Nobelova nagrada

Prebral sem ... Ali lahko ... ?
smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Spoštovani original Slovenec, grof Srinkula!
Ti praviš takim - jodlarji - Slovenec po narodnosti, živeč v drugi državi (Avstriji). Sram te bodi!


Citat:
Jožef Stefan [jóžef štéfan][a], fizik, matematik, elektrotehnik in pesnik, * 24. marec 1835, Šentpeter pri Žrelcu (sedaj predel Celovca), Avstrijsko cesarstvo (sedaj Avstrija), † 7. januar 1893, Dunaj, Avstro-Ogrska (sedaj Avstrija)."
Wikipedija

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Tole zmerjanje in kreganje res nima smisla. Vem pa zakaj. Začelo se je z besedo "slovenceljni" kar je lahko za nekatere žaljivka. Prav tako ni primerno naše rojake naslavljati z "jodlarji", saj so tudi preko meje zavedni.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:
3.6.2019 9:21
Spoštovani original Slovenec, grof Srinkula!
Ti praviš takim - jodlarji - Slovenec po narodnosti, živeč v drugi državi (Avstriji). Sram te bodi!


Citat:
Jožef Stefan [jóžef štéfan][a], fizik, matematik, elektrotehnik in pesnik, * 24. marec 1835, Šentpeter pri Žrelcu (sedaj predel Celovca), Avstrijsko cesarstvo (sedaj Avstrija), † 7. januar 1893, Dunaj, Avstro-Ogrska (sedaj Avstrija)."
Wikipedija
Veš kaj, napoleotrol jodlarski, sam nimam Stefana za Avstrijca, za razliko od jodlarjev, ki njegovo rojstvo v Avstro-Ogrski primerjajo z naturalizacijo Angleža v Sloveniji. :lol:

Sicer pa sem ti že davno povedal:
shrink napisal/-a:
28.1.2014 20:57
Seveda pa si ti zame jodlar ravno tako, kot smo zate ostali "Slovenceljni", zato ti to "jemli" kot prijaznost, ki ti jo vračam, očitno pa le jodlarje tvojega kova grize zaplankanost, sicer bi že zdavnaj nehali "grizti" na tem forumu.
Zatorej trolej-smolej, marš nazaj v Jodlarijo, kjer imate spet Terezijansko Marijo. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Vedež napisal/-a:
6.6.2019 12:05
Tole zmerjanje in kreganje res nima smisla. Vem pa zakaj. Začelo se je z besedo "slovenceljni" kar je lahko za nekatere žaljivka. Prav tako ni primerno naše rojake naslavljati z "jodlarji", saj so tudi preko meje zavedni.

shrink napisal/-a:
15.12.2006 10:47
Hehehe: podjetni "jodlarji" so naredili iz tega celo blagovno znamko!
Vedež - nekako otročje je - kdo je začel! Vseeno; z žalitvami je začel shrink (poglej kdaj je že uporabil "jodlarji". In slej ko prej dobi žalitve nazaj!

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

Pa koga bi ti rad farbal, lažnivi kljukec jodlarski? Vsakdo lahko preveri, da si prvi začel moteno smetiti s "Slovenceljni":

viewtopic.php?t=4985&start=630#p79653

še pred tem pa z "Žiga_žaga Slovenija":

viewtopic.php?p=69563#p69563

In trolej-smolej bi sedaj jokcal o "žalitvah"?

:shock:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Asinus šrinkolino!
Poglej datume - ni kaj dodati!



:idea:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

Napoleotrol, poglej raje kontekst in komu je bilo namenjeno. Skratka, k temu ni česa dodati. :lol:

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Še kakšen kontekst "jodlar" predno sem ti vrnil s "slovencelj", spoštovani Slama Asinus, Shrink von Begne!

viewtopic.php?f=27&t=5180&hilit=jodlarji&start=270

Vedež, tebe pa prosim, da preveriš dejstva, predno objaviš svoja (napačna) sklepanja. Super bi bilo, da poiščeš mojo objavo z omenjeno žaljivko s starejšim datumom od

Re: REŠIMO SLOVENIJO
Post by shrink » 27.6.2013 17:52
glej gornjo povezavo

ali celo

Post by shrink » 15.12.2006 10:47

citat pisunstva slavnega shrinka:"Hehehe: podjetni "jodlarji" so naredili iz tega celo blagovno znamko!"


In tu tvoj citat:"...Začelo se je z besedo "slovenceljni" kar je lahko za nekatere žaljivka. ..."

Če se motim, se ti opravičujem, če se pa ti motiš, pa pričakujem, da popraviš izjavo in se ti opravičiš!

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Nisem vedel in ne vem kdo je začel. Žaljivke na tem forumu niso nič nenavadnega. Morda bi dodal, da naj bo žaljenje v primeru nestrinjanja, na neki drugi osnovi. Nas je že itak premalo, da se med sabo kregamo, pa tudi če se preštejemo po vsem svetu. Smo pa narod, ki to rad počne, tu ni kaj dodati.

Uporabniški avatar
vojko
Prispevkov: 11767
Pridružen: 29.5.2004 15:18
Kraj: LIMBUŠ
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a vojko »

Vedež napisal/-a:
11.6.2019 8:45
Nisem vedel in ne vem kdo je začel. Žaljivke na tem forumu niso nič nenavadnega. Morda bi dodal, da naj bo žaljenje v primeru nestrinjanja, na neki drugi osnovi. Nas je že itak premalo, da se med sabo kregamo, pa tudi če se preštejemo po vsem svetu. Smo pa narod, ki to rad počne, tu ni kaj dodati.
Se strinjam, morali bi imeti o vsem enako mnenje, biti monolitni, moral bi se zgoditi svetovnonazorski 'Gleichschaltung'! :lol:

Skratka: 'Ein Volk, ein Reich, ein Führer!' :lol: :lol: :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a Vedež »

No ja... Glede na to, da si kot Marx rojen v Nemčiji, si se dokaj pozno spreobrnil.
Dovoli, da te razsvetlim:
Vojko, vojne je že konec. Spet greš lahko svobodno ven na dvorišče.

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

Vedež napisal/-a:
6.6.2019 12:05
Tole zmerjanje in kreganje res nima smisla. Vem pa zakaj. Začelo se je z besedo "slovenceljni" kar je lahko za nekatere žaljivka. Prav tako ni primerno naše rojake naslavljati z "jodlarji", saj so tudi preko meje zavedni.
Vedež napisal/-a:
11.6.2019 8:45
Nisem vedel in ne vem kdo je začel. Žaljivke na tem forumu niso nič nenavadnega. Morda bi dodal, da naj bo žaljenje v primeru nestrinjanja, na neki drugi osnovi. Nas je že itak premalo, da se med sabo kregamo, pa tudi če se preštejemo po vsem svetu. Smo pa narod, ki to rad počne, tu ni kaj dodati.
Vedež, začelo se je z "jodlarji" s strani Shrinka! Jaz sem šele po nekaj postih odgovoril s "slovenceljni". Torej si napisal, da se je začelo s "slovenceljni" in s tem posredno, da sem jaz začel žaliti. Argumentiraj svojo izjavo z datumi citatov ali se pa opraviči. Zgornja trditev - začelo se je ...- je napačna in ti si to napisal!
Naj še dodam - jaz osebno nikoli ne začnem z žaljivim pisanjem ali odgovori. Smo in sem pa v taki situaciji, da moram vrniti.

smolejleo
Prispevkov: 1721
Pridružen: 3.3.2004 11:52
Kraj: celovec
Kontakt:

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a smolejleo »

vojko napisal/-a:
11.6.2019 11:31
Vedež napisal/-a:
11.6.2019 8:45
Nisem vedel in ne vem kdo je začel. Žaljivke na tem forumu niso nič nenavadnega. Morda bi dodal, da naj bo žaljenje v primeru nestrinjanja, na neki drugi osnovi. Nas je že itak premalo, da se med sabo kregamo, pa tudi če se preštejemo po vsem svetu. Smo pa narod, ki to rad počne, tu ni kaj dodati.
Se strinjam, morali bi imeti o vsem enako mnenje, biti monolitni, moral bi se zgoditi svetovnonazorski 'Gleichschaltung'! :lol:

Skratka: 'Ein Volk, ein Reich, ein Führer!' :lol: :lol: :lol:
In Volko je pokazal svojo pravo nrav. Predaval si nekaj podobnega v kumrovaški sorboni, samo ne v nemščini, temveč v srbohrvaščini. Tudi žališ vse, ki niso ateisti, v isti sapi pa moliš, da bi prišel odrešenik - kakšen kurirček civilizacije II. , IIII. stopnje, no že moderni Marx bi ti bil dovolj . :lol:

Vedež
Prispevkov: 1051
Pridružen: 19.4.2004 8:33

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a Vedež »

Opravičil se bom, ker nisem datumsko razmišljal in prav napisal. Dejstvo je, da se je nekje začelo. Začetka konkretno v času nisem predvideval oziroma preveril. Ni kaj, kvarkadabra je kar dober poligon za zbadanje vsepovprek.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Re: Nobelova nagrada

Odgovor Napisal/-a shrink »

smolejleo napisal/-a:
11.6.2019 6:53
Še kakšen kontekst "jodlar" predno sem ti vrnil s "slovencelj", spoštovani Slama Asinus, Shrink von Begne!

viewtopic.php?f=27&t=5180&hilit=jodlarji&start=270

Vedež, tebe pa prosim, da preveriš dejstva, predno objaviš svoja (napačna) sklepanja. Super bi bilo, da poiščeš mojo objavo z omenjeno žaljivko s starejšim datumom od

Re: REŠIMO SLOVENIJO
Post by shrink » 27.6.2013 17:52
glej gornjo povezavo

ali celo

Post by shrink » 15.12.2006 10:47

citat pisunstva slavnega shrinka:"Hehehe: podjetni "jodlarji" so naredili iz tega celo blagovno znamko!"


In tu tvoj citat:"...Začelo se je z besedo "slovenceljni" kar je lahko za nekatere žaljivka. ..."

Če se motim, se ti opravičujem, če se pa ti motiš, pa pričakujem, da popraviš izjavo in se ti opravičiš!
Nobenega opravičila ne bo, vaša jodlarska cesarost napoleotrol: kot sem ti že davno povedal, te nazivam z jodlarjem iz čiste vljudnosti, tako kot ti nas s "Slovenceljni". :lol:

Zaklenjeno