Replike na smetenja trolov

Zanima me...
Zaklenjeno
smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Asinus Šrink, tu si napisal:
shrink napisal/-a:
27.7.2017 22:30

Mimogrede, trolej-smolej, kako tvoja motena jodlarska logika pojasni, da sem že tretji dan zapored na internetu? :lol:
Zelo si priden, da si že tretji dan zapored na internetu. Vesten in vztrajen! Toda obljubil si:

shrink napisal/-a:
30.6.2017 19:42

Ampak da bom pokazal, kako si s svojimi imbecilnimi sklepi moten, te bom začenši z jutrišnjim dnem vsak dan julija povprašal po zdravju: Kako kaj zdravje, trolej-smolej?
in bi moral že 28x zaporedoma biti tu. Si pa manjkal -3,10,15,17,18,20,21,22,23,24, - 10x si prelomil dano obljubo. Nisi "mož beseda", nisi niti "mož", saj se spet cmeraš in jokcaš, da si zamujene dni nadoknadil s tem, da si v ostalih dnevih umil zobke za naprej in nazaj. Torej noben mož, temveč kratkohlačnik, otroče, razvajeno mamino dete - srednjega spola!

Šrinkolino, jaz bom še naprej opominjal na napake v tvojih odgovorih, ne zaradi tebe, zaradi novih dobrovernih nadobudnih navdušencev naravoslovja, ki zaidejo na kvarkadabro!

In še enkrat - če bi bili odgovori v šolskem kotičku strokovni, pravilni, napisani v spoštljivem tonu,...., bi se ti navdušenci vračali na portal. Dokler pa to bitje - Šrink (ni mož - glej zgoraj) piše odgovore v katerih so napake, so v žaljivem tonu, so samo linki na večinoma angleško verzijo wikipedije, ... ne bom našteval naprej - odgovori so podn, toliko časa bo ta forum KVAKKADABRA, KAKKADABRA z vedno manj obiska. Dobite že človeka ki je strokovno, didaktično, metodološko sposoben odgovarjati na vprašanja - Šrinka pa odstranite vsaj iz šolskega kotička. Ne spada tja, spada v kot!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, moteni trolej-smolej, lahko do onemoglosti moteno smetiš, a moja replika bo vselej enaka:
shrink napisal/-a:
26.7.2017 22:36
Sem ti že rekel, moteni trolej-smolej - izredna ponovitev za vse tvoje motene pameti v tvoji jodlarski glavi:
shrink napisal/-a:
12.7.2017 21:51
Veš kaj, trolej-smolej, saj sem ti že povedal, da mi "dol visi", če se ti zdi, da nisem "mož beseda", ravno tako kot za tvoje moteno sklepanje, da sem "zamočil" in za ostalo imbecilno zaganjanje tvojih motenih pameti v stilu steklih psov. :lol:

Sem ti pa obljubil, da te bom v povprečju vsakodnevno "bičal", vsaj julija.
Zatorej, smolej, trolej še naprej, saj za tvojo hudo cvangsštorung očitno ni mej. :lol:

P.S. A tvoj šullajter ve, da haluciniraš po spletu? :lol:
Kako kaj tvoje zdravje, trolej-smolej? :lol:
Zadnjič spremenil shrink, dne 29.7.2017 22:25, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Na tole moteno repetitivno smetenje:
trolej-smolej napisal/-a:In še enkrat - če bi bili odgovori v šolskem kotičku strokovni, pravilni, napisani v spoštljivem tonu,...., bi se ti navdušenci vračali na portal. Dokler pa to bitje - Šrink (ni mož - glej zgoraj) piše odgovore v katerih so napake, so v žaljivem tonu, so samo linki na večinoma angleško verzijo wikipedije, ... ne bom našteval naprej - odgovori so podn, toliko časa bo ta forum KVAKKADABRA, KAKKADABRA z vedno manj obiska. Dobite že človeka ki je strokovno, didaktično, metodološko sposoben odgovarjati na vprašanja - Šrinka pa odstranite vsaj iz šolskega kotička. Ne spada tja, spada v kot!
pa tudi že poznaš repliko:
shrink napisal/-a:
11.3.2017 16:55
Uporabnik smolejleo je moten trol, ki lahko le smeti, razlogi za to so pa že davno bili spoznani - reprezentativna replika:
shrink napisal/-a:Hah, jodlarski podučitelj osmoljenileo povsem pričakovano (kot sem napovedal) moteno trola tudi s tem. :lol:

Kar se tiče pripombe, da ne razumem, kaj navajam, pa to s strani neizobraženega trola, ki je npr. prepričan, da "je veliki pok na majavih temeljih, ničesar ne pojasni in nič pomembnega ni napovedal", zveni najmanj ironično, če ne že kar imbecilno smešno. Dejstvo je, da se spotika ob malenkosti, a ima sam v znanju in osnovah o stvareh, o katerih bi rad razpravljal, a se uspe le smešiti, zelo velike luknje. Takšni troli zato kot po pravilu iščejo lapsuse pri ostalih, da s tem prikrivajo lastno nič pika jožef znanje. Seveda jim to niti približno ne uspeva. :lol:

Zato je osmoljenileo "spaka" na tem forumu le sam (kot vsi po vrsti ugotavljajo) in tako bo ostalo, dokler ne bo nehal trolati ali pa se podvrgel zdravljenju hude oblike motnje, za katero boleha.
Isto velja za uporabnika z imenom bargo, le da ta ponavadi moteno smeti v pesniškem stilu.
Zatorej, smolej, trolej še naprej, saj za tvojo hudo cvangsštorung očitno ni mej. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hej, trolej-smolej, a ti je šullajter onemogočil dostop do dunkel keller? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hej, trolej-smolej, da ni kak tvoj jodlarski sonarodnjak po pomoti pri sekanju drv presekal internetni kabel do tvoje jodlarske vasice? :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

To je moje zadnje oglašanje (v povprečju 1 post/dan julija v tej temi) v zvezi s tabo, trolej-smolej. Od sedaj naprej si bom jemal diskrecijsko pravico, da se na tvoje smetenje oglašam, če se mi bo zdelo potrebno. :lol:

P.S. Seveda bom še naprej aktiven na forumu v zvezi z resnimi temami, v katerih pa troli tvojega kova nimajo česa iskati. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

smolejleo napisal/-a:
28.7.2017 7:39
Asinus Šrink, tu si napisal:
shrink napisal/-a:
27.7.2017 22:30

Mimogrede, trolej-smolej, kako tvoja motena jodlarska logika pojasni, da sem že tretji dan zapored na internetu? :lol:
Zelo si priden, da si že tretji dan zapored na internetu. Vesten in vztrajen! Toda obljubil si:

shrink napisal/-a:
30.6.2017 19:42

Ampak da bom pokazal, kako si s svojimi imbecilnimi sklepi moten, te bom začenši z jutrišnjim dnem vsak dan julija povprašal po zdravju: Kako kaj zdravje, trolej-smolej?
in bi moral že 28x zaporedoma biti tu. Si pa manjkal -3,10,15,17,18,20,21,22,23,24, - 10x si prelomil dano obljubo. Nisi "mož beseda", nisi niti "mož", saj se spet cmeraš in jokcaš, da si zamujene dni nadoknadil s tem, da si v ostalih dnevih umil zobke za naprej in nazaj. Torej noben mož, temveč kratkohlačnik, otroče, razvajeno mamino dete - srednjega spola!

Šrinkolino, jaz bom še naprej opominjal na napake v tvojih odgovorih, ne zaradi tebe, zaradi novih dobrovernih nadobudnih navdušencev naravoslovja, ki zaidejo na kvarkadabro!

In še enkrat - če bi bili odgovori v šolskem kotičku strokovni, pravilni, napisani v spoštljivem tonu,...., bi se ti navdušenci vračali na portal. Dokler pa to bitje - Šrink (ni mož - glej zgoraj) piše odgovore v katerih so napake, so v žaljivem tonu, so samo linki na večinoma angleško verzijo wikipedije, ... ne bom našteval naprej - odgovori so podn, toliko časa bo ta forum KVAKKADABRA, KAKKADABRA z vedno manj obiska. Dobite že človeka ki je strokovno, didaktično, metodološko sposoben odgovarjati na vprašanja - Šrinka pa odstranite vsaj iz šolskega kotička. Ne spada tja, spada v kot!
Da stvar lepo zaključiš, bi moral dopolniti statistiko. Koliko dni v mesecu juliju si bil na forumu, koliko % je to, kaj pomeni vsak dan, ... . Lepo narediš tabelo, krožni diagram, .... .

Pusti citat šrinka!(v povprečju 1 post/dan julija v tej temi)", ki je v zvezi s tvojo obljubo:
shrink napisal/-a:
30.6.2017 19:42

Ampak da bom pokazal, kako si s svojimi imbecilnimi sklepi moten, te bom začenši z jutrišnjim dnem vsak dan julija povprašal po zdravju: Kako kaj zdravje, trolej-smolej?
smešno, otroško, idiotsko, ..., opravičilo!

Torej Šrinkolino, expert anallize in slamantike in samosvoje statistike, na delo - da vidimo, kako si boš priredil podatke.
Boš dokazal izjavo:"The only statistics you can trust are those you falsified yourself," ( Winston Churchill) .





8)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, moteni trolej-smolej, lahko do onemoglosti moteno smetiš, a moja replika bo vselej enaka (drugič):
shrink napisal/-a:
26.7.2017 22:36
Sem ti že rekel, moteni trolej-smolej - izredna ponovitev za vse tvoje motene pameti v tvoji jodlarski glavi:
shrink napisal/-a:
12.7.2017 21:51
Veš kaj, trolej-smolej, saj sem ti že povedal, da mi "dol visi", če se ti zdi, da nisem "mož beseda", ravno tako kot za tvoje moteno sklepanje, da sem "zamočil" in za ostalo imbecilno zaganjanje tvojih motenih pameti v stilu steklih psov. :lol:

Sem ti pa obljubil, da te bom v povprečju vsakodnevno "bičal", vsaj julija.
Zatorej, smolej, trolej še naprej, saj za tvojo hudo cvangsštorung očitno ni mej. :lol:

P.S. A tvoj šullajter ve, da haluciniraš po spletu? :lol:
Kako kaj tvoje zdravje, trolej-smolej? :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Hvala Šrinkolino, vsekakor bolje kot s tvojim prostim dostopom do interneta.

Si bil spet nekaj časa omejen! O, oprosti! Nekaj časa ti je bil omejen dostop v medmrežje, ostala omejenost je pa konstantna!? :lol:

Torej Asinus Shrink - uradno prevedeno v PSIHIČ, trobi veselo naprej!


8)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Raje kot o "omejenosti" mojega interneta, razmišljaj o omejenosti svoje pameti in logike, trolej-smolej. :lol:

Glede tvojega zdravja pa bi se morali resno spraševati v tvoji unterschule, vsaj dokler boš fahunterlerer. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Šrinkolino, ne skrbi za moj poklic in šefa. Vsak pameten človek me bo podprl, ko opozarjam na neumnosti, ki jih tu prodajaš za znanost in resnico.


Kar poglejmo preprost primer:
shrink napisal/-a:Joj, nedeljski pravnik! Tole je dovolj didaktično še za povprečnega telebana:



Kaj ti torej ni jasno?

Morda kaj je to prema sorazmernost, npr. med količinama \(y\) in \(x\)? Izvoli:

\(y=kx+n\)

kjer sta \(k\) in \(n\) konstanti.

Prema sorazmernost med \(y\) in \(x\) namreč pomeni linearno funkcijo.



smolejleo napisal/-a:
1.2.2016 13:00
Še enkrat Šrinkel - linearna funkcija v splošnem ni premo sorazmerje!

Tu se izobrazi:
https://en.wikipedia.org/wiki/Proportio ... thematics)


Samo homogena linearna funkcija je premosorazmernost - \(y=kx\) in ne kakor je napisal Šrinkel \(y=kx+n\)

Še derik in zajc ga nista mogla prepričati!!!
Tam imaš link na tvojo priljubljeno wikipedijo, kamor usmerjaš nadobudne matematike. Preberi si članek (če je angleščina problem, pa tršico prosi za prevod) in priznaj svojo zmoto! Še narisano imaš, če si polpismen! Tako omejenost in šarlatanstvo najdemo samo pri tebi. Po sliki se vidi, da bi bil rad moder in imel velike možgane.
Slika

Tak tudi si, ampak zato ker si premalo prekrvavljen in močno nabuhel od svoje narcisoidnosti.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Spet klasično smetenje troleja-smoleja, ki ga vedno znova moteno ponavlja - replika iz 1. strani:

viewtopic.php?p=119256#p119256

:lol:

Tvoj šullajter pa najbrž ne ve, da ima opravka z motencem; naj kar te ocene pogleda:

viewtopic.php?p=120976#p120976

Zatorej, trolej-smolej, aus der unteršule zofort raus, da te cvangsštorung ne odnese v krankenhaus. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Super Šrinkolino - izboljšuješ svoje pesništvo, vodstvena vloga ti pa pada! Ostalo ti je samo malo, malo kvakcov. Pridobil si pa nove - takemu trolu in troli kot si ti se z veseljem priklopijo pajdaši in podobni ignoranti kot si ti, šef Asinus Šrinkel!

Sprejmi ponudbo novega člana akima in na novo spremeni identiteto. Mogoče se pa s tem izogneš tedenskim omejitvam in mrkom, ki jih moraš pridno prenašati! Saj boš mogoče dobil kaj popusta na pridno vedenje, ampak hitreje bi šlo z akimovo ponunbo!

Torej: šef Asinus Šrinkel in njegovi pajdaši, poslušni kvakci!
Očitno se je državno dotirani portal naravoslovja Kvarkadabra pod vašo taktirko prelevil v pravo Kvak in Kak Kadabro. Če kdo o tem še dvomi, naj si samo ogleda prispevke:
viewtopic.php?f=19&t=6316
viewtopic.php?f=17&t=6313
viewtopic.php?f=21&t=6311

Smešno in sramotno je, da ste tolerilali napačne odgovore gospoda Šrinka. Da pa sedaj tolerirate te prispevke :?: :!:
Dajte fantje (in dekleta), zbrišite to navlako (in ni edina). Če tega niste sposobni, pa zaprite štacuno.


:twisted:

P S Šrinkolino, kdo je omejen in moten je pa očitno - poglej statistiko za mesec julij. Ti si omejen in moten - nič ni bilo z "vsak dan" :lol:

Uporabniški avatar
bargo
Prispevkov: 8300
Pridružen: 3.11.2004 22:41

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a bargo »

P!nk - So What

Na na na na na na, na na na na na na
Na na na na na na, na na na na na na

I guess I just lost my husband
I don't know where he went :lol:

Uh, check my flow, uh

The waiter just took my table
And gave to Jessica Simp- (shit!)
I guess I'll go sit with tomboy


-> (.) :lol: :D

Nitka iz Medzvezdna potovanja
Ko bo Shrink tole "Zabine" razumel, bo mogoče rešil tudi uganko z prostorom in takrat bo pobrisal tablo. 8)

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Tako je, Bargo!

Šuštarski mojster Šrink nikoli ne bo razumel, kako se dreta vleče!

S "Zabine " pa tudi ne bo nič, 100% "binčkofrenija"!


:lol:

Zaklenjeno