VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Odgovori
Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a Srečko »

POLITIKA CEPIV JE IZBILA SODU DNO
https://www.youtube.com/watch?v=ppqlAXO ... e=youtu.be
SVOBODA MALEMU ČLOVEKU

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a vojko »

osf napisal/-a:
9.2.2018 18:52
vojko napisal/-a:
9.2.2018 13:50
Osf je napisal:
Kaj pojmuješ kakor imaterialno škodo?
Bodi malo bolj točen.
Bom, za tiste, ki očitno ne poznajo splošno znanih dejstev o škodi.
Nematerialna škoda se ne odraža na premoženju oškodovanca, temveč nastane, kadar škodni dogodek poseže v osebnostne pravice oškodovanca in povzroči še nadaljnjo posledico kot so telesne ali duševne bolečine, strah ali v primeru pravne osebe, okrnitev ugleda pravne osebe. Tako zakon in sodna praksa kot nepremoženjsko škodo izrecno priznavata pretrpljene telesne bolečine, pretrpljene duševne bolečine zaradi zmanjšanja življenjske aktivnosti, nevšečnosti med zdravljenjem, skaženosti, razžalitve dobrega imena in časti ali okrnitve svobode ali osebnostne pravice, pretrpljene duševne bolečine smrti bližnjega in pretrpljene duševne bolečine za strah. Škodo mora oškodovanec ne le izkazati, temveč jo tudi dokazati.
Ne, ta link nima zveze s temo o odškodninah.
Iz raznoraznih časopisov se lahko razbere množično število sodb. Zaradi tega je npr. Italija ustanovila spletno stran in urad, kjer osebe lahko prijavijo stranske učinke cepiv.
Pusti ti "raznorazne časopise" in posreduje zahtevane podatke!
Ne mlati prazne slame in ne eskiviraj in zamegljuj stvari! Nakladal si o "množični količini tožb, kjer javne ustanove so bile primorane plačati odškodnino otrokom" in jaz sem te vljudno prosil, da iz te "množične količine" navedeš vsaj tri, ko so bile "javne ustanove primorane plačati odškodnino otrokom"!

Smo te spet zalotili pri očitni in namerni laži, lažnivi osf? :lol:
Zanimivo je, kako nekateri "znanstveniki' komentirajo:
'ni rečeno, da merkurij škodi'
'ni rečeno, da aluminij škodi'
... no, če bi cepiva vsebovala drek, bi napisali:
'ni rečeno, da drek škodi'

Dogaja se pač, da 'nekateri' bi radi cepili človeštvo pred vsemi boleznimi, pravilno pa bi bilo se osredotočiti samo na hude bolezni npr. borelija ipd., potem, ko bi vsaj 30 let testirali cepivo.
Nepovezano in deplasirano brbljanje, s katerim bi rad zakril dejstvo, da smo te spet ujeli na laži! :lol:
Bom končal brati tale post, ko boš končal pretiravati.

Navedeni link, katerega sem prilepil po ogledu pribl. dvajset stranic, navede sodbe (več kakor tri na eni stranici, torej osf 1 : Vojko 0), ki so se končale z obsodbo države (npr. po 28 členu Ustave R.I.), ki je morala in mora poškodovanim fizično in/ali psihično odplačati odškodnino.
Če bi pregledal vse sodbe, bi iz časopisov npr. Repubblica, Il Giornale, bi razbral, da se gre za resnico.

Poleg tega bom podčrtal, da obstaja spletna državna stran za stranske učinke cepiv.
Gre za zavajanje, ker si verjetno domneval, da ne bomo natančno brali sodb!

Samo v eni od sodb (23.9. 2014, Milansko sodišče)je bilo ugotovljen, da "je cepivo vsebovalo dezinfektant na osnovi živega srebra, ki je danes uradno prepovedan zaradi dokazane nevrotoksičnosti .../"(/...vaccino contenenti un disinfettante a base di mercurio, oggi ufficialmente bandito per via della comprovata neurotossicità,.../)

Pri vseh ostalih ni govora o težkih kovinah.

Torej, ta sodba niti od daleč ne podpira trditev, ki jih ti zagovarjaš in gre za navadno zavajanje. Prvič vakcina je vsebovala dezinfekcijsko sredstvo, kar je tujek v cepivu in drugič, Hg je bil že takrat uradno prepovedan in je šlo za kršitev predpisov, kar seveda rezultira v odškodninski odgovornosti.

Lahko si popolnoma prepričan, da italijanski parlament ne bi sprejel zakona o obveznem cepljenju, če bi obstajal kakršenkoli sum o škodljivosti cepiv zaradi prevelike doze težkih kovin.

Gre za še eno v neskončnem nizu teorij zarote ... :lol:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a osf »

vojko napisal/-a:
9.2.2018 21:07
osf napisal/-a:
9.2.2018 18:52
vojko napisal/-a:
9.2.2018 13:50
Osf je napisal:



Bom, za tiste, ki očitno ne poznajo splošno znanih dejstev o škodi.
Nematerialna škoda se ne odraža na premoženju oškodovanca, temveč nastane, kadar škodni dogodek poseže v osebnostne pravice oškodovanca in povzroči še nadaljnjo posledico kot so telesne ali duševne bolečine, strah ali v primeru pravne osebe, okrnitev ugleda pravne osebe. Tako zakon in sodna praksa kot nepremoženjsko škodo izrecno priznavata pretrpljene telesne bolečine, pretrpljene duševne bolečine zaradi zmanjšanja življenjske aktivnosti, nevšečnosti med zdravljenjem, skaženosti, razžalitve dobrega imena in časti ali okrnitve svobode ali osebnostne pravice, pretrpljene duševne bolečine smrti bližnjega in pretrpljene duševne bolečine za strah. Škodo mora oškodovanec ne le izkazati, temveč jo tudi dokazati.


Ne, ta link nima zveze s temo o odškodninah.


Pusti ti "raznorazne časopise" in posreduje zahtevane podatke!
Ne mlati prazne slame in ne eskiviraj in zamegljuj stvari! Nakladal si o "množični količini tožb, kjer javne ustanove so bile primorane plačati odškodnino otrokom" in jaz sem te vljudno prosil, da iz te "množične količine" navedeš vsaj tri, ko so bile "javne ustanove primorane plačati odškodnino otrokom"!

Smo te spet zalotili pri očitni in namerni laži, lažnivi osf? :lol:



Nepovezano in deplasirano brbljanje, s katerim bi rad zakril dejstvo, da smo te spet ujeli na laži! :lol:
Bom končal brati tale post, ko boš končal pretiravati.

Navedeni link, katerega sem prilepil po ogledu pribl. dvajset stranic, navede sodbe (več kakor tri na eni stranici, torej osf 1 : Vojko 0), ki so se končale z obsodbo države (npr. po 28 členu Ustave R.I.), ki je morala in mora poškodovanim fizično in/ali psihično odplačati odškodnino.
Če bi pregledal vse sodbe, bi iz časopisov npr. Repubblica, Il Giornale, bi razbral, da se gre za resnico.

Poleg tega bom podčrtal, da obstaja spletna državna stran za stranske učinke cepiv.
Gre za zavajanje, ker si verjetno domneval, da ne bomo natančno brali sodb!

Samo v eni od sodb (23.9. 2014, Milansko sodišče)je bilo ugotovljen, da "je cepivo vsebovalo dezinfektant na osnovi živega srebra, ki je danes uradno prepovedan zaradi dokazane nevrotoksičnosti .../"(/...vaccino contenenti un disinfettante a base di mercurio, oggi ufficialmente bandito per via della comprovata neurotossicità,.../)

Pri vseh ostalih ni govora o težkih kovinah.

Torej, ta sodba niti od daleč ne podpira trditev, ki jih ti zagovarjaš in gre za navadno zavajanje. Prvič vakcina je vsebovala dezinfekcijsko sredstvo, kar je tujek v cepivu in drugič, Hg je bil že takrat uradno prepovedan in je šlo za kršitev predpisov, kar seveda rezultira v odškodninski odgovornosti.

Lahko si popolnoma prepričan, da italijanski parlament ne bi sprejel zakona o obveznem cepljenju, če bi obstajal kakršenkoli sum o škodljivosti cepiv zaradi prevelike doze težkih kovin.

Gre za še eno v neskončnem nizu teorij zarote ... :lol:
Vidim, da težko sprejemaš realnost.

Nisi še razumel tega: tebe, kakor egoista, zanima le, da bo imel prav. Zato obračaš dejstva in pojme, rad bi povzročil zmedo.
V uradnem svetu, med dobrimi in slabimi, vlada tudi egoizem, egoizem mogočnosti, zaradi katerega ostali nastradajo.
Lahko bi se razpisali kako so na univerzi v Bostonu opravili študij glede tega: necepljeni subjekt ni nevaren za cepljenega, cepljeni in npr. nositelj bakterij je nevaren za necepljenega.

Še enkrat rešitev je v zamrznjenju ekonomskih virov. Pool brez molzenja množice ne bi imel denarja niti za vodo.

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a Srečko »

REFORMA SLOVENSKEGA ZDRAVSTVA
Za uspešno reformo slovenskega zdravstva rabimo nove ljudi v parlamentu, ki bodo onemogočili uničujoč vpliv tujih farmacevtskih multinacionalk na naše zdravstvo, ki preko obveznega cepljenja uničujejo zdravje ljudi in otrok. Kljub temu, da se število cepljenj otrok in ljudi z leti povečuje, se zdravstveno stanje ljudi z leti zmanjšuje. Ta tend velja zadnjih 15 let ali več. Korelacija ni naključna, ker so v cepivih uvoženih iz tujine težke kovine, ki so vir mnogih bolezni. Potreben je takojšen popoln državni nadzor nad vsebino cepiv iz tujine.
https://www.youtube.com/watch?v=msSFxTx ... e=youtu.be

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a Srečko »

STROKOVNO BRANJE ZA ZDRAVNIKE PEDIATRE o težkih kovinah v cepivih
http://www.whale.to/c/vaxcontaminants_IJVV-04-00072.pdf

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a Srečko »

CEPIVO OMR JE BRCA V RIT ZNANOSTI Namen vsakega cepiva je, da v telesu prebudi obrambni sistem za določeno okužbo. Če potem otrok dobi to okužbo, je organizem že pripravljen za boj. Cepivo OMR deluje tako kot da bi otrok naenkrat dobil ošpice, mumps in rdečke. Tega v naravi ni, noben otrok nikoli ne dobi vseh treh bolzni naenkrat. OMR je za otrokov organizem velik šok, ke se mora boriti proti trem boleznim naenkrat. Nekateri otroci tega šoka ne prenesejo in hudo zbolijo. Očitno imajo zdravniki tako oprane možgane, da ne znajo misliti s svojo glavo. OMR je NEVARNO, v nasprotju z vsem, kar vemo o človeškem organizmu in njegovem delovanju. Gre le za denar, za dobiček.

KAJ IMATA SKUPNEGA ZANOST O CEPIVIH IN IDEJA O TEM, DA JE ZEMLJA PLOŠČATA ? Kdor prvi objavi pravilni odgovor, dobi za nagrado mojo knjigo Physics of TRUTH. https://www.amazon.com/Physics-TRUTH-Sc ... 978335431

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a Srečko »

CEPLJENI OTROCI IMAJO VEČ BOLEZNI KOT NECEPLJENI
https://www.sott.net/article/236170-New ... d-Children

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a shrink »

Dott. Srečko, predlagam, da se anticepilcem ponudiš za strokovnjaka: boš videl, da boš bolj popularen kot s svojo hobi fiziko. :lol:

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a Srečko »

srink jaz sem fizik po rojsvu
rojeni fizik
FIZIK NEPRIDIPRAV.
ki pa ima tudi tolk mozga
da vidi
da je s cepivi hudi hudo narobe........

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a shrink »

Ti si rojen sračko, Srečko (drugič). :lol:

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a Srečko »


Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a shrink »

Nč ne bo, Sračko (n-tič):
shrink napisal/-a:
23.2.2018 18:54
Raje se ti "nauč", Sračko, da gre za šarlatanski zmazek psevdoznanstvenikov, ki ga reklamirajo anticepilci, ki ne znajo ločevati resne znanosti od psevdoznanosti:
Before we get to the study itself—which, as you might imagine, has…flaws—let’s take a look at the authors. The first author, Neil Z. Miller, is described as an “independent researcher, and the second author, Gary S. Goldman, is described as an “independent computer scientist.” This is not a promising start, as neither of them appear to have any qualifications that would lead a reader to think that they have any special expertise in epidemiology, vaccines, or science. Still, I suppose one could look at the fact that these two somehow managed to get a paper published in a peer-reviewed journal as being pretty strong evidence for the democratic nature of science, where you don’t necessarily have to be affiliated with a university or a biotech or pharmaceutical company in order to publish in the scientific literature.
Skratka, ta dva sta eksperta za epidemiologijo, kot si ti, Sračko, za fiziko: Zero, Zilch, Nada. :lol:

https://sciencebasedmedicine.org/vaccin ... -movement/
:lol:

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a Srečko »

srink žalostno da daješ te oslarije plačanih izdajalcev človeštva in življenja sploh gor na zid......to ni znanost srink....to je duševna bolezen, ki se ji reče: ZA DENAR PRODAM LASTNO MAMO - ZDPLM

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a shrink »

Pa saj ne misliš, da bom raje verjel tvoji "znanosti", t.j. tehtanju črvjih duš, k'ne, da ne, Sračko? :lol:

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: VSEBINA CEPIV ZA OTROKE

Odgovor Napisal/-a Srečko »

srink diskriminacija znanstvenih člankov na način zgoraj je sramotna
mene bi bilo sram če bi bil uradni znanstvenik kot si to ti
jaz sem svobodnjak
farmacija ima milione in dobi te idiote, da za par 1000 evro pljuvajo po strokovnih in dobrih člankih......SRAMOTA

to je stanje duha danes, če si z nami, si naš, če nisi z nami, te ni, si sovražnik
nihče nima jajc in znanja, da bi prebral moj članek na kritiko higgsovega modela in mi reku: http://article.sciencepublishinggroup.c ... 401.11.pdf
Srečko to pa to in vredu........

vsi le rečejo......idiot, CENZURA, brez zveze,
srink ko se začne tako konfrotirat ljudi, ki imajo drugačne rezultate,
to pomeni veliko moralno in metodolško krizo znanosti
rast znanosti vključuje konfrontacijo.......

jaz tu na tem portalu vztrajam, ker imam to v krvi,
jaz sem bojevnik za resnico

kdo si pa ti? a ti dobro spiš ali se ti kdaj ponoči zgodi, da te prešine, da mogoče le ni vse tako 100% resnično, kot si ti misliš.
srink mene cela ta zadeva poleg ostalega tudi zabava.
ni treba, da bi se jezil zaradi slepote drugih
prišel bo dan srink, ko boš spregledal
če ne v tem, pa v drugem lifu.
imej se lepo, srečko

Odgovori