Kemtrejli

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a Roman »

Kaj je fe?

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a vojko »

Roman napisal/-a:Kaj je fe?
Začetni črki od 'fekalije' ... :lol:

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a Roman »

Aja. Sem se že ustrašil, da od fetusa.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:Kaj je fe?
Fe x fe je kriptirano sporočilo tistim ki opazujejo poste tega foruma in strokovno preverjajo če uporabniki samo nakladajo, če trolajo, če je njihovo obnašanje vredno plačilnega naloga itd...
Nekaj njih ima gotovo že opazovalca ki preverja in jih opazuje v vsakdanjem življenju, tak subjekt tvega višjo kazen.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a vojko »

osf napisal/-a:
Roman napisal/-a:Kaj je fe?
Fe x fe je kriptirano sporočilo tistim ki opazujejo poste tega foruma in strokovno preverjajo če uporabniki samo nakladajo, če trolajo, če je njihovo obnašanje vredno plačilnega naloga itd...
Nekaj njih ima gotovo že opazovalca ki preverja in jih opazuje v vsakdanjem življenju, tak subjekt tvega višjo kazen.
Kako kaj zdravje zadnje čase, osf? Opažaš simptome poslabšanja? :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a shrink »

vojko napisal/-a:
osf napisal/-a:
Roman napisal/-a:Kaj je fe?
Fe x fe je kriptirano sporočilo tistim ki opazujejo poste tega foruma in strokovno preverjajo če uporabniki samo nakladajo, če trolajo, če je njihovo obnašanje vredno plačilnega naloga itd...
Nekaj njih ima gotovo že opazovalca ki preverja in jih opazuje v vsakdanjem življenju, tak subjekt tvega višjo kazen.
Kako kaj zdravje zadnje čase, osf? Opažaš simptome poslabšanja? :lol: :lol:
Ja, kaže znake preganjavice. Najbrž je s "Fe x fe" signaliziral UFO-tu, da ga pobere. :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a Vedež »

V resnici je masa železa v regratu večja kot masa žlice v odsevu zrcala na vodi. Ko je nekega dne zajec pomočil brke v jezero, je na nebu zaznal upad entropije. Zaradi negativne temperature po Kelvinu, je masa lahko tudi negativna. Kdor ne prebere premice v medgalaktičnem prostoru, ta se je bržkone prenajedel težkih kovin in za resno debato potrebuje helijev balon neodvisnosti od zračnega privlaka dveh transformacij po periodičnem sistemu, kar pa seveda ne velja v primeru večje gostote. Torej, če nimaš romboida v klasični postavitvi rebusa, potem je zagotovo šah obstajal preden se je človeštvo pojavilo, dokazano celo pred nastankom vesolja, ki to v resnici ni.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a Rock »

Odlično, bo uporabljivo pri marsikom, sem shranil!

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a GJ »

Vedež napisal/-a:Zaradi negativne temperature po Kelvinu, je masa lahko tudi negativna.
Podobno je s tvojim IQ-jem... :lol:

Lep večer vsem...

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:Odlično, bo uporabljivo pri marsikom, sem shranil!
Odlična besedna solata, ja. :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a osf »

Vedež napisal/-a:V resnici je masa železa v regratu večja kot masa žlice v odsevu zrcala na vodi. Ko je nekega dne zajec pomočil brke v jezero, je na nebu zaznal upad entropije. Zaradi negativne temperature po Kelvinu, je masa lahko tudi negativna. Kdor ne prebere premice v medgalaktičnem prostoru, ta se je bržkone prenajedel težkih kovin in za resno debato potrebuje helijev balon neodvisnosti od zračnega privlaka dveh transformacij po periodičnem sistemu, kar pa seveda ne velja v primeru večje gostote. Torej, če nimaš romboida v klasični postavitvi rebusa, potem je zagotovo šah obstajal preden se je človeštvo pojavilo, dokazano celo pred nastankom vesolja, ki to v resnici ni.
Seveda je masa fe večja v regratu,
lako bi govorili tudi brez parabol, vendar poslužujmo se kemijskih aforizmov ker ne koristijo nevidnim:
Fe x Fe ( bolje Fe + Fe ) = Fe V x (+) Fe Z
Fe V (-) = Cs - ne ubija
Fe Z (+)= DMT - je smrt sama po sebi, spanje, najmočnejši 'vortex'

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a Roman »

Aja, vortex. Zdaj mi je vse jasno. Zakaj tega prej nisi rekel?

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:Aja, vortex. Zdaj mi je vse jasno. Zakaj tega prej nisi rekel?
Z enim stavkom v nekem postu si branil drug-dealer company, osebno se ne strinjam s tisto Ltd.
Sem mnenja da za tak argument so potrebni inštituti, akademije... , popolna kontrola, več znanja in poglobitev v mistično-religiozno doktrino ali naravno.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a vojko »

osf napisal/-a:
Roman napisal/-a:Aja, vortex. Zdaj mi je vse jasno. Zakaj tega prej nisi rekel?
Z enim stavkom v nekem postu si branil drug-dealer company, osebno se ne strinjam s tisto Ltd.
Sem mnenja da za tak argument so potrebni inštituti, akademije... , popolna kontrola, več znanja in poglobitev v mistično-religiozno doktrino ali naravno.
Predvsem pevske in igralske akademije ... :lol: :lol: :lol:

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Kemtrejli

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:Z enim stavkom v nekem postu si branil drug-dealer company, osebno se ne strinjam s tisto Ltd.
Preveri, če nisi česa narobe razumel. Nikoli nisem zagovarjal narkomanije.

Odgovori