Ideološki konstrukti o cepljenju

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Srečko »

V cepivih so škodljive snovi in težke kovine. http://medcraveonline.com/IJVV/IJVV-04-00072.php ki povečajo smrtnost otrok. Na primer v ZDA kjer otroke do enega leta cepijo 26 x, se smrtnost dojenčkov poveča za dva krat v primerjavi z državami, kjer so otroci cepljeni okoli 10 x v prvem letu življenja https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3170075/ a rabite še kaj več strokovnih virov, da vam bo jasno, da moramo v Sloveniji nujno pregledati vsa cepiva na IJŠ ali Kemijskem inštitutu preden gredo v uporabo?!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a shrink »

Srečko napisal/-a:
25.2.2018 18:54
V cepivih so škodljive snovi in težke kovine. http://medcraveonline.com/IJVV/IJVV-04-00072.php ki povečajo smrtnost otrok. Na primer v ZDA kjer otroke do enega leta cepijo 26 x, se smrtnost dojenčkov poveča za dva krat v primerjavi z državami, kjer so otroci cepljeni okoli 10 x v prvem letu življenja https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3170075/ a rabite še kaj več strokovnih virov, da vam bo jasno, da moramo v Sloveniji nujno pregledati vsa cepiva na IJŠ ali Kemijskem inštitutu preden gredo v uporabo?!
Nč ne bo, Sračko (n-tič):
shrink napisal/-a:
23.2.2018 18:54
Raje se ti "nauč", Sračko, da gre za šarlatanski zmazek psevdoznanstvenikov, ki ga reklamirajo anticepilci, ki ne znajo ločevati resne znanosti od psevdoznanosti:
Before we get to the study itself—which, as you might imagine, has…flaws—let’s take a look at the authors. The first author, Neil Z. Miller, is described as an “independent researcher, and the second author, Gary S. Goldman, is described as an “independent computer scientist.” This is not a promising start, as neither of them appear to have any qualifications that would lead a reader to think that they have any special expertise in epidemiology, vaccines, or science. Still, I suppose one could look at the fact that these two somehow managed to get a paper published in a peer-reviewed journal as being pretty strong evidence for the democratic nature of science, where you don’t necessarily have to be affiliated with a university or a biotech or pharmaceutical company in order to publish in the scientific literature.
Skratka, ta dva sta eksperta za epidemiologijo, kot si ti, Sračko, za fiziko: Zero, Zilch, Nada. :lol:

https://sciencebasedmedicine.org/vaccin ... -movement/
:lol:

BojanD
Prispevkov: 143
Pridružen: 9.11.2012 15:54

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a BojanD »

osf napisal/-a:
25.2.2018 1:33
Avtor članka pa uporablja besedo 'računovodstvo', kar bi privedlo do tega, da bi preverili koliko sredstev je bilo uporabljenih za cepljenje in cepiva. - ne vidim kako bi lahko s tako enostavnim statističnim izračunom dokazal, da se cepljenje ekonomsko splača: poleg sredstev uporabljenih za cepljenje in cepiva je treba upoštevati stranske učinke, smrti, pojav morebitnih reorganiziranih bakterij.
Moj namen ni bila ekonomska analiza, ker take študije že obstajajo. Namen je bil le prikazati, kako gre proticepilcem matematika težko od rok.

Sicer pa strike two: črka B v HBV pomeni tip B, ne bakterija. Ugani, kaj pomeni črka V.

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Srečko »

V cepivih so škodljive snovi in težke kovine.
http://medcraveonline.com/IJVV/IJVV-04-00072.php ki povečajo smrtnost otrok.
Na primer v ZDA kjer otroke do enega leta cepijo 26 x,
se smrtnost dojenčkov poveča za dva krat v primerjavi z državami,
kjer so otroci cepljeni okoli 10 x v prvem letu življenja
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3170075/

NUJNO JE TAKOJ PREGLEDATI VSA CEPIVA IZ TUJINE KI SE UPORABLJAJO V SLOVENIJI :!:

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a osf »

shrink napisal/-a:
25.2.2018 18:34
osf napisal/-a:
25.2.2018 15:28
shrink napisal/-a:
25.2.2018 1:41


Bakterije gripe? :lol:

Pa kje ti živiš, v paralelnem vesolju ali si spet pozabil spiti nevroleptik? Povzročitelji gripe so virusi. :lol:
Ti pa kaj, se mamiš s tvojimi prdci, da ne razumeš konteksta zaradi ene besede?
Mikroorganizmi, na tukaj.
Naslednjič bom napisal živalice, pa ti bo vse jasno.
Hah, klasičen odziv neukega šarlatana. :lol:

Katere živalice pa bodo naslednjič: hude mravljice morda? :lol:

Sicer pa, ubogi duhec, tvoje mešanje megle ne more odstraniti vonja po gnijoči besedni solati, s katero kot klasičen šarlatan smradiš po forumu. :lol:
Sem te razjezil?
Uporabljal sem tvoj jezik.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a osf »

BojanD napisal/-a:
26.2.2018 8:54
osf napisal/-a:
25.2.2018 1:33
Avtor članka pa uporablja besedo 'računovodstvo', kar bi privedlo do tega, da bi preverili koliko sredstev je bilo uporabljenih za cepljenje in cepiva. - ne vidim kako bi lahko s tako enostavnim statističnim izračunom dokazal, da se cepljenje ekonomsko splača: poleg sredstev uporabljenih za cepljenje in cepiva je treba upoštevati stranske učinke, smrti, pojav morebitnih reorganiziranih bakterij.
Moj namen ni bila ekonomska analiza, ker take študije že obstajajo. Namen je bil le prikazati, kako gre proticepilcem matematika težko od rok.

Sicer pa strike two: črka B v HBV pomeni tip B, ne bakterija. Ugani, kaj pomeni črka V.
Ni zaradi tistega B bilo napisano bakterije. Nanašal sem se na manjše organizme na splošno, ter uporabil prvo besedo ki je prišla na vrsto.

Sem mislil, da si prilepil link, zato da bi komuniciral svoje mnenje.
Po branju članka je razvidno pač, da kritika se je omejila na matematično-statistični primer, ki je daleč od resnice.

BojanD
Prispevkov: 143
Pridružen: 9.11.2012 15:54

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a BojanD »

osf napisal/-a:
26.2.2018 21:13
Ni zaradi tistega B bilo napisano bakterije. Nanašal sem se na manjše organizme na splošno, ter uporabil prvo besedo ki je prišla na vrsto.
Če je tvoje nasprotovanje cepivom take lahkotne vrste, da pri utemeljitvi uporabiš prvo besedo, ki pride na vrsto, je morda čas, da še enkrat razmisliš o svoji poziciji.
osf napisal/-a:
26.2.2018 21:13
Sem mislil, da si prilepil link, zato da bi komuniciral svoje mnenje.
Po branju članka je razvidno pač, da kritika se je omejila na matematično-statistični primer, ki je daleč od resnice.
Tako je, opisal sem matematičen primer, ki je napačen. To je bil prvoten namen članka. V drugem delu sem opisal, zakaj je HBV za otroke tako nevaren, čeprav niso nujno v rizični skupini. Npr. Černičeva nikjer sploh ne omeni kronične okužbe. Se ti ne zdi njena kritika nekoliko preveč ... err ... lahkotna?

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a osf »

BojanD napisal/-a:
27.2.2018 13:27
Če je tvoje nasproovanje cepivom take lahkotne vrste, da pri utemeljitvi uporabiš prvo besedo, ki pride na vrsto, je morda čas, da še enkrat razmisliš o svoji poziciji.
Sem si privoščil izraze, ki so zelo razširjeni med ljudstvom. Če bi vsakdo, ki uporablja prvo besedo, ki pride na vrsto, moral razmišljati o svoji poziciji napram npr. cepivov - v primeru, da se s temi ne strinja -, ne bi imeli več svobodnih mnenj.
Nekatera cepiva so pač potrebna, nekatera ne: za to ni potreben strokovnjak.

Tako je, opisal sem matematičen primer, ki je napačen. To je bil prvoten namen članka. V drugem delu sem opisal, zakaj je HBV za otroke tako nevaren, čeprav niso nujno v rizični skupini. Npr. Černičeva nikjer sploh ne omeni kronične okužbe. Se ti ne zdi njena kritika nekoliko preveč ... err ... lahkotna?
Kaj, da se je osredotočila na matematiko?
Seveda je lahkotna, morala bi šteti vse faktorje, ki vplivajo ekonomsko na prebivalce.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:
26.2.2018 21:05
shrink napisal/-a:
25.2.2018 18:34
osf napisal/-a:
25.2.2018 15:28


Ti pa kaj, se mamiš s tvojimi prdci, da ne razumeš konteksta zaradi ene besede?
Mikroorganizmi, na tukaj.
Naslednjič bom napisal živalice, pa ti bo vse jasno.
Hah, klasičen odziv neukega šarlatana. :lol:

Katere živalice pa bodo naslednjič: hude mravljice morda? :lol:

Sicer pa, ubogi duhec, tvoje mešanje megle ne more odstraniti vonja po gnijoči besedni solati, s katero kot klasičen šarlatan smradiš po forumu. :lol:
Sem te razjezil?
Uporabljal sem tvoj jezik.
Kje pa, ubogi duhec, nasmejal si me! :lol:

Jezik pa je le tvoj. Kako šarlatanski je, pa že veš iz namigov:
BojanD napisal/-a:
26.2.2018 8:54
osf napisal/-a:
25.2.2018 1:33
Avtor članka pa uporablja besedo 'računovodstvo', kar bi privedlo do tega, da bi preverili koliko sredstev je bilo uporabljenih za cepljenje in cepiva. - ne vidim kako bi lahko s tako enostavnim statističnim izračunom dokazal, da se cepljenje ekonomsko splača: poleg sredstev uporabljenih za cepljenje in cepiva je treba upoštevati stranske učinke, smrti, pojav morebitnih reorganiziranih bakterij.
Moj namen ni bila ekonomska analiza, ker take študije že obstajajo. Namen je bil le prikazati, kako gre proticepilcem matematika težko od rok.

Sicer pa strike two: črka B v HBV pomeni tip B, ne bakterija. Ugani, kaj pomeni črka V.
:lol:
osf napisal/-a:Ni zaradi tistega B bilo napisano bakterije. Nanašal sem se na manjše organizme na splošno, ter uporabil prvo besedo ki je prišla na vrsto.
Ti si se "nanašal" na svojo šarlatanskost na splošno, iz katere npr. izvira, da so povzročitelji gripe bakterije. LOL
Sem mislil, da si prilepil link, zato da bi komuniciral svoje mnenje.
Po branju članka je razvidno pač, da kritika se je omejila na matematično-statistični primer, ki je daleč od resnice.
Kakšna pa je resnica, ubogi duhec? Hude mravljice morda? LOL

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a shrink »

Srečko napisal/-a:
26.2.2018 10:14
V cepivih so škodljive snovi in težke kovine.
http://medcraveonline.com/IJVV/IJVV-04-00072.php ki povečajo smrtnost otrok.
Na primer v ZDA kjer otroke do enega leta cepijo 26 x,
se smrtnost dojenčkov poveča za dva krat v primerjavi z državami,
kjer so otroci cepljeni okoli 10 x v prvem letu življenja
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3170075/

NUJNO JE TAKOJ PREGLEDATI VSA CEPIVA IZ TUJINE KI SE UPORABLJAJO V SLOVENIJI :!:
Nč ne bo, Sračko (n-tič):
shrink napisal/-a:
23.2.2018 18:54
Raje se ti "nauč", Sračko, da gre za šarlatanski zmazek psevdoznanstvenikov, ki ga reklamirajo anticepilci, ki ne znajo ločevati resne znanosti od psevdoznanosti:
Before we get to the study itself—which, as you might imagine, has…flaws—let’s take a look at the authors. The first author, Neil Z. Miller, is described as an “independent researcher, and the second author, Gary S. Goldman, is described as an “independent computer scientist.” This is not a promising start, as neither of them appear to have any qualifications that would lead a reader to think that they have any special expertise in epidemiology, vaccines, or science. Still, I suppose one could look at the fact that these two somehow managed to get a paper published in a peer-reviewed journal as being pretty strong evidence for the democratic nature of science, where you don’t necessarily have to be affiliated with a university or a biotech or pharmaceutical company in order to publish in the scientific literature.
Skratka, ta dva sta eksperta za epidemiologijo, kot si ti, Sračko, za fiziko: Zero, Zilch, Nada. :lol:

https://sciencebasedmedicine.org/vaccin ... -movement/
:lol:

BojanD
Prispevkov: 143
Pridružen: 9.11.2012 15:54

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a BojanD »

osf napisal/-a:
27.2.2018 19:09
Nekatera cepiva so pač potrebna, nekatera ne: za to ni potreben strokovnjak.
Menim, da so za to potrebni prav strokovnjaki. Kdo pa drug? Ali tudi za pilotiranje letala strokovnjaki niso potrebni ali to zna že vsak youtube dohtar?


osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a osf »

shrink napisal/-a:
1.3.2018 21:33
osf napisal/-a:
26.2.2018 21:05
shrink napisal/-a:
25.2.2018 18:34


Hah, klasičen odziv neukega šarlatana. :lol:

Katere živalice pa bodo naslednjič: hude mravljice morda? :lol:

Sicer pa, ubogi duhec, tvoje mešanje megle ne more odstraniti vonja po gnijoči besedni solati, s katero kot klasičen šarlatan smradiš po forumu. :lol:
Sem te razjezil?
Uporabljal sem tvoj jezik.
Kje pa, ubogi duhec, nasmejal si me! :lol:
Morda se smeješ, ker si pred ogledalom. Še posebno smešno je, da ne znaš kaj je voltaža.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a shrink »

osf napisal/-a:
2.3.2018 18:32
shrink napisal/-a:
1.3.2018 21:33
osf napisal/-a:
26.2.2018 21:05


Sem te razjezil?
Uporabljal sem tvoj jezik.
Kje pa, ubogi duhec, nasmejal si me! :lol:
Morda se smeješ, ker si pred ogledalom. Še posebno smešno je, da ne znaš kaj je voltaža.
Spet narobe, ubogi duhec, smejem se le tvoji novi porciji besedne solate, ki je na duhu tako uboga, da od nje še "prdec" ne more priti. :lol:

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Srečko »

In 1983, before the autism epidemic began, children received 10 vaccinations before attending school and the autism incidence was 1 in 10,000. Today, they are receiving 24 vaccines before 1 year and 36 by the time they attend school and the autism rate is now 1 in 150 births.
https://articles.mercola.com/sites/arti ... pment.aspx

Odgovori