Ideološki konstrukti o cepljenju

Prapok, vesolje, kozmologija, črne luknje...
Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Srečko »

tole berte fantje :D
Priponke
Znanost - Cepiva - Doktrina.pdf
(88.32 KiB) Prenešeno 157 krat

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Roman »

Imaš nas za bedake.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:
8.4.2018 9:33
Ne razlikuješ med količino in kakovostjo. Resnica ni stvar glasovanja.
2% svetovnega prebivalatva ne predstavlja niti statističnega podatka.

Resnica za ta 2% je stvar prepričanja.

Kakovost 2% prebivalstva, ki se prepričuje, da ima prav? ...to so prvi simptomi bolezni, ki sem omenil včeraj: oni imajo prav, ostale prepričujejo, da grešijo v nečem. =patologija.

Dobro, v tistem 2% smetnjaku dobiš tudi tiste resne, ki so se delno nalezli te nove bolezni.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
9.4.2018 15:50
2% svetovnega prebivalatva ne predstavlja niti statističnega podatka.
Torej se gotovo motijo, kajne. In Zemlja je ploščata.

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a osf »

Roman napisal/-a:
9.4.2018 17:49
osf napisal/-a:
9.4.2018 15:50
2% svetovnega prebivalatva ne predstavlja niti statističnega podatka.
Torej se gotovo motijo, kajne. In Zemlja je ploščata.
Se mi ne zdi, da bi 98% prebivalstva trdilo, da je zemlja ploščata in vseeno tisti, ki so nekoč to trdili, so bili predstavniki omenjenih procentov - le v preteklosti.

V prejšnjih postih sem opazil, da je bilo govora o deklici, ki naj bi se okužila v bolnici. Sprašujem se,
kako v bolnici je niso postavili v sterilno sobo, če se ni smela cepiti. Poleg tega deček, ki je bil okužen z ošpicami, bi lahko bil cepljen in vseeno nositelj bolezni.
So prostori v bolnicah sterilni ?

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Srečko »

BODI MODER IN BERI TA ČLANEK PREDEN SE CEPIŠ

http://www.zdravo-slovenija.com/new-blo ... -znanostjo

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
11.4.2018 7:58
Se mi ne zdi, da bi 98% prebivalstva trdilo, da je zemlja ploščata
Hodel sem samo povedati, da se na množičnost ne moreš zanesti. Teh zgrešenih popularnih mnenj je še zelo veliko. In to danes.
V prejšnjih postih sem opazil, da je bilo govora o deklici, ki naj bi se okužila v bolnici.
Navedeš povezavo?
Sprašujem se, kako v bolnici je niso postavili v sterilno sobo, če se ni smela cepiti.
Si že bil kdaj na ljubljanski urgenci?

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a osf »

oman napisal/-a:
11.4.2018 9:10
osf napisal/-a:
11.4.2018 7:58
Se mi ne zdi, da bi 98% prebivalstva trdilo, da je zemlja ploščata
Hodel sem samo povedati, da se na množičnost ne moreš zanesti. Teh zgrešenih popularnih mnenj je še zelo veliko. In to danes.
Hodel... si prehlajen?

Množičnost mnenj je vredno upoštevanja in glej tista dva procenta, ne dovolita tega. Torej bi bilo pravilno upoštevati če tista dva procenta zbolevata za omenjeno patologijo: imeti vedno prav.
V Italiji npr. hočejo ukiniti delovanje trgovin, ki se bavijo s prodajo zelišč, češ, da se vse lahko zamenja z zdravili. - še vedno tista 2%: je sploh normalno?
V prejšnjih postih sem opazil, da je bilo govora o deklici, ki naj bi se okužila v bolnici.
Navedeš povezavo?
BojanD napisal/-a:
6.4.2018 11:49
celica napisal/-a:
5.4.2018 14:17
https://novice.svet24.si/clanek/novice/ ... ec-je-znan

Ni kaj reči.
Fucking shit, take reči me pa vornk razpizdijo.



Nisem bil v Lj, ampak sorodnik, ki je delal v neki bolnici, je opustil delo, ker pravi, da ni bilo človeškega odnosa do pacientov (s strani več kolegov). Ampak to nima veze s posebnim primerom, kjer bi zdravniki morali ukrepati predhodno.

Roman
Prispevkov: 6598
Pridružen: 21.10.2003 8:03

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Roman »

osf napisal/-a:
11.4.2018 12:44
Hodel... si prehlajen?
Ta hip ne. Zakaj?
Množičnost mnenj je vredno upoštevanja in glej tista dva procenta, ne dovolita tega.
Si kdaj razmisli, zakaj demokracija ne deluje?
Torej bi bilo pravilno upoštevati če tista dva procenta zbolevata za omenjeno patologijo: imeti vedno prav.
Izražaš se še manj jasno kot Bargo. Moji trditvi, da 98% glasov ni zanesljivih, ponujaš karikiran protiargument, da 2% glasov pa sta. Vidiš, to je neumno. Ni pomembno, koliko ljudi nekaj trdi, ampak, kaj je res. Če ti ilustracija o ravni zemlji ni všeč, pa vzemi katero drugo, nabor je obsežen.
V Italiji npr. hočejo ukiniti delovanje trgovin, ki se bavijo s prodajo zelišč, češ, da se vse lahko zamenja z zdravili.
Res? Tega nisem vedel. Zdaj pa vprašanje: ali o tem res odloča 2% ljudi?
V prejšnjih postih sem opazil, da je bilo govora o deklici, ki naj bi se okužila v bolnici.
Aha, se spomnim. Hvala za povezavo. V članku je sicer opisano, kako je prišlo do okužbe. Ampak problem je pojav bolezni zaradi neprecepljenosti. Zaradi tistih, ki bi se lahko cepili, nastradajo tisti, ki se ne morejo.

BojanD
Prispevkov: 143
Pridružen: 9.11.2012 15:54

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a BojanD »

osf napisal/-a:
11.4.2018 7:58
Poleg tega deček, ki je bil okužen z ošpicami, bi lahko bil cepljen in vseeno nositelj bolezni.
V tem primeru bi bila smrt splet nesrečnih okoliščin, ki so se zgodile kljub temu, da so vsi storili vse, da bi se tveganje zmanjšalo v največji možni meri.

V tem primeru je bila pa smrt popolnoma nepotrebna, ker se nekdo ni poslužil ukrepa, ki tveganje zmanjša daleč bolj kot vsi ostali ukrepi (npr. sterilne sobe). Zato me take reči razpizdijo.

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Srečko »

aluminj v cepivih povroča avtizem......o tem po 3 mesecih študija nimam več dvomov
Priponke
PRILOGA - Cepiva - Aluminij - Avtizem.pdf
(84.46 KiB) Prenešeno 143 krat

osf
Prispevkov: 1092
Pridružen: 3.8.2015 15:30

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a osf »

BojanD napisal/-a:
11.4.2018 15:34
osf napisal/-a:
11.4.2018 7:58
Poleg tega deček, ki je bil okužen z ošpicami, bi lahko bil cepljen in vseeno nositelj bolezni.
V tem primeru bi bila smrt splet nesrečnih okoliščin, ki so se zgodile kljub temu, da so vsi storili vse, da bi se tveganje zmanjšalo v največji možni meri.

V tem primeru je bila pa smrt popolnoma nepotrebna, ker se nekdo ni poslužil ukrepa, ki tveganje zmanjša daleč bolj kot vsi ostali ukrepi (npr. sterilne sobe). Zato me take reči razpizdijo.
Imaš prav.

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Srečko »

zgodbe o poškodbah po cepljenju
https://www.youtube.com/watch?v=Q5L7NLS2lIg&t=9s

BojanD
Prispevkov: 143
Pridružen: 9.11.2012 15:54

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a BojanD »

osf napisal/-a:
11.4.2018 18:00
Imaš prav.
Si me najbrž napačno razumel, zato še enkrat:
"V tem primeru je bila pa smrt popolnoma nepotrebna, ker se nekdo ni poslužil ukrepa (cepljenje), ki tveganje zmanjša daleč bolj kot vsi ostali ukrepi (npr. sterilne sobe). Zato me take reči razpizdijo."

Srečko
Prispevkov: 523
Pridružen: 18.1.2018 11:13

Re: Ideološki konstrukti o cepljenju

Odgovor Napisal/-a Srečko »

In fact, subjects who had received the influenza vaccine in both the current and the previous season were found to shed over six times more aerosolized virus than those who did not get a flu shot during either season.
beru tu.......http://www.collective-evolution.com/201 ... dangerous/ :roll:

Odgovori