Vesoljska Dvigala

Prebral sem ... Ali lahko ... ?
kartako
Prispevkov: 65
Pridružen: 11.6.2004 10:41
Kraj: LJ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kartako »

Ja kot tle vidm bo ta nano tehnologija tut nardila prevodni trak, sam zanimivo bo vidit če bo tudi magnet iz neferitnih materijalov kdo ve ko bo voziček šibou ob traku in ustvarjal elektriko(zdej moram zgleda kar sam študirat osnove električnih strojev da vidim kateri bi bil najbolši-ainhronski sinhronski pol se mi zdi da je še nekaj na k...... pa še eden)

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a mriz »

Misliš komutatorski stroj?

Vzemi našo skripto za Elektromehanske pretvornike, te bo hitro minilo :lol:

kartako
Prispevkov: 65
Pridružen: 11.6.2004 10:41
Kraj: LJ
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a kartako »

Ja malora saj ti si pa pri koritu. Dej vašega asistenta vpraš med odmorom al pa tik predno pride v predavalnico kakšen stroj bi bil načelno najbolš, boš vidu še prou fino se mu bo zdelo da je njegov predmet tako pomenben. Ja če si pa na smeri energetika pol pa imate najbrž tut predmet o električnih strojih za posebne namene(recimo motor za elektromobil) pa ga tam ziher omenjo.........drugač pa mi povej kar z glave a elektromotor potrebuje magnet iz obeh strani al bi bil dost sam magnet na vozičku pa bi elektriko šibol na prevodno žico........(dobr da si se javu)

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a mriz »

Niti ni tako dobro da sem se ti javil, saj ti zaenkrat kakšnega dobrega odgovora ne morem nuditi. Za odgovor kakšnega asistenta (kateri si vsi že brez tega mislijo, da so njihovi predmeti najpomembnejši) pa boš moral počakati do oktobra. Pa nisem še na nobeni smeri.
drugač pa mi povej kar z glave a elektromotor potrebuje magnet iz obeh strani al bi bil dost sam magnet na vozičku pa bi elektriko šibol na prevodno žico
Kako to misliš?

Odgovori