Chemtrails

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
silvester1234
Prispevkov: 389
Pridružen: 30.3.2010 11:01

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a silvester1234 »

Tudi jaz sem bral o tem. To da se dogaja tudi nad Slovenijo, s čemer je naša vlada seveda seznanjena in
baje dala pristanek za to. Ima pa tudi posledice na zdravje ljudi. Ne vem. Zadnja zima in na sploh je vreme
precej zmedeno zadnje čase. Samo poglejte kakšen mraz je bil v južni Ameriki. Mislim, da trditev ni čisto
iz trte zvita. Seveda pa bi to lahko dokazale samo kake kemične analize zraka in tal. Kemiki na plano in
malo poglejte kaj je na stvari. Imam občutek, da je v teorijah zarote kar precej resnic.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a shrink »

silvester1234 napisal/-a:Imam občutek, da je v teorijah zarote kar precej resnic.
To pove vse.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a Roman »

avio05 napisal/-a:Dejansko pa nobena metoda "zatiranja" toče ni potrjena.
Povej to vernikom v orgonske topove.

avio05
Prispevkov: 44
Pridružen: 30.7.2010 12:22

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a avio05 »

Naj si pridejo prebrat na Kvarkadabro...

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a GJ »

Danes so po dolgem času zopet izmerili večje količine di-hidrogen-monoksida v zraku in na tleh, ki je smrtno nevaren, če ga vdihuješ v tekočem stanju. :!:

Lep dan vsem...

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a Rock »

GJ napisal/-a:Danes so po dolgem času zopet izmerili večje količine di-hidrogen-monoksida v zraku in na tleh, ki je smrtno nevaren, če ga vdihuješ v tekočem stanju. :!:
Lep dan vsem...
Kdo ga je izmeril?
Kaj je di-hidrogen-monoksid? (Koliko znaša opozorilna, kritična vrednost?)
Kje se je nahajal?
V kakšni zvezi je s 'chemtraili'?

derik
Prispevkov: 2044
Pridružen: 6.3.2010 9:04

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a derik »

Rock napisal/-a:Kaj je di-hidrogen-monoksid?
H2O oz. voda.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a vojko »

derik napisal/-a:
Rock napisal/-a:Kaj je di-hidrogen-monoksid?
H2O oz. voda.
Derik, Preprosti ne bo zadovoljen z odgovorom; nisi mu namreč pojasnil, "koliko znaša opozorilna, kritična vrednost" za vodo ... :lol: Jaz bi rekel, da kakšna 2-3 litre 'na eks' ... :lol:

derik
Prispevkov: 2044
Pridružen: 6.3.2010 9:04

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a derik »

vojko napisal/-a:
derik napisal/-a:
Rock napisal/-a:Kaj je di-hidrogen-monoksid?
H2O oz. voda.
Derik, Preprosti ne bo zadovoljen z odgovorom; nisi mu namreč pojasnil, "koliko znaša opozorilna, kritična vrednost" za vodo ... :lol: Jaz bi rekel, da kakšna 2-3 litre 'na eks' ... :lol:
Mišljeno je bilo pri vdihavanju v tekočem stanju :!:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a vojko »

derik je napisal:
Mišljeno je bilo pri vdihavanju v tekočem stanju :!:
:shock:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a bargo »

vojko napisal/-a:derik je napisal:
Mišljeno je bilo pri vdihavanju v tekočem stanju :!:
:shock:
VODA, če je koncentracija v prostoru prevelika se pač utopiš. 8) Kako zgovorno je tole, še dobro, da cilja več ne določa partija. :D

Črvina I
Forum je kar prikladen, samo kaj ko nič ne razumem.

Črvina II
Tiste luknjice med sinapso in receptorji so zgovorne, si predstavljaš koliko jih je, glede na številke nevronov in sinaps, ki si jih prodal? Možgani so videti, kot nek Švicarski sir in jaz kupim sam luknjice.

Torej, ko voda zavzame pretežen del prostora, rabiš barko ali pa dodaš malce duha, da razreči vodo. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a vojko »

bargo napisal/-a:
vojko napisal/-a:derik je napisal:
Mišljeno je bilo pri vdihavanju v tekočem stanju
:shock:
VODA, če je koncentracija v prostoru prevelika se pač utopiš. 8) Kako zgovorno je tole, še dobro, da cilja več ne določa partija. :D

Črvina I
Forum je kar prikladen, samo kaj ko nič ne razumem.

Črvina II
Tiste luknjice med sinapso in receptorji so zgovorne, si predstavljaš koliko jih je, glede na številke nevronov in sinaps, ki si jih prodal? Možgani so videti, kot nek Švicarski sir in jaz kupim sam luknjice.

Torej, ko voda zavzame pretežen del prostora, rabiš barko ali pa dodaš malce duha, da razreči vodo.
Mislil sem, da vode ne 'vdihavamo', ampak jo pijemo, zato sem se čudil formulaciji: 'Mišljeno je bilo pri vdihavanju v tekočem stanju' ... Vdihavamo pa paro/hlape, kar pa po definiciji ni več voda ... :lol:

"Kako zgovorno je tole, še dobro, da na forumih ne ocenjujejo znanja" ... :lol:

derik
Prispevkov: 2044
Pridružen: 6.3.2010 9:04

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a derik »

vojko napisal/-a:derik je napisal:
Mišljeno je bilo pri vdihavanju v tekočem stanju :!:
:shock:
Ja, tako je GJ napisal in prav ima. Recimo https://en.wikipedia.org/wiki/Drowning% ... inhalation

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a vojko »

derik napisal/-a:
vojko napisal/-a:derik je napisal:
Mišljeno je bilo pri vdihavanju v tekočem stanju :!:
:shock:
Ja, tako je GJ napisal in prav ima. Recimo https://en.wikipedia.org/wiki/Drowning% ... inhalation
Res je, da članek v wikiju govori o 'vdihavanju' vode (Water inhalation), a v slovenščini tako ne govorimo; mi rečemo požiranje vode, pitje; glagol 'vdihavati' pri nas pomeni INHALACIJO plinov, ne tekočin.

FRAN: vdihávati -am nedov. (ȃ):. zajemati zrak v pljuča pri dihanju: globoko, počasi vdihavati; vdihavati in izdihavati / ekspr. s polnimi pljuči je vdihaval svež zrak
// zajemati kaj sploh v pljuča pri dihanju: vdihavati dim, smrad, strup / zdravnik mu je svetoval vdihavati soparo inhalirati

derik
Prispevkov: 2044
Pridružen: 6.3.2010 9:04

Re: Chemtrails

Odgovor Napisal/-a derik »

vojko napisal/-a:
derik napisal/-a:Ja, tako je GJ napisal in prav ima. Recimo https://en.wikipedia.org/wiki/Drowning% ... inhalation
Res je, da članek v wikiju govori o 'vdihavanju' vode (Water inhalation), a v slovenščini tako ne govorimo; mi rečemo požiranje vode, pitje; glagol 'vdihavati' pri nas pomeni INHALACIJO plinov, ne tekočin.

FRAN: vdihávati -am nedov. (ȃ):. zajemati zrak v pljuča pri dihanju: globoko, počasi vdihavati; vdihavati in izdihavati / ekspr. s polnimi pljuči je vdihaval svež zrak
// zajemati kaj sploh v pljuča pri dihanju: vdihavati dim, smrad, strup / zdravnik mu je svetoval vdihavati soparo inhalirati
Kako pa se potem reče po slovensko, če vdihneš, pa ti pride v pljuča namesto zraka voda? Morda na Franu ne berejo sodne medicine.

Odgovori