maxwellova enačba in kristus

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a shrink »

Kdo pa pravi, da gre za šalo, pesniški trol: manj razmišljaj o "poštarini", pa ti bo potegnilo; mislim: ti bo prišla prava pošiljka. :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:
osf napisal/-a:Praviš tako, ker hočeš filozofsko optiko nekih psiho-fizičnih pojavov ...
Si nagnjen k predalčkanju? Vse, kar želim, je dobiti neposreden odgovor v razumljivem jeziku. Edini kriterij je resničnost.
... odgovoril sem delno.
Nisi.
Zgrešiš, kadar praviš da smrti se ne da prelisičiti.
Povej mi osebo, ki ji ni bilo treba umreti.
Poleg raznoraznih priznanih sistemov rešitve ljudi pred izrednimi pojavi ( npr nesreče )
V teh primerih ne gre za prelisičenje, ampak za preprečevanje. Tisti, ki je preživel naravno nesrečo, bo tako ali drugače na koncu umrl.
... lahko prenesemo dan naravne smrti.
Misliš podaljševanje življenja z zdravim načinom življenja in splošno previdnostjo? Najbrž se ne pogovarjava o tem, kajne.
ref. Roman » 6.12.2016 5:36

.. izvirno je človek kriv, ker je še novo in ignorantno bitje. Hočeš ali nočeš moti obstoj ostalih bitij, zato lahko navedemo celo lestvico "zakonov' ki krši...,
zato verjamem v izvirni greh, kdor se ne čuti ignoranten je še slabši. Ne znamo še kako se svet vrti, ni kej se sramovat, ...bodimo realisti.

Me vprašaš zakaj sploh v greh?
A se ti zdi tako vprašanje resno?
V zvezi s tem bi lahko navedel Freudov greh:
je trdil, da tudi če bi človek našel elixir večnega življenja, bi umrl zaradi navade:

hočeš ali nočeš je vplival negativno na ostale,
ni upošteval da se človek hitro naleze novih navad in pozabi stare,
ni razumel, da problem bi bila človekova malomarnost (bi umirali skoraj vsi ker ne bi jedli zdravo, ker si ne bi pomagali, malomarnost pač...)
v tem primeru je Freud grešil zaradi lastne malomarnosti ( odg. na tvoje prihodnje vprašanje )


Glede Sv. Pisma, : si ga vsaj kdaj listal? Od Adama do Sema naj bi živeli pribl. 800 let:
- je to začetek ali konec? ; je realnost , sklepanje ali želja?


Roman » 7.12.2016 16:22

Izvirni greh , genetska bolezen: predniki si zaradi negativnih lastnosti ( navad, malomarnosti...) nakopljejo bolezen, ta se preseli na potomce.

Glede smrti pa sem se nanašal na tisti trenutek, kadar je človek ostarel ampak zdrav. Nastopila naj bi naravna smrt z izločanjem snovi, katero lahko zaustavim.

nadaljevanje po tvojem nepredalčkanju.
P.s.: nekega dne, sedim na zidku; se približa en deček, sosedov, in me vpraša zakaj sem tako zaskrbljen. Odgovorim, da študiram na kakšen način bi lahko razložil nekomu nekaj, ki do prej ni obstajalo.( komplik).
Deček mi reče: lahka reč, včeraj ni bilo, danes je, in vsi se vedejo kakor če bi obstajalo od vekomaj.

andrej23 napisal/-a:
Roman napisal/-a:Saj razlikuješ med zgodovino in mitologijo? Marsikaj, kar tam piše, pač ni res.
O tem kaj je res in kaj ni res ti ne moreš govoriti, ker v tebi ni resnice. Jezus Kristus je še vedno prisoten in njegov Oče prav tako.
Njegov Oče je Adamov oče in prisoten v vseh nas. Ok, Jezus kraljuje v nebesih ( čeprav ga imamo na križu ), ampak vsi Božji sinovi so na isti ravni:
Vsi kralje ( + ž ), ali vsi kmetje.....

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a Roman »

Veliko si napisal, ampak ko sem trikrat prebral, nisem vedel nič več kot prej.
osf napisal/-a:zato verjamem v izvirni greh
Zakaj že?
... kdor se ne čuti ignoranten je še slabši.
Hočeš reči, da bi se bilo treba vsemu znanju odpovedati? Zato, da ne bi bili slabši?
Ne znamo še kako se svet vrti
Vemo veliko več, kot si pripravljen priznati. Seveda še veliko manjka.
ni kej se sramovat
Se ne. Ni vzroka.
bodimo realisti
Priporočam tudi tebi. Je bolje kot biti idealist.
Me vprašaš zakaj sploh v greh?
Kaj v greh? Kako?
A se ti zdi tako vprašanje resno?
Ja, in pričakujem resen odgovor.
V zvezi s tem bi lahko navedel Freudov greh: je trdil, da tudi če bi človek našel elixir večnega življenja, bi umrl zaradi navade
Freud naj bi rekel, da ljudje umirajo zaradi navade? In ta trditev je greh? Ne razumem.
Glede Sv. Pisma, : si ga vsaj kdaj listal?
Prebral sem ga in to bolj pozorno kot velika večina vernikov. Iz lastne izkušnje vem, da tisti, ki jim je Sveto pismo namenjeno, tega sploh ne poznajo. Ni greh, je pa smešno. In taki ljudje me vprašajo, ali sem ga kdaj listal.
Od Adama do Sema naj bi živeli pribl. 800 let
Ne reci mi, da to verjameš.
je to začetek ali konec?
Kakošno zvezo ima to z 800 leti?
je realnost , sklepanje ali želja?
Nič od tega. To je pravljica.
Nastopila naj bi naravna smrt z izločanjem snovi, katero lahko zaustavim.
Naravna smrt nastopi, ko srce neha poganjati kri po žilah. Katera snov naj bi se izločala, od kod, kam? Da lahko preprečiš smrt? Nobelova ti ne uide.
Deček mi reče: lahka reč, včeraj ni bilo, danes je, in vsi se vedejo kakor če bi obstajalo od vekomaj.
To ni nobena razlaga. In ko si iskal razlago, najbrž nisi iskal take.
Njegov Oče je Adamov oče in prisoten v vseh nas.
Kako pa?

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
Bargo napisal/-a:Shrink, če še boš naprej take stresal, se bo Vojko poscal v hlače. 8)
Kdo pa pravi, da gre za šalo, pesniški trol: manj razmišljaj o "poštarini", pa ti bo potegnilo; mislim: ti bo prišla prava pošiljka.
Ja, odlično, to sem se tudi sam vprašal "ali gre za šalo ali gre zares", očitno ni šala. :lol: :D
Pošiljka praviš, da bo prišla? Seveda bo, sem pisal Božičku, (saj si dostavil pismo, a ne? :roll: ) in ker sem bil priden vso leto torej, nekaj že bo, kaj natanko se ne ve.

Poštarino tudi v te vrste paketov ne moreš pogledati, saj veš, Božiček dostavlja z Rudolfom in poštarji niso potrebni. :lol:

Ain't Got No, I Got Life - Nina Simone

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Tu pa za Shrinkolina priznan pop fizik prinaša božično darilo!

http://svet24.si/clanek/zanimivosti/584 ... bstoj-boga


:shock:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:Veliko si napisal, ampak ko sem trikrat prebral, nisem vedel nič več kot prej.
Takemu razumevanju pravimo Capuut Mortum.
Hočeš reči, da bi se bilo treba vsemu znanju odpovedati? Zato, da ne bi bili slabši?
Če hočeš moje mnenje, ki sovpada z masovnim: množica neumnežev bi rada vzpostavila neumne zakone.
Vemo veliko več, kot si pripravljen priznati.
Nisi znanstvenik.
Priporočam tudi tebi. Je bolje kot biti idealist.
Idealist nima prakse z materialnostjo ( ponavadi ), obračaš identitete.
Me vprašaš zakaj sploh v greh?
Kaj v greh? Kako?
Ne dokazuješ take visoke pozornosti, čeprav si se pohvalil ref listanje Biblije. Bodi vsaj pozoren na tvoje prejšnje poste ( ki sem jih navedel ) in boš dobil vprašanje, na katerega sem odgovoril z besedami v zgornjih vrsticah ( citiranih ).
A se ti zdi tako vprašanje resno? .....Ja, in pričakujem resen odgovor.

Pa ni resno.
V zvezi s tem bi lahko navedel Freudov greh: je trdil, da tudi če bi človek našel elixir večnega življenja, bi umrl zaradi navade .......Freud naj bi rekel, da ljudje umirajo zaradi navade? In ta trditev je greh? Ne razumem.
Saj ne vem kdo je sploh razumel Freuda...., saj ni potrebno.
Glede Sv. Pisma, : si ga vsaj kdaj listal?
.
Prebral sem ga in to bolj pozorno kot Velika Večina Vernikov. Iz lastne izkušnje vem, da tisti, ki jim je Sveto pismo namenjeno, tega sploh ne poznajo. Ni greh, je pa smešno. In taki ljudje me vprašajo, ali sem ga kdaj listal.
Si vzvišan?
.
Od Adama do Sema naj bi živeli pribl. 800 let
Ne reci mi, da to verjameš.
je to začetek ali konec?
Kakošno zvezo ima to z 800 leti?
je realnost , sklepanje ali želja?
Nič od tega. To je pravljica.
Če bi bilo sklepanje, bi se nanašalo na današnje čase; torej sploh ne zaupaš v sodobno znanstvo.
Pravljice so lepe,današnje pokvarjeno znanstvo ( glej subatomski delci ipd. )( omenjam le pokvarjeni del) pa je greh pa še kej zraven....., poleg tega da je izmišljutina neumnežev.
Nastopila naj bi naravna smrt z izločanjem snovi, katero lahko zaustavim.
Naravna smrt nastopi, ko srce neha poganjati kri po žilah. Katera snov naj bi se izločala, od kod, kam? Da lahko preprečiš smrt? Nobelova ti ne uide.
Si naštel le en vzrok, osveži database. Poleg tega če bi bilo kakor praviš, bi podaljšali življenje z umetnimi srci ( ki ponavadi trajajo manj ).
Deček mi reče: lahka reč, včeraj ni bilo, danes je, in vsi se vedejo kakor če bi obstajalo od vekomaj.
To ni nobena razlaga. In ko si iskal razlago, najbrž nisi iskal take.
Zgrešiš; poleg tega, pred kratkim sem imel debato z znanstvenikom, ki je bolan na srcu.
Po njegovih besedah srce ni vzrok smrti.
Omenjeni znanstvenik se je izkazal, ker se je igrivo prilagodil moji varianti ( prijazni ):
- govoril sem mu v jeziku dilatacijskih koeficientov
- odgovarjal je točno in bistro, ampak s fizičnimi izrazi ( običajni univerzitetni )

Zakaj on je razumel in nekateri ne?
Zakaj večina znanstvenikov ki poznam razumejo take izraze in nekateri ne?
Njegov Oče je Adamov oče in prisoten v vseh nas.Kako pa?
Pusti tudi kej za ostale...

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ne, ne, to je darilo le za verske sprance, ki prvič: ne razumejo, da Kaku ne govori o njihovem bibličnem bogu, in drugič: da gre le za njegovo osebno mnenje, ne pa za ugotovitev fizike. In jodlarski trol je v svojem nerazumevanju spet nasedel medijem, kar ne preseneča, glede na to, da rad naseda šarlatanom tipa dr. Dahlke. :lol:

In mimogrede, jodlarski trol nikakor ni mogel ugotoviti, da je to "darilo" staro že pol leta; bolje bi bilo, če bi šel v gozd, posekal par dreves, požagal nekaj hlodov, nasekal za kubik drv ali dva in jih daroval v najbližjo jodlarsko župnijo, da se bo lahko grel ob jaslicah. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Ne, ne, to je darilo le za verske sprance, ki prvič: ne razumejo, da Kaku ne govori o njihovem bibličnem bogu, in drugič: da gre le za njegovo osebno mnenje, ne pa za ugotovitev fizike.
Magic iz Čas je matematična količina?
Sedaj imamo dva brez dokaza (fiziko,boga), pa stvaritev pred očmi! Neobstoječe je ustvarilo neobstoječe. To zelo verjetno nima smisla ! 8)

shrink napisal/-a: In jodlarski trol je v svojem nerazumevanju spet nasedel medijem, kar ne preseneča, glede na to, da rad naseda šarlatanom tipa dr. Dahlke. :lol:
Merlin no, mislim, da pretiravaš.

shrink napisal/-a: In mimogrede, jodlarski trol nikakor ni mogel ugotoviti, da je to "darilo" staro že pol leta; bolje bi bilo, če bi šel v gozd, posekal par dreves, požagal nekaj hlodov, nasekal za kubik drv ali dva in jih daroval v najbližjo jodlarsko župnijo, da se bo lahko grel ob jaslicah. :lol:
Opa, poglej modela, ki ga mislijo modeli. 8)

Shrink je suženj tujih idej, v nasprotnem bi imel lastno mnenje!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, pesniški trol, nekoč sem že dejal:
shrink napisal/-a:Raje dober tuj citat/izjava kot 100 slabih lastnih.
Sedaj ga bom parafraziral:

Raje mnenje strokovnjaka/strokovne skupnosti kot 100 lastnih šarlatanskih. :lol:

Ko vam bo to - na lastne pesniške/podučiteljske interpretacije navezanim - trolom potegnilo, se morda ne boste več imbecilno oglašali. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:Ne, ne, to je darilo le za verske sprance, ki prvič: ne razumejo, da Kaku ne govori o njihovem bibličnem bogu, in drugič: da gre le za njegovo osebno mnenje, ne pa za ugotovitev fizike. In jodlarski trol je v svojem nerazumevanju spet nasedel medijem, kar ne preseneča, glede na to, da rad naseda šarlatanom tipa dr. Dahlke. :lol:

In mimogrede, jodlarski trol nikakor ni mogel ugotoviti, da je to "darilo" staro že pol leta; bolje bi bilo, če bi šel v gozd, posekal par dreves, požagal nekaj hlodov, nasekal za kubik drv ali dva in jih daroval v najbližjo jodlarsko župnijo, da se bo lahko grel ob jaslicah. :lol:
Šrinkolino!
Spet imaš prav - ti si večji kaku kot najbolj znani kaku! Ti veš, kako se to dokazuje in dela - fizično!

Jaslice so pa najboljše te - od kvakkadabre

Slika

Bom prosil kakšnega Lukca, da jih izdela za hišo eksperimentov - perpetuum mobile smeha - samo za Asinusa moram posekati dovolj trdo bukev, da bo vsaj limitirala proti njegovi trdoti.
Verzi troblanja bodo pa iz tvoje pravljice - Na planetu plimska sila nateguje ljudi!

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:Hah, pesniški trol, nekoč sem že dejal:
shrink napisal/-a:Raje dober tuj citat/izjava kot 100 slabih lastnih.
Sedaj ga bom parafraziral:

Raje mnenje strokovnjaka/strokovne skupnosti kot 100 lastnih šarlatanskih.

Ko vam bo to - na lastne pesniške/podučiteljske interpretacije navezanim - trolom potegnilo, se morda ne boste več imbecilno oglašali. :lol:
Kaj na rečem na to Poštarino. Nič. Lahko pa malo recikliram, kaj ne. :)

We cannot solve our problems with the same thinking we used when we created them.
-- Albert Einstein --

Človek je nadarjeno pametno bitje, ki postane vznemirjen takrat, ko od njega zahtevano, da mora ravnati v skladu z pametnimi zakoni.
-- Oscar Wilde --

Magic iz Mars
Od kod se jemlje, mati!? Iz srca, otrok moj.


Roman napisal/-a:Časovni stroj menda že obstaja. To je vesolje, ki se pač giblje (različno hitro) od preteklosti k prihodnosti (če seveda privzamemo, da je čas objektiven in ne zgolj naša zaznava).

Drugače pa je s časovnim strojem iz znanstvene fantastike. Pri tem mi prihaja na misel problem, ki ga nisem zasledil v nobeni literaturi. Če namreč želimo potovati po času, morata hkrati obstajati dva povsem različna časa: zunanji čas, po katerem potujemo, in naš lokalni čas, v katerem mi sami potujemo v smeri prihodnosti. Če želimo torej v preteklost, se mora to zgoditi tako, da gremo hkrati v prihodnost, saj drugače stvari nima nobenega smisla. Torej se oba časa oddaljujeta drug od drugega, a morata priti skupaj, če naj v preteklosti sploh kaj vidimo.

Če bi se pri naši vožnji v preteklost v isto smer spreminjal tudi naš lokalni čas, potem take vožnje sploh ne bi mogli zaznati.

Kaj drugi mislite o tem problemu?
"Razstaviš v mestu in sestaviš na vasi" bi bila lahko rešitev tvoje uganke, a ne ? :roll:

Vesolje so zgodbe, naše skupne zgodbe, kaj je tam zunaj ne vemo!
Vendar bomo izvedeli, bomo izvedeli, ker smo RADOVEDNI.
Izvemo lahko samo, če se obrnemo navznoter in sanjamo navzven. :wink:

Vangelis / Cosmos 8)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, jodlarski trol, prav nič nisi izviren: lepljenje ene in iste imbecilne slike, jokcanje o "kvakkadabri", ena in ista spakedranščina, imbecilni humor (kateremu se le sam smeješ) ter dulcis in fundo spet dipl. kljukec in njegov podučitelj še-malo-trolej-smolej. :lol:

Takšno imbecilno repetitivno smetenje kar moleduje po šibi, administrativni seveda. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, pesniški trol, ne trudi se preveč, ker so tvoja pesnjenja iz "črne lukne" še bolj dolgočasna kot spakedranščina tvojega kompanjona iz jodlarije. :lol:

Sicer pa veš, kaj te čaka: če ne, pa naj te spomni druga inkarnacija. :lol:

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
Roman napisal/-a:Veliko si napisal, ampak ko sem trikrat prebral, nisem vedel nič več kot prej.
Takemu razumevanju pravimo Capuut Mortum.
Ni "Capuut Mortum", ampak "caput mortuum", pomen izraza pa je opisan tule: https://en.wikipedia.org/wiki/Caput_mortuum. Zgrešil si bistvo.
Če hočeš moje mnenje, ki sovpada z masovnim: množica neumnežev bi rada vzpostavila neumne zakone.
S tem se načeloma strinjam, dodal pa bi, da tisti, ki množico neumnežev izrabljajo za svoje potrebe, neumne zakone zlahka uveljavljajo. Pa še to: zanima me tvoje mnenje, sovpadanje z masovnim (si delal anketo javnega mnenja?) pri tem ni pomembno.
Vemo veliko več, kot si pripravljen priznati.
Nisi znanstvenik.
Kakšno zvezo ima to, da nisem znanstvenik (in kako si prišel do tega mnenja?), s tem, da vemo več, kot si ti pripravljen priznati? Si ti znanstvenik?
Priporočam tudi tebi. Je bolje kot biti idealist.
Idealist nima prakse z materialnostjo ( ponavadi ), obračaš identitete.
Idealist ima ravno toliko prakse z materialnostjo kot materialist, ne živi namreč od idej. Še pravopisna pripomba (vidim, da ti to dela težave): levi oklepaj je desnostičen, desni pa levostičen.
Kaj v greh? Kako?
Ne dokazuješ take visoke pozornosti ...
Kake pozornosti? Prav pozorno in natančno te berem. Lepo bi bilo, če bi bilo tudi tvoje pisanje takšno.
Bodi vsaj pozoren na tvoje prejšnje poste ( ki sem jih navedel ) in boš dobil vprašanje, na katerega sem odgovoril z besedami v zgornjih vrsticah ( citiranih ).
Brez potrebe si skrivnosten, udari naravnost. Tvojega odgovora nisem zasledil.
V zvezi s tem bi lahko navedel Freudov greh: je trdil, da tudi če bi človek našel elixir večnega življenja, bi umrl zaradi navade .......Freud naj bi rekel, da ljudje umirajo zaradi navade? In ta trditev je greh? Ne razumem.
Saj ne vem kdo je sploh razumel Freuda...., saj ni potrebno.
Zapisal si trditev, ki potrebuje razlago, zdaj pa se temu izogibaš. Verjetno razlage nimaš. Očitno Freuda nisi razumel, če si ga sploh bral.
Si vzvišan?
Vzvišan? Kaj to pomeni? Povedal sem resnico, ki se je že velikokrat empirično potrdila.
Če bi bilo sklepanje, bi se nanašalo na današnje čase; torej sploh ne zaupaš v sodobno znanstvo.
Ne razumem, kaj si hotel s tem povedati. Če je Biblija knjiga po božjem navdihu, bi morala še danes veljati in v njej bi morali prebrati izključno samo dejstva. Če bi jo zares bral, bi tudi sam opazil, da to ni res. In kaj je "sodobno znanstvo"?
Pravljice so lepe ...
So, ampak so izmišljene, neresnične. To je njihova pomanjkljivost.
... današnje pokvarjeno znanstvo ( glej subatomski delci ipd. )( omenjam le pokvarjeni del)
Zanimivo. Kaj je neki pokvarjenega v sodobni fiziki? In kako so lahko pokvarjeni delci?
... pa je greh pa še kej zraven...
Edini greh, ki ga znanstveniki zares naredijo, je ta, da zaidejo in se začnejo ukvarjati s paraznanostjo oziroma šarlatanstvom. To je res grdo.
.., poleg tega da je izmišljutina neumnežev.
Tole pa ne boš samo razložil, potreben je dokaz. Dokler tega ne daš, sam veljaš za neumneža.
Si naštel le en vzrok, osveži database.
Če ti moja trditev ni všeč, jo dopolni, žaljivo sklicevanje na database je povsem nepotrebno.
Poleg tega če bi bilo kakor praviš, bi podaljšali življenje z umetnimi srci ( ki ponavadi trajajo manj ).
Res misliš, da je to tako enostavno?
Zakaj on je razumel in nekateri ne?
Zato, ker si v pogovoru z menoj hote ali nehote zamolčal veliko dejstev oziroma mnenj, ki so nujno potrebni za razumevanje. V normalnih razmerah se to popravi tako, da te vprašam in ti odgovoriš. V najinem primeru to ne deluje, pa ne vem, zakaj.
Njegov Oče je Adamov oče in prisoten v vseh nas.Kako pa?
Pusti tudi kej za ostale...
Spet se izogibaš odgovoru. Kot si opazil, se ostali ne vključujejo v tako bedast pogovor.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: maxwellova enačba in kristus

Odgovor Napisal/-a Roman »

bargo napisal/-a:"Razstaviš v mestu in sestaviš na vasi" bi bila lahko rešitev tvoje uganke, a ne ? :roll:
Samo če ne razlikuješ med astrofiziko in etnologijo. In če ne, je potem itak vseeno za karkoli.
Vesolje so zgodbe, naše skupne zgodbe, kaj je tam zunaj ne vemo!
Vendar bomo izvedeli, bomo izvedeli, ker smo RADOVEDNI.
Izvemo lahko samo, če se obrnemo navznoter in sanjamo navzven. :wink:
Če res tako misliš, ti pač ni pomoči.

Odgovori