Replike na smetenja trolov

Zanima me...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Da pa bom zvest statistiki v povprečju vsakodnevnega bičanja v juliju, še par vprašanj:

1. A v tvoji unterschule vedo, da moteno trolaš po spletu? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

2. A starši učencev, katerim si fahunterlerer, tudi vedo, trolej-smolej? :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 25.7.2017 17:49, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

3. Kdaj so ti nazadnje naredili zdravniško spričevalo, trolej-smolej? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

4. Ali pa si morda že v zasluženem podučiteljskem pokoju, trolej-smolej? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:
19.7.2017 20:04
smolejleo napisal/-a:
11.7.2017 21:27
shrink napisal/-a:
30.6.2017 19:42
Hah, trolej-smolej, a še vedno haluciniraš? :lol:

Saj sem ti povedal, moteni podučitelj: če boš vsakodnevno smetil, te bom vsakodnevno "bičal". Zato raje pometi svojo podstreho. :lol:

P.S. Lahko pa bi ti potegnilo, moteni jodlar, da ima leta 2017 vsakdo lahko dostop do "neta"; če ne preko računalnika, pa preko pametnega telefona ali brezplačnih Wi-Fi omrežij. No, tako je vsaj v Sloveniji. Za Jodlarijo pač ne bi vedel. :lol: Ampak da bom pokazal, kako si s svojimi imbecilnimi sklepi moten, te bom začenši z jutrišnjim dnem vsak dan julija povprašal po zdravju: Kako kaj zdravje, trolej-smolej? :lol:
Šrinkolino, že dva dneva si zamočil - 03.07 in 10.07 nisi bil v omrežju. Si se predolgo zadrževal na podstrehi, moteni slovencelj nima dostopa do neta, ne znaš uporabiti pametnega telefona, .... ? Vidiš kako pravilno je moje sklepanje, tvoje napovedi pa imbecilne, idiotske. Kako je mož laži, patron 01.04. in kralj 11.11. ki ob 11:11 začne vladati v deželi interneta - baron Asinus Šrink fon Begne se ne uspe "vsak dan julija" povezati v omrežje!

Res si zguba, pravi podn!
search.php?author_id=447&sr=posts


Šrinkolino, popuščaš in to hudo. Od te tvoje obljube ni nič. Ti si moteni slovencelj in nimaš dostopa do neta. Za dokaz so se pridružili še
15.07., 17.07. in 18.07..
Vidiš, od tvoje idiotsko-debilne obljube je prazen nič. Prelomil si obljubo, lomiš jo in lomiš ga s svojim smetenjem, kar pomeni, da si navadna trola in največji trol tega foruma - Veliki Asinus Shrink = Psihič (uradni slovenski prevod)!
Mimogrede - saj sem ti že lepo povedal, trolej-smolej; izredna ponovitev za vse tvoje motene pameti v tvoji jodlarski glavi:
shrink napisal/-a:
12.7.2017 21:51
Veš kaj, trolej-smolej, saj sem ti že povedal, da mi "dol visi", če se ti zdi, da nisem "mož beseda", ravno tako kot za tvoje moteno sklepanje, da sem "zamočil" in za ostalo imbecilno zaganjanje tvojih motenih pameti v stilu steklih psov. :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a osf »

shrink napisal/-a:
25.7.2017 17:23
osf napisal/-a:
19.7.2017 21:09
shrink napisal/-a:
19.7.2017 15:34


Smetiš v pravi temi, ubogi na duhu trol. :lol:
Uči nas smetenja, računalniški trol.
Gornja besedna solata ni nič boljša, ubogi na duhu trol: navadne smeti. :lol:
Kakor skoraj vsi tvoji posti v tem forumu: odpadki.

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Šrinkolino, kaj blesaviš!
Meni se nič ne zdi, da nisi "mož beseda". To je dejstvo, 10 krat potrjeno, kar oglej si dosedanjo statistiko!

Od 19.07. do 25.07. nisi nič pisunil, poleg tega pa še prejšnji datumi! Ne samo v "jodlariji", tudi na balkanu bi našel povezavo, saj si sam napisal:
citat " da ima leta 2017 vsakdo lahko dostop do "neta"; če ne preko računalnika, pa preko pametnega telefona ali brezplačnih Wi-Fi omrežij"

Če pa padeš v greznico ali si nastanjen v oblazinjenih sobanah ali za švedskimi zavesami ali ..., potem je zadeva drugačna. Tvoji problemi niso tehnične narave, tvoji problemi so očitni že v tvojem imenu - SHRINK, uradni prevod PSIHIČ - tebi "mamica" ne dovoli vsak dan v internet. In prav je tako - taka neodrasla, narcistična pojava z !najboljšim karakterjem potrebuje nadzor.

Lepo tudi dokazuješ, da ne razumeš pomena besed. Veš kaj si obljubil?

shrink napisal/-a:
30.6.2017 19:42

Ampak da bom pokazal, kako si s svojimi imbecilnimi sklepi moten, te bom začenši z jutrišnjim dnem vsak dan julija povprašal po zdravju: Kako kaj zdravje, trolej-smolej?
Vsak dan julija - precej dni si že zamočil. In kako kratkohlačni stvor opraviči svojo močo!? Prijavi se v forum in tisti dan za deset dni nazaj in deset dni naprej naredi, kar bi moral vztrajno, vestno narediti vsak dan. To potem za jokavega smrkavčka pomeni - vsak dan!
Prava zlagana zguba! Kot mož bi moral priznati napake, neizpolnjevanje obljub, ... ne; cmeravček bo kar naprej jokcal, iskal idiotske izgovore, farbal ljudi na tem forumu. Zato je najbolje - čof, in nazaj v greznico s Shrinklnom!

Ali te mamica ni naučila, kaj pomeni - vsak dan umiti zobke. Tebi je dovolila, da si danes umil zobke za deset dni nazaj in deset dni naprej :lol: . Seveda ni čudno, da tak razvajenček postane SHRINK=PSIHIČ!

Edina rešitev - zate in mamico, naj se vama tole uresniči:

https://www.youtube.com/watch?v=GS6yA4ysd3Q




8)

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
2.6.2014 18:11
Mimogrede: Trolom in šarlatanom (smolejleo, Rock, TimeEinstein in Rozman ter seveda drugim, ki še niso začeli s trolanjem v opazovanem obdobju) sporočam, da se njihova statistika trolanja že beleži (in se seveda lepo polni ) in, kot sem že rekel, čez eno leto (naslednjega 31.05.) jo bom obelodanil in še izvedel preprosto primerjalno analizo s prejšnjimi leti.

Sedaj pa pridno trolajte naprej, troli, saj vam to gre najbolje od rok.
Kako napreduje statistika? Še kar računaš?!!! :lol: 8) Spomni se Phillipovega napotka: "Računaj in bodi tiho!" :mrgreen:


Dirrty
(Uh, let me loose)
Oooh, I'm overdue :lol:
Give me some room, coming through
Paid my dues, I'm in the mood
Me and my girls come to shake the room
DJ spinning, show your hands
Let's get dirrty, that's my jam
I need that, uh to get me off
Sweating 'til my clothes come off

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Sem ti že rekel, moteni trolej-smolej - izredna ponovitev za vse tvoje motene pameti v tvoji jodlarski glavi:
shrink napisal/-a:
12.7.2017 21:51
Veš kaj, trolej-smolej, saj sem ti že povedal, da mi "dol visi", če se ti zdi, da nisem "mož beseda", ravno tako kot za tvoje moteno sklepanje, da sem "zamočil" in za ostalo imbecilno zaganjanje tvojih motenih pameti v stilu steklih psov. :lol:

Sem ti pa obljubil, da te bom v povprečju vsakodnevno "bičal", vsaj julija.
Zatorej, smolej, trolej še naprej, saj za tvojo hudo cvangsštorung očitno ni mej. :lol:

P.S. A tvoj šullajter ve, da haluciniraš po spletu? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Vesta kaj, trola (jodlarski in pesniški), v vajino medsebojno "priklopiljenje" pa se ne bi mešal, morda pa se bo spet vmešal moderator in bosta spet užaljeno jokcala, da vama je onemogočeno oglašanje (beri: smetenje). :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Mimogrede, trolej-smolej, kako tvoja motena jodlarska logika pojasni, da sem že drugi dan zapored na internetu? :lol:

A veš, trolej-smolej, tu v Sloveniji ni kot v tvoji jodlarski vasici, kjer do interneta očitno dostopate še po kablu. Vse dokler ne bodo pametni telefoni standard v jodlariji, boš pač haluciniral o "mamicah" ostalih. :lol:

Mimogrede, trolej-smolej, a si menjal CRT monitor in žično tipkovnico? :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
30.6.2017 19:42

Ampak da bom pokazal, kako si s svojimi imbecilnimi sklepi moten, te bom začenši z jutrišnjim dnem vsak dan julija povprašal po zdravju: Kako kaj zdravje, trolej-smolej?
shrink napisal/-a:
26.7.2017 22:53
Mimogrede, trolej-smolej, kako tvoja motena jodlarska logika pojasni, da sem že drugi dan zapored na internetu? :lol:
Ubogi Asinus Šrink fon Begne!
Ne morem vedeti, kakšnega porekla je tvoja logika, ker je ni. Vidiš - če bi držala tvoja prva izjava, bi v tvoji drugi izjavi 26.07. moralo namesto: citat "že drugi dan zapored" moralo pisati nekaj drugega :lol: !

Očitno je še velik nered v tvojem postrešju in čeprav imaš (po sliki sodeč) velike možgane, so zelo podhranjeni in slabo prekrvavljeni - bogi revček, si že čisto moder.
shrink napisal/-a:
26.7.2017 22:53


A veš, trolej-smolej, tu v Sloveniji ni kot v tvoji jodlarski vasici, kjer do interneta očitno dostopate še po kablu. Vse dokler ne bodo pametni telefoni standard v jodlariji, boš pač haluciniral o "mamicah" ostalih. :lol:

Iz te tvoje izjave sklepam, da imaš vse tehnične možnosti za povezavo v internet. Tudi tvoja želja in obljuba je bila, da boš vsak dan julija tu na forumu in forum je bil ves čas dostopen. Torej .... jasno je, da si ti osebno omejen in ti ni omogočen, dovoljen dostop v širni svet medmrežja.

Res si bogec - 2x omejen!


8)

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8301
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a bargo »

shrink napisal/-a:
26.7.2017 22:53
Mimogrede, trolej-smolej, kako tvoja motena jodlarska logika pojasni, da sem že drugi dan zapored na internetu?
Mirko, to pa je popuščanje. Padaš Shrink, vidno padaš, -> (.) :lol: 8)

Povej, ti še visi dol ali si že dobil po buči od svojega potenciala!?

Črvina iz Medzvezdna potovanja
Merlin, spremljaš TI kaj svojo statistiko? Preskočil si 150. Čestitam. Trenutno se je programje ustavilo pri 163. Lepo vas vrtinči, to že moram priznati

Piškavih 20 postov kaže trenutna tedenska statistika in pri tem nič omembe vrednega iz šolskega kotička. :?

Kognitivna disonanca, Poštarino, ti je znan tale pomen?


Slika


Il ovon successo gli ha dato alla testa. :lol:

Vojko je ob priložnostni napisal komentar na takšno metaforo, zapisal je:
Rock: Noj je sicer pameten: glave ne da 'v' pesek - temveč jo položi 'na' pesek. Tako je ves 'na' pesku in ostaja (predvsem njegov zadek) zelo viden - zgolj njegovo subjektivno obzorje se je znižalo.

Vojko: No, približno tako si videti, ko zapiraš oči pred očitnimi dejstvi: tvoj zadek zelo viden - zgolj tvoje subjektivno obzorje se je znižalo ... :lol: "


Torej, slišiš Merlin, iz daljave doni pesem ...

Tina Turner - What You Get Is What You See
Some boys got the look of a Greek Adonis
Some boys try to talk you off your feet
Some boys they're gods gift to woman
Some boys think they're sweet enough to eat
Try to change the habit of a lifetime
Don't even try
Cause when you cut down deeper than the icing
You realize


Some guys got lips that you can't help kissing
And some guys got a smile you can't resist
Some guys gotta build a reputation
They just want to add you to the list
You got a lot of physical attraction
I can't deny
But can you guarantee me satisfaction
While I'm still waiting, waiting, waiting

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Napreduješ, moteni trolej-smolej, sedaj si od haluciniranja o "mamicah, ki ne pustijo na internet", prešel na "osebno omejenost" in od tod (biser podučiteljske logike :lol: ) na "onemogočenost, nedovoljenost".

Res se težko odločim, kaj je bolj imbecilen produkt tvoje motene logike, zatorej, trolej-smolej, raje pometi najprej svoje podstrešje. :lol:

Mimogrede, trolej-smolej, kako tvoja motena jodlarska logika pojasni, da sem že tretji dan zapored na internetu? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Veš kaj, trolej-smolej, raje reši svoj problem: v tvojo jodlarsko *** se je namreč zagozdil pesniški abderit. :lol:

Zaklenjeno