Casovni zdrs

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Aljo
Prispevkov: 10
Pridružen: 19.8.2004 23:02
Kraj: Maribor
Kontakt:

Casovni zdrs

Odgovor Napisal/-a Aljo »

Pozdravljeni!
Prisiljen sem se bil registrirat na ta forum, kjer je mogoce moznost, da pridem do nekaterih informacij glede na to da ste kr nekateri razgledani na vseh straneh...
Namrec 14 dni nazaj je moja mati dozivela "casovni zdrs", to sem prebral v knjigi da je sploh to mozno. Vsi v druzini smo bili skeptiki oz. nikoli nismo se poglabljali v to bolje povedano nam je realnost tuja in nikoli nismo dopuscali moznosti,da je sploh kaj taksnega mogoce... Ko je mati to dozivela je bila 1/2 dneva v dilemi in je hotela obiskovat nevem kaksne zdravnike... Ta pojav sem zacel spremljat zdaj, ko mi je bilo to opisano! Zgodilo se ji je zjutraj na sprehodu s psom, ko je za 20 do 30 sek dozivela prostor na katerem se nikoli ni bila. Prvo, ko mi je za ta dogodek povedala sem misli, da me ima za norca kasneje pa sem v eni od knjig zasledil, da je mozen "casovni zdrs". Kasneje sem razmisljal v tej smeri, da tako kot se prenasajo neke lastnosti z geni se bi lahko isto se ne dokazano prenasala podzavest oz. podozivljanje stvari nasih prednikov... Ce slucajno kdo ve kaj vec o tem naj se malo razpise oz. ta stvar me zanima zato pa da vidim vase komentarje in vasa razmislanja v zvezi s tem...
Lp vsem!

JAN
Prispevkov: 65
Pridružen: 2.7.2004 18:03

Odgovor Napisal/-a JAN »

Ja bol slabo si to opisal a s tem misliš flash,torej neko videnje lahko je prihodnosti, preteklosti itd. v določenem trenutku. O tem poroca veliko ljudi, sam za zdaj ni logičnih razlag. Moja nekaksna razlaga bi bla to da če je čas le ena dimenzija (teorija relativnosti), tako kot je npr. dolžina, in pač človek z učmi zaznava demenzije prostora potem pač nekako zaznava tudi dimenzije časa in to naj bi bil ta flash

yocker
Prispevkov: 40
Pridružen: 8.9.2004 21:58
Kraj: krško

Odgovor Napisal/-a yocker »

morda je imela izven telesno izkusnjo OOB, mogoce astralno projekcijo? poisci odgovor na kakem forumu ki se ukvarja z ezoteriko.(carovnice.org, luna.net,...)

Odgovori