Prenos energije

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a vojko »

osf napisal/-a:
24.2.2017 21:25
vojko napisal/-a:
24.2.2017 16:41
Rockec je napisal:
In Evangelij po Luku je glavna osnova za film 'Jesus' iz 1979 - film, za katerega The New York Times meni, da je verjetno najbolj gledan film vseh časov.
Ali misliš na film 'Jesus' iz leta 1979, režiserji: Peter Sykes, John Krish in John Heyman, producent John Heyman in ki ima za temelj zgodbe Evangelij po Luku ('It primarily uses the Gospel of Luke as the basis for the story.') ? Drug film s tem naslovom namreč v tem letu ni bil posnet.

Za ta – po tvoje – 'verjetno najbolj gledan film vseh časov' – Wikipedija ugotavlja: »It was not a financial success, losing approximately $2 million.« (pri skromnem proračunu le 6 milijonov USA dolarjev)
https://en.wikipedia.org/wiki/Jesus_(1979_film)
Malo nenavadno za 'verjetno najbolj gledan film vseh časov', kaj, rockec?

Viri na googlu pravijo, da je prvih pet najbolj gledanih filmov vseh časov:
1.Titanik (1997)
2. E. T. - Vesoljček (1982)
3. Čarovnik iz Oza (1939)
4. Vojna zvezd: Epizoda IV - Novo upanje (1977)
5. Gospodar prstanov: Kraljeva vrnitev (2003)

Bodi ljubezniv in mi citiraj tisto hvalnico iz The New York Timesa ...
Boglončkaj že vnaprej!
Metafore so tebi nevšečne, kajne?
:shock: :lol:

Še en neuspel amaterski poskus, da bi forumaše žejne prepeljal čez vodo, kaj, rockec? Navadi se že, da to tu ne deluje; to ni pastoralni svet v tvoji fari, kjer si verjetno 'naj-lav-u-naše-selo' in te preproste ženice s pisanimi rutami odprtih ust poslušajo, ko jim prodajaš rog za svečo ... :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
24.2.2017 15:25
Ja, bravo, ned. prav.: si naravnost odličen nedeljski advokat pesniškemu trolu. Še posebej kanonsko-pravni viri so odlični, zatorej kar odpeketajta v poltemo zakristije, kjer bosta deležna kanonskih sodb; sem prepričan, da vama v prid. :lol:
Tvoji stavki naj bodo drugačni, in boš bolj vesel komentarjev.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
23.2.2017 23:43
Rock napisal/-a:
23.2.2017 23:20
vojko napisal/-a:
20.2.2017 16:00
Oglašal se bom kadarkoli in kjerkoli se mi bo zdelo oportuno, rockec! To pa jasno ne pomeni, da bom komentiral in analiziral vsiljene bebaste teme, ki zanimajo le marginalce religiozne provenience. To je poljudnoznanstveni forum, rockec, ne duhovne vaje iz katekizma ali kratek tečaj paralelene zgodovine sveta! :lol:
Če se kdo gre propagando na tem forumu, potem so med njimi gotovo predstavniki zaostale družbene zavesti, ki nas posiljujejo z 2.000 starimi zbirkami zgodbic iz železne dobe in nam jih skušajo predstaviti kot 'nenadkriljive učbenike življenja' v drugi dekadi XXI. stoletja ...
Zaostalo družbeno zavest imenuješ ti 'drugačni svetovni nazor'??!!! To je podobno, kot bi rekel, da je alkimija samo 'drugačna kemija', ali astrologija 'malo drugačna astronomija' ...:lol:
Raje premisli, kaj napišeš.
To je poljudnoznanstveni forum. Znanost je zainteresirana za resnico, ne za ideologijo, še posebej ne za politični terorizem. Danes obstaja demokracija: pluralizem mnenj je vrednota, čas rdečega nasilja je minil. Verska svoboda je cenjena, vsak sme svojo religiozno pripadnost izražati zasebno in javno.
Totalitarizem je zgodovinska neaktualnost.
Sobrate je potrebno povabiti k delu, miru, redu, poštenosti, napredku - ne k rovarjenju ali diktaturi.
Torej, sobratje: 'Ora et labora!' (Cankarjev korolar: '-grba vam bo že sama zrasla ...') :lol:
Da, ora et labora. Čudovito geslo menihov benediktincev.

CANKARJA in njegovo grbo pa pusti. Delo je vrednota, ne alkoholizem ali vtopitev slovenske kulture v jugoslovanstvu.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
24.2.2017 16:41
Rockec je napisal:
In Evangelij po Luku je glavna osnova za film 'Jesus' iz 1979 - film, za katerega The New York Times meni, da je verjetno najbolj gledan film vseh časov.
Ali misliš na film 'Jesus' iz leta 1979, režiserji: Peter Sykes, John Krish in John Heyman, producent John Heyman in ki ima za temelj zgodbe Evangelij po Luku ('It primarily uses the Gospel of Luke as the basis for the story.') ? Drug film s tem naslovom namreč v tem letu ni bil posnet.

Za ta – po tvoje – 'verjetno najbolj gledan film vseh časov' – Wikipedija ugotavlja: »It was not a financial success, losing approximately $2 million.« (pri skromnem proračunu le 6 milijonov USA dolarjev) :lol:
https://en.wikipedia.org/wiki/Jesus_(1979_film)
Malo nenavadno za 'verjetno najbolj gledan film vseh časov', kaj, rockec? :lol:
Slaba stran Wikip. je, da redakcija - ob tem, da vsak lahko dopiše stavek, ki per se drži - ni zadostna.

Sicer pa tvoja pripomba razkriva tvoj neprijeten značaj. Zakaj iz članka nisi prepisal nadaljevanja?
Viri na googlu pravijo, da je prvih pet najbolj gledanih filmov vseh časov:
1.Titanik (1997)
2. E. T. - Vesoljček (1982)
3. Čarovnik iz Oza (1939)
4. Vojna zvezd: Epizoda IV - Novo upanje (1977)
5. Gospodar prstanov: Kraljeva vrnitev (2003)
Citiraj vire, ki to "pravijo".
Bodi ljubezniv in mi citiraj tisto hvalnico iz The New York Timesa ... 8)
Boglončkaj že vnaprej!
Ponovim: kako neprijeten značaj!
Ne potrebuješ dveh istih informacij, ena povsem zadostuje.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
24.2.2017 23:24
osf napisal/-a:
24.2.2017 21:25
vojko napisal/-a:
24.2.2017 16:41
Rockec je napisal:
Ali misliš na film 'Jesus' iz leta 1979, režiserji: Peter Sykes, John Krish in John Heyman, producent John Heyman in ki ima za temelj zgodbe Evangelij po Luku ('It primarily uses the Gospel of Luke as the basis for the story.') ? Drug film s tem naslovom namreč v tem letu ni bil posnet.
Za ta – po tvoje – 'verjetno najbolj gledan film vseh časov' – Wikipedija ugotavlja: »It was not a financial success, losing approximately $2 million.« (pri skromnem proračunu le 6 milijonov USA dolarjev) :lol:
https://en.wikipedia.org/wiki/Jesus_(1979_film)
Malo nenavadno za 'verjetno najbolj gledan film vseh časov', kaj, rockec? :lol:
Viri na googlu pravijo, da je prvih pet najbolj gledanih filmov vseh časov:
1.Titanik (1997)
2. E. T. - Vesoljček (1982)
3. Čarovnik iz Oza (1939)
4. Vojna zvezd: Epizoda IV - Novo upanje (1977)
5. Gospodar prstanov: Kraljeva vrnitev (2003)
Bodi ljubezniv in mi citiraj tisto hvalnico iz The New York Timesa ... 8)
Boglončkaj že vnaprej!
Metafore so tebi nevšečne, kajne?
Metafora, trol? To je le imbecilno logično sklepanje nedeljskega pravnika na osnovi njegovega "dejstva" o najbolj brani knjigi, t.j. njegovih sv. spisih. :lol:
Kvazinaravoslovec, izvedi neoporečno vsaj tisto, kar je stvar tehnike - prečitaj članek (za katerega imaš naveden link in kritične besede) do konca.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a Rock »

bargo napisal/-a:
22.2.2017 21:40
Prav, sam si tako želel. Kje smo mi to? Aha, prenos energije. hm.
Smeh je po svoji naravi kratek in zato daljša pripovedna proza ni najprimernejša zanj, vi pa zadnje dni izkazujete samo neujemanja, nič zmot in kot veš sam, je glavni problem neujemanj da sčasoma zameglijo dejanskost in tako sem kljub smejalnim krčem začel razmišljati kako pomagati možu, da bi pomagal sebi. Nenazadnje zmeraj je nekdo prvi, a ne!?
Pa sem se spomnil Rocka in njegovih pridig o Bibliji in evo tam poiskal nasvet, ki naj koristi vsem.
Evangelij po Luku 5
Jezus pokliče prve učence
(Mt 4,18-22; Mr 1,16-20)
Ko je množica pritiskala nanj in poslušala Božjo besedo, on pa je stal ob Genezareškem jezeru,
je zagledal dva čolna pri bregu; ribiči so pravkar stopili iz njiju in izpirali mreže.
Stopil je v enega izmed čolnov, bilje Simonov, in Simona prosil, naj odrine malo od kraja. Sedel je in učil množico iz čolna.
Ko pa je nehal govoriti, je rekel Simonu: »Odrini na globoko in vrzite mreže za lov!«
Simon mu je odgovoril: »Učenik, vso noč smo se trudili, pa nismo nič ujeli, a na tvojo besedo bom vrgel mreže.«
In ko so to storili, so zajeli veliko množino rib, tako da so se jim mreže začele trgati.
Pomignili so tovarišem v drugem čolnu, naj jim pridejo pomagat. Prišli so in napolnili oba čolna, tako da sta se začela potapljati.
Ko je Simon Peter to videl, je padel Jezusu pred noge in rekel: »Pojdi od mene. Gospod, ker sem grešen človek!«
Nad ulovom rib, ki so jih zajeli, je osupnil on in vsi, ki so bili z njim,
prav tako pa tudi Jakob in Janez, Zebedejeva sinova, ki sta bila Simonova družabnika. Tedaj je Jezus rekel Simonu: »Ne boj se! Odslej boš lovil ljudi.«
In ko so potegnili čolna na kopno, so pustili vse in šli za njim.

---------------------
Človek bi pričakoval kaj podobnega iz tvoje strani, bi bilo veliko bolj koristno, kot pa ponavljanje nekih latinskih rekov, ki, mimogrede, niso prevedeni, kar si se zavezal storiti. :(

Katere latinščine ne razumeš, shrinkove?

Glede Bi. pa je tvoja pripomba vsebinsko neumestna. Precej pogosto v odgovor vpletem kak svetovno znan svetopisemski rek, če presodim, da je vsakokratno temo dopustno na kratko religijsko osvetliti. - Se ne bojiš vojkove, shrinkove kritike?

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
24.2.2017 23:42
osf napisal/-a:
24.2.2017 21:25
vojko napisal/-a:
24.2.2017 16:41
Rockec je napisal:
Ali misliš na film 'Jesus' iz leta 1979, režiserji: Peter Sykes, John Krish in John Heyman, producent John Heyman in ki ima za temelj zgodbe Evangelij po Luku ('It primarily uses the Gospel of Luke as the basis for the story.') ? Drug film s tem naslovom namreč v tem letu ni bil posnet.
Za ta – po tvoje – 'verjetno najbolj gledan film vseh časov' – Wikipedija ugotavlja: »It was not a financial success, losing approximately $2 million.« (pri skromnem proračunu le 6 milijonov USA dolarjev)
https://en.wikipedia.org/wiki/Jesus_(1979_film)
Malo nenavadno za 'verjetno najbolj gledan film vseh časov', kaj, rockec?
Viri na googlu pravijo, da je prvih pet najbolj gledanih filmov vseh časov:
1.Titanik (1997)
2. E. T. - Vesoljček (1982)
3. Čarovnik iz Oza (1939)
4. Vojna zvezd: Epizoda IV - Novo upanje (1977)
5. Gospodar prstanov: Kraljeva vrnitev (2003)
Bodi ljubezniv in mi citiraj tisto hvalnico iz The New York Timesa ...
Boglončkaj že vnaprej!
Metafore so tebi nevšečne, kajne?
:shock: :lol:
Še en neuspel amaterski poskus, da bi forumaše žejne prepeljal čez vodo, kaj, rockec? Navadi se že, da to tu ne deluje; to ni pastoralni svet v tvoji fari, kjer si verjetno 'naj-lav-u-naše-selo' in te preproste ženice s pisanimi rutami odprtih ust poslušajo, ko jim prodajaš rog za svečo ... :lol:
Sedaj, ko Partija nima več priviligiranega statusa v ustavi, imaš probleme, da najdeš poslušalstvo?

Glede Jezusa Kristusa:
Ponovim: po mnenju New York Timesa je film 'Jesus' iz 1979 verjetno najbolj gledan film vseh časov.
Z virom za to informacijo si že seznanjen, in se ti ni treba sprenevedati o nasprotnem.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:Precej pogosto v odgovor vpletem kak svetovno znan svetopisemski rek, če presodim, da je vsakokratno temo dopustno na kratko religijsko osvetliti. - Se ne bojiš vojkove, shrinkove kritike?
Podnapisi: "Precej pogosto" se smešiš z imbecilnim citiranjem iz svojih sv. spisov in vsakdo, ki ni versko spran, lahko to presodi kot - kratko razsvetljenje iz sedaj vnebovzetega RKC foruma:
Mastodon napisal/-a:Mah kaj znanje in vera... Ti si odličen dokaz, da razum in vera nista kompatibilna, saj niti svoje vere ne znaš opredeliti. Kar pa pomeni, da so tvoji "odlični argumenti" zgolj pobožne želje.
:lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
25.2.2017 3:49
shrink napisal/-a:
24.2.2017 23:24
osf napisal/-a:
24.2.2017 21:25
Metafore so tebi nevšečne, kajne?
Metafora, trol? To je le imbecilno logično sklepanje nedeljskega pravnika na osnovi njegovega "dejstva" o najbolj brani knjigi, t.j. njegovih sv. spisih. :lol:
Kvazinaravoslovec, izvedi neoporečno vsaj tisto, kar je stvar tehnike - prečitaj članek (za katerega imaš naveden link in kritične besede) do konca.
Veš kaj, nedeljski pravnik, nisi navedel nikakršnega linka na članek (toliko o tehniki :lol: ), tvoje imbecilno jokcanje glede wikipedije pa ne spreminja dejstva, da je izjava: "Jesus iz 1979 /.../ verjetno najbolj gledan film vseh časov" debela laž. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
25.2.2017 3:18
shrink napisal/-a:
24.2.2017 15:25
Ja, bravo, ned. prav.: si naravnost odličen nedeljski advokat pesniškemu trolu. Še posebej kanonsko-pravni viri so odlični, zatorej kar odpeketajta v poltemo zakristije, kjer bosta deležna kanonskih sodb; sem prepričan, da vama v prid. :lol:
Tvoji stavki naj bodo drugačni, in boš bolj vesel komentarjev.
V zvezi s tabo me veseli samo to, da se lahko konstantno posmehujem imbecilnim oglašanjem. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
25.2.2017 3:28
vojko napisal/-a:
23.2.2017 23:43
Rock napisal/-a:
23.2.2017 23:20
Raje premisli, kaj napišeš.
To je poljudnoznanstveni forum. Znanost je zainteresirana za resnico, ne za ideologijo, še posebej ne za politični terorizem. Danes obstaja demokracija: pluralizem mnenj je vrednota, čas rdečega nasilja je minil. Verska svoboda je cenjena, vsak sme svojo religiozno pripadnost izražati zasebno in javno.
Totalitarizem je zgodovinska neaktualnost.
Sobrate je potrebno povabiti k delu, miru, redu, poštenosti, napredku - ne k rovarjenju ali diktaturi.
Torej, sobratje: 'Ora et labora!' (Cankarjev korolar: '-grba vam bo že sama zrasla ...')
Da, ora et labora. Čudovito geslo menihov benediktincev.

CANKARJA in njegovo grbo pa pusti. Delo je vrednota, ne alkoholizem ali vtopitev slovenske kulture v jugoslovanstvu.
Da, delo je vrednota, zato farji tako garajo, da si v potu svojega obraza služijo vsakdanji kruh v sončni pripeki ali zatohli temi rudnika ... :lol:

Cankarja (in njegovo brezčasno in genialno metaforo o grbi :wink: ) pa ne bom 'pustil'; vsaj dokler bo veljal za našega največjega pisatelja ... Rockec, to namreč spada k splošni izobrazbi, če te niso 'topogledno' podučili pri verouku, ne glede na to, da je Cankar povedal kar nekaj gorkih na račun tvoje ustanove in farjev še posebej ... :lol:

P.S. Si mislil na /'vstopitev' slovenske kulture .../ rockec? Ali morda na 'utopitev'? :lol:
Glagol v arhaični obliki 'vtopiti' se ne uporablja že od 17. stol. naprej ... :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
25.2.2017 3:43
vojko napisal/-a:
24.2.2017 16:41
Rockec je napisal:
In Evangelij po Luku je glavna osnova za film 'Jesus' iz 1979 - film, za katerega The New York Times meni, da je verjetno najbolj gledan film vseh časov.
Ali misliš na film 'Jesus' iz leta 1979, režiserji: Peter Sykes, John Krish in John Heyman, producent John Heyman in ki ima za temelj zgodbe Evangelij po Luku ('It primarily uses the Gospel of Luke as the basis for the story.') ? Drug film s tem naslovom namreč v tem letu ni bil posnet.

Za ta – po tvoje – 'verjetno najbolj gledan film vseh časov' – Wikipedija ugotavlja: »It was not a financial success, losing approximately $2 million.« (pri skromnem proračunu le 6 milijonov USA dolarjev) :lol:
https://en.wikipedia.org/wiki/Jesus_(1979_film)
Malo nenavadno za 'verjetno najbolj gledan film vseh časov', kaj, rockec? :lol:
Slaba stran Wikip. je, da redakcija - ob tem, da vsak lahko dopiše stavek, ki per se drži - ni zadostna.

Sicer pa tvoja pripomba razkriva tvoj neprijeten značaj. Zakaj iz članka nisi prepisal nadaljevanja?
Viri na googlu pravijo, da je prvih pet najbolj gledanih filmov vseh časov:
1.Titanik (1997)
2. E. T. - Vesoljček (1982)
3. Čarovnik iz Oza (1939)
4. Vojna zvezd: Epizoda IV - Novo upanje (1977)
5. Gospodar prstanov: Kraljeva vrnitev (2003)
Citiraj vire, ki to "pravijo".
Bodi ljubezniv in mi citiraj tisto hvalnico iz The New York Timesa ...
Boglončkaj že vnaprej!
Ponovim: kako neprijeten značaj!
Ne potrebuješ dveh istih informacij, ena povsem zadostuje.
Ti si res neverjeten, rockec! V istem postu zahtevaš od mene 'Citiraj vire!', dva stavka zatem pa - ko te jaz povprašam za še en očitno izmišljen citat - nonšalantno, brez zadrege zapišeš: 'Ne potrebuješ dveh istih informacij, ena povsem zadostuje.' (prevedeno v normalno slovenščino se to bere: 'Vira ti ne bom navedel, ker sem si citat preprosto izmislil!') :lol:
Kako neprijeten značaj! :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
25.2.2017 4:13
bargo napisal/-a:
22.2.2017 21:40
Prav, sam si tako želel. Kje smo mi to? Aha, prenos energije. hm.
Smeh je po svoji naravi kratek in zato daljša pripovedna proza ni najprimernejša zanj, vi pa zadnje dni izkazujete samo neujemanja, nič zmot in kot veš sam, je glavni problem neujemanj da sčasoma zameglijo dejanskost in tako sem kljub smejalnim krčem začel razmišljati kako pomagati možu, da bi pomagal sebi. Nenazadnje zmeraj je nekdo prvi, a ne!?
Pa sem se spomnil Rocka in njegovih pridig o Bibliji in evo tam poiskal nasvet, ki naj koristi vsem.
Evangelij po Luku 5
Jezus pokliče prve učence
(Mt 4,18-22; Mr 1,16-20)
Ko je množica pritiskala nanj in poslušala Božjo besedo, on pa je stal ob Genezareškem jezeru,
je zagledal dva čolna pri bregu; ribiči so pravkar stopili iz njiju in izpirali mreže.
Stopil je v enega izmed čolnov, bilje Simonov, in Simona prosil, naj odrine malo od kraja. Sedel je in učil množico iz čolna.
Ko pa je nehal govoriti, je rekel Simonu: »Odrini na globoko in vrzite mreže za lov!«
Simon mu je odgovoril: »Učenik, vso noč smo se trudili, pa nismo nič ujeli, a na tvojo besedo bom vrgel mreže.«
In ko so to storili, so zajeli veliko množino rib, tako da so se jim mreže začele trgati.
Pomignili so tovarišem v drugem čolnu, naj jim pridejo pomagat. Prišli so in napolnili oba čolna, tako da sta se začela potapljati.
Ko je Simon Peter to videl, je padel Jezusu pred noge in rekel: »Pojdi od mene. Gospod, ker sem grešen človek!«
Nad ulovom rib, ki so jih zajeli, je osupnil on in vsi, ki so bili z njim,
prav tako pa tudi Jakob in Janez, Zebedejeva sinova, ki sta bila Simonova družabnika. Tedaj je Jezus rekel Simonu: »Ne boj se! Odslej boš lovil ljudi.«
In ko so potegnili čolna na kopno, so pustili vse in šli za njim.

---------------------
Človek bi pričakoval kaj podobnega iz tvoje strani, bi bilo veliko bolj koristno, kot pa ponavljanje nekih latinskih rekov, ki, mimogrede, niso prevedeni, kar si se zavezal storiti. :(

Katere latinščine ne razumeš, shrinkove?

Glede Bi. pa je tvoja pripomba vsebinsko neumestna. Precej pogosto v odgovor vpletem kak svetovno znan svetopisemski rek :lol: , če presodim, da je vsakokratno temo dopustno na kratko religijsko osvetliti. - Se ne bojiš vojkove, shrinkove kritike?
'Svetovno znan', če je zate ves svet tja do Carigrada, pa do južnih obal Sredozemlja ... :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
25.2.2017 4:33
vojko napisal/-a:
24.2.2017 23:42
osf napisal/-a:
24.2.2017 21:25
Metafore so tebi nevšečne, kajne?
:lol:
Še en neuspel amaterski poskus, da bi forumaše žejne prepeljal čez vodo, kaj, rockec? Navadi se že, da to tu ne deluje; to ni pastoralni svet v tvoji fari, kjer si verjetno 'naj-lav-u-naše-selo' in te preproste ženice s pisanimi rutami odprtih ust poslušajo, ko jim prodajaš rog za svečo ...
Sedaj, ko Partija nima več priviligiranega statusa v ustavi, imaš probleme, da najdeš poslušalstvo?
Ne, nimam, rockec: dovolj je, da pogledaš statistiko obiskov 'mojih' tem na tem forumu ... :lol:
Glede Jezusa Kristusa:
Ponovim: po mnenju New York Timesa je film 'Jesus' iz 1979 verjetno najbolj gledan film vseh časov.
Z virom za to informacijo si že seznanjen, in se ti ni treba sprenevedati o nasprotnem.
Ja, seveda sem seznanjen in v tem linku (katerega naslov imbecilno zahtevaš, čeprav je očitno, da si ga našel in gre torej za očitno sprenevedanje s tvoje strani! :lol: ) je tvoj 'Jezus' šele na desetem mestu, kar niti po najbolj raztegljivih merilih ne moremo šteti za 'najbolj gledan film vseh časov' ... :lol:

Je pa bil pa zato finančno 'uspešen': producentom je prinesel kar dva milijona dolarjev ... izgube! :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a osf »

vojko napisal/-a:
24.2.2017 23:42
osf napisal/-a:
24.2.2017 21:25
vojko napisal/-a:
24.2.2017 16:41
Rockec je napisal:



Ali misliš na film 'Jesus' iz leta 1979, režiserji: Peter Sykes, John Krish in John Heyman, producent John Heyman in ki ima za temelj zgodbe Evangelij po Luku ('It primarily uses the Gospel of Luke as the basis for the story.') ? Drug film s tem naslovom namreč v tem letu ni bil posnet.

Za ta – po tvoje – 'verjetno najbolj gledan film vseh časov' – Wikipedija ugotavlja: »It was not a financial success, losing approximately $2 million.« (pri skromnem proračunu le 6 milijonov USA dolarjev)
https://en.wikipedia.org/wiki/Jesus_(1979_film)
Malo nenavadno za 'verjetno najbolj gledan film vseh časov', kaj, rockec?

Viri na googlu pravijo, da je prvih pet najbolj gledanih filmov vseh časov:
1.Titanik (1997)
2. E. T. - Vesoljček (1982)
3. Čarovnik iz Oza (1939)
4. Vojna zvezd: Epizoda IV - Novo upanje (1977)
5. Gospodar prstanov: Kraljeva vrnitev (2003)

Bodi ljubezniv in mi citiraj tisto hvalnico iz The New York Timesa ...
Boglončkaj že vnaprej!
Metafore so tebi nevšečne, kajne?
:shock: :lol:

Še en neuspel amaterski poskus, da bi forumaše žejne prepeljal čez vodo, kaj, rockec? Navadi se že, da to tu ne deluje; to ni pastoralni svet v tvoji fari, kjer si verjetno 'naj-lav-u-naše-selo' in te preproste ženice s pisanimi rutami odprtih ust poslušajo, ko jim prodajaš rog za svečo ... :lol:
Si nekam zmeden, si citiral mene in pisal o Rocku.

Daj, zdaj popravi in izmisli si nekaj.

Odgovori