Replike na smetenja trolov

Zanima me...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

V imenu koga pa spet moteno trolaš v prvi osebi množine, trolej-smolej? Morda v imenu vseh motenih pameti v tvoji podučiteljski glavi? Ali pa je morda v jodlariji običaj, da vikate same sebe: "Tut mir lajd, vir zind unterlerer trolej-smolej fon dunkel keler"? :lol:

Sicer pa s(m)o ti že povedali, koliko se te resno jemlje na tem forumu (izredna ponovitev za moten kolektiv, ki se drenja v tvoji glavi):
Roman napisal/-a:
12.3.2017 15:41
smolejleo napisal/-a:
12.3.2017 15:16
Kakšno bruhanje
Kaj pa drugega.
... to je upravičena kritika, nič drugega ...
Ah no. :mrgreen:
Kdo je vse skupaj zavozil je pa tudi na dlani.
Ti si čist kot solza ...
Ti pa še naprej brani osebek ...
Nikogar ne branim.
... z vsemi, ki niso po njegovi volji.
Si se kdaj vprašal, zakaj mu nisi po volji.
shrink - smolejleo
shrink - bargo
shrink - rock
shrink - osf
shrink - ....
Ja, troli in šarlatani ste postali večina. Zato Kvarkadabra zaudarja.
Po drugi strani sem ti pa na ta očitek že odgovoril ...
S tem, da se ključnega problema sploh nisi dotaknil.
in
gcn64 napisal/-a:Smolej, kaj še vedno jočeš, ker noben fizikalno izobražen nikoli ne pritrdi tebi? :lol:
smolejleo napisal/-a:Razumljivost "fizike" je nedvomno povezana z osebnim prepričanjem.
:lol:
smolejleo napisal/-a:Tebi, Asinus Šrinkel je seveda vse jasno in to temelji na tvojem osebnem (zmotnem) prepričanju, da je samo tvoja razlaga edina in pravilna.
Katera pa bo, tvoja?
sprememba kinetične energije - sunek sile
:lol:
smolejleo napisal/-a:Velikokrat imaš seveda prav, saj prepišeš uradno sprejete ali najbolj razširjene teorije. To ti pa ne pomaga veliko, saj napisanega - prepisanega večinoma ne razumeš, vsekakor pa ne ločiš med naukom, teorijo, tezo, hipotezo.
...tu se najlepše vidi, da nimaš najmanjšega pojma o Shrinkovih odgovorih uporabnikom, ki iščejo fizikalno in/ali matematično pomoč -> razlog je seveda tvoja fizikalno - matematična nepismenost...
smolejleo napisal/-a:Torej Asinus šrinkel, zavedaj se, da sta dve možni hipotezi ali teoriji enakovredni (saj veš, katere pogoje mora kaj takega izpolnjevati), pa naj eni verjame 99,97 % učenjakov, drugi pa le peščica. Večina nima vedno prav!
Tipično šarlatansko nabijanje lol

Seveda, vsak ki ima vsaj malo pojma o fiziki je kvakec, ti ko si na tem forumu dokazal le to, da še branjevke na tržnici bolje razumejo najenostavnejše fizikalne probleme, si pa velepamet (kateri pa žal nihče ne "sledi" lol )...

Ti pa še kr lepi debilne slike, s tem zgolj potrjuješ moje zgornje zaključke...
in
Motore napisal/-a:Dokazano je da obstaja nekaj kar poimenujemo temna snov in temna energija. To ni stvar interpretacije, to so dejstva. Stvari, ki jih imaš ti za nedokazane so tipična posledica neizobraženosti.
smolejleo napisal/-a:pa prosim, nisem vam dovolil, da me tikate, saj nisem ne vaš šolarček ne vaš prijatelj.
Ker smo uporabniki tega foruma anonimni, ni prav nobene škode če se med seboj tikamo. Vsaj pri meni se to ne bo spremenilo.
Zato nikar praznih besed ne razdiraj, pa tudi se raje več ne "bolno oglašaj" v zvezi s "še obstaja", saj si, kot ti je že namignil Roman, očitno polpismen:

viewtopic.php?f=13&t=6203&p=120671#p120671

LOL

Tiste rime pa so le parafraza tvojega jodlarskega sonarodnjaka - to bi pa ja lahko vedel, trollaustirol. LOL

P.S. Se oglasim ponovno jutri, ups, danes, 11.11. (ne trol, ne na Martinovo - naj kakšna od tvojih motenih pameti pogrunta pravi datum). LOL

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:
10.7.2017 13:04
bargo napisal/-a:
9.6.2017 1:00
smolejleo napisal/-a:
8.6.2017 9:28

:lol: Od kdaj naprej pa ne bo več :!: :lol:
:D Ko in če Merlin odgovori smiselno na to vprašanje, mu lastnoročno pobrišem Tablo. :lol:
Shrink - za tiste, ki ne znajo angleško . Psihič, tudi tu ni odgovora!
Vesta kaj, trola, v vajino medsebojno "priklopiljenje" pa se ne bi mešal. Če pa je preveč trenja, pa se podmažita. LOL

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
30.6.2017 19:42
Hah, trolej-smolej, a še vedno haluciniraš? :lol:

Saj sem ti povedal, moteni podučitelj: če boš vsakodnevno smetil, te bom vsakodnevno "bičal". Zato raje pometi svojo podstreho. :lol:

P.S. Lahko pa bi ti potegnilo, moteni jodlar, da ima leta 2017 vsakdo lahko dostop do "neta"; če ne preko računalnika, pa preko pametnega telefona ali brezplačnih Wi-Fi omrežij. No, tako je vsaj v Sloveniji. Za Jodlarijo pač ne bi vedel. :lol: Ampak da bom pokazal, kako si s svojimi imbecilnimi sklepi moten, te bom začenši z jutrišnjim dnem vsak dan julija povprašal po zdravju: Kako kaj zdravje, trolej-smolej? :lol:
Šrinkolino, že dva dneva si zamočil - 03.07 in 10.07 nisi bil v omrežju. Si se predolgo zadrževal na podstrehi, moteni slovencelj nima dostopa do neta, ne znaš uporabiti pametnega telefona, .... ? Vidiš kako pravilno je moje sklepanje, tvoje napovedi pa imbecilne, idiotske. Kako je mož laži, patron 01.04. in kralj 11.11. ki ob 11:11 začne vladati v deželi interneta - baron Asinus Šrink fon Begne se ne uspe "vsak dan julija" povezati v omrežje!

Res si zguba, pravi podn!



8)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, trolej-smolej, saj sem ti že povedal, da mi "dol visi", če se ti zdi, da nisem "mož beseda", ravno tako kot za tvoje moteno sklepanje, da sem "zamočil" in za ostalo imbecilno zaganjanje tvojih motenih pameti v stilu steklih psov. :lol:

Sem ti pa obljubil, da te bom v povprečju vsakodnevno "bičal", vsaj julija. Zato te bom danes 2x, če te že 10.10. (ne, trol, ne desetega dne v kozoprsku; a to potegne kaki od tvojih motenih pameti?) nisem. :lol:

Torej najprej, dukranktrollaustirol, a si šel k praktišerju po napotnico? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Nadalje, unterlerer, a tvoj šullajter ve, da se moteno oglašaš iz dunkel keller? Ali pa si morda na bolniški? :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a osf »

shrink napisal/-a:
12.7.2017 22:16


P.S. Kaj ko bi se začel oglašati z originalnim nickom? :lol:
Imaš same zahteve, kaj pa daš v zameno?

Ti bom odgovoril kakor je tebi bolj ustrezno:
'Znaš zakaj Tarzan nosi kopalke?'

'Da mu Čita ne poje banane'

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
30.6.2017 19:42


Ampak da bom pokazal, kako si s svojimi imbecilnimi sklepi moten, te bom začenši z jutrišnjim dnem vsak dan julija povprašal po zdravju: Kako kaj zdravje, trolej-smolej? :lol:



shrink napisal/-a:
12.7.2017 21:51


Sem ti pa obljubil, da te bom v povprečju vsakodnevno "bičal", vsaj julija. Zato te bom danes 2x, če te že 10.10. (ne, trol, ne desetega dne v kozoprsku; a to potegne kaki od tvojih motenih pameti?) nisem. :lol:


Šrinkolino, poglej kakšna zlagana spaka si! Vsak komentar je odveč!




:arrow:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Za to, da je moteni trolej-smolej prepričan, da "ne držim obljub" in za podobno moteno jokcanje, s katerim neprestano smeti, mi "dol visi". :lol:

Kako kaj zdravje, dukranktrolaustirol? :lol:

Jutri ponovno vizita. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:
13.7.2017 21:07
shrink napisal/-a:
12.7.2017 22:16


P.S. Kaj ko bi se začel oglašati z originalnim nickom? :lol:
Imaš same zahteve, kaj pa daš v zameno?

Ti bom odgovoril kakor je tebi bolj ustrezno:
'Znaš zakaj Tarzan nosi kopalke?'

'Da mu Čita ne poje banane'
Daj, no, trol, preklopi iz ubogega duha na bolj bogatega; mogoče najdeš kak vic, ki je dejansko smešen, pa čeprav je že tvoja pojava sama po sebi dovolj smešna. :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a osf »

shrink napisal/-a:
13.7.2017 23:55
osf napisal/-a:
13.7.2017 21:07
shrink napisal/-a:
12.7.2017 22:16


P.S. Kaj ko bi se začel oglašati z originalnim nickom? :lol:
Imaš same zahteve, kaj pa daš v zameno?

Ti bom odgovoril kakor je tebi bolj ustrezno:
'Znaš zakaj Tarzan nosi kopalke?'

'Da mu Čita ne poje banane'
Daj, no, trol, preklopi iz ubogega duha na bolj bogatega; mogoče najdeš kak vic, ki je dejansko smešen, pa čeprav je že tvoja pojava sama po sebi dovolj smešna. :lol:
Vic je prilagojen tvojim zahtevam, pa dovolj smešen, da prekorači tvoj ponavljajoči se sarkazem, sarkazem, sarkazem, sarkazem. ..

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
13.7.2017 23:52
Za to, da je moteni trolej-smolej prepričan, da "ne držim obljub" in za podobno moteno jokcanje, s katerim neprestano smeti, mi "dol visi".

Kako kaj zdravje, dukranktrolaustirol?

Jutri ponovno vizita.
Šrinkolino, ne samo smolejleo, vsi so prepričani, da se ne držiš obljub. Potrebno je prebrati tvoji dve izjavi in - dokaz je na dlani! Obenem se dobro vidi, kako se izvijaš iz dane situacije in jokcaš: "saj sem rekel v povprečju, zamudil se samo eno uro, ...."!
Poden in velika zguba si!


smolejleo napisal/-a:
13.7.2017 22:24
shrink napisal/-a:
30.6.2017 19:42


Ampak da bom pokazal, kako si s svojimi imbecilnimi sklepi moten, te bom začenši z jutrišnjim dnem vsak dan julija povprašal po zdravju: Kako kaj zdravje, trolej-smolej? :lol:



shrink napisal/-a:
12.7.2017 21:51


Sem ti pa obljubil, da te bom v povprečju vsakodnevno "bičal", vsaj julija. Zato te bom danes 2x, če te že 10.10. (ne, trol, ne desetega dne v kozoprsku; a to potegne kaki od tvojih motenih pameti?) nisem. :lol:


Šrinkolino, poglej kakšna zlagana spaka si! Vsak komentar je odveč!




:arrow:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Krank trolej-smolej pričakovano moteno smeti z enim in istim jokcanjem, ker mu ne potegne, da mi "dol visi" za njegove ocene v zvezi z mojimi "obljubami". :lol:

Kako kaj tvoja potenca, podučitelj (seveda ta zgornje glave)? A haloperidol že kaj prijemlje? :lol:

Jutri ponovno preverim klinični status. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:
14.7.2017 7:43
shrink napisal/-a:
13.7.2017 23:55
osf napisal/-a:
13.7.2017 21:07


Imaš same zahteve, kaj pa daš v zameno?

Ti bom odgovoril kakor je tebi bolj ustrezno:
'Znaš zakaj Tarzan nosi kopalke?'

'Da mu Čita ne poje banane'
Daj, no, trol, preklopi iz ubogega duha na bolj bogatega; mogoče najdeš kak vic, ki je dejansko smešen, pa čeprav je že tvoja pojava sama po sebi dovolj smešna. :lol:
Vic je prilagojen tvojim zahtevam, pa dovolj smešen, da prekorači tvoj ponavljajoči se sarkazem, sarkazem, sarkazem, sarkazem. ..
Vic je v skladu s tvojo wannabe imbecilno pojavo na tem forumu. :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a osf »

shrink napisal/-a:
14.7.2017 23:13
osf napisal/-a:
14.7.2017 7:43
shrink napisal/-a:
13.7.2017 23:55


Daj, no, trol, preklopi iz ubogega duha na bolj bogatega; mogoče najdeš kak vic, ki je dejansko smešen, pa čeprav je že tvoja pojava sama po sebi dovolj smešna. :lol:
Vic je prilagojen tvojim zahtevam, pa dovolj smešen, da prekorači tvoj ponavljajoči se sarkazem, sarkazem, sarkazem, sarkazem. ..
Vic je v skladu s tvojo wannabe imbecilno pojavo na tem forumu. :lol:
Se dolgočasiš?
Kdo se ne, ponavljaš vedno ene in iste stavke.
Sedaj morda ponavljam:

Američan, originalen iz Balkanov, gre domov obiskat ostale sorodnike. Po dveh tednih pa mora zopet v ZDA in zadnji dan, predno odide, se naje pasulja.
Po petnajstih urah dospe domov, kjer ga čaka žena. Predno stopi v hišo, mu pokrije oči in ga vodi v dnevno sobo.
Žena mu reče naj drži zaprte oči, ker ga čaka presenečenje. Nato žena začne šteti : tri, dva, e... in driiin: nekdo pozvoni in žena gre pogledat kdo je.
Medtem tip ostane sam in pasulj začne delovati. Tako da spusti eno močno, drži vseeno zaprte oči, ampak z rokami pobrska po mizi in najde krožnik: s tem zapiha smrad vse okoli in postavi zopet krožnik na mizo.
Žena se medtem vrne, pa začne zopet šteti: tri, dva, en.... pa zazvoni telefon in žena odgovori in odide v bližnjo sobo.
Zopet sam, tip zagromi eno še bolj močno, vzame krožnik in razprši smrad po sobi.
Žena se vrne, pa začne zopet šteti: tri, dva, ena in tip odpre oči pa vidi da je soba polna prijateljev, ki zapojejo 'vse najboljše za te, vse najboljše za tee...'

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hej, trolej-smolej, kako kaj tvoje zdravje? :lol:

Zaklenjeno