VPLIV LUNE

Astronomija, zvezde, planeti...
Odgovori
smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Rock napisal/-a:@smolejleo:
si ti danes tudi opazil težave pri komunikaciji s Forumom?
Ampak sedaj (24.1.2017, 13'46) jaz že nekaj časa nimam več problemov.
Mogoče bo kdo objavil pojasnilo (derick, Sašo).

Točno tako - opazil sem težave pri komunikaciji s forumom dne 24.1.

Že dalj časa je pa težava sam forum. :lol:

Edini "EXPERT" je Šrinkolini, ta pa piše take neumnosti, da ni vreden besede ne poljudno- znanstveni, ne hobiznanstveni - vsekakor ne more opravičiti povezave z "znanstveni".

Forum so tudi skrili v nek pod pod pod meni - se zavedajo, da je "podn".

Priporočam, da forum ali radikalno očistijo ali pa ukinejo!


:?:

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Roman »

smolejleo napisal/-a:Priporočam, da forum ali radikalno očistijo ali pa ukinejo!
Pomagalo bi že ukiniti nekatere neprimerne uporabnike, med katere sodiš tudi ti. Težava ste šarlatani, pa ne zaradi objav vaših mnenj, ampak zaradi neprimernega obnašanja, ko naletite na nestrinjanje in nasprotovanje.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a: 'Slika od Prešerna' je povsem gramatikalno pravilna in vsebinsko je lahko smiselna. Stavek izraža svojino.
Saj v tem je poanta! Lahko je stavek gramatikalno pravilen, a stilsko in skladenjsko zanič. :shock: :shock: :lol:

Nikakor ne ("Stavek izraža svojino."). Ne veš, kaj izražamo z genitivom? (Imaš sebično averzijo do tuje svojine, lastnine?)
Ah, no, rockec! Ne podcenjuj vendar tako nesramno mojega IQ! :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:@smolejleo:
si ti danes tudi opazil težave pri komunikaciji s Forumom?
Ampak sedaj (24.1.2017, 13'46) jaz že nekaj časa nimam več problemov.
Mogoče bo kdo objavil pojasnilo (derick, Sašo).
Res je, forum je bil dalj časa nedosegljiv.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Roman napisal/-a:
smolejleo napisal/-a:Priporočam, da forum ali radikalno očistijo ali pa ukinejo!
Pomagalo bi že ukiniti nekatere neprimerne uporabnike, med katere sodiš tudi ti. Težava ste šarlatani, pa ne zaradi objav vaših mnenj, ampak zaradi neprimernega obnašanja, ko naletite na nestrinjanje in nasprotovanje.
Mnenje podpišem z obema rokama! :D

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

A ti je potegnilo:
Roman napisal/-a:
smolejleo napisal/-a:Priporočam, da forum ali radikalno očistijo ali pa ukinejo!
Pomagalo bi že ukiniti nekatere neprimerne uporabnike, med katere sodiš tudi ti. Težava ste šarlatani, pa ne zaradi objav vaših mnenj, ampak zaradi neprimernega obnašanja, ko naletite na nestrinjanje in nasprotovanje.
trolej-smolej?

:lol:

Seveda se navedeno nanaša, kot že omenja Roman, tudi na ostale šarlatane-trole tipa Rozman, amrit, osf, Vedež in seveda nedeljskopravne advokate tipa Rock. :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a: Saj v tem je poanta! Lahko je stavek gramatikalno pravilen, a stilsko in skladenjsko zanič. :shock: :shock: :lol:

Nikakor ne ("Stavek izraža svojino."). Ne veš, kaj izražamo z genitivom? (Imaš sebično averzijo do tuje svojine, lastnine?)
Ah, no, rockec! Ne podcenjuj vendar tako nesramno mojega IQ! :lol:
Predlagam torej, da opustiva 'filologijo', vojkec.
Predlagam, da se skoncentriraš na BBC (ugódi moji želji in utemelji svojo trditev, da so Britanci svetnika Tomaža A. posthumno odlikovali s plemiškim naslovom; takoj bom podatek vložil v svoj arhiv znanja, in se ti oddolžil s povabilom na kozarček.)

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:A ti je potegnilo:
Roman napisal/-a:
smolejleo napisal/-a:Priporočam, da forum ali radikalno očistijo ali pa ukinejo!
Pomagalo bi že ukiniti nekatere neprimerne uporabnike, med katere sodiš tudi ti. Težava ste šarlatani, pa ne zaradi objav vaših mnenj, ampak zaradi neprimernega obnašanja, ko naletite na nestrinjanje in nasprotovanje.
trolej-smolej?
:lol:
Seveda se navedeno nanaša, kot že omenja Roman, tudi na ostale šarlatane-trole tipa Rozman, amrit, osf, Vedež in seveda nedeljskopravne advokate tipa Rock. :lol:
Ne bodi skromen, na prvo mesto sodiš sam (kvazinaravoslovec shrink).

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:A ti je potegnilo:
Roman napisal/-a:Pomagalo bi že ukiniti nekatere neprimerne uporabnike, med katere sodiš tudi ti. Težava ste šarlatani, pa ne zaradi objav vaših mnenj, ampak zaradi neprimernega obnašanja, ko naletite na nestrinjanje in nasprotovanje.
trolej-smolej?
:lol:
Seveda se navedeno nanaša, kot že omenja Roman, tudi na ostale šarlatane-trole tipa Rozman, amrit, osf, Vedež in seveda nedeljskopravne advokate tipa Rock. :lol:
Ne bodi skromen, na prvo mesto sodiš sam (kvazinaravoslovec shrink).
Neskromen piedestal zasedaš le sam, ned. prav., s svojimi varovanci, t.j. s šarlatani-troli. :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
Nikakor ne ("Stavek izraža svojino."). Ne veš, kaj izražamo z genitivom? (Imaš sebično averzijo do tuje svojine, lastnine?)
Ah, no, rockec! Ne podcenjuj vendar tako nesramno mojega IQ! :lol:
Predlagam torej, da opustiva 'filologijo', vojkec.
Predlagam, da se skoncentriraš na BBC (ugódi moji želji in utemelji svojo trditev, da so Britanci svetnika Tomaža A. posthumno odlikovali s plemiškim naslovom; takoj bom podatek vložil v svoj arhiv znanja, in se ti oddolžil s povabilom na kozarček.)
Obvestil sem te že, da tega podatka na googlu ni. Možna je razlaga, da gre le za spoštljivo tituliranje in ne za plemiški naslov, kar sem tudi napisal.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

shrink napisal/-a:
Rock napisal/-a:
shrink napisal/-a:A ti je potegnilo: trolej-smolej?
:lol:
Seveda se navedeno nanaša, kot že omenja Roman, tudi na ostale šarlatane-trole tipa Rozman, amrit, osf, Vedež in seveda nedeljskopravne advokate tipa Rock. :lol:
Ne bodi skromen, na prvo mesto sodiš sam (kvazinaravoslovec shrink).
Neskromen piedestal zasedaš le sam, ned. prav., s svojimi varovanci, t.j. s šarlatani-troli. :lol:
Klasika psihopatskih kvazinaravoslovnihih trolov: smetenje.

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a: Ah, no, rockec! Ne podcenjuj vendar tako nesramno mojega IQ! :lol:
Predlagam torej, da opustiva 'filologijo', vojkec.
Predlagam, da se skoncentriraš na BBC (ugódi moji želji in utemelji svojo trditev, da so Britanci svetnika Tomaža A. posthumno odlikovali s plemiškim naslovom; takoj bom podatek vložil v svoj arhiv znanja, in se ti oddolžil s povabilom na kozarček.)

Obvestil sem te že, da tega podatka na googlu ni. Možna je razlaga, da gre le za spoštljivo tituliranje in ne za plemiški naslov, kar sem tudi napisal.
Upam, da si mi hvaležen, ker sem te opozoril na napako (tudi naše sodišče se je pred leti blamiralo, ko je - v konkretni zadevi Francoski kulturni center Charles Nodier iz Ljubljane - slepo verjelo navedbi na zunanji spletni povezavi, to je, podatka ni preverilo, preden se je nanj oprlo v svoji odločbi).

Sedaj ima Kv. dve neslavni znamenitosti (Errare humanum est, perseverare diabolicum), ne z. pomot kot takih, ampak z. vztrajanja pri njih:
• delovanje plimskh sil na majhen predmet (področje naravoslovja; pravzaprav bi lahko priključil še en primer, o kotnih funkcijah iz geometrije)
• ter povišanje svetnika Tomaža AKVINSKEGA, italijanskega redovnika iz 13. stoletja, v britanskega plemiča (področje družboslovja).

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Vsi vidimo, da sta tu dve skupini - skupina kvakcov z vodjo Asinus Šrinkom, ki več ali manj diktira pravilnost izjav in skupina, ki je do tega diktata kritična in ima tudi svoja mnenja, različna od slavnega šrinka.

Kdo spada med šarlatane?

Šrink in njegovi kvakci!!!! :!:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
vojko napisal/-a:
Rock napisal/-a: Predlagam torej, da opustiva 'filologijo', vojkec.
Predlagam, da se skoncentriraš na BBC (ugódi moji želji in utemelji svojo trditev, da so Britanci svetnika Tomaža A. posthumno odlikovali s plemiškim naslovom; takoj bom podatek vložil v svoj arhiv znanja, in se ti oddolžil s povabilom na kozarček.)

Obvestil sem te že, da tega podatka na googlu ni. Možna je razlaga, da gre le za spoštljivo tituliranje in ne za plemiški naslov, kar sem tudi napisal.
Upam, da si mi hvaležen, ker sem te opozoril na napako (tudi naše sodišče se je pred leti blamiralo, ko je - v konkretni zadevi Francoski kulturni center Charles Nodier iz Ljubljane - slepo verjelo navedbi na zunanji spletni povezavi, to je, podatka ni preverilo, preden se je nanj oprlo v svoji odločbi).

Sedaj ima Kv. dve neslavni znamenitosti (Errare humanum est, perseverare diabolicum), ne z. pomot kot takih, ampak z. vztrajanja pri njih:
• delovanje plimskh sil na majhen predmet (področje naravoslovja; pravzaprav bi lahko priključil še en primer, o kotnih funkcijah iz geometrije)
• ter povišanje svetnika Tomaža AKVINSKEGA, italijanskega redovnika iz 13. stoletja, v britanskega plemiča (področje družboslovja).
'Napako' vidiš skozi tvojo pokvarjeno optiko le ti. Drugi, ki ne nosijo teh (farških) očal, vidijo stvari take kot so: anketo je izvedel slavni BBC, jo objavil, povzeli so ga številni drugi in navedli source ('vir' zate, ki te daje angleščina), Marx je mislec tisočletja ... :lol:

Rockec, n-tič: dejstva so hudičevo trmasta stvar. Nič ne pomaga 'vššššššššccc', pa očenaški, pa 'apage satanas', celo škropljenje s sveto vodico in mahanje s kadilnico nič ne pomaga - dejstva kar vztrajajo ... :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VPLIV LUNE

Odgovor Napisal/-a shrink »

Odgovor na tvoje "retorično" vprašanje ("kdo spada med šarlatane?") je popolnoma zgrešen, trolej-smolej. Pravilen je - izredna ponovitev za jodlarsko pamet:

Eden si ti, v imenu hobikozmologije; t.j. "vesolja, ki se širi pospešeno zaradi črnih lukenj", druga dva pa sta Rock, v imenu kreacionistične evolucije; t.j. "opičjega darwinizma", in dr. Dahlke, v imenu quackmedicine, t.j. "Reinkarnationsmedizin".

Odgovori