Prenos energije

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
10.2.2017 2:21
vojko napisal/-a:
9.2.2017 14:13
Rock napisal/-a:
9.2.2017 5:13

Poskusi iskati brez artikla.
Sem morda na kakšnem provincialnem kvizu?! :lol:
Moralo bi te zanimati.
Potem bi lahko primerjal napotke iz pamfleta (Komunistični manifest) s strokovno analizo (iz Borbe).
Pa me ne zanima. 8)
Sapient sat! :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
10.2.2017 8:45
Seveda je hudo, pesniški trol, če pa smetiš s šarlatanskimi nakladanji troleja-smoleja, ki so bila že davno komentirana, in z njegovim klasičnim jokcanjem:
Ubogi shrink? :roll: Tista vlaga izpod očesa se bo že posušila, ne se bat, zagotovo ne boš dehidriral. :) Veš kaj, samo zaradi mojega "kopi-pasta" ti zagotovo ne more biti hudo, a ne? Problem bi lahko bila enačenja, ki jim nisi kos.
Z navajanjem avtoritet, z namenom, "sem samo povzel" in "to niso moje besede" si pač zabredel do grla in čez. Še dobro, da imaš Mirkca, ki je domač v takšnih situacijah, Poštarino.
shrink napisal/-a: to namreč kaže na hudo motenost smetilcev.
Vidiš, tukaj se skriva jedro za stanje, ki ga razglašaš. Ti, čistun ti. :lol:
shrink napisal/-a: Zatorej, trolej&trolej, vesta, kam si lahko vtakneta "nitko", k'ne? Namig, če vama ne potegne: lepo se rima.
Tokrat ni bilo nitke, šlo je za cikle in, kot ti je bilo že povedano, nitke si zavozlal, skratka simbol (.) vs. (v) ni prava asociacija, kar ti je bilo tudi že povedano. :lol:
Skratka, v nitkah ne išči ritke, razen, če si mislil na hemoroide, žilne vozle, kar pa opravičeno dvomim in to kljub statistiki, ki je tokrat na moji strani. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Seveda ne, pesniški trol, zaradi "kopipaste" imbecilnih nakladanj in jokcanj troleja-smoleja je lahko hudo le kopipastilcem, kot si sam. :lol:

In seveda si imbecilnim nakladanjem svojega kompanjona povsem kos: vsakdo količkaj matematično in fizikalno pismen jih zlahka enači s tvojim pesnjenjem o matematiki in fiziki iz preteklosti. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
11.2.2017 11:10
Seveda ne, pesniški trol, zaradi "kopipaste" imbecilnih nakladanj in jokcanj troleja-smoleja je lahko hudo le kopipastilcem, kot si sam.
Vidiš, to je eden od problemov: svoje stanje projiciraš na druge. Veš, meni ni hudo, ker sem te baral po TRR, si pozabil? :roll:

Nitka iz Čudeži in znanost.
Merlin, povej mi tvoj TRR, ti nakažem kakšen evro, ker ta zabava res ne more biti brezplačna.

shrink napisal/-a: In seveda si imbecilnim nakladanjem svojega kompanjona povsem kos: vsakdo količkaj matematično in fizikalno pismen jih zlahka enači s tvojim pesnjenjem o matematiki in fiziki iz preteklosti.
Poštarino, prosim prenehaj, ker me bodo pokončali smejalni krči. :lol: :lol:

Cikel iz Čudeži in znanost.
Shrink: vojko, to, da je starodavna matematika nastala na osnovi opazovanja materialnega sveta, nima zveze s formulacijo moderne matematike: moderna matematika temelji na povsem abstraktni osnovi (npr. aksiomatski), ki z materialnim svetom nima nobene zveze. ...

Vojko: Nisi se opredelil do tele moje opazke: "Če te prav razumem, ti trdiš, da so torej "matematične 'resnice' posebna vrsta znanja, ki je prirojena ali celo rezultat božanskega navdiha"? ...

Bargo: Matematika je gospa, velika gospa in bodi zelo spoštljiv do starih modrosti. Če kaj, potem fizika služi za zbiranje dokazov, da matematika deluje. ...


Kdo je model po zadnji modi? :lol:

Arni! :D

Nitka iz Medzvezdna potovanja
Kdo je tisti, ki je tu zato,
da zmelje vse bedake in lenobe?
Kdo je tu dežurni, kdo je tu požarni?
Kdo je pest, ki dela drisko iz hudobe zlobe?
Dragi moji, po domače: vaš prijatelj Arni

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Problemi so le v tvoji glavi, pesniški trol. Vsakršna projekcija izven nje je pač halucinacija ene izmed tvojih motenih pameti. Kar povprašaj profesorja v beli halji o "hudosti svojega stanja". :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a osf »

bargo napisal/-a:
Ubogi shrink?  Tista vlaga izpod očesa se bo že posušila, ne se bat, zagotovo ne boš dehidriral. 
Glavna $ hrinkova skrb je, da se ne dehidrira denarnica.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:
18.2.2017 19:35
bargo napisal/-a:
Ubogi shrink?  Tista vlaga izpod očesa se bo že posušila, ne se bat, zagotovo ne boš dehidriral. 
Glavna $ hrinkova skrb je, da se ne dehidrira denarnica.
Imbecilna besedna solata.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
10.2.2017 20:01
Rock napisal/-a:
10.2.2017 2:21
vojko napisal/-a:
9.2.2017 14:13
Sem morda na kakšnem provincialnem kvizu?! :lol:
Moralo bi te zanimati.
Potem bi lahko primerjal napotke iz pamfleta (Komunistični manifest) s strokovno analizo (iz Borbe).
Pa me ne zanima. 8)
Sapient sat! :lol:
Potem pa se ne oglašaj: propagando omeji na svoje somišljenike.

Če pa boš nastopil javno, moraš računati z drugačnim svetovnim nazorom. (Mimogrede: 'Če te kdo udari po L licu, mu nastavi še desnega!' - pomeni vse drugo, kot da se pustiš tepsti.)

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
20.2.2017 10:25
vojko napisal/-a:
10.2.2017 20:01
Rock napisal/-a:
10.2.2017 2:21
Moralo bi te zanimati.
Potem bi lahko primerjal napotke iz pamfleta (Komunistični manifest) s strokovno analizo (iz Borbe).
Pa me ne zanima. 8)
Sapient sat!
Potem pa se ne oglašaj: propagando omeji na svoje somišljenike.

Če pa boš nastopil javno, moraš računati z drugačnim svetovnim nazorom. (Mimogrede: 'Če te kdo udari po L licu, mu nastavi še desnega!' - pomeni vse drugo, kot da se pustiš tepsti.)
Oglašal se bom kadarkoli in kjerkoli se mi bo zdelo oportuno, rockec! To pa jasno ne pomeni, da bom komentiral in analiziral vsiljene bebaste teme, ki zanimajo le marginalce religiozne provenience. To je poljudnoznanstveni forum, rockec, ne duhovne vaje iz katekizma ali kratek tečaj paralelene zgodovine sveta! :lol:

Če se kdo gre propagando na tem forumu, potem so med njimi gotovo predstavniki zaostale družbene zavesti, ki nas posiljujejo z 2.000 starimi zbirkami zgodbic iz železne dobe in nam jih skušajo predstaviti kot 'nenadkriljive učbenike življenja' v drugi dekadi XXI. stoletja ... :lol:

Zaostalo družbeno zavest imenuješ ti 'drugačni svetovni nazor'??!!! To je podobno, kot bi rekel, da je alkimija samo 'drugačna kemija', ali astrologija 'malo drugačna astronomija' ...:lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
11.2.2017 11:59
Problemi so le v tvoji glavi, pesniški trol. Vsakršna projekcija izven nje je pač halucinacija ene izmed tvojih motenih pameti. Kar povprašaj profesorja v beli halji o "hudosti svojega stanja". :lol:
Ah, za zdravje je potrebno potrpeti, saj veš, smejalni krči še niso nikogar pokončali. :lol: :D Kako že gre, šiba in posmeh. Videti je, da počasi, ampak res zelo počasi, dojemaš, samo tako naprej in mogoče bo še kaj iz tebe Mirkec. Veš, mogoče boš lahko Poštar, ko boš velik. :lol: Leo pravi, da se bo Poštarino reinkarniral in mesto za Poštarja bo spet prosto. :lol:
(.)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, pesniški trol, tvoje halucinacije lahko dojame le profesor v beli halji, zato kar brž k njemu. Pa jodlarskega trola pripelji s sabo za grupno terapijo. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
21.2.2017 21:00
Veš kaj, pesniški trol, tvoje halucinacije lahko dojame le profesor v beli halji, zato kar brž k njemu. Pa jodlarskega trola pripelji s sabo za grupno terapijo. :lol:
Pa ne spet dr. Gregor!? :lol: :D :mrgreen:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Kje pa, pesniški trol: to je tisti doktor, ki ti bo predpisal ta bele, da ne boš več modroval, t.j. pesniško smetil, na tem forumu. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
21.2.2017 21:11
Kje pa, pesniški trol: to je tisti doktor, ki ti bo predpisal ta bele, da ne boš več modroval, t.j. pesniško smetil, na tem forumu. :lol:
Čuj Merlin, saj veš za zgodbo o rdečih jagodah v povsem zelenem gozdu, kaj ne? Drugačnost ti sporoča, da izkušaš rdečo, čeprav ti je bilo ničkolikokrat svetovano, da vzameš modre. :lol: :mrgreen: Za božjo voljo, Merlin, no, vzemi prosim že končno modro.

Nitka iz Šarlatanstvo na prodajnih policah
Shrink ima očitno preveč vere in premalo verjetja. :wink:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Prenos energije

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ne bodi, no, repetitiven:

Veš kaj, pesniški trol, če tebi zmanjkuje belih, ne modruj pri ostalih (drugič). :lol:

Odgovori