Kako postati neviden?

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Ja, slepec je na boljšem, njega vsaj drugi vidijo.

STANman

Odgovor Napisal/-a STANman »

NEVIDNOST JE PREVEC NEDEFINIRANA V REALNEM SVETU !?


Torej sem v sobi v kateri seva neko svetilo le 600 nm svetlobo (rdeca ce se ne motim). Jaz tja postavimi neko rastilno ki je zelene barve.
Vsak ki bo vstopil v to sobo ne bo videl rastilne, saj ta abosorbira vso svetlobo te valovne dolzine.

Tako je ta nevidna.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Pipo

Odgovor Napisal/-a Pipo »

Ja je nevidna ampak zaznal bi jo pa, ker od tam ne bi bilo nobnega sevanja. Torej tam bi bilo črno, povsod drugod pa rdeče.

Podobno kot če bi postavil črno telo v nek prostor.

Smisel nevidnosti je v tem, da si neopažen.

Uporabniški avatar
Pentium
Prispevkov: 431
Pridružen: 10.11.2003 19:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pentium »

Bral sem o nekem medicinskem poskusu, ker so človeku videli pd kožo in so ga lažje operirali. Fora je v tem, da so vodo v koži izpodrinili z mislim da alkoholom ali nečim podobnim. Ta snov ima enak lomno količnik kot koža, zato se je dalo videti skoznjo. Videli pa so samo nekaj milimetrov globoko. Ne vem pa če je zdravo, če bi vso vodo v telesu nadomestili z alkoholom.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Tistih, ki to poskušajo, zdravje ne skrbi preveč. :lol:

Lunatico

Odgovor Napisal/-a Lunatico »

Pentium: Ne bi se branil podrobnejse razlage...

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »

Če papir naoljiš, prepušča več svetlobe. Najbrž gre za podoben pojav.

Uporabniški avatar
Pentium
Prispevkov: 431
Pridružen: 10.11.2003 19:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pentium »

Lunatico: tudi jaz se je ne bi branil. Mislim da je bilo v ŽIT v svetu znanosti.

Uporabniški avatar
Che
Prispevkov: 48
Pridružen: 13.1.2004 17:40
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Che »

možno
drugač pa jst poznam recept, počakaš da je fejst tema pa se oblečeš v črno pa si skor nevidn

Uporabniški avatar
Che
Prispevkov: 48
Pridružen: 13.1.2004 17:40
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Che »

sicer pa sm j+tut jst vidu tisto foro z unim japoncom k je mel ne vidnostni plašč in je ful zanimiv

X

Odgovor Napisal/-a X »

Kva pe je KTB polje??? Razlaga???

Uporabniški avatar
Pentium
Prispevkov: 431
Pridružen: 10.11.2003 19:59
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Pentium »

Na forumu sem dobil odgovor, da prenašajo magnetno silo fotoni. Torej jih magnetna sila tudi ukrivi. Po mojem gre za to pri Philadelphijskem eksperimentu. To je verjetno najlažji način, da postaneš neviden.

Nekdo je napisal, da nevidnost ni vredna nič, če tudi sam nič ne vidiš. Imeli bi izvidniški helikopter, ki bi z zvočnimi valovi poslal nevidni ladji koordinate tarče. Ladja bi izstrelila raketo, ta bi dobila koordinate, po možnosti še sama postala nevidna in zadela tarčo. Brez da bi ladjo sploh kdo videl.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Odgovor Napisal/-a Roman »


Uporabniški avatar
[ebola]
Prispevkov: 18
Pridružen: 14.1.2004 22:13
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a [ebola] »

TO JE BEDNO. DEJANSKO GRE ZA NEK BEDN TRIK S KAMERO.

drgač pa budisti pravijo, da lahko vsak postane neviden, če izklopi mišljenje. znate? takrat, ko ne razmišljamo, ni možganskih valov, in nas drugi ljudje ne zaznavajo s svojimi možgani. na tak način nas ne opazijo, čeprav smo vidni. in tako smo zanje NE-VIDNI.

JAN
Prispevkov: 65
Pridružen: 2.7.2004 18:03

Odgovor Napisal/-a JAN »

prebrou sm tist na spletni strani kjer piše da se je pol ladja teleportirala al neki tazga- ne vrjamm - bullshit :roll:

Odgovori