Math of God

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a vojko »

Spirit Science napisal/-a:
4.3.2017 20:47
Pišem, kar tako malo iz dolgčasa pa hudo mi je ker mam občutek, da se pogovarjam sam s sabo ali pa z teboj raćunalnik, ne saj se mi samo dozdeva.
Hudo mi je ob misli, da je nekje starec čigar dostojanstvo trpi, hudo mu je ker jaz tako mislim da mu je. zakaj je reven pa brez , ne saj v bistvu je srečen, vidim ga kako se smehlja, s cigaretom v ustih in tistim parom zob ki so ostale, živi baraba stara pregnana, rad ga mam možakarja. Fak jokam se dobesedno pa kar pišem po tiokovnici tipkam . wow fak bed ne sej ni tolk švoh. Popravu sem črko. zdej se mi zdi čudn ta to pišem. kr neki bi razmišlum pizda sej vem pazi kaj govoriš otrok gleda, mater. sej je kul prtisu bome
Takšen pa je videti žalostni konec El ingenioso hidalgo Don Quijote de la Mancha ... :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hej, "znanstveni špiritnik", če ti gre na jok, se stisni nazaj med nedrja svojih "ljubic". :lol:

Spirit Science
Prispevkov: 75
Pridružen: 27.2.2017 18:08

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a Spirit Science »

shrink napisal/-a:
5.3.2017 1:11
Hej, "znanstveni špiritnik", če ti gre na jok, se stisni nazaj med nedrja svojih "ljubic". :lol:
Am I playing it safe? Nazaj k eni izmed "ljubic". Zate shrink

https://www.youtube.com/watch?v=q5rM1Aw_FXc

Spirit Science
Prispevkov: 75
Pridružen: 27.2.2017 18:08

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a Spirit Science »

vojko napisal/-a:
4.3.2017 22:28
Spirit Science napisal/-a:
4.3.2017 20:47
Pišem, kar tako malo iz dolgčasa pa hudo mi je ker mam občutek, da se pogovarjam sam s sabo ali pa z teboj raćunalnik, ne saj se mi samo dozdeva.
Hudo mi je ob misli, da je nekje starec čigar dostojanstvo trpi, hudo mu je ker jaz tako mislim da mu je. zakaj je reven pa brez , ne saj v bistvu je srečen, vidim ga kako se smehlja, s cigaretom v ustih in tistim parom zob ki so ostale, živi baraba stara pregnana, rad ga mam možakarja. Fak jokam se dobesedno pa kar pišem po tiokovnici tipkam . wow fak bed ne sej ni tolk švoh. Popravu sem črko. zdej se mi zdi čudn ta to pišem. kr neki bi razmišlum pizda sej vem pazi kaj govoriš otrok gleda, mater. sej je kul prtisu bome
Takšen pa je videti žalostni konec El ingenioso hidalgo Don Quijote de la Mancha ... :lol:
Tako kot pravijo starodavni in večni Maya, vsak konec je nov začetek in vsak začetek je nov konec. Danes je nov dan in čas za novo življenje, dobrodošli na planetu zemlja :wink:

Spirit Science
Prispevkov: 75
Pridružen: 27.2.2017 18:08

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a Spirit Science »

Evo pa še z pred-animacijo zate Rock:

Using Orgasm to Change a Belief - Teal Swan - "ljubica"

https://www.youtube.com/watch?v=wAaQ4-IYOOM

Spirit Science
Prispevkov: 75
Pridružen: 27.2.2017 18:08

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a Spirit Science »

Čakre-živčevje, tvoj električni intranet. Kronska čakra.


https://www.youtube.com/watch?v=6CFeKKK ... 25AEEAFD55

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a shrink »

Lahko bi ti že potegnilo, da me tvoje "ljubice" ne zanimajo, znanstveni špiritnik. :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a bargo »

Spirit Science napisal/-a:
5.3.2017 15:15
Evo pa še z pred-animacijo zate Rock:

Using Orgasm to Change a Belief - Teal Swan - "ljubica"

https://www.youtube.com/watch?v=wAaQ4-IYOOM
Zavedati se moraš dveh stvari, "visi mu dol in ne jemlje modrih" in drugo, o pravilih se ne sprašuje, če kaj, se kvečjemu dvomi v pravila. :wink:
Tako da, te so zanj veliko preveč napredne. :lol: 8)

Trenutno Merlin nateguje sam sebe in če že kaj, iz tvojega vira, bi mu lahko koristilo tole:

Masturbation (A Spiritual Perspective on Masturbating) - Teal Swan
Je nategovanje sebe, slabo ali dobro? Kot vsako orodje, pravi "ljubica", je lahko oboje, odvisno od zavestnih namenov uporabnika orodja.

V tem primeru, skoraj ne gre več za izbiro temveč nujo, namreč, ko šibka gravitacija stiska iz vseh strani, samo nategovanje postane refleksni odziv, kot posledica prilagajanja okolju. :lol: 8)

Spirit Science
Prispevkov: 75
Pridružen: 27.2.2017 18:08

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a Spirit Science »

bargo napisal/-a:
5.3.2017 19:46
Spirit Science napisal/-a:
5.3.2017 15:15
Evo pa še z pred-animacijo zate Rock:

Using Orgasm to Change a Belief - Teal Swan - "ljubica"

https://www.youtube.com/watch?v=wAaQ4-IYOOM
Zavedati se moraš dveh stvari, "visi mu dol in ne jemlje modrih" in drugo, o pravilih se ne sprašuje, če kaj, se kvečjemu dvomi v pravila. :wink:
Tako da, te so zanj veliko preveč napredne. :lol: 8)

Trenutno Merlin nateguje sam sebe in če že kaj, iz tvojega vira, bi mu lahko koristilo tole:

Masturbation (A Spiritual Perspective on Masturbating) - Teal Swan
Je nategovanje sebe, slabo ali dobro? Kot vsako orodje, pravi "ljubica", je lahko oboje, odvisno od zavestnih namenov uporabnika orodja.

V tem primeru, skoraj ne gre več za izbiro temveč nujo, namreč, ko šibka gravitacija stiska iz vseh strani, samo nategovanje postane refleksni odziv, kot posledica prilagajanja okolju. :lol: 8)

Pa lahko rečemo, da je žensko spolovilo orodje? Ali je že v samem bistvu to zgrešeno Rockica.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a shrink »

A si spet pomešal lončke, pesniški trol? A ti ni potegnilo, da je bil znanstveno-špiritniški nasvet namenjen nedeljskemu pravniku? :lol:

Rock
Prispevkov: 9229
Pridružen: 27.11.2008 11:14
Kraj: Ljubljana

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a Rock »

Ne delaj aluzij, kvazinaravoslovec.

Spirit Science
Prispevkov: 75
Pridružen: 27.2.2017 18:08

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a Spirit Science »

shrink napisal/-a:
5.3.2017 18:28
Lahko bi ti že potegnilo, da me tvoje "ljubice" ne zanimajo, znanstveni špiritnik. :lol:
SWAG

Spirit Science
Prispevkov: 75
Pridružen: 27.2.2017 18:08

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a Spirit Science »

shrink napisal/-a:
6.3.2017 15:12
A si spet pomešal lončke, pesniški trol? A ti ni potegnilo, da je bil znanstveno-špiritniški nasvet namenjen nedeljskemu pravniku? :lol:
Vse pomešal :oops:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
6.3.2017 15:12
A si spet pomešal lončke, pesniški trol? A ti ni potegnilo, da je bil znanstveno-špiritniški nasvet namenjen nedeljskemu pravniku? :lol:
Ne, sem samo prevzel tvoje navade. 8) Saj veš, kot ti prebereš "Prazen balon z maso 100g napolnimo s helijem tako ..." in postane balon poln ali pa celo izhlapi 90% njegove mase, tako sem vsebino, ki jo je "Spirit Science" namenil Rocku, povezal s teboj, ker pač pošiljka ni bila ustrezno naslovljena, Poštarino. Merlin, zate pa je kot naročena. :wink:

Spirit Science
Prispevkov: 75
Pridružen: 27.2.2017 18:08

Re: Math of God

Odgovor Napisal/-a Spirit Science »

[/quote]
Merlin, zate pa je kot naročena. :wink:
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=Q_VpkXd1TKA

Odgovori