Piramide

Kaj bi bilo, če bi lahko ... ?
Odgovori
Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Odgovor Napisal/-a GJ »

Roman napisal/-a:
celica napisal/-a:Skrivnost pozna le malo ljudi.
In ti si med njimi?
No ne vedno.. :oops:
Roman napisal/-a:
celica napisal/-a:Kaj praviš na to, da lahko ugotovim kdaj električni vlak spelje iz postaje...
Hm, nič. Lahko pa o tem poveš kaj več. Z namigovanji ni mogoče potešiti lakote.


Verjetno ti bo razodel staro indijansko zvijačo?

Lep dan..

Uporabniški avatar
Mephisto
Prispevkov: 268
Pridružen: 31.1.2006 14:15
Kraj: Skopo

Odgovor Napisal/-a Mephisto »

"Mlatenje prazne slame par exellance!" is a registred trademark from Celica und Vedež corp. and is protected by Cydonia copyright laws.
:lol:

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 855
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Odgovor Napisal/-a celica »

Pri nas če se kdo dela norca mora plačat, ker mamo jajca. Upa kdo stavit da ne bo samo prazna slama.

Roman, kaj ti ni jasno kar sem napisal:
Kaj praviš na to, da lahko ugotovim kdaj električni vlak spelje iz postaje, ko je od mene oddaljen 10Km in jaz 50m od proge.Poleg tega ugotovim, če je vlak pospeševal, ali pa če se je ustavil.Seveda brez mobitelov,postaj in podobno.

me_
Prispevkov: 138
Pridružen: 6.10.2006 8:59

Odgovor Napisal/-a me_ »

ja vsi smo radovedni kako naj bi to izvedel..
kaksen je princip oz na kaksni osnovi deluje?

Rokerda
Prispevkov: 799
Pridružen: 11.11.2006 16:18

Odgovor Napisal/-a Rokerda »

je neka finta, pomoje se kej na progi spremeni....

Uporabniški avatar
celica
Prispevkov: 855
Pridružen: 3.1.2006 22:08

Odgovor Napisal/-a celica »

Nobena finta ni, telih napol fizikov imam že čez glavo. In zato jih vabim na stavo,ker takole zastonj ne bo šlo.

me_
Prispevkov: 138
Pridružen: 6.10.2006 8:59

Odgovor Napisal/-a me_ »

...

Rokerda
Prispevkov: 799
Pridružen: 11.11.2006 16:18

Odgovor Napisal/-a Rokerda »

ok, dobr no,
sem pol fizik ampak brez takih ne gre, sicer mam šele 16 let, nimam ne vem kolko znanja o vsem tem......taki polfiziki so prihodnost...ki bodo nekoč postali fiziki :wink:

no, stavim nič, samo izzivam te da povem, mogoče pa ne veš?

igy
Prispevkov: 337
Pridružen: 25.11.2005 1:16
Kraj: Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a igy »

Celica, kdo izbere kraj in kolikšna je stava??

Uporabniški avatar
Mephisto
Prispevkov: 268
Pridružen: 31.1.2006 14:15
Kraj: Skopo

Odgovor Napisal/-a Mephisto »

celica napisal/-a:Pri nas če se kdo dela norca mora plačat, ker mamo jajca. Upa kdo stavit da ne bo samo prazna slama.
O, ne delam se norca, ti in Vedež se delata norca, ker karnaprej govorista okoli neke reči, vendar o reči sami ne duha ne sluha.
Torej, povej prostor in čas, ni problema.

Uporabniški avatar
shrink
Prispevkov: 14610
Pridružen: 4.9.2004 18:45

Odgovor Napisal/-a shrink »

celica napisal/-a:Nobena finta ni, telih napol fizikov imam že čez glavo. In zato jih vabim na stavo,ker takole zastonj ne bo šlo.
Če že hočeš prodreti s svojimi idejami, teorijami, eksperimenti itd., pošlji v objavo kakšno razpravo (seveda napisano v skladu z zahtevanimi minimalnimi standardi), pa bomo videli, če je res kaj na temu. Ponovljivost predlaganih oz. opisanih eksperimentov bo prava (in edina) sodba o pravilnosti tvojih teorij. Če pa tega nisi sposoben narediti, pa vsaj postavi internetno stran, na kateri bo možno dobiti kaj otipljivega (tako kot je npr. storil Rozman). Tvoji posti (argumenti) namreč do sedaj še niso prebili bariere nebuloznega.

Tudi jaz imam "že čez glavo telih napol znanstvenikov", ki na tem forumu širijo svoje ideje, ob prebiranju njihovih postov pa vedno pridem do enega in istega sklepa: "Tresle so se gore, rodila se je miš".

Uporabniški avatar
Japi
Prispevkov: 230
Pridružen: 16.4.2004 17:17

Odgovor Napisal/-a Japi »

celica, če to velja le za električni vlak, potem je stvar itak logična, če pa ne,me pa že bolj zanima:)

bianko
Prispevkov: 578
Pridružen: 15.12.2002 17:00

Odgovor Napisal/-a bianko »

Sigurno bo kaj povezano z jakostjo magnetnega polja napajalnih kablov vlaka.

Uporabniški avatar
GJ
Prispevkov: 2635
Pridružen: 27.1.2003 22:08

Odgovor Napisal/-a GJ »

celica napisal/-a:Pri nas če se kdo dela norca mora plačat, ker mamo jajca.
A jajca kot kitajski menihi?
celica napisal/-a:Upa kdo stavit da ne bo samo prazna slama.
Pa sej nisi niti definiru, kaj, kje in kako?
Če misliš merit s kakšnim inštrumentom to ni problem! Spremembo elektromagnetnega polja na vodnikih zaradi spremembe toka znam tudi jaz izmerit na 50m in več metrov daleč.


P.S.

O Japi pozdravljen..
Te je zbudilo negativno magneto polje celice?:lol:


Lep dan želim..

Kasijus Klej
Prispevkov: 97
Pridružen: 19.4.2005 20:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kasijus Klej »

Ne upam si stavit. Človek ima nekje med hrbtenjačo in zgornjo možgansko skorjo čutilo za zaznavo spremembe magnetnega polja, podobno kot reptili ali ptice. Kljub
temu da je ta center ali inštrument če hočete slabo razvit, ga je možno do neke mere izuriti, podobno kot posluh. Splošno je znano, da človek izkorišča le 5% svojih možganov (nekdo je rekel: koliko % možganov pa ima potem človek :lol: ). Ne upam pa si staviti tudi zaradi tega ker ne vemo ali je celica iluzionist - v žepu ima morda plonk listek z voznim redom vlakov. :)

Odgovori