Različne teorije!

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Moja ideja pri vsem tem je ta, da razmišlanja zapišem (ker mam premalo spomina ali pa pojem premalo bilobila, haha) in zadevo pač objavim v tolikor, da bi mogoče še pri kom spodbudil razmišlanje na isto temo, da vidim kje se moje mišlenje nahaja. Besede se mi pa res ne lubi menjavat pa sem bil že velikokrat na tem, vendar vedno obupam...oz. se zoprstavljam vsem kritikom.
Ah, daj no. Packarijo si ustvaril, iz lastne nečimrnosti pa je nočeš pobrisati. Če ti je kaj mar za svoje pisanje, pritisni na tehnološko čudo backspace in rektificiraj reči.

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

A pol naj vse naslove spremenim? Jao...veš kok je to dela.

Čak dej mi pol pomagej kako naj preimenujem? Besedo teorija naj zamenjam z? Razmišlanje, ideja... kaj se ti zdi najbolj primerno?

Ampak če to spremenim, se mi še ti naslednjič ne boš javil:(. Zdaj se vsaj s teboj lahko pogovarjam o tem...potem bo pa čisto brezpredmetno....

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Ampak če to spremenim, se mi še ti naslednjič ne boš javil:(. Zdaj se vsaj s teboj lahko pogovarjam o tem...potem bo pa čisto brezpredmetno....
Ja, a si le ugotovil?

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Zapisal sem še eno svoje razmišlanje na temo Vloga boga v znanosti?:

http://blatnik.net/oki/teorije.htm

PS: Sam zdej se pa še ZdravaPamet ne bo oglasila, ker je to sam razmišlanje:(.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Maver|ck napisal/-a:PS: Sam zdej se pa še ZdravaPamet ne bo oglasila, ker je to sam razmišlanje:(.
Popravek. Sam zdej se pa še ZdravaPamet ne bo oglasil, ker ... :wink:

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Bo čas da napišem še eno razmišlanje, kako zagamani smo Slovenci:). Čim je kaka napaka vsi skočimo v luft, pohvalit pa ne znamo en drugega. Preveč samo vase zagledani premalo patriotski. Mogoče sm ores zaradi tega preživeli vse velike zavojevalce, samo kdaj pa kdaj bi se pa lahko po Američanih zgledovali.

Pa hvala bogu, da sm se zmotu, če ne se nebi oglasil.

PS: Ampak pamet je ja tista, torej ženskega spola. Ali se v tem primeru (če uporabljaš nike) sklicuješ na spol osebe ali na spol nicka? Tako dober pa tudi nisem v slovnici:(.

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Bo čas da napišem še eno razmišlanje, kako zagamani smo Slovenci:). Čim je kaka napaka vsi skočimo v luft, pohvalit pa ne znamo en drugega. Preveč samo vase zagledani premalo patriotski. Mogoče sm ores zaradi tega preživeli vse velike zavojevalce, samo kdaj pa kdaj bi se pa lahko po Američanih zgledovali.
Kako, da ne znamo pohvaliti drug drugega, saj predsednik države kot po tekočem traku deli medalje in častne znake svobode. Premalo patriotski in preveč vase zagledani? Kako pa to izgleda, si ne predstavljam? Kateri pa so bili veliki zavojevalci? Napoleon, Avstrijci, Italijani, Nemci? Mislim, da vsaj pri prvih dveh nismo bili v tako težkem položaju kot pri zadnjih dveh. Zakaj bi se zgledovali po Američanih? Zakaj se ne zgledujejo oni po nas?
PS: Ampak pamet je ja tista, torej ženskega spola. Ali se v tem primeru (če uporabljaš nike) sklicuješ na spol osebe ali na spol nicka? Tako dober pa tudi nisem v slovnici:(.
Pamet je ženskega spola, jaz nisem. Kakšen Rus se tudi imenuje Saša, pa ga ne kličejo: "Saša, kje si bila?"

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Sam kako bi pa vedel katerega spola si? (Če se nebi prej tri leta poznala na forumu?) Pa če te prvič pokličem morm uporabit ženski spol, a?

Kaka finta je bla enkrat na drugem forumu, ko se je prijavila ena misica (Valda smo jo vsi takoj napadli, smo misli da je ženska) pol se pa tip javi, da je on kao mišica :). Ne moreš to no...

Smo pa ugotovili, da nas je večina pol tu englofilov, ker uporabljamo tuje nicke:(. Tud beda....

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Sam kako bi pa vedel katerega spola si? (Če se nebi prej tri leta poznala na forumu?) Pa če te prvič pokličem morm uporabit ženski spol, a?
Mar ni v tem čar? Ko me prvič pokličeš, uporabiš nevtralni "zvalnik".
Kaka finta je bla enkrat na drugem forumu, ko se je prijavila ena misica (Valda smo jo vsi takoj napadli, smo misli da je ženska) pol se pa tip javi, da je on kao mišica . Ne moreš to no...
No, krivda je bila gotovo vaša, ker ste privzeli, da ime označuje spol.
Smo pa ugotovili, da nas je večina pol tu englofilov, ker uporabljamo tuje nicke:(. Tud beda....
Beda?

Uporabniški avatar
MAVER|CK
Prispevkov: 880
Pridružen: 27.5.2005 16:34
Kontakt:

Re: Različne teorije!

Odgovor Napisal/-a MAVER|CK »

Evo spet sm eno revijo bral in dobil novo idejo o teoriji živega vesolja:).

Lahka jo dobite na glavni strani http://blatnik.net pod personal in teorije ali pa grete direktno

Je št. 28 na tejle strani:

http://www.blatnik.net/oki/teorije.htm

Al pa jo lahka iz ftp-ja dol potegnete:

ftp://oki:blatnik@blatnik.net/teorije/

Spet bo veselo, hehe!

Odgovori