianko »

Vedež napisal/-a:Govori raje malce tišje, napisal si ravno to, na kar sem ciljal, le da si se v to past besednih iger ujel ti in ne jaz.
Tole me pa zelo spominja na Janeza Janšo :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a shrink »

Vedež napisal/-a:Govori raje malce tišje, napisal si ravno to, na kar sem ciljal, le da si se v to past besednih iger ujel ti in ne jaz.
V kaj naj bi se ujel (ne)Ved(n)ež? Morda v neobstoječe Nasine napovedi? :lol: V kaj takega se lahko zgolj ujamejo šarlatanski nevedneži. :lol:

Se oglasim 22.12.12. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: 21.12.2012 in 24 kur

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Ti se kar smej. Le kaj bi kvarkadabra brez varuha neukih bralcev. Šarlatani bi jih takoj poneumili. Ne vem zakaj ti je toliko do tega?

Naj si bralci sami ustvarijo mnenje ali gre za znanstveno ali za šarlatansko razlago nekega dogodka ali predmeta. To je bistvo najine debate.

Medtem pa pusti Amritu besedo, še bolj pa Krmarju in ostalim razumnikom in raziskovalcem, ki razpravljajo o temah ob katerih si ti zatiskaš ušesa. Ker si ti osoren do njih, postanejo užaljeni in potem ni nič drugega kot dopisovanje obojestranskih žaljivk, ki pa niso produktivne.

Ne moreš lepše reči: Dragi Amrit, kot pripadnik moderne znanosti se s tvojim pisanjem ne strinjam.

In pika. A ne zmoreš tega?

Takšni tipi morajo obstajati in dajati komentarje. Nekdo mora dvomiti v znanost, saj nekatere zadeve nikoli niso in ne bodo dorečene. Ti pa jih zavrni z argumenti, ne z zbadanjem, če znaš.

Odgovori