Ženske na wc-ju...

Zanima me...
Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Odgovor Napisal/-a kren »

heh zakaj.. ravno prejsni teden sem nekje zasledil clanek, da je imel einstein kar zivahno zivljenje glede zensk

Mafijec
Prispevkov: 472
Pridružen: 12.12.2005 21:36

Odgovor Napisal/-a Mafijec »

Da, Einstein je bil kar ženskar. Kaj pa Newton in Tesla?

ZdravaPamet
Prispevkov: 2842
Pridružen: 16.8.2004 19:41

Odgovor Napisal/-a ZdravaPamet »

Koliko % je fizikov je sploh vezanih?
Veliko jih sproti razpade. :lol: :lol:

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Odgovor Napisal/-a kren »

Zelo veliko zvez tako ali tako razpade, ne samo tistih v katerih so fiziki.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

seenamojca:

Na tvoj odgovor lahko samo rečem: amen. 8)
Mafijec napisal/-a:Fizika in ženske ne gredo skupaj... Koliko % je fizikov je sploh vezanih?
Nekje sem prebral krilatico o moških znanstvenikih (mogoče je bilo govora celo o fizikih):

"Znanstveniki so bodisi ženskarji, bodisi samotarji." :lol:

Einstein je vsekakor spadal v prvo kategorijo. 8)

qg
Prispevkov: 786
Pridružen: 13.1.2006 20:05

Odgovor Napisal/-a qg »

Bil je nek film o izumitelju kamere. Pustile so ga 3 ali 2 ženski. Ni jim bilo všeč, da se je stalno poglabljal v svoje delo, pozabil pa je iti recimo na petje v zboru.

Toda ženskam danes so kamere všeč in tudi drugi izumi. Če bi bile bolj tolerantne do takšnih, bi bilo izumov še več.

Uporabniški avatar
mit
Prispevkov: 38
Pridružen: 4.6.2006 20:28
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mit »

no zdaj ste že malo zašli v druge teme opažam :D no da vam jaz zdaj povem v čem je vic vsega tega-zakaj gresta dve ženski na wc....to sem zdaj izvedel iz prve roke....stvar je pa sledeča :wink: dve ženski gredo skupaj na wc zato da pač kot ste že prej omenjali da malo prešinfajo tega tipa onega tipa....če je mogoče katera kakšnega na novo spoznala....kater je kateri všeč....kdo se je skom dol dal ...ali po domač povedano kdo je s komu sral....mi je še pa povedala nekaj ful zanimevega in sicer da gresta skupaj na wc tudi zato da ne bi ena drugi med tem časom ko je ena wc-ju ji druga speljala tipa ki je všeč tisti ki je na wc-ju :D :D mislim ta tazadnja razlaga mi je še pa res najbolj zanimiva :D :D

Uporabniški avatar
Tommy
Prispevkov: 2
Pridružen: 21.9.2006 19:24
Kraj: Velenje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tommy »

hehee...Ta zadnja izjava: potem bi bilo tak najbolje da jih gre cela grupa na enkrat na WC in tak ne bo možnosti da bi ena drugi speljala tipa :lol:

ap-čiha
Prispevkov: 289
Pridružen: 6.1.2005 11:59

Odgovor Napisal/-a ap-čiha »

Nekdo je zapisal ......"Moški pa tako in tako vedno kažejo hrbet"....in zato lahko hodimo sami na WC.

Kakor pa se zadnje čase odvijajo stvari, pa bo kmalu postalo nevarno tudi na moškemu WC-ju kazati hrbet........

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

ap-čiha napisal/-a:Nekdo je zapisal ......"Moški pa tako in tako vedno kažejo hrbet"....in zato lahko hodimo sami na WC.

Kakor pa se zadnje čase odvijajo stvari, pa bo kmalu postalo nevarno tudi na moškemu WC-ju kazati hrbet........
Saj si svoje poglede že dodobra prikazal na tem forumu, zato ni treba pogrevati zadev.

Ker pa si očitno nestrpen do homoseksualcev (natančneje homoseksualnih moških), se mi zdi replika upravičena: Za katoličane je vsakršno odstopanje od misijonarskega položaja greh, tako da četudi bi se spozabili in z žensko izvedli t.i. položaj "a la negresse", bi - kot dobri katoličani - takoj morali teči v spovednico.

Uporabniški avatar
kren
Prispevkov: 1651
Pridružen: 17.2.2005 12:54

Odgovor Napisal/-a kren »

Ce me spomin ne vara sem v nekem clanku zasledil, da je tudi med mnogimi zivalmi do 2% istospolno usmerjenih (bla je cist empiricna raziskava, popisali so zelo velik vzorec mislim da flamingov). Tako da tudi s tega stalisca je tisto zgoraj res le nestrpnost.

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a mriz »

Jap, jaz sem nekaj podobnega slišal za pingvine.

Mafijec
Prispevkov: 472
Pridružen: 12.12.2005 21:36

Odgovor Napisal/-a Mafijec »

Rad imam geje, naj jih bo čimveč, saj bo tudi manj konkurence pri lovenju žensk.

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a mriz »

Jaz pa jih večinoma ne prenašam. Pa ne zato, ker se suvajo v rit - to je njihov problem - ne prenesem pogleda na deda, ki se obnaša kot ženska oz. še huje, kot neka karikatura najhujše frajle. Da o onem bolniku transvestitu, ki vodi neko oddajo na tv, ne govorim :roll:

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

Mafijec:

Na tvojo smolo je tudi pri ženski populaciji približno enak odstotek istospolno usmerjenih, tako da na ta način nič ne profitiraš.

mriz:

Popolnoma vseeno mi je, ali na Eurosongu Slovenijo zastopajo Sestre ali Nuša Derenda, ali v nedeljo zvečer na TV vodi oddajo Mario ali Jonas, ali po cesti hodijo objeti homoseksualni ali heteroseksualni pari. Če mi pač ne ustrezajo Sestre, jih ne bom poslušal; če mi Mario deluje preveč sluzasto, ga ne bom gledal; če pa srečam na cesti dva gay-a, vanju pač ne bom bulil.

Ni mi pa vseeno, da do "drugačnih" vlada nestrpnost. Mnenja sem, da je potrebno nestrpnost (pa naj bo ta spolna, rasna, verska, ali katerakoli druga) zatreti v kali, zato tudi takšna reakcija z moje strani.

Žal v naši družbi še vedno vladajo predsodki do ljudi, ki odstopajo od povprečja oz. ki so preprosto rečeno: drugačni. Glede homoseksualnosti sem tudi sam včasih mislil, da je ta pojav bolezenska deviacija (tako so nas učili npr. pri zdravstveni vzgoji v srednji šoli), dandanes pa mi je povsem jasno (tako kot je upam večini razgledanih ljudi), da temu ne more biti tako. Tistim, ki še vedno tako mislijo (minister Drobnič in podobni), pa priporočam, da svoje lastne poglede primerno sinhronizirajo z znanstvenimi in družbenimi pogledi časa, v katerem živijo, ker sicer tvegajo, da jih bo le-ta povozil.

Odgovori