kvantna fizika

Prebral sem ... Ali lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a shrink »

stoplak napisal/-a:
shrink napisal/-a:
stoplak napisal/-a:Shrink kar sramčkaj, si pozabil cenzura te je oklofutala. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nikakor nisem pozabil (kot tudi ostali ne), šarlatanski stoplak, da si s svojo nevednostjo in neizobraženostjo delaš sramoto zgolj sam in pa seveda, da o "klofutah cenzure", spet haluciniraš zgolj sam. Slika Slika Slika Slika
Ja shrink, klofuta cenzura, ampak ni zalegla. Vem da je bolela, zato si goljufal. Sličice, si pozabil.
Narobe, šarlatanski stoplak, klofute so zgolj produkt tvojih halucinacij (kar povprašaj mikija Slika), seveda pa boš od mene še naprej deležen šibe in posmeha. Slika
Še treba podnapise, bo šlo ?
"Tebi treba" en schnellkurs slovenske slovnice. Slika

P.S. Sporoči, ko naračunaš svoj šarlatanski indeks (če imaš težave s seštevanjem, lahko zaprosiš za pomoč ostalih Slika), da ti naredim slikico s tem rezultatom, ki jo boš lahko uporabil za svoj avatar. Slika

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a vojko »

stoplak napisal/-a:Vojko in zdravapamet zdaj je že postalo več kot očitno da vaju daje čredni nagon.
Vse skupaj, pa že zgleda lezenje nekam .... !
Če dva ugotoviva, da je 2x2=4, to še ni »čredni nagon«, dragi analfabet!
Ljudje, ki imajo (zaradi lastnega občutka nekompetentnosti) vedno občutek, da se drugi združujejo proti njim, da jih sovražijo, jim kratijo njihove pravice, jih ne razumejo, ne cenijo dovolj njihovih dosežkov, ki – skratka – neprestano kujejo proti njim zarote in komplote in se pri tem zarotniško združujejo, takšni ljudje običajno bolujejo za eno od oblik paranoje. :lol:

Kaj če bi to preveril v ustrezni ustanovi, saj ti ne bo vzelo dosti časa? :lol:

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a stoplak »

vojko napisal/-a:
stoplak napisal/-a:Vojko če bi rad debatiral o Slovenščini, pojdi na za to primeren forum !
vojko napisal/-a:Ne, s funkcionalno polpismenimi šarlatani nimam kaj »debatirati«, še posebej ne o slovnici. Sploh pa, TI si začel učiti druge slovenščino!("Najprej se Slovenščino nauči!")
Ne vem zakaj si tako ostro odreagiral. Pa to je forum, kvantna fizika. Če te moti moja Slovenščina, zakaj potem debatiraš z mano.Tisto kar sem jaz shrinku očital, je bil samo očitek mojega sklepanja, da me ni razumel, kaj sem hotel z "pikolovskim" povedati. Tipkovnico si narihtaj, da boš lahko pisal narekovaje Tudi to ne sodi v lep stavek »«, če smo že pikolovski. Postal si preveč pikolovski do drugih, tako da zdaj že tudi sam delaš napake.

Glede na tvoj oster odziv, sklepam, da si le dojel kam lezeš !

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a stoplak »

vojko napisal/-a:
stoplak napisal/-a:Vojko in zdravapamet zdaj je že postalo več kot očitno da vaju daje čredni nagon.
Vse skupaj, pa že zgleda lezenje nekam .... !
Če dva ugotoviva, da je 2x2=4, to še ni »čredni nagon«, dragi analfabet!
Ljudje, ki imajo (zaradi lastnega občutka nekompetentnosti) vedno občutek, da se drugi združujejo proti njim, da jih sovražijo, jim kratijo njihove pravice, jih ne razumejo, ne cenijo dovolj njihovih dosežkov, ki – skratka – neprestano kujejo proti njim zarote in komplote in se pri tem zarotniško združujejo, takšni ljudje običajno bolujejo za eno od oblik paranoje. :lol:
Bravo, a tvoj profesor? Nenormalno ponavljanje iste besede, CENZURA_, cenzura, goljufanje cenzure, sličice...
Je dovolj, bo treba podnapise !

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a shrink »

stoplak napisal/-a:Ne vem zakaj si tako ostro odreagiral. Pa to je forum, kvantna fizika. Če te moti moja Slovenščina, zakaj potem debatiraš z mano.Tisto kar sem jaz shrinku očital, je bil samo očitek mojega sklepanja, da me ni razumel, kaj sem hotel z "pikolovskim" povedati.
Ah, ne, šarlatanski stoplak, ti imaš probleme z razumevanjem: kar preberi še enkrat, kje so hibe v tvojem dojemanju. :lol:
stoplak napisal/-a:Nenormalno ponavljanje iste besede, CENZURA_, cenzura, goljufanje cenzure ....
Sem ti že rekel, šarlatanski stoplak, da ne očitaj ostalim tistega, kar sam izkazuješ: šarlatanske repetitivnosti namreč. Sicer pa: šiba in posmeh! :lol:
Je dovolj, bo treba podnapise !
"Bo treba" en schnellkurs slovenske slovnice. :lol:

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a stoplak »

shrink napisal/-a:
stoplak napisal/-a: Ja shrink, klofuta cenzura, ampak ni zalegla. Vem da je bolela, zato si goljufal. Sličice, si pozabil.
Narobe, šarlatanski stoplak, klofute so zgolj produkt tvojih halucinacij (kar povprašaj mikija Slika), seveda pa boš od mene še naprej deležen šibe in posmeha. Slika
Še treba podnapise, bo šlo ?
"Tebi treba" en schnellkurs slovenske slovnice. Slika

P.S. Sporoči, ko naračunaš svoj šarlatanski indeks (če imaš težave s seštevanjem, lahko zaprosiš za pomoč ostalih Slika), da ti naredim slikico s tem rezultatom, ki jo boš lahko uporabil za svoj avatar. Slika
Tipično šarlatansko nakladanje !

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a shrink »

stoplak napisal/-a:
shrink napisal/-a:
stoplak napisal/-a: Ja shrink, klofuta cenzura, ampak ni zalegla. Vem da je bolela, zato si goljufal. Sličice, si pozabil.
Narobe, šarlatanski stoplak, klofute so zgolj produkt tvojih halucinacij (kar povprašaj mikija Slika), seveda pa boš od mene še naprej deležen šibe in posmeha. Slika
Še treba podnapise, bo šlo ?
"Tebi treba" en schnellkurs slovenske slovnice. Slika

P.S. Sporoči, ko naračunaš svoj šarlatanski indeks (če imaš težave s seštevanjem, lahko zaprosiš za pomoč ostalih Slika), da ti naredim slikico s tem rezultatom, ki jo boš lahko uporabil za svoj avatar. Slika
Tipično šarlatansko nakladanje !
Tipična šarlatanska pojavnost: da šarlatani tistim, ki jih upravičeno označijo za šarlatane, očitajo šarlatanstvo. :lol:

P.S. amrit je spet na forumu: kontaktiraj ga, da ti recenzira knjigo ali pa da skupaj napišeta kak "članek". :lol:

stoplak
Prispevkov: 666
Pridružen: 25.7.2012 18:15

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a stoplak »

shrink napisal/-a:
stoplak napisal/-a:Ne vem zakaj si tako ostro odreagiral. Pa to je forum, kvantna fizika. Če te moti moja Slovenščina, zakaj potem debatiraš z mano.Tisto kar sem jaz shrinku očital, je bil samo očitek mojega sklepanja, da me ni razumel, kaj sem hotel z "pikolovskim" povedati.
Ah, ne, šarlatanski stoplak, ti imaš probleme z razumevanjem: kar preberi še enkrat, kje so hibe v tvojem dojemanju. :lol:
stoplak napisal/-a:Nenormalno ponavljanje iste besede, CENZURA_, cenzura, goljufanje cenzure ....
Sem ti že rekel, šarlatanski stoplak, da ne očitaj ostalim tistega, kar sam izkazuješ: šarlatanske repetitivnosti namreč. Sicer pa: šiba in posmeh! :lol:
Je dovolj, bo treba podnapise !
"Bo treba" en schnellkurs slovenske slovnice. :lol:
Shrink predvsem pa tebi !
Podnapisi: "schnellkurs"
Tudi ti si postal površen. Te moti kdo od zadaj ! :lol: :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a shrink »

stoplak napisal/-a:
shrink napisal/-a:
stoplak napisal/-a:Ne vem zakaj si tako ostro odreagiral. Pa to je forum, kvantna fizika. Če te moti moja Slovenščina, zakaj potem debatiraš z mano.Tisto kar sem jaz shrinku očital, je bil samo očitek mojega sklepanja, da me ni razumel, kaj sem hotel z "pikolovskim" povedati.
Ah, ne, šarlatanski stoplak, ti imaš probleme z razumevanjem: kar preberi še enkrat, kje so hibe v tvojem dojemanju. :lol:
stoplak napisal/-a:Nenormalno ponavljanje iste besede, CENZURA_, cenzura, goljufanje cenzure ....
Sem ti že rekel, šarlatanski stoplak, da ne očitaj ostalim tistega, kar sam izkazuješ: šarlatanske repetitivnosti namreč. Sicer pa: šiba in posmeh! :lol:
Je dovolj, bo treba podnapise !
"Bo treba" en schnellkurs slovenske slovnice. :lol:
Shrink predvsem pa tebi !
Podnapisi: "schnellkurs"
Tudi ti si postal površen. Te moti kdo od zadaj ! :lol: :lol:
Narobe, šarlatanski stoplak: namerno sem uporabil tujko schnellkurs. Seveda pa je napadanje slamnatega moža tipično šarlatansko početje in šarlatanski stoplak je v tem neprekosljiv. Slika Slika Slika

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a vojko »

stoplak napisal/-a:
vojko napisal/-a:
stoplak napisal/-a:Vojko če bi rad debatiral o Slovenščini, pojdi na za to primeren forum !
vojko napisal/-a:Ne, s funkcionalno polpismenimi šarlatani nimam kaj »debatirati«, še posebej ne o slovnici. Sploh pa, TI si začel učiti druge slovenščino!("Najprej se Slovenščino nauči!")
Ne vem zakaj si tako ostro odreagiral. Pa to je forum, kvantna fizika. Če te moti moja Slovenščina, zakaj potem debatiraš z mano.Tisto kar sem jaz shrinku očital, je bil samo očitek mojega sklepanja, da me ni razumel, kaj sem hotel z "pikolovskim" povedati. Tipkovnico si narihtaj, da boš lahko pisal narekovaje Tudi to ne sodi v lep stavek »«, če smo že pikolovski. Postal si preveč pikolovski do drugih, tako da zdaj že tudi sam delaš napake.

Glede na tvoj oster odziv, sklepam, da si le dojel kam lezeš !
Odziv je bil ostrejši, ker prvi ni zalegel. Še zdaj posiljuješ naš lepi jezik s »Slovenščino«. »Slovenščina« je navaden samostalnik, tako kot »nemščina« in ga vedno pišemo z malo začetnico. Če pa želiš z veliko začetnico izraziti posebno spoštovanje do materinščine, delaj to na način, ki ga priporočajo moderatorji in ne žali čuta za lep jezik udeležencev foruma.

Ne vem pa, kaj blodiš o narekovajih? Te moti njihova oblika, ali kaj? Izjasni sen, kar pogumno! Prej ne bom nič »narihtal«… :lol:

P.S. Pred nezvenečimi soglasniki se piše »s«, torej »s pikolovskim« in ne »z pikolovskim«. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a vojko »

stoplak napisal/-a:
vojko napisal/-a:
stoplak napisal/-a:Vojko in zdravapamet zdaj je že postalo več kot očitno da vaju daje čredni nagon.
Vse skupaj, pa že zgleda lezenje nekam .... !
Če dva ugotoviva, da je 2x2=4, to še ni »čredni nagon«, dragi analfabet!
Ljudje, ki imajo (zaradi lastnega občutka nekompetentnosti) vedno občutek, da se drugi združujejo proti njim, da jih sovražijo, jim kratijo njihove pravice, jih ne razumejo, ne cenijo dovolj njihovih dosežkov, ki – skratka – neprestano kujejo proti njim zarote in komplote in se pri tem zarotniško združujejo, takšni ljudje običajno bolujejo za eno od oblik paranoje. :lol:
Bravo, a tvoj profesor? Nenormalno ponavljanje iste besede, CENZURA_, cenzura, goljufanje cenzure, sličice...
Je dovolj, bo treba podnapise !
Tole je besedna solata par excellence; daj, prevedi to v slovenščino, analfabet, da sploh vidim, kaj hočeš povedati!

e-man
Prispevkov: 8
Pridružen: 12.8.2012 15:36

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a e-man »

a ni zanimivo kako se lahko novo načeta tema o kvantni fiziki
spremeni v besedni spopad dveh ali več ljudi, ki želijo dokazati svoj prav?
pa tako sem se že veselil da boste povedali kaj zanimivega.
LP

NIKKI
Prispevkov: 743
Pridružen: 24.3.2006 20:22

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a NIKKI »

Mene zanimajo Majoronovi fermioni! Nekatrea odkritja letos so v senci morebitnega odkritja Higgsovega bozona.

e-man
Prispevkov: 8
Pridružen: 12.8.2012 15:36

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a e-man »

Prvič slišim za kaj takšnega.
mogoče lahko poveš več o teh fermionih.
LP

problemi
Prispevkov: 4931
Pridružen: 24.8.2009 1:20

Re: kvantna fizika

Odgovor Napisal/-a problemi »

e-man napisal/-a:Prvič slišim za kaj takšnega.
mogoče lahko poveš več o teh fermionih.
LP
Manj moraliziraj, kdo se krega in koliko je takih in raje beri fiziko:

http://sl.wikipedia.org/wiki/Majoranov_fermion

http://en.wikipedia.org/wiki/Majorana_fermion

NIKKI je zvit tič, še dobro da ni napisal Maroni*ovi fermioni. :)

*kostanj

Odgovori