Pojav pri slikanju neba

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
rkolaric
Prispevkov: 3
Pridružen: 29.9.2004 23:56

Pojav pri slikanju neba

Odgovor Napisal/-a rkolaric »

Lep pozdrav!

---
Posnel sem nekaj slik..ki si jih ne znam razložit.. ali lahko komu pošljem slike da mi razjasni za kaj gre ? nikjer namreč ne najdem možnosti da bi sliko pripel.. mimogrede..slika me zelo bega..ker niti nisem vedel kaj slikam preden nisem doma pogledal.. (luna ni..ker je dokumentirano na desni.. se pa mi je nad mano pojavila simetrična oblika.kot krog..z še enim notranjim krogom vse..nekako izstopajoče od neba..)
---

Samo zato da se bo dalo slike pogledat, sem nardil stran...

Naslov : http://www.geocities.com/rok_kolaric/

Morda bo dolgo trajalo da se slike naložijo (so kar orginalna velikost), zato da se da še približat

Lep pozdrav!

Rok

rkolaric
Prispevkov: 3
Pridružen: 29.9.2004 23:56

namig

Odgovor Napisal/-a rkolaric »

Se opravičujem, nisem vam povedal; nanašajo se na star post.. "komu naj posredujem slike"..da boste vedeli za kaj gre

Lep pozdrav

Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

In kaj je tako fascinantnega na lomu svetlobe mesta v leci fotoaparata? Ce tega v resnici nisi videl, je to edina razlaga. Verjemi, ko sem nosil ocala brez antirefleksijske prevleke sem povsod videl neke cudne pike, ce je svetloba prihajala iz napacne strani. Be cool. 8)

rkolaric
Prispevkov: 3
Pridružen: 29.9.2004 23:56

hmm

Odgovor Napisal/-a rkolaric »

zakaj se potem pojavi še drugič..za oblaki? hmm..

moderator
Prispevkov: 165
Pridružen: 5.2.2004 10:01

Odgovor Napisal/-a moderator »

Sem spremenil naslov in skopiral tvoje prvo besedilo zgoraj med črtice, da se bo bolje vedelo za kaj se gre.

Uporabniški avatar
Aniviller
Prispevkov: 7263
Pridružen: 15.11.2004 18:16

Odgovor Napisal/-a Aniviller »

Ce mi dokazes da lahko iz 2D slike sklepas o globini slike (da je ZA oblaki), je mogoce tudi kaj drugega. Verjetno si premaknil aparat in si dobil malce sibkejsi odsev. To je vse.

Odgovori