Medzvezdna potovanja

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, pesniški trol, če tebi zmanjkuje belih, ne modruj pri ostalih. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
16.2.2017 9:44
Veš kaj, pesniški trol, če tebi zmanjkuje belih, ne modruj pri ostalih. :lol:
Saj ne modrujem, čakam na poštarja da dostavi in šele potem bom lahko vedel kakšne barve so. :lol: :D

Izkazuješ izkušnje, daj zaupaj nam no, kako to, da ne vzameš modre? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, pesniški trol, ne čakaj ta belih po pošti, če pa jih dobiš v lekarni. Modruj pa kar pri možeh v belem; boš videl, kako se bo končalo. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
17.2.2017 9:17
Veš kaj, pesniški trol, ne čakaj ta belih po pošti, če pa jih dobiš v lekarni. Modruj pa kar pri možeh v belem; boš videl, kako se bo končalo. :lol:
Čuj veš kaj Poštarino, ko sem čakal nate nisem dočakal tako da, ... :lol: :D

Nitka iz Čudeži in znanost
Vidiš, zato nisi več Poštar in si postal Poštarino

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
16.2.2017 0:00
Novičke iz moje cerkve Čezvesoljska Zombi cerkev blaženega zvonenja (ČZCBZ):
PROBONO AMBULANTA IN PODSEKRETAR JAGODIC V RTV ODDAJI TEDNIK
Takole se je pripadnica naše cerkve Ana odzvala
/.../
Me zanima, kaj bo rekel naš rockec ... :lol:
Mogoče to versko grupo dodaš svoji dosedanji evidenci 4.000-ih.
S tem boš, vojkec, svojo versko dolžnost več kot izpolnil.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
18.2.2017 21:24
vojko napisal/-a:
16.2.2017 0:00
Novičke iz moje cerkve Čezvesoljska Zombi cerkev blaženega zvonenja (ČZCBZ):
PROBONO AMBULANTA IN PODSEKRETAR JAGODIC V RTV ODDAJI TEDNIK
Takole se je pripadnica naše cerkve Ana odzvala
/.../
Me zanima, kaj bo rekel naš rockec ... :lol:
Mogoče to versko grupo dodaš svoji dosedanji evidenci 4.000-ih.
S tem boš, vojkec, svojo versko dolžnost več kot izpolnil.
Hvala za blagoslov (mi se ne križamo pri blagoslavljanju - tolčemo po loncih in ponvah; saj ne da bi rekel, da je naš način boljši, da bolj pomaga; samo v vednost. Držimo se striktno demokratičnega načela: 'vsako tele 'ma svoje vesel'e'). :lol:
Zdaj je že 4.001 religija ... :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, pesniški trol, dočakaš lahko le ponovno greznico in ponovno ti bo pošto dostavljal bargo 2.0. :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a Rock »

vojko napisal/-a:
18.2.2017 23:51
Rock napisal/-a:
18.2.2017 21:24
vojko napisal/-a:
16.2.2017 0:00
Novičke iz moje cerkve Čezvesoljska Zombi cerkev blaženega zvonenja (ČZCBZ):
PROBONO AMBULANTA IN PODSEKRETAR JAGODIC V RTV ODDAJI TEDNIK
Takole se je pripadnica naše cerkve Ana odzvala
/.../
Me zanima, kaj bo rekel naš rockec ... :lol:
Mogoče to versko grupo dodaš svoji dosedanji evidenci 4.000-ih.
S tem boš, vojkec, svojo versko dolžnost več kot izpolnil.
Hvala za blagoslov (mi se ne križamo pri blagoslavljanju - tolčemo po loncih in ponvah; saj ne da bi rekel, da je naš način boljši, da bolj pomaga; samo v vednost. Držimo se striktno demokratičnega načela: 'vsako tele 'ma svoje vesel'e'). :lol:
Želim vam torej še naprej prijetno teletno zabavo!

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11770
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a vojko »

Rock napisal/-a:
20.2.2017 10:51
vojko napisal/-a:
18.2.2017 23:51
Rock napisal/-a:
18.2.2017 21:24
Mogoče to versko grupo dodaš svoji dosedanji evidenci 4.000-ih.
S tem boš, vojkec, svojo versko dolžnost več kot izpolnil.
Hvala za blagoslov (mi se ne križamo pri blagoslavljanju - tolčemo po loncih in ponvah; saj ne da bi rekel, da je naš način boljši, da bolj pomaga; samo v vednost. Držimo se striktno demokratičnega načela: 'vsako tele 'ma svoje vesel'e'). :lol:
Želim vam torej še naprej prijetno teletno zabavo!
Hvala! Kako se pa vi zabavate v vaši različici zaostale družbene zavesti? :lol:
Pa ja ne klečite z mučeniškim izrazom na obrazu in zavijate oči proti nebu, žebrate nerazumljive molitvice in se včasih samobičate, postite, pokorite in počenjate podobne traparije?! :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
19.2.2017 15:31
Veš kaj, pesniški trol, dočakaš lahko le ponovno greznico in ponovno ti bo pošto dostavljal bargo 2.0. :lol:
Šrinkolino - ti se moraš bati administratorja in greznice. Tja si padel ti in tvoja kvarkpedija (tam si bil administrator), ker nisi bil dovolj sposoben, da bi to urejal in zadevo speljal.
In ne pametuj, da samo zaradi ...(ne vem, kaj si boš izmislil)..http://www.kvarkadabra.net/wiki/index.p ... onometrija ni dostopna! Error 404 bi bil tvoj novi nick - Skrčko404, Šrinkolino404, ..v glavnem vsebovati mora error - to te lepo opiše! 8)


:?:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, du iber šajse mahen trolej-smolej, že davno sem ti razložil, da nisem bil nikakršen administrator, ampak tvoji moteni pameti še vedno ne potegne. Ravno tako lahko le tvoja motena pamet še vedno trola, da je kvarkawiki bil "moj" in da je "bil ukinjen". Glede "ukinitev" pa naj te raje skrbi v svoji jodlariji, ki jo sicer visoko opevaš. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Se spet izvijaš! Bil si moderator, kar poglej takratno razpravo!
smolejleo napisal/-a:
13.11.2015 11:45
shrink napisal/-a:Spet narobe, moteni podučitelj osmoljenileo: v lastni motenosti ti pač ne potegne in ne potegne, da nisem ne "avtor naslova" (kar je vsakomur pri zdravi pameti jasno iz zgodovine urejanj), ne odgovoren kot moderator za karkoli na wikiju (kar je vsakomur pismenemu jasno na osnovi principa urejanja wiki tekstov).

Seveda si lahko s svojimi motenimi cirkuškimi predstavami (beri: imbecilnim trolanjem) na tem forumu zabavljač le sam, ampak tiste najhujše sorte, pri kateri se vsakdo pri zdravi pameti ne more odločiti, ali bi se smejal, ali jokal. :lol: :cry:
Šrinkel, sam si v odgovoru:

Re: Mars
OdgovorNapisal/-a shrink » 29.1.2014 11:25


viewtopic.php?f=21&t=5363&hilit=preimenoval&start=510
napisal
shrink napisal/-a: Če bi količkaj bil pismen in bi tvoja logika količkaj delovala, bi morda ugotovil, da sem sam zgolj preimenoval članek iz 'Trigonometrija' v 'Ravninska trigonometrija', ne pa da sem avtor (naj polpismeni jodlarski osmoljenileo primerja datume urejanj :lol: ).
in... nisi avtor naslova, naslov si samo preimenoval. Kar izvijaj se - če si preimenoval naslov, je ta naslov sedaj tvoj. Kar piše pod njim pa tudi, če pa nisi ti sam tega pisal, si pa za vsebino, ki je pod tvojim naslovom soodgovoren, poleg tega si pa še administrator tiste strani. Pozanimaj se, kakšne so naloge administratorja - neprimerne vsebine, kar tista definicija je, brišejo ali vsaj opozorijo, da je dvomljiva. In to ni debatni krožek - poskusili ste spisati PRIROČNIK - nastal je ne Priročnik za dummije ampak Priročnik dummijev in idiotizma njegovega administratorja Šrinklna!
Po drugi strani pa kar pusti tisto imbecilno definicijo sinusa, saj je s tem nazorno prikazano, kakšno !znanstveno veljavo ima KVAKKADABRA - NičPikaSkrčko

citat iz tega famoznega priročnika
Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus
konec citata
- je tako motena definicija kot njen zagovornik Šrink, zato jo imenujmo sinus_shrinkus



8)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Seveda, moteni trolej-smolej, sem le moderator wikija (ne pa administrator; a ti potegne razlika, moteni trol? :lol: ) in vsakomur pri zdravi pameti je na osnovi tega:
shrink napisal/-a:Spet narobe, moteni podučitelj osmoljenileo: v lastni motenosti ti pač ne potegne in ne potegne, da nisem ne "avtor naslova" (kar je vsakomur pri zdravi pameti jasno iz zgodovine urejanj), ne odgovoren kot moderator za karkoli na wikiju (kar je vsakomur pismenemu jasno na osnovi principa urejanja wiki tekstov).
jasno, kakšna je moja vloga, le tvoji moteni pameti, ki mi prisoja lastništvo wikija in podobno imbecilno naklada, očitno ne. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Šrinkolino, izgubil si stik z realnostjo.

Zgoraj si napisal - citat Šrinkolinka:"da sem sam zgolj preimenoval članek iz 'Trigonometrija' v 'Ravninska trigonometrija'," konec citata - in s tem si avtor naslova in obenem odgovoren tudi za besedilo pod naslovom! Svojega teksta sedaj nočeš razumeti . dudko in slinček zate že imam!


Res si prava trola!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Medzvezdna potovanja

Odgovor Napisal/-a shrink »

Narobe, trolej-smolej, tvoje imbecilno jokcanje poglej:
shrink napisal/-a:Če ti torej motenost še vedno onemogoča razumevanje principa wiki urejanja tekstov (nihče ni odgovoren za tekst, tudi admini ne; nihče ga ni dolžan urejati, saj ga lahko vsakdo - tudi neregistriran uporabnik - ureja), je skrajni čas, da greš po napotnico k svojemu "praktišerju", ki te bo pripeljala k strokovnjaku, ki ti bo tako ali drugače skušal pomagati tudi pri tem problemu. :lol:
bilo je že davno komentirano, ti moteni smolej. :lol:

Odgovori