Skaalarni valovi

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a shrink »

LUKEC napisal/-a:Kdor Cerkev in katoliško vero stavi v nič, tudi kaj prida znanstvenik ne more biti.
Ja, to je pa res velika sramota za znanstvenike, da v člankih, knjigah in učbenikih ne citirajo sv. bukvic, na katere prisegaš. :lol:

LUKEC
Prispevkov: 542
Pridružen: 3.8.2010 17:55

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a LUKEC »

Nikola Tesla je malo pred smrtjo dejal: "Tistega dne, ko bo znanost začela preučevati
nefizikalne pojave, bo v desetih letih napredovala več kot v vseh prejšnjih stoletjih
svoje zgodovine."

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a GJ »

LUKEC napisal/-a:Nikola Tesla je malo pred smrtjo dejal: "Tistega dne, ko bo znanost začela preučevati
nefizikalne pojave, bo v desetih letih napredovala več kot v vseh prejšnjih stoletjih
svoje zgodovine."
Skratka nekako takole: "Physics sucks! It always works against "great" ideas!" :lol: :lol: :lol:

Lep dan...

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a celica »

Lukec
Vesel Božič

LUKEC1
Prispevkov: 199
Pridružen: 23.7.2015 10:48

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a LUKEC1 »

Sem naredil nov skalarni generator. Dela na enosmerno napetost. Bioenergetik, ga je pomeril in je rekel, da je najboljsi doslej.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hej, dipl. kljukec, kam ga pa tokrat misliš usmeriti? Saj ne spet v smeri IJS, k'ne, da ne, (k)L(j)UKEC? :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a vojko »

LUKEC1 napisal/-a:Sem naredil nov skalarni generator. Dela na enosmerno napetost. Bioenergetik, ga je pomeril in je rekel, da je najboljsi doslej.
Mi lahko zaupaš njegovo komercialno ime? Je to Mk 4 ali Mk 44? :lol: :lol:

Mimogrede, kako pa je 'tale bioenergetik' "pomeril" ( :lol: ) ta 'skaalarni generator'? Kot pri krojaču obleko? Ali morda kot pomeri lovec na srnjaka? :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a Vedež »

G. Vojko še kar zasmehuje znanstvenike. Prav tako tudi šrink. Menim, da osebe, ki imajo na tem forumu zaničevalen odnos do znanstvenikov, ki se kljub vsemu trudijo, da odkrijejo nekaj novega v svetu, nimajo tukaj kaj iskati.

Nenazadnje naj bi to bil znanstveni forum in je potrebno mladim nadebudnim raziskovalcem nuditi podporo, na pa da jih onadva nečloveško zafrkavata.

Sedaj pa pazite dragi bralci, kako bo šrink spet za lase privlekel staro zgodbo o šarlatanih. Skrajno nepošteno do trdega dela znanstvenikov, ki objavljajo svoje dosežke.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež napisal/-a:G. Vojko še kar zasmehuje znanstvenike. Prav tako tudi šrink. Menim, da osebe, ki imajo na tem forumu zaničevalen odnos do znanstvenikov, ki se kljub vsemu trudijo, da odkrijejo nekaj novega v svetu, nimajo tukaj kaj iskati.

Nenazadnje naj bi to bil znanstveni forum in je potrebno mladim nadebudnim raziskovalcem nuditi podporo, na pa da jih onadva nečloveško zafrkavata.

Sedaj pa pazite dragi bralci, kako bo šrink spet za lase privlekel staro zgodbo o šarlatanih. Skrajno nepošteno do trdega dela znanstvenikov, ki objavljajo svoje dosežke.
Se globoko opravičujem; kar pišem, je res "skrajno nepošteno do trdega dela znanstvenikov, ki objavljajo svoje dosežke" :lol: na tem svetovno pomembnem forumu. Posebej se opravičujem skupini garaških 'znanstvenikov', ki delajo v skupini za izdelavo 'perpetuum mobila' ... :lol:

Enemu od njih (saj veste, o kom teče beseda) je manjkalo le še nekaj procentov do fenomenalnega uspeha. Pa še tako lepo zapakiran je bil motorček (embalaža je bila iz prave domače bio smrekovine, resda malo grobo zbite, a vendarle sad "trdega dela")... :lol:

LUKEC1
Prispevkov: 199
Pridružen: 23.7.2015 10:48

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a LUKEC1 »

Vedež napisal/-a:G. Vojko še kar zasmehuje znanstvenike. Prav tako tudi šrink. Menim, da osebe, ki imajo na tem forumu zaničevalen odnos do znanstvenikov, ki se kljub vsemu trudijo, da odkrijejo nekaj novega v svetu, nimajo tukaj kaj iskati.

Nenazadnje naj bi to bil znanstveni forum in je potrebno mladim nadebudnim raziskovalcem nuditi podporo, na pa da jih onadva nečloveško zafrkavata.

Sedaj pa pazite dragi bralci, kako bo šrink spet za lase privlekel staro zgodbo o šarlatanih. Skrajno nepošteno do trdega dela znanstvenikov, ki objavljajo svoje dosežke.
Se strinjam, glede trdega dela. Eni misljijo, da samo fantaziram, ampak v te generatorje sem vlozil vec kot 10 let dela. Tudi el. generator, ki je overunity device, ki deluje na resonanco je v teku izdelave. Ampak ne veste, da je bilo tukaj 10 let dela.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a vojko »

LUKEC1 napisal/-a:
Vedež napisal/-a:G. Vojko še kar zasmehuje znanstvenike. Prav tako tudi šrink. Menim, da osebe, ki imajo na tem forumu zaničevalen odnos do znanstvenikov, ki se kljub vsemu trudijo, da odkrijejo nekaj novega v svetu, nimajo tukaj kaj iskati.

Nenazadnje naj bi to bil znanstveni forum in je potrebno mladim nadebudnim raziskovalcem nuditi podporo, na pa da jih onadva nečloveško zafrkavata.

Sedaj pa pazite dragi bralci, kako bo šrink spet za lase privlekel staro zgodbo o šarlatanih. Skrajno nepošteno do trdega dela znanstvenikov, ki objavljajo svoje dosežke.
Se strinjam, glede trdega dela. Eni misljijo, da samo fantaziram, ampak v te generatorje sem vlozil vec kot 10 let dela. Tudi el. generator, ki je overunity device, ki deluje na resonanco je v teku izdelave. Ampak ne veste, da je bilo tukaj 10 let dela.
Tudi jaz spadam med tiste, ki 'misljijo', da že več kot 10 let garaš. To je bogudopadljivo ravnanje.

Poznam pa nekoga, ki že dvajset let vsak dan dopoldan v nahrbtniku vlači kamenje na vrh Pohorja, popoldan pa ga tovori nazaj. To je šele garanje! Menda ne boš rekel, da ne gara bolj kot ti?! Revež je že čisto na koncu, ločil se je in tudi k psihiatru že hodi. Zanj je nerazumljivo in strašno ponižujoče, da prav nihče ne ceni njegovega dela; eni se mu celo posmehujejo ... :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ni potrebe, (ne)Ved(n)ež, saj se je že vojko odzval na tvoje jokcanje, kako grdimo na tem forumu "znanstvenike" (po anunaških vatlih seveda). :lol:

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a celica »

LUKEC1
Napisal si:
»Sem pogrunatal, da moram imeti te antene v obeh žepih. Prej sem jih
nosil samo v levem žepu, pa je še vedno bila bolečina. Sedaj, ko imam te
antene tudi v desnem žepu, pa je bolečina popustila.«
Vir: http://forum.duhovnost.eu/forum/tema/ta ... vi/page/4/

Ali je to plod raziskav za izdelavo novega skalarnega generatorja?

Napisal si:
»Eni misljijo, da samo fantaziram, ampak v te generatorje sem vlozil vec kot 10 let dela. Tudi el. generator, ki je overunity device, ki deluje na resonanco je v teku izdelave. Ampak ne veste, da je bilo tukaj 10 let dela.«
»Nikola Tesla je malo pred smrtjo dejal: "Tistega dne, ko bo znanost začela preučevati
nefizikalne pojave, bo v desetih letih napredovala več kot v vseh prejšnjih stoletjih
svoje zgodovine."«
»Jaz rešujem svet, ti se pa delaš norca iz mene.«
»Sem pred kratkim izdelal skalarni generator, ki se ga priključi na računalnik. In sicer na izhod za zvočnike. Tako lahko frekvenco poljubno nastavljaš ali pa pošlješ muziko vanj.
Priznam, doslej smo skalarne valove več ali manj merili z nihalom. Imam pa tudi anteno za skalarne valove, ampak bo treba še dela, da bo kaj prikazala.« Vir: http://forum.duhovnost.eu/forum/tema/biopolje/page/3/
»Pri mojih napravah velja isto, kot pri orgonskih topovih. Brez Boga ne bo delalo.« Vir: http://forum.duhovnost.eu/forum/tema/sk ... or/page/4/
Pa tega je še kar dosti po netu.

So to kar delaš že 10 let, za tebe nefizikalni pojavi?

In po vsem tem napisanem lahko sklepaš sledeče:
Če pogledam še temo nesmrtnost, trditev da generatorji brez boga sploh ne delajo, s čim so bile opravljene meritve (čeprav si diplomiral iz merilne tehnike) in nekje potegnem črto pod vse to, si lahko predstavljam delo nesmrtnega znanstvenika.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a bargo »

celica napisal/-a:LUKEC1
Napisal si:
»Sem pogrunatal, da moram imeti te antene v obeh žepih. Prej sem jih
nosil samo v levem žepu, pa je še vedno bila bolečina. Sedaj, ko imam te
antene tudi v desnem žepu, pa je bolečina popustila.«
Vir: http://forum.duhovnost.eu/forum/tema/ta ... vi/page/4/

Ali je to plod raziskav za izdelavo novega skalarnega generatorja?

Napisal si:
»Eni misljijo, da samo fantaziram, ampak v te generatorje sem vlozil vec kot 10 let dela. Tudi el. generator, ki je overunity device, ki deluje na resonanco je v teku izdelave. Ampak ne veste, da je bilo tukaj 10 let dela.«
»Nikola Tesla je malo pred smrtjo dejal: "Tistega dne, ko bo znanost začela preučevati
nefizikalne pojave, bo v desetih letih napredovala več kot v vseh prejšnjih stoletjih
svoje zgodovine."«
»Jaz rešujem svet, ti se pa delaš norca iz mene.«
»Sem pred kratkim izdelal skalarni generator, ki se ga priključi na računalnik. In sicer na izhod za zvočnike. Tako lahko frekvenco poljubno nastavljaš ali pa pošlješ muziko vanj.
Priznam, doslej smo skalarne valove več ali manj merili z nihalom. Imam pa tudi anteno za skalarne valove, ampak bo treba še dela, da bo kaj prikazala.« Vir: http://forum.duhovnost.eu/forum/tema/biopolje/page/3/
»Pri mojih napravah velja isto, kot pri orgonskih topovih. Brez Boga ne bo delalo.« Vir: http://forum.duhovnost.eu/forum/tema/sk ... or/page/4/
Pa tega je še kar dosti po netu.

So to kar delaš že 10 let, za tebe nefizikalni pojavi?

In po vsem tem napisanem lahko sklepaš sledeče:
Če pogledam še temo nesmrtnost, trditev da generatorji brez boga sploh ne delajo, s čim so bile opravljene meritve (čeprav si diplomiral iz merilne tehnike) in nekje potegnem črto pod vse to, si lahko predstavljam delo nesmrtnega znanstvenika.
Celica, če potegnem še sam črto, lahko izpod tvoje ugotovim, da emitiraš antimaterijo in emitirana količina te vrste sevanja odstopa od znanega povprečja, ki je nekje 1 delec vsakih 20 sekund. Vidiš, tako pride to vprašanje: "Koliko banan si danes pojedel?" :roll:

Cenim se

Za Merlina dodam še podnapise: Kalij :lol:

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 858
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Re: Skaalarni valovi

Odgovor Napisal/-a celica »

bargo
Nič še nisem zaznal da bi ti kaj napisal tvoje razmišljanje ali še celo raziskovanje o skalarnih generatorjih. Torej...

Odgovori