Replike na smetenja trolov

Zanima me...
Zaklenjeno
smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

SiolNET.
Četrtek,
6. 9. 2012; 14.59
Osveženo:
2 leti, 6 mesecev
1
TERMOMETER

Messenger
Psihič (Shrink)

Na siolNetu tole piše - možna je še kakšna varianta, ampak tale je točno zate:
Psihič (Shrink)

https://siol.net/psihic-shrink-70441

Strinjal bi se še s Shrink - Skrčko

Tisti Shrink - psihiater pa že pozabi, boš počasi moral doumeti, da nisi v belem zato ker bi bil doktor - pacient si. In prvi korak, da se izkoplješ iz (.) je, da to prepoznaš!


8)

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:
27.10.2018 20:39
shrink napisal/-a:
26.10.2018 23:20
Namigi:

a) Popolna indukcija.
b) Dokazovanje s protislovjem na osnovi dejstva, da če \(p\ne 3\), potem deljenje \(p\) s 3 pusti ostanek bodisi 1, bodisi 2.
Šrinko, Šrinko - spet butn skala! Podobno, a malo drugače kot Stream!
Narobe, napoleotrol, v skalo se lahko butneš npr. pri QuackDoctorju Dahlkeju, ki ti namesto opijatov predpiše reinkarnacijsko terapijo. :lol:

Poskusi se tako šutnit, pardon butnit; morda ne boš več smetil z imbecilnostmi v resnih temah. :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

A še nisi pogledal v slovar, natroleon? :lol:

Ker ti prevodi v slovenščino delajo probleme, poskusi še v dojče šprahe:

III . shrink [ʃrɪŋk] SUBST fam
shrink
Psychiater(in) m (f)


:lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Jaz sem že pogledal v slovar in to možnost, da bi bil ti psihiater izključil. Tudi napisal sem ti že, ampak opravičim ti, saj si že velikokrat dokazal, da ne razumeš prebranega! :lol:
Zato še enkrat:
smolejleo napisal/-a:
28.10.2018 11:19
SiolNET.
Četrtek,
6. 9. 2012; 14.59
Osveženo:
2 leti, 6 mesecev
1
TERMOMETER

Messenger
Psihič (Shrink)

Na siolNetu tole piše - možna je še kakšna varianta, ampak tale je točno zate:
Psihič (Shrink)

https://siol.net/psihic-shrink-70441

Strinjal bi se še s Shrink - Skrčko

Tisti Shrink - psihiater pa že pozabi, boš počasi moral doumeti, da nisi v belem zato ker bi bil doktor - pacient si. In prvi korak, da se izkoplješ iz (.) je, da to prepoznaš!


8)
Napiši, če imaš še probleme s tem - ali pa začni študirati za psihiatra, če že to hočeš biti. Prakse imaš že kar precej, saj si bil velikokrat prisoten, ko so te terapirali!

Vedno več talentov odkrivamo pri tebi - pravljičar, politik, psihiater - še šolo naredi in ...Fiziko, matematiko, naravoslovje pa pusti - ti ne leži. Ne morem reči, da nič ne znaš. Kar veliko znaš in veš - razumeš pa bolj malo in v tem je problem. Za politika si pa pravi in seveda za autopsihiatra!



:lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, natroleon, spet kažeš klasične znake svoje motnje, hude oblike cvangsštorung, saj spet smetiš z enimi in istimi neumnostmi, na katere si že dobil repliko:
shrink napisal/-a:
28.10.2018 22:45
A še nisi pogledal v slovar, natroleon? :lol:

Ker ti prevodi v slovenščino delajo probleme, poskusi še v dojče šprahe:

III . shrink [ʃrɪŋk] SUBST fam
shrink
Psychiater(in) m (f)


:lol:
Da si hudo moten osebek lahko vsakdo vidi, seveda pa za zdravljenje tvoje motnje ni dovolj dober vsak doktor, še posebej ne kak quackdoctor: ti nujno potrebuješ psihiatra in psihiatrično terapijo in morda se po koncu takšne obravnave ne boš več moteno oglašal, se moteno spotikal ob vsakršno malenkost in vsakogar ter moteno ponavljal ene in iste pripombe.

Da se konstantno spotikaš ob moj nick in to na skrajno imbecilen način s spakedrankami, je pa pokazatelj tvoje velepameti (kot se je v zvezi s tabo izrazil en forumaš) vredne navadnega šarlatana, ampak to si tudi že davno zvedel:
shrink napisal/-a:
10.11.2013 13:24
smolejleo napisal/-a:
shrink napisal/-a:Saj sem ti rekel, da mi "dol visi", kako si moj nick razlagajo šarlatani tvojega kova.
To, kar si napisal zgoraj, je pa hudo. Ne šarlatani, ne tršice niso krive za to, da ti dol visi, v javni ustanovi, kjer nabiraš delovne izkušnje, bodo pa že ugotovili zakaj je tako - kar oglasi se pri soimenjaku tebi tako želenega pomena.
Ah, ne, šarlatanski hobist, hudo je, da neprestano jokcaš v istem ad hominem stilu:
Po drugi srani je pa v stilu in ne dela sramote tvojemu imenu - Skrčko Skrčko.

:lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:
29.10.2018 9:21
Šrinko, s tem dokazovanjem si samo korak za Fermatom! :lol:
Saj veš - od genija do idiota je samo en korak!


8)
Konstantno dokazuješ, da si navaden jodlarski trol, pravzaprav cesar jodlarskih trolov: natroleon. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Še enkrat Šrinkolino!
Prevod besede shrink:
  • I . shrink <shrank [or esp Amshrunk], shrunk [or Am alsoshrunken]> [ʃrɪŋk] GLAG nepreh.

    Prikaži razpredelnico z glagolom
    1. shrink (become smaller):
    shrink
    manjšati se [perf zmanjšati se]
    shrink sweater
    krčiti se [perf skrčiti se]
    2. shrink liter (cower):
    shrink
    zgrbiti se
    shrink
    sključiti se
    to shrink at sth
    ustrašiti se česa
    3. shrink (pull back):
    to shrink away
    odskočiti
    to shrink away
    odmakniti se
    4. shrink (show reluctance):
    to shrink from [doing] sth
    izogibati se čemu
    II . shrink <shrank [or shrunk], shrunk [or Am alsoshrunken]> [ʃrɪŋk] GLAG preh.

    Prikaži razpredelnico z glagolom
    shrink
    krčiti [perf skrčiti]
    shrink
    manjšati [perf zmanjšati]
    I shrank another shirt today
    danes sem skrčil še eno srajco
    to shrink costs
    zmanjšati stroške
    III . shrink [ʃrɪŋk] SAMOST fam
    shrink
    psihiater(psihiatrinja) m (ž)
https://sl.pons.com/prevod?q=shrink&l=e ... c_en&lf=en

Vidiš, da je tvoj želen prevod šele na III. mestu.Pa še to so tvoje pobožne želje. Ti nisi doktor - psihiater, ti si pacient. Zato je bolj umesten prevod
SHRINK = PSIHIČ - po uradnem prevodu filma SHRINK.

Seveda sta zate aktualna tudi prva dva prevoda - Skrćko in Izmikavt. Skrčko, ker si tako majhen, omejen, zaverovan sam vase. Izmikavt, ker se izmikaš priznati napake, ki jih produciraš kot po tekočem traku!



:arrow:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, napoleotrol, spet kažeš klasično podučiteljskost: če ima beseda več pomenov, so ti odvisni od konteksta oz. rabe besede, noben pomen pa ni večvreden, kot si, podučitelj, imbecilno predstavljaš. :lol:

Ravno tako je imbecilno tvoje prepričanje, da izbira nicka nakazuje neke želje v zvezi z njegovim pomenom: narobe, natroleon, moj nick le nakazuje, da se bom vedno posmehoval šarlatanom, ki z napadi na znanost kažejo na lastno motenost. In seveda sam spadaš ravno med motene šarlatane, ki smetijo po tem forumu. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
31.10.2018 12:39
Hah, napoleotrol, spet kažeš klasično podučiteljskost: če ima beseda več pomenov, so ti odvisni od konteksta oz. rabe besede, noben pomen pa ni večvreden, kot si, podučitelj, imbecilno predstavljaš. :lol:
Zopet narobe, Šrinkolino!
Ti vztrajaš samo pri enem pomenu prevoda: shrink = psihiater! In ta prevod je za tvoj primer čisto izven konteksta. Če se motim, seveda nasprotno dokažeš z diplomo doktorja psihiatrije. Dokler pa te ne predložiš, in seveda na osnovi tvojih pisarij ter obnašanja, ni težko presoditi, da si bolj pacient kot dotore! Torej Shrink = Psihič

Tudi tisti prevod o izmikanju te lepo zadene - vse tvoje pravljičarstvo, napačno rešene nalogice, napačne izjave - niti ene ne priznaš, čeprav je vsakomur jasno, da si se (DA SE) motiš. Zato si car izmikanja - izmikavt.

Še tretji prevod - Skrčko. Tvoj avatar je že v tem smislu in tudi prirejen po tvojih fantazijah. V resnici ti je pa skrčilo možgane z vsemi posledicami, ki jih to prinese.

Torej, psihiater brez ustrezne diplome shrink = sharlatan
shrink = skrčko
shrink = izmikavt
SHRINK = PSIHIČ

Obenem pa zaradi tvoje trme, ki je večja kot oslovska, samo z magaracem te lahko primerjamo = Asinus (poglej wikipedijo) in spomin na zelo "izvirno funkcijo pod tvojim naslovom članka v Kvakpediji, ki ne more biti sinus in jo poimenujemo po tebi Asinus : tvoja definicija - oprosti - definicija, ki se je pojavila pod tvojim naslovom članka :lol: "Razmerje med kotom in nasprotno stranico imenujemo sinus"


Lep vikend in res nimam časa premlevati teh zadev. Ko boš pa napisal kakšno smešnico ali burlesko v šolski kotiček, pa nasvidenje!


:arrow:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Kakšen kontekst vidiš ti, natroleon, je povsem nerelevantno, je pa vsem jasno, da si polpismen jodlarski podučitelj, ki na tem forumu konstantno smeti in se smeši z jokcanji. :lol:

In nikar ne skrbi za šolski kotiček, du krank troll aus tirol, raje poskrbi za svojega jodlarskega, iz katerega že fajn zaudarja: po umazanih dudah in slinčkih namreč (n-tič). :lol:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:
27.2.2019 11:57
Šrinkolino!
Rešitev je zelo pozna in grozna!
Drugič, preden moteno trolaš, počakaj na ureditev posta do konca, napoleotrol. :lol:

Sicer pa je rešitev povsem pravilna, o lepoti (grozoti) pa seveda lahko nakladaš le v svoji unterschule. :lol:

P.S. Če pa tebi rado hitro prihaja, pa kar izvoli drugič z rešitvijo. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Šrink fon Begne!

Pohvalno, da si popravil / dopolnil rešitev, saj je bila pomankljiva - objavljena ob 11:51. Ob 11:57 sem te opomnil, da si napisal grozno pomankljivo rešitev, to si pa po dvajsetih minutah računanja popravil - pohvalno!

Pozna je pa vsekakor - dva (2) meseca je trajalo, da se je na tem znanstvenem portalu pojavil ta odgovor! Sicer bolje pozno kot nikoli, se vsaj malo učiš. Koliko pa tak odgovor pomaga uporabniku, bo on povedal, če se še kdaj vrne na ta famozno ažurni šolski kotiček :lol: .



:idea:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Narobe, natroleon, rešitve nikakor nisem popravljal (še manj pa zaradi tvojega smetenja, saj ga niti opazil nisem, preden sem uredil post do konca), le urejal sem jo. Pomotoma sem namreč stisnil "Submit" namesto "Preview", zato je pač bil objavljen polovičen post, kar je lahko jasno vsakomur, razen jodlarskemu motencu, ki se je spet zaganjal kot stekel pes. :lol:

Zatorej, trolej-smolej, nikakor si ne pripisuj zaslug, raje pa obišči frojda, da ti spet malo uredi podstrešje, da se ne boš več v cvangsštorung momentih zaganjal kot klasičen motenec. :lol:

Sem ti pa že rekel, da če imaš rad, da ti hitro pride, sam poskrbi za to, ne pa da sedaj onaniraš. :lol:

Ravno tako je vsakomur jasno, razen hudim motencem, kot si sam, da na tem forumu ne nudim(o) inštrukcij. Kdor to hoče, naj si najde plačljivega inštruktorja (seveda s tem ne mislim nate, fizikalnega podučitelja, ki na tem forumu, razen motenega smetenja, še nič ni pokazal :lol: ). Rešitev pa bo vsekakor koristna ostalim ob podobnih nalogah, pa naj motenci tvojega kova do onemoglosti onanirajo o tem, kako bi njim prišlo že pred 2 meseci, a jim seveda nikakor še sedaj ni. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

shrink napisal/-a:
27.2.2019 13:51
Narobe, natroleon, rešitve nikakor nisem popravljal (še manj pa zaradi tvojega smetenja, saj ga niti opazil nisem, preden sem uredil post do konca), le urejal sem jo. Pomotoma sem namreč stisnil "Submit" namesto "Preview", zato je pač bil objavljen polovičen post, kar je lahko jasno vsakomur, razen jodlarskemu motencu, ki se je spet zaganjal kot stekel pes.

Zatorej, trolej-smolej, nikakor si ne pripisuj zaslug, raje pa obišči frojda, da ti spet malo uredi podstrešje, da se ne boš več v cvangsštorung momentih zaganjal kot klasičen motenec.

Sem ti pa že rekel, da če imaš rad, da ti hitro pride, sam poskrbi za to, ne pa da sedaj onaniraš.

Ravno tako je vsakomur jasno, razen hudim motencem, kot si sam, da na tem forumu ne nudim(o) inštrukcij. Kdor to hoče, naj si najde plačljivega inštruktorja (seveda s tem ne mislim nate, fizikalnega podučitelja, ki na tem forumu, razen motenega smetenja, še nič ni pokazal :lol: ). Rešitev pa bo vsekakor koristna ostalim ob podobnih nalogah, pa naj motenci tvojega kova do onemoglosti onanirajo o tem, kako bi njim prišlo že pred 2 meseci, a jim seveda nikakor še sedaj ni. :lol:

Šrinkolino, lepo da so te naučili stiskati "Submit". :lol: (poglej prevod v slovenščino)! S tem tvojim refleksnim odzivom si napisal polovičen post - polovičarski odgovor. Ne se čuditi, če ga skritiziram. To je za tvoje odgovore že tako samoumevno, da se že res lahko prišteva k smetenju. Samo ti, če in ko boš pisal pravilne odgovore, boš prekinil te upravičene kritike, ki jim ti želiš dati negativni pridah smetenja. Te kritike so mišljene pozitivno - tebi v spodbudo, da se boš bolj potrudil in uporabnikom v opozorilo, da si šarlatanček, ki piše veliko napačnih, sedaj tudi še polovičarskih odgovorov.

"Pred 2 meseci" pa ne bo prišlo nikomur razen tebi, ko te bo tršiča s šibo učila sklanjati!
https://www.zfm.si/novice/vodenje/arhiv ... munikaciji

:idea:

Če pa želiš komentar v stilu motenca Šrinka, ki bi ga napisal Šrinku fon Begne - ubogemu na duhu:
"Vidim, da imaš še vedno probleme s skloni, ubogi na duhu. Zakaj se ne vpišeš v OŠ tečaj?


viewtopic.php?f=21&t=6678&start=30


:!:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Replike na smetenja trolov

Odgovor Napisal/-a shrink »

Hah, natroleon, spet pričakovano moteno trolaš, ampak tokrat v pravem podforumu. :lol:

Čudim pa se seveda le temu, da tvoji podučiteljski pameti še vedno ni potegnilo, da tvoje imbecilne kritike niti opazil nisem, preden sem dokončal post: to lahko vsakdo sklepa (razen cvangsštoruncev tvojega kova) glede na dejstvo, da si se moteno odzval 6 minut po objavi mojega nedokončanega posta, ki sem ga dokončal 10 minut po tvojem motenem oglašanju. :lol:

Vsakomur pri zdravi pameti bi tudi potegnilo, da imam (očitno sedanji default - poglej v slovar, kaj to pomeni, če ti slučajno dela težave tudi ta beseda, du krank troll aus tirol :lol: ) naštiman forum v angleščini; samo zate slikovni material, jodlar:
IMG_20190307_005020.jpg
Kar se tiče ne rabe dvojine, pa je to v primerjavi s tvojo jodlarsko polpismenostjo - da spet spomnimo naključnega bralca na cvetober tvoje slovenščine:

"materjalizem", "miljon", "očitavati", "izmikavstvo,"

minoren lapsus. Sicer pa se na tem forumu tudi že dolgo ve, kdo je "šarlatanček" - izredna ponovitev za naključnega bralca:
gcn64 napisal/-a:Smolej, kaj še vedno jočeš, ker noben fizikalno izobražen nikoli ne pritrdi tebi? lol
smolejleo napisal/-a:Razumljivost "fizike" je nedvomno povezana z osebnim prepričanjem.
lol
smolejleo napisal/-a:Tebi, Asinus Šrinkel je seveda vse jasno in to temelji na tvojem osebnem (zmotnem) prepričanju, da je samo tvoja razlaga edina in pravilna.
Katera pa bo, tvoja?
sprememba kinetične energije - sunek sile
lol
smolejleo napisal/-a:Velikokrat imaš seveda prav, saj prepišeš uradno sprejete ali najbolj razširjene teorije. To ti pa ne pomaga veliko, saj napisanega - prepisanega večinoma ne razumeš, vsekakor pa ne ločiš med naukom, teorijo, tezo, hipotezo.
...tu se najlepše vidi, da nimaš najmanjšega pojma o Shrinkovih odgovorih uporabnikom, ki iščejo fizikalno in/ali matematično pomoč -> razlog je seveda tvoja fizikalno - matematična nepismenost...
smolejleo napisal/-a:Torej Asinus šrinkel, zavedaj se, da sta dve možni hipotezi ali teoriji enakovredni (saj veš, katere pogoje mora kaj takega izpolnjevati), pa naj eni verjame 99,97 % učenjakov, drugi pa le peščica. Večina nima vedno prav!
Tipično šarlatansko nabijanje lol

Seveda, vsak ki ima vsaj malo pojma o fiziki je kvakec, ti ko si na tem forumu dokazal le to, da še branjevke na tržnici bolje razumejo najenostavnejše fizikalne probleme, si pa velepamet (kateri pa žal nihče ne "sledi" lol )...

Ti pa še kr lepi debilne slike, s tem zgolj potrjuješ moje zgornje zaključke...
V zvezi s tvojo šarlatansko kritiko kozmologije:
smolejleo napisal/-a:Teorija velikega poka je na majavih temeljih, ne razloži kup zadev in ni nič pomembnega napovedala.
pa človek ne ve, ali bi se smejal, ali jokal. :shock:

Lahko pa se seveda z ubogim na duhu vpišeš na "šnelkurc", da ne boš več drugim "miljonkrat" "očitaval" "materjalno" "izmikavstvo." :lol:

Zaklenjeno