Nesmrtnost(Immortality)

Argumentirane razprave o filozofskih vprašanjih.
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a shrink »

Rock napisal/-a:
10.2.2017 16:57
shrink napisal/-a:
10.2.2017 16:13
Rock napisal/-a:
10.2.2017 15:36

Kvazinaravoslovec se zopet smeši: med drugim - članek ne vsebuje niti besedice o napačnih napovedih tsunamijev.
Smešiš se le sam, nedeljski pravnik: s klasično nevednostjo in neizobraženostjo - cunamiji so popolnoma napovedljivi. :lol:
Kvazinaravoslovec: ne razumeš.
(Preberi si npr. v angl. Wikip. - je dovolj dobro opisano [problemi so vsaj implicitno nakazani].)
Problemi, ki jih vidijo fizikalni neizobraženci, kot si sam, nedeljski pravnik, seveda ne obstajajo. A ti potegne, ned. prav.? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a shrink »

vojko napisal/-a:
10.2.2017 18:33
Rock napisal/-a:
10.2.2017 6:03
Roman napisal/-a:
9.2.2017 20:12
Če pridamo zraven še naravne nesreče, se lahko vprašamo, kdo povzroča te.
Seveda, lahko postavljaš taka vprašanja. Toda brez predsodkov. Dokler ne poznamo celote, ne smemo soditi ne celote, ne dela.

(Npr. ob potresu, in če je v območju morja, lahko pride do tsunamija, ki pa je 'sinhronocitetne narave', kar pomeni, da vzrokov za tsunami še ne poznamo dobro. - Domnevamo pa že lahko, da je Zemljino magnetno polje - pri čemer take magnetnosti drugi planeti nimajo! - za obstoj človeštva nujno. Toda zaradi istega mehanizma, ki ohranja omenjeno magnetnost, obstajajo tudi potresi. Potres kot tak je za človeka relativno nenevaren - nevaren je za produkte, ki jih je proizvedel (hiše, mostovi, nebotičniki, itd.) - Torej, na potres ne smemo gledati kot na nekaj slabega, ravno obratno.)
:shock: :lol:
Rockec, s temle umotvorom si pa preskočil lastno senco! Toliko 'močnih' nam nisi natresel v enem odstavku že zelo, zelo dolgo ...
Ste to jemali na duhovnih vajah? Kar zmrazi me, ko pomislim, da se te bo lotil shrink in ti izprašil 'lederhozne' ... :lol:
Gornje v rdeči barvi je šarlatansko nakladanje, ki ni vredno komentarja. Ned. prav. Rock s tem le potrjuje svoje "naravno" gravitiranje k šarlatanstvu. :lol:

Roman
Prispevkov: 6600
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a Roman »

bargo napisal/-a:
10.2.2017 23:10
Roman napisal/-a:
10.2.2017 21:51
Zakaj pa potem kristjani trdite, da Alah ni vaš bog?
Čakaj sedaj, Roman no.
Zakaj se ti zdi, da vprašanje ni na mestu? Zate kot ateista je tovrsten poziv k čakanju brez pomena.
Ti zastopaš stališče, da ga ni, da ga ni bilo
Tako je. In kaj ti to ne gre skupaj z vprašanjem?
in da obstaja možnost, da mogoče bo, je tako?
Ne, ta možnost ne obstaja.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
11.2.2017 4:15
vojko napisal/-a:
10.2.2017 18:25
Rock napisal/-a:
10.2.2017 3:12
Ne vztrajaj v zmoti. (S tem zavajaš druge, in škodiš sebi.)
To kar ti v svoji zaostali družbeni zavesti doživljaš kot 'zavajanje', je v resnici 'razsvetljevanje' ... :lol:
Izkoristi 100% popust na vseživljenjsko izobraževanje, ki ti ga serviramo ... :lol:
100 % popust? Torej darilo.
Boj se Danajcev, četudi ...
Seveda je darilo! Nimaš toliko denarja, da bi plačal vse gratis lekcije, ki si jih bil deležen ... Namesto, da bi svojim tutorjem, ki te skušajo/mo izvleči iz teme neznanja in iz bukoličnih virtualnih svetov Zbirke zgodbic, pel Hosano, se zmrduješ in skušaš biti včasih celo nespoštljiv ... :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a bargo »

Roman napisal/-a:
11.2.2017 15:59
bargo napisal/-a:
10.2.2017 23:10
Roman napisal/-a:
10.2.2017 21:51
Zakaj pa potem kristjani trdite, da Alah ni vaš bog?
Čakaj sedaj, Roman no.
Zakaj se ti zdi, da vprašanje ni na mestu? Zate kot ateista je tovrsten poziv k čakanju brez pomena.
Pretiravaš. Če te pomirja, ko lepiš etikete na sogovornike, pač ne morem kaj.
Roman napisal/-a:
bargo napisal/-a:Ti zastopaš stališče, da ga ni, da ga ni bilo
Tako je. In kaj ti to ne gre skupaj z vprašanjem?
Ne bodi neučakan, no.
Roman napisal/-a:
bargo napisal/-a: in da obstaja možnost, da mogoče bo, je tako?
Ne, ta možnost ne obstaja.
A tako torej, vernik. :shock: Moram priznati, da sem presenečen, pa vendar, če pomislim na evolucionarnega biologa Roberta Trivers, ki pravi: "Prevara se začne že v maternici" potem ... :lol:
Zadnjič spremenil bargo, dne 11.2.2017 17:49, skupaj popravljeno 2 krat.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rockec je napisal:
Bi moral Vatikan blagosloviti pakt o nenapadanju iz 1939 (sklenjen med nacisti in komunisti)?
Ne! Moral bi se baviti s tem, kar razglaša za svoje 'poslanstvo': po najkrajši poti ekspresno spravljati duše svojih ovčk v nebesa, ne pa se vtikati v politično strateške mednarodne zadeve, kjer je seveda spreten in graciozen kot slon v trgovini s porcelanom ... :lol: Če pa že mora kaj 'blagosljavljati', naj to počne kot doslej, ko je blagoslavljal konje, krave, velikonočne pirhe, množico svojih občudovalcev pred Vatikansko palačo, dolgolase motoriste, ... :lol: Že veliki Galileo ga je podučil: "The Bible teaches us how to go to heaven, not how the heavens go." :lol: :lol:
Bi moral Vatikan blagosloviti tajni protokol k temu paktu? (Sicer pa ne gre samo za ta dva akta.)
Ne! Moral bi se baviti s tem, kar razglaša za svoje 'poslanstvo': po najkrajši poti ekspresno spravljati duše svojih ovčk v nebesa, ne pa se vtikati v politično strateške mednarodne zadeve, kjer je seveda spreten in graciozen kot slon v trgovini s porcelanom ... Če pa že mora kaj 'blagosljavljati', naj to počne kot doslej, ko je blagoslavljal konje, krave, velikonočne pirhe, množico svojih občudovalcev pred Vatikansko palačo, dolgolase motoriste, ...
Bi moral Vatikan blagosloviti Hitlerja in Stalina, ki sta kot agresorja družno začela 2. sv. vojno (si razkosala Poljsko, in nato napadla druge države [med drugimi je bila napadena in okupirana tudi kr. Jugoslavija])?
Ne! Moral bi se baviti s tem, kar razglaša za svoje 'poslanstvo': po najkrajši poti ekspresno spravljati duše svojih ovčk v nebesa, ne pa se vtikati v politično strateške mednarodne zadeve, kjer je seveda spreten in graciozen kot slon v trgovini s porcelanom ... Če pa že mora kaj 'blagosljavljati', naj to počne kot doslej, ko je blagoslavljal konje, krave, velikonočne pirhe, množico svojih občudovalcev pred Vatikansko palačo, dolgolase motoriste, ...
Lažeš!
To ni WIKIPEDIJINO stališče o papežu, temveč o publicistu Johnu CORNWELLU.
Ni lepo, da po nemarnem podtikaš ljudem laži. Citat, ki sem ga objavil iz wikipedije, je dobeseden in se začne:
Cornwell argued that Pius's .../
Si analfabet?! Kaj hočeš pravzaprav? Vem, da boli resnica o tvojih ljubljenih papežih, a zgodovina jih prikazuje v objektivni luči, ne pa kot jih vidijo zaslepljeni verniki religije, katere šefi so. Ne vleci me za jezik, da ne bom še enkrat objavil svinjarij, ki so jih počeli skoraj vsi tvoji 'božji namestniki' na Zemlji. Dovolj je bilo, da se nam je enkrat obračal želodec ob neizrekljivih perverznostih in ogabnostih, ki so jih počeli ... 8)

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
11.2.2017 6:02
vojko napisal/-a:
10.2.2017 20:50
Rock napisal/-a:
10.2.2017 19:54
Priljubljenost (nasprotje: asocialnost, antisocialnost) je pomembna. (Celo pri psih - čeprav tam govorimo o socializiranosti.)
Kje pa, rockec! Spet si usekal za (konjski) noht mimo!
FRAN te pouči: nasprotje od priljubljenosti je
nèpriljúbljenost -i ž (ȅ-ú) stanje nepriljubljenega človeka: zavedal se je svoje nepriljubljenosti / nepriljubljenost dimnikarskega poklica ♪
nèpriljúbljen -a -o prid. (ȅ-ú) ki ni priljubljen: biti, postati nepriljubljen; splošno nepriljubljen človek / ta predmet je med dijaki zelo nepriljubljen ♪ :lol:
Tavtologija trenutno ni aktualna.
O kakšni tavtologiji spet momljaš, rockec?! :lol:
Moja intervencija se je omejila na opozorilo, da nasprotje priljubljenosti ni 'asocialnost, antisocialnost', kot si izvolil v svoji blaženi nevednosti zapisati ... :lol:
Res imaš probleme ali z branjem ali pa z razumevanjem prebranega; verjetno pa kar z obojim ... Od kdaj pa to motnjo opažaš? :lol:
Zadnjič spremenil vojko, dne 11.2.2017 18:33, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
11.2.2017 6:37
vojko napisal/-a:
10.2.2017 21:30
Rockec je napisal:
Bi.velja za vse ljudi.
Tudi za Kitajce, Indijce, muslimane, ..........? Ljubi preprostež, saj niti ne vedo, da obstaja, kot ti ne veš, da obstajata Kojiki (712 n.š.) in Nihon-gi (720 n.š.), sveti knjigi šintoizma. In šintoisti so prepričani - kot verski rovtarji v Evropi - da Kojiki 'velja za vse ljudi' ...
Vidiš, rockec, takšna pa je videti zaostala družbena zavest v praksi ... Smešno za razjokat, kaj?
Biblija velja za vse ljudi.
Halooooo?! Govorim morda z gramofonom?! Ali imaš težave z branjem ali z razumevanjem?!
Nisi prebral mojega odgovora?! Kako je s 'svetima bukvicama' šintoizma Kojiki in Nihon-gi? Ju poznaš ali ne? Ne? Kako si potem lahko tako zaplankan, da misliš, da tudi oni vedo za to zbirko zgodbic iz železne dobe, za katero si ti prepričan, da je v njej vsa modrost sveta? Evropocentrizem in verska nadutost in kompleks religiozne superiornosti kar puhtita iz tebe ...
Povej mi, v čem je šintoizem (ali katerakoli od drugih 3.999 religij) manj pomembna od tvoje, v katero si bil po naključju z rojstvom 'vržen' in si je nisi sam izbral? Kaj misliš, v katerega boga bi veroval in katere svete bukvice bi častil, če bi se slučajno rodil v Savdski Arabiji, v Indiji ali na Japonskem?
1) Pravijo, da ni slučaja.

Misliš, da se svetovne religije (zelo) razlikujejo med seboj?
----------------
Niti v sanjah! Mislim, da se v bistvu sploh ne razlikujejo med seboj.
2) Napravil si si medvedjo uslugo. (Ali z drugimi besedami: priznanje je kraljica dokazov; Q.E.D. [lat. 'quod erat demonstrandum', kar je bilo potrebno dokazati])
Drugo je seveda Komunistični manifest. To je pamflet.
------------------
Seveda je politični pamflet. In to daleč najbolj bran in vpliven v zgodovini človeške družbe.
3) Človeštvo je drago plačalo svojo naivnost: med drugim: 2. sv. vojna, holokavst, dolgoletna železna zavesa s hladno vojno.
V koliko državah je komunizem danes (še) v (prisilnih) čislih? -

4) Opredelitev komunizma se glasi: zloraba lastnosti človeka.
----------------------
Ti si res neverjeten! To tvoje enačenje marksizma s stalinizmom meji na duhovno topost ali pa na obsesivno kompulzivno motnjo, ki se kaže v obsesiji s 'komunizmom' ali prisilnih mislih, ki ti onemogočajo normalno percepcijo dejanskega stanja.
V bodoče bom ignoriral vsako tvoje brcanje mrtvega psa ('spopadanje' s stalinizmom, ki ga – jasno – vsi obsojamo in ni potrebe, da bi to vsak dan znova poudarjali).
5) Boš ignoriral tudi izvensodne povojne poboje, nacionalizacije (brez pravične odškodnine), zaplembe, Goli otok, zavrnitev 'Marshallovega plana', ...
Ad1) Hočeš reči, da je bila božja volja (katerega od 4.000 bogov že?), da si se rodil tu nekje, kjer je zaostala družbena zavest pač privzela to konkretno lokalno formo (katolicizem)? Da je bilo to v 'božjem načrtu' že od 'stvarjenja' naprej? :lol:

Ad2) O čem pa jecljaš?! Kakšna medvedja usluga, pri Mariji Snežni, rockec???!!! Priobčil sem ti preprosto in vsem jasno dejstvo, da so vse religije po svojem bistvu (verovanje v stvarjenje, nadnaravno, 'večno življenje po smrti', čudeže in podobna čudaštva) enake. Vse so le variacije na isto temo.
Poleg tega opletaš z latinskimi pravnimi izreki, o katerih nimaš pojma. Znano načelo inkvizicijskega kazenskega postopka, da je priznanje obdolženca kraljica dokazov, se v latinščini glasi: Confessio est regina probationum ... :lol:

Ad3) Če je celotno človeštvo po tvojem prepričanju 'naivno', ga je pač potrebno zamenjati ... :lol:

Ad4) Seveda spet napačno. Pravilno je: Opredelitev STALINIZMA se glasi: zloraba lastnosti človeka. :lol:

Ad5) Mi na pamet ne pade! Ne postavljaj kapcioznih in sugestivnih vprašanj! Ignoriral bom pa tvoje zaletavanje v komunizem in njegovo enačenje z marksizmom ... :lol:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a vojko »

osf napisal/-a:
11.2.2017 10:45
Roman napisal/-a:
10.2.2017 22:59
osf napisal/-a:
10.2.2017 21:54
mariborčan je full dobr
Vidiš, kako se lahko o čem celo strinjava. Potem pa pride Vojko in pokvari veselico.

morda ne, vsi skupaj bi se ga natreskali, čez enih 20-30 let bo mogoče;

takrat bi pili mariborčana staranega v sodu.

Trenutno pa, meri vojkovo lažnjivost: povabil bi te v klet, ampak bi ti ga točil v krožnik.
Tako, med pokušnjo, (ti) ne bi opazil salamo, obešeno na visokem.
Lažnivi osf, ali te ni toliko v hlačah, da bi priznal, da si mi hotel pobalinsko podtakniti tisto traparijo, računajoč na to, da se pri skoraj 10.000 postih pač ne bom spomnil vsega? Toda forumaši na tem forumu so hudičevo pedantni in rigorozni, kadar gre za dokaze, to si zapomni, lažnivi osf! Potem ko sem veliko tvegal in te javno izzval, da pokažeš, kje sem napisal tisto tvojo izmišljotino, si se skušal jeguljasto skriti v mišjo luknjo. A Roman te je izbezal iz nje in ti urbi et orbi dokazal, da si navaden lažnivec. :lol:

Pa to še ni najhuje (čeprav bi moralo biti uničujoče za vsakogar, ki ga zalotijo pri laži na javnem forumu)! Najhuje je, da te sploh nič ni sram. Še kar naprej obešenjaško paradiraš po forumu, kot da ne smrdiš po gnojnici, v katero si se sam vrgel in si drzneš celo meni očitati nekakšno 'lažnjivost' (upam, da to pomeni lažnivost, ker tvojega besednega skrpucala ni v korpusu slovenskega jezika) ... :lol:

Še enkrat sem te prisiljen vprašati: katero osnovno šolo si obiskoval (namerno nisem uporabil označevalca: 'končal')? :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a osf »

vojko napisal/-a:
11.2.2017 18:29
osf napisal/-a:
11.2.2017 10:45
Roman napisal/-a:
10.2.2017 22:59
Vidiš, kako se lahko o čem celo strinjava. Potem pa pride Vojko in pokvari veselico.

morda ne, vsi skupaj bi se ga natreskali, čez enih 20-30 let bo mogoče;

takrat bi pili mariborčana staranega v sodu.

Trenutno pa, meri vojkovo lažnjivost: povabil bi te v klet, ampak bi ti ga točil v krožnik.
Tako, med pokušnjo, (ti) ne bi opazil salamo, obešeno na visokem.
Lažnivi osf, ali te ni toliko v hlačah, da bi priznal, da si mi hotel pobalinsko podtakniti tisto traparijo, računajoč na to, da se pri skoraj 10.000 postih pač ne bom spomnil vsega? Toda forumaši na tem forumu so hudičevo pedantni in rigorozni, kadar gre za dokaze, to si zapomni, lažnivi osf! Potem ko sem veliko tvegal in te javno izzval, da pokažeš, kje sem napisal tisto tvojo izmišljotino, si se skušal jeguljasto skriti v mišjo luknjo. A Roman te je izbezal iz nje in ti urbi et orbi dokazal, da si navaden lažnivec. :lol:

Pa to še ni najhuje (čeprav bi moralo biti uničujoče za vsakogar, ki ga zalotijo pri laži na javnem forumu)! Najhuje je, da te sploh nič ni sram. Še kar naprej obešenjaško paradiraš po forumu, kot da ne smrdiš po gnojnici, v katero si se sam vrgel in si drzneš celo meni očitati nekakšno 'lažnjivost' (upam, da to pomeni lažnivost, ker tvojega besednega skrpucala ni v korpusu slovenskega jezika) ... :lol:

Še enkrat sem te prisiljen vprašati: katero osnovno šolo si obiskoval (namerno nisem uporabil označevalca: 'končal')? :lol:
Še zadnjih postov se ne spominjaš, kaj pa ostalih.

Pa si se vzpostavil:
KOGA SPLOH ZANIMAJO TVOJE IZJAVE?

Te peče zaradi zadnjih dokazov o tvoji lažnjivosti:
- si posmehoval izjavo o heliju in še zraven nakladal.
Večja skupščina je opazila kako sem prilepil linke za He, 2He, 3He, 4He, 5He ; H, 2H, 3H, 4H in tako naprej.

Posredoval sem pristne dokaze tvoje nevednosti in lažnjivih izjav.

Kam pa si se skril prejšnji dan?
Sedaj omenjaš Romana, on pa je napisal da ti pokvariš veselico.

Namesto 993x postov z dvomljivo vsebino, bi lahko napisal knjigo, kajne?

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a osf »

osf napisal/-a:
11.2.2017 10:45

Trenutno pa, meri vojkovo lažnjivost: povabil bi te v klet, ampak bi ti ga točil v krožnik.
Tako, med pokušnjo, (ti) ne bi opazil salamo, obešeno na visokem.

prejšnjega dne pa si se ga verjetno nasul in se ti je pripetilo kakor tistemu:
ko je prišel domov, je vzel ključe od avta, da bi odklenil vhodna vrata;
kadar je postavil ključe od avta v ključavnico ,je ravnokar zaropotal ogrevalni sistem;
pa je dejal:
evo! sem še prižgal hišo!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:Večja skupščina je opazila kako sem prilepil linke za He, 2He, 3He, 4He, 5He ; H, 2H, 3H, 4H in tako naprej.
Smo opazili, ja, in "skupščina" je brez glasu proti sprejela sklep, da gre za besedno solato nepismenega in neizobraženega šarlatana. :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a osf »

shrink napisal/-a:
12.2.2017 10:42
osf napisal/-a:Večja skupščina je opazila kako sem prilepil linke za He, 2He, 3He, 4He, 5He ; H, 2H, 3H, 4H in tako naprej.
Smo opazili, ja, in "skupščina" je brez glasu proti sprejela sklep, da gre za besedno solato nepismenega in neizobraženega šarlatana. :lol:
shrink proti wikipediji:
kdo zmaga?

se zavedaš, da se ti smejejo še zidovi?

,, čeprav shrinkopedia in vojkopedia bosta lahko oživela smeh tudi najbolj potrtih.

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a bargo »

osf napisal/-a:
12.2.2017 12:37
se zavedaš, da se ti smejejo še zidovi?

,, čeprav shrinkopedia in vojkopedia bosta lahko oživela smeh tudi najbolj potrtih.
Osf, ne pretiravaj. Veš, sistem, kot si ti, jaz, itd., nima lastnosti, vse dokler niso izmerjene in ko so izmerjene, določajo lastnost sistema bolj, kot si sistem želi, zatorej ti predlagam in priporočam, da oddajaš/podajaš razumljiveje, saj ta oblika/vsebina ne zmore biti umeščena v logično sliko večjega sistema.

Torej, samo zate, če nek sistem vstopi v okolje z vzajemno izmenjavo potem izgubi svoja notranja stanja, ker je v okolje oddana informacija. To pomeni, da je potrebno sistem zelo dobro izolirati od okolja, da bi lahko opazili ta pojav. :wink: 8) :roll:

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nesmrtnost(Immortality)

Odgovor Napisal/-a vojko »

Lažnivi osf je napisal:
Še zadnjih postov se ne spominjaš, kaj pa ostalih.
Ne skrbi za moj spomin; raje navedi citat, kjer sem napisal ekzoterizem, lažnivi osf.
Pa si se vzpostavil:
Ti si definitivno funkcionalno nepismen, lažnivi osf.
KOGA SPLOH ZANIMAJO TVOJE IZJAVE?
'Samo' kakšnih 600.000 Slovencev ... Toliko je bilo namreč ogledov mojih tem samo na tem forumu. To je malo manj kot 1/3 vseh Slovencev. Če to razmerje preneseva na Kitajsko, bi si moje teme ogledalo kakšnih 500 milijonov Kitajcev, lažnivi osf ... :lol:
Te peče zaradi zadnjih dokazov o tvoji lažnjivosti:
Lažnivi osf, ti si zadnji, ki lahko meni očitaš laž. Sproduciraj že tisti citat, kjer sem napisal ekzoterizem, lažnivi osf. Pravzaprav si lažnivi analfabet, kar so ugotovili že tudi drugi; še vedno pišeš 'lažnjivi', čeprav si bil opozorjen, da te besede v slovenščini ni ... :lol:
- si posmehoval izjavo o heliju in še zraven nakladal.
Seveda sem 'posmehoval' tvoje izjave o heliju, ki bi se jim smejali še četrtošolci. Pa nisem bil sam! Kako te ni sram klovnovsko paradirati po poljudnoznanstvenem forumu s tako očitnim in katastrofalnim pomanjkanjem osnovnega znanja o kemiji, fiziki, gramatiki, pravopisu, stilistiki – skratka o vsem, česar si se lotil? Ali ne opaziš reakcij vseh forumašev? Tvoji zmazki vzbujajo salve smeha ali pa pomilovalne nasmeške, lažnivi osf ...
Večja skupščina je opazila kako sem prilepil linke za He, 2He, 3He, 4He, 5He ; H, 2H, 3H, 4H in tako naprej.
Ja, to je opazila 'večja skupščina', pravzaprav vsi obiskovalci tega foruma. Veš, lažnivi osf, na tem forumu sem prisoten že 13 let, pa na takšnega ignoranta in analfabeta kot si, še nisem naletel. Pojavljali so se že ignoramusi, pa polpismeni obiskovalci, ampak so hitro ugotovili, da niso za ta forum. Ti pa spadaš v posebno kategorijo, če smem uporabiti ta izraz, bi rekel, da si tepček sui generis ... :lol:
Posredoval sem pristne dokaze tvoje nevednosti in lažnjivih izjav.
Ti si doslej na moje večkratne pozive za dokaze o tvoji izmišljotini poslal samo 'pristne dokaze' o svojih lažeh in patoloških konfabulacijah, lažnivi osf ...
Kam pa si se skril prejšnji dan?
Če bi imel IQ vsaj 60, bi se ti že zdavnaj skril v mišjo luknjo, potem ko ves forum spremlja, kako smo te razkrinkali kot lažnivca in ignoramusa, lažnivi osf ...
Sedaj omenjaš Romana, on pa je napisal da ti pokvariš veselico.
Toliko si umsko otopel, da ne razumeš najpreprostejše ironije v tej Romanovi izjavi in v svoji blaženi ignoranci misliš, da je ta izjava tebi v prid. S tisto 'veselico' je seveda mislil na tvoje traparije, ki jih konstantno trosiš po forumu. 'Pokvaril' pa sem to tvoje klovnovstvo s tem, da sem seveda od tebe zahteval dokaze za tvoja podtikanja. Namesto zahtevanih dokazov pa smo dobili trobezljanja in izmikanja v obliki takele besedne solate:
- saj, Vsi vemo, da ne lažeš, to si dokazal tudi v temi o urejanju foruma, pred meseci - skoraj letom.
-mene ne boš proglašal za lažnjivca, nočem vojkove kolajne..
-..besedo ekzoterizem pa, sem v zadnjih mesecih citiral že večkrat - citiral sem tebe, seveda. Možno je, da se tega ne spominjaš.
-Torej se lažeš in rad pozabljaš.
-Zberi zrna in prideš do pogače.
-Hočeš zrnce: v temi si začetno izjavil, da nisi znanstvenik.
- torej dobiš dokaze brez dokazov
-nazdravi še na dejstvo, da nisi znanstvenik
- nisi znanstvenik in po kozarcu vina si že pijan
-išči med 9933 posti
- Trenutno pa, meri vojkovo lažnjivost: povabil bi te v klet, ampak bi ti ga točil v krožnik.
-Tako, med pokušnjo, (ti) ne bi opazil salamo, obešeno na visokem.
-Še zadnjih postov se ne spominjaš, kaj pa ostalih.
-Pa si se vzpostavil:
-KOGA SPLOH ZANIMAJO TVOJE IZJAVE?
-Te peče zaradi zadnjih dokazov o tvoji lažnjivosti:
- si posmehoval izjavo o heliju in še zraven nakladal.
-Večja skupščina je opazila kako sem prilepil linke za He, 2He, 3He, 4He, 5He ; H, 2H, 3H, 4H in tako naprej.
-Posredoval sem pristne dokaze tvoje nevednosti in lažnjivih izjav.
-Kam pa si se skril prejšnji dan?
-Sedaj omenjaš Romana, on pa je napisal da ti pokvariš veselico.
-Namesto 993x postov z dvomljivo vsebino, bi lahko napisal knjigo, kajne?
...

Itd, ipd, nerazumljiva besedna solata in otročje izmikanje ad nauseam, lažnivi osf!

Kar je Roman napisal – pa ne kot ironijo - pa je tole:
Če se lahko zanesem na iskalnik, se beseda "ekzoterizem" na Kvarkadabri prvič pojavi v prispevku "Napisal/-a osf 21.1.2017 7:39"
In tole:
dokler ne navedeš dokazov, ki so vsaj tako trdni kot moji, veljaš za lažnivca.

Nad tem bi se moral zamisliti, lažnivi osf!
Namesto 993x postov z dvomljivo vsebino, bi lahko napisal knjigo, kajne?
Jaz sem že napisal knjigo, pa ne eno, če me že vlečeš za jezik, lažnivi osf! Kot pa si ti nazorno dokazal na tem forumu, pa sam nisi sposoben v potu svojega obraza 'sklamfati' niti dveh smiselnih in jezikovno pravilnih stavkov, kaj šele odstavkov, kaj šele krajšega sestavka, kaj šele prostega spisa na temo 'Kako sem preživel počitnice', kaj šele eseja na temo 'Kemija za 5. razred osnovne šole', da o kakšni knjigi niti ne zgubljam besed ... :lol:
Resno ti svetujem very low profile na tem (pa tudi ostalih) forumu, lažnivi osf!

P.S. Se poleg zahtevanega citata vztrajno izogibaš tudi odgovora, katero osnovno šolo si obiskoval, kaj lažnivi osf?
Zadnjič spremenil vojko, dne 12.2.2017 14:34, skupaj popravljeno 1 krat.

Odgovori