Derren Brown

Zanima me...
Odgovori
Uporabniški avatar
fiona
Prispevkov: 23
Pridružen: 10.12.2006 12:01
Kraj: pri četrti jablani desno

Derren Brown

Odgovor Napisal/-a fiona »

Zanima me če poznate Darrena Browna in kaj misliste o njem?
men so zelo všeč njegove oddaje :) in mi res ni jasno kako mu to uspe...

Slika

Uporabniški avatar
mriz
Prispevkov: 2036
Pridružen: 13.5.2004 23:52
Kraj: maribor

Odgovor Napisal/-a mriz »

Meni je zelo zabaven (v pozitivnem smislu) - sem si z veseljem ogledal par njegovih oddaj.

AlexUS
Prispevkov: 134
Pridružen: 25.3.2005 14:50
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AlexUS »

Ja je res pravi "čarovnik". ;)
Ogledal sem si skoraj vse njegove dele in sem bil impresioniran.

Nekaj njegovih "for" si lahko dol potegneš iz torrenta ali emule, sem nekaj poskušal pa mi nič kaj ni uspelo. Je pa res da je ta D.B. vsako foro poskusil narediti po 100x ali večkrat da se jo je res naučil.

lp

p.s.: Dan Brown, Darren Brown, David Blane;
Ali je le naključje da imajo vsi trije veliki iste začetnice imen in priimekov ali so se jih z namenom dali spremeniti? No po mojem je naključje, je pa res zelo zanimivo.

Uporabniški avatar
Mephisto
Prispevkov: 268
Pridružen: 31.1.2006 14:15
Kraj: Skopo

Odgovor Napisal/-a Mephisto »

Dan Brown je pa velik....zakaj že? :lol:

AlexUS
Prispevkov: 134
Pridružen: 25.3.2005 14:50
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AlexUS »

Si že bral njegove knjige?

Uporabniški avatar
Mephisto
Prispevkov: 268
Pridružen: 31.1.2006 14:15
Kraj: Skopo

Odgovor Napisal/-a Mephisto »

Dan Brown je pisatelj romanov, ki je napisal DaVincijeva šifra, Angeli in demoni, Digitalna trdnjava in še ene par drugih. Prebral sem Davinčijevo šifro. Ampak nima nobene večje zgodovinske podlage in je "fikcijsko" delo.
Tako ali drugače ga pa nebi uvrstil skupaj z Derrenom Brownom in Davidom Blainom, ki sta iluzionista.

AlexUS
Prispevkov: 134
Pridružen: 25.3.2005 14:50
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AlexUS »

Sam sem vse uvrstil skupaj zaradi njihovih začetnic; zanimivo pa je da sem vse tri spoznal v prmbližno istem času.
Dan Brown je lepo ponazoril eno izmed teorij v samo zanimivo in razburljivo zgodbo.

Uporabniški avatar
Fr34k
Prispevkov: 39
Pridružen: 15.10.2006 20:24
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Fr34k »

AlexUS napisal/-a:Ja je res pravi "čarovnik". ;)
Ogledal sem si skoraj vse njegove dele in sem bil impresioniran.

Nekaj njegovih "for" si lahko dol potegneš iz torrenta ali emule, sem nekaj poskušal pa mi nič kaj ni uspelo. Je pa res da je ta D.B. vsako foro poskusil narediti po 100x ali večkrat da se jo je res naučil.

lp

p.s.: Dan Brown, Darren Brown, David Blane;
Ali je le naključje da imajo vsi trije veliki iste začetnice imen in priimekov ali so se jih z namenom dali spremeniti? No po mojem je naključje, je pa res zelo zanimivo.
Jest bi sam še Dylan Bob dodal. :)

Drugače pa t.i. "čarovnik" Darren Brown pred vsako svojo oddajo pove da ni nobene čarovnije. Ampak sam psiha, sugestija, zavajanje itd... Ja drgač je ql, kaj vse se da nardit z ljudi s pomočjo dobrga nastopa in retorike. Aha pa še to, tudi na njegovi spletni strani lahk potegnete dol neki njegovih zadnjih oddaj.

AlexUS
Prispevkov: 134
Pridružen: 25.3.2005 14:50
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AlexUS »

Ja saj kaj pa misliš da delajo čarovniki, da res čarajo?
Ne, ampak znajo preusmerjati pozornost na nepomembne elemente da jim lahko potem "fore" uspejo.

Drugače sem pa od Darena Browna dobil .PSDje kako izvede kakšno foro. Baje je treniral zlo dolgo da mu je sploh uspelo.


LP

Odgovori