Čudeži in znanost

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Spet ti ne potegne, pesnik: rek o natakaricah nima zveze s patentnim uradnikom. Še v zvezi s trači ti ne uspe spesniti kakšne pametne. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
10.2.2017 8:52
Spet ti ne potegne, pesnik: rek o natakaricah nima zveze s patentnim uradnikom. Še v zvezi s trači ti ne uspe spesniti kakšne pametne.
Seveda ima zvezo, samo ti preveč dodajaš, tokrat sicer nima takšnih posledic, kot pri "modelu 6", ki te misli. :lol: :mrgreen:

Veš, predlagam, da začneš prakticirati te vrste komunikacijo z natakaricami, mogoče pa boš ti, kot brihtna buča, razumel prej kot v milijonu let. Čas, tam kjer si ti, (.), zate itak nima pomena, mi pa bomo medtem že tudi reciklirani, samo nekdo se mora žrtvovati za spoznanje, če tudi je uboga natakarica. :lol: 8)

(v):(,) E=m*c^2, kar sledi je jasno!? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, pesniški trol, če kdo "preveč dodaja", si to ti: tlačil si patentnega uradnika v rek, katerega ni avtor. Zato raje prakticiraj, da se več ne oglašaš: ne v zvezi s fiziko, ne v zvezi s trači. Boš videl, da ne bo več nosil posledic, ki ti jih prizadaja imbecilno pesnjenje. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
10.2.2017 9:06
Veš kaj, pesniški trol, če kdo "preveč dodaja", si to ti: tlačil si patentnega uradnika v rek, katerega ni avtor. Zato raje prakticiraj, da se več ne oglašaš: ne v zvezi s fiziko, ne v zvezi s trači. Boš videl, da ne bo več nosil posledic, ki ti jih zadaja imbecilno pesnjenje. :lol:
Če ti tako praviš, mora držati, all in one! Predlog pa le upoštevaj, Rock bo verjetno dodal, da se ne loti poročenih natakaric. Statistika je sicer na tvoji strani, samo, če ne veš, raje prej vprašaj, da ne padeš v greh! :lol: :mrgreen:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, pesniški trol, kako se medsebojno podirate, pardon (spet Smallian Trollian slip): podpirate, za šankom šarlatani, mi seveda "dol visi". :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
10.2.2017 11:05
Veš kaj, pesniški trol, kako se medsebojno podirate, pardon (spet Smallian Trollian slip): podpirate, za šankom šarlatani, mi seveda "dol visi". :lol:
In, zakaj ti "dol visi".
Gravitacija, plimske sile (Zemlje, Lune, ...), natakarica, črna lukna!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, jodlarski trol, povprašaj pesnika: on je expert za podiranje na šanku, da "črne lukne" niti ne omenjam. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
10.2.2017 13:23
Veš kaj, pesniški trol, kako se medsebojno podirate, pardon (spet Smallian Trollian slip): podpirate, za šankom šarlatani, mi seveda "dol visi".
Veš kaj, jodlarski trol, povprašaj pesnika: on je expert za podiranje na šanku, da "črne lukne" niti ne omenjam. :lol:
Evo, sem vedel, da si spet gledal skozi okno in sedaj kreiraš neke čudne misli, ki jih seveda ne bi smel in ko se vračaš, si še zmeraj isti, tako da ponoviva napotek glede "kelnarc". :lol:

Nitka iz Nesmrtnost(Immortality)
Nisi mi se nadao
te noći u tom trenu
do malopre si vladao
sad si u problemu

Džabe sad gutaš knedle
gledaš nju gledaš mene
tu je kofer tu su vrata
hajde izdajice zbogom sada
:lol:

Rock: Ponovno pripomba: vprašanje ('Kaj je za ateiste osnovni aksiom'?') je ostalo neodgovorjeno.
Bargo: Misliš, na čem gradijo bitja, ki ne verjamejo v avtoritete?
Vojko: Ausgezeichnet!


Veš, tvojih 1 milijon let, ki jih imaš na razpolago, se meri po vašem lokalnem času, torej znotraj (.), in zanima me, če znaš ti izračunati, koliko je to Zemeljskih let? :P

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

V imenu koga pa "spet ponavljaš", pesniški trol? Morda v imenu vseh motenih pameti v svoji glavi? :lol:

Naslednjič vzemi kak nevroleptik, preden začneš udrihati po tipkovnici: boš videl, da ne boš več "spet ponavljal"... :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
11.2.2017 11:54
V imenu koga pa "spet ponavljaš", pesniški trol?
Kdo bi to vedel? Poglej, "spet" si pridodal, torej le poslušaš, samo razumevanje ti gre težje. :lol: Program bo treba prilagoditi ugotovljenim razmeram. :?
shrink napisal/-a: Morda v imenu vseh motenih pameti v svoji glavi?
Očitno ti ne veš in vprašanje bi lahko preoblikoval v "Za koga spet ponavljaš?", potem je odgovor: "Zate Mirko je ponovitev, veš s težavo te že gledam in čas je že da napreduješ. Ali ne vidiš, da samo tebi v razredu že raste brada? Samo poglej kako dolga je že!" :lol: :D
shrink napisal/-a: Naslednjič vzemi kak nevroleptik, preden začneš udrihati po tipkovnici: boš videl, da ne boš več "spet ponavljal"...
Šiba in posmeh, nič novega torej.

hm. Ko bom velik, bom Janko, Janko za Metke Frajer brez vsake napake tisti, ki zna. :lol:
Zadnjič spremenil bargo, dne 11.2.2017 13:07, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, pesniški trol, ti se znova in znova ponavljaš, tako da je tisti "spet" več kot primeren, zato te spet pozivam, da se obrneš na profesorja v beli halji. Boš videl, da boš spet prejel ustrezne medikamente. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
11.2.2017 13:06
Veš kaj, pesniški trol, ti se znova in znova ponavljaš, tako da je tisti "spet" več kot primeren, zato te spet pozivam, da se obrneš na profesorja v beli halji. Boš videl, da boš spet prejel ustrezne medikamente. :lol:
Misliš, z ponavljanjem na reciklažo? Saj, izkazuješ kreiranje, dodajanje tudi tam, kjer ni potrebno, simptomi pač. :lol: :D Pozivaš?! Mirkec, daj no ne pretiravaj. :lol: Vidiš, spet dodajaš, nadaljujeva:

Žal mi je, pupa
Ne bo ti uspelo
Zgubila boš pamet, nedolžnost
In notranji mir

Zdaj nimam več časa
Zdaj nimam več robcev
Kliče me tisoč nestrpnih
Zaljubljenih src


-> (.) :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ti še kar naprej pesni, pardon: nadaljuj (tudi kolektivno v imenu vseh motenih pameti v svoji glavi :lol: ), pesniški trol; boš videl, kam utegne to tvoje imbecilno smetenje končati. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
11.2.2017 13:28
Ti še kar naprej pesni, pardon: nadaljuj (tudi kolektivno v imenu vseh motenih pameti v svoji glavi ), pesniški trol; boš videl, kam utegne to tvoje imbecilno smetenje končati.
:?
Holding back the years,
Thinking of the fear I've had so long.
When somebody hears,
Listen to the fear that's gone.
Strangled by the wishes of pater,
Hoping for the arms of mater,
Get to neither sooner or later


Torej, naj mi Zoran oprosti:
hm. Ko bom velik, bom shrink, shrink za metke Frajer brez vsake napake tisti, ki zna. :lol: :mrgreen:

Magic iz Medzvezdna potovanja
Shrink: Ne izmišljuj si, hobi kozmolog: napisal sem, da začetna hitrost in elevacijski kot izstrelka povsem zadoščata za popis začetnih pogojev in da zato ni potrebno nakladati o "energiji polnjenja". Tudi sem lepo pojasnil, da zadošča Newtonov zakon (preko katerega se upoštevajo tudi vsi vplivi oz. parametri). Iz tega seveda jasno sledi, da niso pomembni samo začetni pogoji, CENZURA.

Bargo: Samo še zmeraj ne vem, koliko energije se sprosti, iz enega keksa, ki pade na nevtronsko zvezdo?


Zanka iz Čudeži in znanost
hm. Ko bom velik, bom Janko, Janko za Metke Frajer brez vsake napake tisti, ki zna.

Črvina iz Nastanek vesolja
To Noč ne game me ne gane me srce je kakor kamen

Shrink, pozabil si na tablo. :!: Vprašanja, stara in nova ostajajo ne odgovorjena. :roll:
Zadnjič spremenil bargo, dne 11.2.2017 14:23, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Čudeži in znanost

Odgovor Napisal/-a shrink »

A se spet smešiš z imbecilnim jokcanjem à la trolej-smolej, pesniški trol? :lol:

Očitno vama paše, da se medsebojno podirata, pardon (Trolejan Smolejan slip): podpirata, k'ne, trola? :lol: :lol: :lol:

Odgovori